Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ära ole selles nii kindel. Enamasti on kaklus võistlustel kohtunikeks ikkagi vanad selle ala mehed. On korduvalt juhtunud, et on ka kohtunikult tappa saadud. Seda nii karates, UFC-s, kui ka mujal. Youtube-ist leiad selle kohta videosi, kui tahad. :)

Nõustun! Paljud võitlusalade kohtunikud on ka ise endised kibedad käed ja jalad. Pärast mitmeraundilist heitlust on nii mõnigi sportlane teinud tõsise vea kui läks kohtunikuga ärplema. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.november 2014

Päev hakkab õhtusse jõudma ning tänast päeva alustasin päris varakult kl 05:30 ajal kui valmistasin oma bodypumpi grupi jaoks ette vahelduseks midagi nostalgilist- 66 programmi! See oli viimati kasutuses 2008 aastal ning usun, et suutsin jälle paljudele rõõmu teha. Päeval oli jooksmist palju ning õhtul sai ka õpilaste vormid üle vaadatud. Midagi halba öelda ei ole- noored mehed teevad usinasti trenni ja sellistele minupoolne toetus kahel käel! Toidulisanditest olid tänased sõbrad HERA80, BLOCK, FEED, EAA, BCAA ning praegu siis PUDDING. Õhtul kostitas Ivo ming Fitshop Eedenis uue FAST Luxus batooniga- on ikka hea küll! :)

post-50-0-72224000-1416603771_thumb.jpg Tänud Ivole maitsva batooni ja kosutava joogi eest!

post-50-0-12303800-1416603787_thumb.jpg Vanessa: "Issi, sul on nii suured karvad! Pehme mees!" :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.november 2014

Leidsin just päris põneva video, kus vanal hallil ajal oli tekkinud vastasseis kulturisti ja võitluskunstide meistri vahel. Tuleb tunnistada, et kulturist avaldas üllatavalt visa vastupanu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitavam vastasseis on see, kuid endine maailma tugevam mees astub ühe suure mehe vastu.
mariusz-pudzianowski.jpg

Mariusz Pudzianowski

vs

Bobb Sapp - kes on pea kaks meetrit pikk ja kaalub 160 kg

20090525124915_200905250520.jpg

Siin video:

Bob Sappil on hea plaan, et kaitseb end nii kaua Mariusz ära väsib, siis hakkab ründama. Kuid ta seis ühe kohapeal ja mängis poskikotti. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub nagu väikselt kõrvusttõstmisena, või nii, aga tundub, et seejuures kahe silma vahele on jäänud kaks vist "mitteolulist" nüanssi - kulturist kaalub pea 2x rohkem, ehk 113 vs 68 kg ning kulturist oli palja ja arvatavsti higise ülakehaga ning trussikutes, ehk siis, sellisele vastasele on raske võtteid, lukke jne. teha. Lõpu käelukk aga oli ilus ja stiilne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi puskles jah :D Aga vaadates tema arsenali, siis siin väga midagi juhtuda ei saanud :D Lõpus ei olnud väga rahul vist, et käsi terveks jäi :D

Selles suhtes huvitav, et alguses tundus nagu oleks tegemist mingisuguse demoesinemisega, aga kui andmiseks läks, siis oli kogu üritus pigem reegliteta võitlus. Ei kujuta ette, mis asjaoludel kaks sellist vägevat meest omavahel karvupidi kokku läksid. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav veel see, et see jurram suutis nii pikka aega rüseleda oma suure massiga. Võib kohe võrdluseks tuua Pudzianowski, kes nagu reaalselt nüüd treenibki võitlussporti, aga peale 3minutit maadlemist ta enam püsti tõusta ei jaksa :D Aga see vend oleks veel tahtnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba videode lisamiseks läks. :)

Olen seda videot näinud, aga vaataks ikka veel ja veel. Ära kunagi suurusta, et oled milleski parim- alati on paremaid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll võitlus kunstide alal nii suur ekspert kui teie siin aga olen oma kisklemistest ise ka tähendanud et suur mass eriti ei aita. Juhul kui see suur mass sinu peal ei ole ja mina oma kergkaaluga all ei ole. Samas tänavatel kasutatakse ka hulga rohkem keelatuid lööke kui nendes videodes näha oli. Olen kohanud tänavatel reeglit murra või sind murtakse, muidugi seda peab ka oskama teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll võitlus kunstide alal nii suur ekspert kui teie siin aga olen oma kisklemistest ise ka tähendanud et suur mass eriti ei aita. Juhul kui see suur mass sinu peal ei ole ja mina oma kergkaaluga all ei ole. Samas tänavatel kasutatakse ka hulga rohkem keelatuid lööke kui nendes videodes näha oli. Olen kohanud tänavatel reeglit murra või sind murtakse, muidugi seda peab ka oskama teha.

Korralik maadlus ja BJJ kogemus aitab suht alati hädast välja :) Ka mina võitsin oma muay thai treenerit maasvõitluses korralikult. :D Samas maasvõitlusega olen tegelenud väga palju aastaid ja käinud ka võistlemas. :) Suur mass aitab jah ainult siis, kui aeroobne tase ka kõva ja ka siis ainult piiratud aja. :)

Räägi siis nendest keelatud löökidest ka juba. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik maadlus ja BJJ kogemus aitab suht alati hädast välja :) Ka mina võitsin oma muay thai treenerit maasvõitluses korralikult. :D Samas maasvõitlusega olen tegelenud väga palju aastaid ja käinud ka võistlemas. :) Suur mass aitab jah ainult siis, kui aeroobne tase ka kõva ja ka siis ainult piiratud aja. :)

Räägi siis nendest keelatud löökidest ka juba. :)

Noh ütleme nii ,et Eestis löödi kunagi põlv ära, vastane liikus kõrvale ja jalahoop tuli põlve küljepealt. Seni käib põlvest vahel nõks läbi. Siis on õlg tõmmatud paigast ära, vastane sai käest kinni ja ropsas enda poole, välja see supsaski. Füsio rääkis et veel praegustki mingi nurga all tuleb kuni 1cm välja. Legendaarne on ju veel löök harkuvahele ja peaga näkku.

Kui veel Dundees UK sai elatud siis sai vähest viisi tegeletud enesekaitsega ja olgem ausad kõiki neid lööke on ka võimalik plokeerida ja ka vastata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.november 2014

Täna on vist Kadripäev, aga mitte ühtegi santi ei ilmunudki ukse taha maiustusi pommima- ah õige, kadrid-mardid istuvad kodus ja mängivad arvutis mänge! Mõni üksik peab oluliseks Halloweeni, aga thats it. Ise olin algklassides hirmus laulumees ja maiustusi vedasime koju suurte kottidega. Eks oli ka igasuguseid põnevaid olukordasid kus näiteks läksime klassivend Uve ukse taha ning kõik laulsid peenikese häälega, et Mardil küüned külmetavad, aga paks Alar möirgas üle teiste kõvasti ja valesti, et hoopis Mardi kube valutab ja siis kargas hullunud Uve ema luuaga uksest välja ning teate kui raske on mingi ilge kostüümi ja seljakotiga Supilinna vanas puumajas kitsast trepist alla põgeneda. On, mida meenutada. Kurb, et tollel ajal ilmselgelt nõrgamõistuslikud ja samas erakordselt huvitavad noored mehed on tänaseks päevaks nii maha rahunenud, et nendest ei ole jälgegi ning kui näengi neid linnas, siis on mehikesed nagu tellisega kohitsetud. Krt seda teab- äkki olen ise ka paari aasta pärast selline. Loodan et mitte, sest mul vaja veel vähemalt 60 aastat tegutseda. :rolleyes:

Minu homne tegevus algab jälle varakult bodypumpiga. Esmaspäeval oli erakordselt vähe rahvast, aga selle kohta ütlesin ühe sõna:"Jõulud!" Ilmselt enamus spordiklubisid jäävad detsembris pooltühjaks ja vaid fanaatikud üritavad jõululaupäeval saali tungida. Esmaspäevases bodypumpis tegime vana 66 programmi ja keerasin kiiruse nii üles, et vähemalt üks võitleja meie ridades kustus täielikult ära ning katkestas tunni seitsmendas harjutuses. Püüüan olla homme natuke tagasihoidlikum ja vajadusel pikemaid pause teha. Jõusaali ei ole ikka jõudnud, aga teen sedakindlasti niipea kui saabub mingisugune stabiilsus. Bodypump ja toidulaua jälgimine hoiavad päris hästi vormis. Toidulisandid muidugi ka! Täna läksid HERA80, JOINT+, RECOVERY, BCAA, EAA, BLOCK ja hetkel kerge PUDDING.

Huviga ootan ja jälgin Peep Reinarti ettevalmistusi ning tuleb tunnistada, et vorm on mehel juba selline, millega julgeksin teda finaali ennustada. Loomulikult sõltub palju konkurentidest ja kohtunikest, aga meie mehe vormi taha ei tohiks asi jääda!

Edu Peebule! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal läks siin võitluskunstide teemale jutt, täna on sünnipäev võitluskunstide legendil ja ka fitnessi isal Bruce Leel:

https://www.youtube.com/watch?v=x5sIyzUiQk4

Kindlasti hea motivaator ja inspireeriv tegelane kõigile noortele! Mind on ta inspireerinud ka kõige raskematel hetkedel, mitmeid harjutusi teen siiani. Nt. nn. randmeharjutustega suutsin oma liigesed ka ära rikkuda :), hea näide, et me kõik oleme erinevad - absorb what is useful nagu ütles Bruce Lee!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.november 2014

Täna on vist Kadripäev, aga mitte ühtegi santi ei ilmunudki ukse taha maiustusi pommima- ah õige, kadrid-mardid istuvad kodus ja mängivad arvutis mänge! Mõni üksik peab oluliseks Halloweeni, aga thats it

Aga mina olin kardipäeval Tartus. Ja juhtus selline asi, et kui trennist "koju" jõudsin laulsid kadrid ( enamus poisid) uksetaga. Ma siis üritasin neile selgeks teha, et selles korteris pole praegu kedagi ja näitasin võtit , et kui võib siis lähen sisse aga kommi mul pole, võin kohvi pakkuda. Nad kõik vaatasid kohkunud näoga otsa mulle ja justkui ei oleks aru saanud mida ma räägin ( ei mõista nad seda "mul pole kommi" keelt vist ). Ühesõnaga kadrid pole täitsa ära kadunud veel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina olin kardipäeval Tartus. Ja juhtus selline asi, et kui trennist "koju" jõudsin laulsid kadrid ( enamus poisid) uksetaga. Ma siis üritasin neile selgeks teha, et selles korteris pole praegu kedagi ja näitasin võtit , et kui võib siis lähen sisse aga kommi mul pole, võin kohvi pakkuda. Nad kõik vaatasid kohkunud näoga otsa mulle ja justkui ei oleks aru saanud mida ma räägin ( ei mõista nad seda "mul pole kommi" keelt vist ). Ühesõnaga kadrid pole täitsa ära kadunud veel :D

Kas need poisid just Kadrid olid, aga pika aja peale võib seelikus käimine meeldima hakata :P

post-50-0-69540100-1417117545_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×