Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Olen Hr. Vähiga täitsagi nõus. Jõulutaadi mängimine võtab päris hästi jala värisema ja pulsi lakke. Tean omast käest, mingi aeg oli see au oma poja lastehoiu peal seda auväärset taati esindada, kuna teiste laste isad keeldusid sellest aust. Ütleme nii et mul on veel päris palju Hr. Vähi ja Hr. Kiivikase käest õppida :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Hr. Vähiga täitsagi nõus. Jõulutaadi mängimine võtab päris hästi jala värisema ja pulsi lakke. Tean omast käest, mingi aeg oli see au oma poja lastehoiu peal seda auväärset taati esindada, kuna teiste laste isad keeldusid sellest aust. Ütleme nii et mul on veel päris palju Hr. Vähi ja Hr. Kiivikase käest õppida :).

Viimasel korral pandi täisvarustuses jõulutaat kamina kõrvale istuma. Veel hullem seis oli ainult 1997 aastal Võrumaa kuumarekordi päeval Kaitseväe täisvarustuses ja gaasimaskiga rännak :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.detsember 2014

Täna oli võrdlemisi vaikne päev ning õhtul käisin üle pika aja ka jõusaalis. Oleme ausad- ilm oli päris külm ning esmalt tungisin sauna ja siis läks olemine nii mõnusaks, et saunalavalt otse jõusaali! Tegin sellise tagasihoidliku üldtreeningu, kus said kerge koormuse küll jalad, selg, rind ja kõht. Minu üllatuseks oli saalis terve rida erinevaid staaratleete- kokku nägin pisikeses Tartu Eedeni Fitlife spordiklubi jõusaalis tunni aja jooksul 9-t meest, kes on viimastel aastatel laval käinud! Töö käib aasta viimaste tundideni ning uuel aastal alustame juba 2-l jaanuaril kus võimalik, et ka ise särgi seljast viskan ning noorte meestega poseerin. Täna uurisin 2014 euroopa meistrivõistluste tulemusi ja avastasin, et olin finaalis -180 cm kategoorias kõige vanem mees oma 1977 sünniaastaga. Vanuselt järgmine oli 1983 ja siis juba minust 10 aastat nooremad mehed. Eks ma olen siis noorte kulturistide jaoks selline "vastik vana"! Lõpetuseks ka pilt ühest oma pereliikmest, kes tegi nädalavahetusel Venemaa võistlusel enda tõukaaslaste seas absoluutse puhta töö! Sellel nooremal koeral on see juba teine järjestikune võistlus sellise tulemusega! Vanemat ei tahtnud talle vastu panna, muidu oleks ühe perekonna lapsed pidanud omavahel konkureerima, aga ilusad koerad mõlemad! Kui nii edasi läheb, siis pean koerte karikaid rohkem elamisse tassima kui enda omasid :-D

post-50-0-87454500-1419978021_thumb.jpg Freya, 28.detsember 2014

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii edasi läheb, siis pean koerte karikaid rohkem elamisse tassima kui enda omasid :-D

Kui karikatest rääkida, siis oli kurb su vana korteri aknast mööda sõita ja näha tühjasid aknalaudasid. Muidu ikka sai linna mindud, siis aknad olid karikaid täis. Ega ma ei tea siiamaani, et kas see oli sinu korter, aga nüüd kui sa ära kolisid ja aknad tühjad, siis olen üsna kindel, et see oli sinu korter. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui karikatest rääkida, siis oli kurb su vana korteri aknast mööda sõita ja näha tühjasid aknalaudasid. Muidu ikka sai linna mindud, siis aknad olid karikaid täis. Ega ma ei tea siiamaani, et kas see oli sinu korter, aga nüüd kui sa ära kolisid ja aknad tühjad, siis olen üsna kindel, et see oli sinu korter. :D

Jah, see oli minu pesa ja aknalaual olid sellised tagasihoidlikud karikad nagu Eesti KV, MV ja erinevad GP karikad. Teatavasti mingi osa minu karikatest asub Eedenis Fitshopi kaupluse ukse kohal ning elutoas sektsioonil on siis euroopa ja maailma MV finaalkohtade karikad + Põhjamaade ABS karikad. Umbes 10-15 lihtsamat karikat olen erinevatele tegelastele ära jaganud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, see oli minu pesa ja aknalaual olid sellised tagasihoidlikud karikad nagu Eesti KV, MV ja erinevad GP karikad. Teatavasti mingi osa minu karikatest asub Eedenis Fitshopi kaupluse ukse kohal ning elutoas sektsioonil on siis euroopa ja maailma MV finaalkohtade karikad + Põhjamaade ABS karikad. Umbes 10-15 lihtsamat karikat olen erinevatele tegelastele ära jaganud. :rolleyes:

Karikaid on mõistlik mitte aknalual hoida - varastele hea märk, et toas võib midagi väärtusliku veel olla.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.jaanuar 2015

No mõnus- tahtsin kuupäevaks kirjutada 01.01.2014. Läheb natuke aega et uue aastanumbriga harjuda. Tänasest on ka leedukatel euro ning Leedusse minekuks jääb tüütu rahavahetus ära. Samas kurb kui ei ole enam kroone, litte, latte ja markasid. Mündikogumise seisukohalt muidugi jälle vesi minu veskile, sest ilmselgelt on peale tulemas uusi põnevaid euromünte! Mõtlesin pikalt, et teen eelmise aasta kokkuvõtte, aga päris ausalt- ei olnud kõige parem aasta. Eelseisev aasta tuleb kindlasti palju põnevam! Püüan ise ka siin oluliselt aktiivsem olla ning ootan aktiivsust ka kõikidelt teistelt siinviibijatelt! Vähem omavahelist jagelemist ning rohkem austust puhtasse sporti! Olge mõnusad ning ülivõimast uut aastat! :)

post-50-0-25797700-1420104058_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeval on kõik juba traktoristid, kes sõidab murutraktoriga, kes lükkab lund, kes teenib pappi naabri pokude hävitamisega jne. Lisaks veel pooltraktoristid ATV peded, kes künnavad hästi aga ei silu eriti. Klassikalist traktoristi enam pole, sellist kes purjuspäi põldu kündis ja ööseks traktorisse magama jäi, kusjuures parkis otse kraavi. Aga vanakooli traktoristi kohtasin maal eelmine suvi kui ta oma traktori ööseks mu maale parkis ja järgmine päev mind tervitas, ise maani täis. Jõi viina otse 2 liitrisest plastikpudelist. Õnneks pole põllul suurt eksimisvõimalust kuigi eks neid on hukka ka saanud...jah, in memoriam langenud traktoristidele.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeval on kõik juba traktoristid, kes sõidab murutraktoriga, kes lükkab lund, kes teenib pappi naabri pokude hävitamisega jne. Lisaks veel pooltraktoristid ATV peded, kes künnavad hästi aga ei silu eriti. Klassikalist traktoristi enam pole, sellist kes purjuspäi põldu kündis ja ööseks traktorisse magama jäi, kusjuures parkis otse kraavi. Aga vanakooli traktoristi kohtasin maal eelmine suvi kui ta oma traktori ööseks mu maale parkis ja järgmine päev mind tervitas, ise maani täis. Jõi viina otse 2 liitrisest plastikpudelist. Õnneks pole põllul suurt eksimisvõimalust kuigi eks neid on hukka ka saanud...jah, in memoriam langenud traktoristidele.

Müstiline kommentaar. Siit võiks juba erinevatest viinaninadest pisema magistritöö kokku panna :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.jaanuar 2015

Täna sai jälle jõusaalis käidud ning tuleb tunnistada, et jõud ja vorm tulevad tagasi ülikiiresti kui natukene pingutada. Küll see lumi ära sulab ja varsti-varsti algab jälle rannahooaeg! Peab valmistuma. Mõned pildid ka tänasest õhtust:

post-50-0-28910800-1420225842_thumb.jpg Hommikusele bodypumpile lisaks reie nelepea voolimist.

post-50-0-00385900-1420225848_thumb.jpg Rinna ülaosa

post-50-0-63992200-1420225856_thumb.jpg Triits

post-50-0-62572200-1420225862_thumb.jpg Lailihas eest

post-50-0-48053800-1420225867_thumb.jpg Rind-biceps

post-50-0-85115400-1420225872_thumb.jpg Selja lailihas tagant

post-50-0-34878000-1420225878_thumb.jpg Kõht-jalad

Tuleb tunnistada, et olen siin viimase 24 tunni jooksul jälle umbes 5 kg alla saanud. Täna oli 2 trenni ja 3 sauna. Õhtuks näitas kaal 85,5 kg. Praegu libistan kergelt PUDDING kokteili, päeval sai kosutust BLOCK, BCAA, PUMP+, SHOCK ja INTRA lisanditest. Ilus aasta algus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Normaljok, esimese dieedipäeva kohta on 5 kilo küll..... ;) homme veel 5 - kas ja ülehomme oled klassikas sees.... :D (kolme päevaga tehakse vorm... :o ) Edu alanud hooajal soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Normaljok, esimese dieedipäeva kohta on 5 kilo küll..... ;) homme veel 5 - kas ja ülehomme oled klassikas sees.... :D (kolme päevaga tehakse vorm... :o ) Edu alanud hooajal soovides!

Tänud, Ott! Eks need 5 kg kiiguvad mul igal ajal siia-sinna, aga edasi läheks raskemaks. Vähemalt noored mehed said pildi ette, milline on osadel "vanakestel" võistlusväline vorm ning kes tahavad kevadel võistelda ja on minust oluliselt pehmemad, peaksid teise käigu sisse lükkama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see töötlus tulebki aastatega, mäletan ennast ka noorema mehena ja oli nö massi rohkem ,kuid pilt ka sellevõrra oluliselt udusem. Hiljem ei kogunud enam ka pekki peale niipalju ja seeläbi oli juba stardipositsioon dieedi alguses oluliselt parem kui enamusel konkurentidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see töötlus tulebki aastatega, mäletan ennast ka noorema mehena ja oli nö massi rohkem ,kuid pilt ka sellevõrra oluliselt udusem. Hiljem ei kogunud enam ka pekki peale niipalju ja seeläbi oli juba stardipositsioon dieedi alguses oluliselt parem kui enamusel konkurentidel.

Jah, olen nüüd hooajavälisel ajal teadlikult ikka jälginud et kehakaal väga palju üle 90 kg ei läheks. Ilmselgelt enda 100 kiloseks põrsaks nuumamine ei oleks probleem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04. jaanuar 2014

Jälle üks päevakene hakkab õhtusse veerema. Ihu on üleeilsest trennist natuke valus, aga see on ka loomulik. Täna tegin enne bodypumpi natuke jõusaali ja võrdlemisi lühikese ajaga sain ära tehtud jalad, selja, rinna, bicepsi, tricepsi ja natuke trapetsit. Bodypumpid on praegu muidugi topeltkoormusega sest nagu arvata oligi, tuli õhtul täissaal ja nii jääb see ilmselt veel mitmeks nädalaks.

Vanemad käijad peavad selle aja lihtsalt ära kannatama ja spordiklubi vahetusel ei ole mõtet, sest igal pool on sama seis. Lisanditest mainiks ära tänased tegijad: PUMP+, BLOCK, WHEY+, RUSH ja INTRA. Kehakaal oli pärast trenni ja sauna 85,3 kg.

Panen mõned pildid ka tänastest tegemistest:

post-50-0-27518600-1420391182_thumb.jpg 2-3 korda päevas suurem ring koertega metsas iga ilmaga. Tegelikult väga hea vaheldus!

post-50-0-92771100-1420391262_thumb.jpg Vanem tütar Vanessa teeb esimesi samme staarikarjääri suunas tantsutunnis. Mingi meelelahutusspetsialist temast tuleb, aga kuna tirts on nii andekas nagu tema issi, siis eks paistab, mis sellest välja koorub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia üles ka väikse galerii ühest oma hobist- mündikogumisest. Olen selle teema vahepeal soiku jätnud, aga see ei tähenda, et ma sellega ei tegele. Seekord toon välja oma 2-e euroste juubelimüntide tagasihoidliku kollektsiooni.

https://www.facebook.com/imre.vahi/media_set?set=a.10152933184317319.1073741890.705182318&type=1&pnref=story

post-50-0-31707800-1420399635_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teinekord olen oma jüngrite suhtes ehk liiga kriitiline, aga enda vormi suhtes samuti. Üle pika aja panen üles ka ühe oma kunstiteose. Usun, et asjaosalised mõistavad peent huumorit. ^_^

post-50-0-84167300-1420571718_thumb.jpg Fitlife noorkulturistid läbi fotokaamera.

post-50-0-87448400-1420571727_thumb.jpg

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.jaanuar 2015

Eile käisin Võrus ja treenisin kuulsusrikka Kuperjanovi pataljoni jõusaalis. Tuleb tunnistada, et seal on väga hea masinavalik, eriti seljamasinad, millest mul ka täna selg kergelt valus oli. Kuna saali viskas erinevaid võitlejaid täis, siis ei hakanud seekord seal pilti tegema. Pilte tegin täna ja väike ülevaade ka tänasest. Kehakaal 1 kg väiksem kui eelmisel nädalal: 84,5 kg. Lisanditest RECOVERY, RUSH, SHOCK, EAA, PUMP+, BLOCK, HERA80 ja FEED. Kohe-kohe PUDDING ring! ;)

post-50-0-53005500-1420826774_thumb.jpg post-50-0-33822400-1420826778_thumb.jpg

post-50-0-18365900-1420826782_thumb.jpg post-50-0-26195100-1420826786_thumb.jpg

post-50-0-75247500-1420826793_thumb.jpg post-50-0-48131100-1420826798_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×