Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

30.oktoober 2014

Jälle paari sõnaga enda tegemistest ka vahelduseks Kirbu kiusamisele.

Mis ma oskan rääkida? Olen hakanud oluliselt suuremat tähelepanu pöörama oma toitumisele. Oluline on jälle vältida mingeid suuri maitseelamusi, vaid pigem toituda ennekõike selleks, et kõht täis oleks. Kõrvalvaatajale jääb minu avaldus ilmselt natuke segaseks. Täpsustan: oma varasemate võistlusdieetide ajal olen teinud keedetud maitsestamata linnulihafilee dieeti ning sellist magedat liha süües olen ise endalt küsinud, et kas mul on kõht täis! Muidugi on täis! Aga kas ma tahaksin praegu suurt pere pizzat? Loomulikult tahan, sest sellel on väga hea maitse! Ja nii ongi- kui toit on mage, siis me seda eriti ei söö või kui sööme, siis täpselt niii palju nagu eluks vajalik. Muidugi, minu toidulauda rikastab veel tohutu lisandivalik aga kui tavalist sööki söön, siis ikka kas fileed või kohupiima-kodujuustu. Kehakaal kukkus esmaspäevaks üllatuslikult 85,5 kg-le. Sellises kaalus olin juba natuke spordipoisi moodi! Jube kahju, et ei saa jõusaali lammutama minna, aga praegu on riigitööd erakordselt palju. Igal juhul mees ei ole veel püssi põõsasse visanud ning hingab kuskilt põõsastest noortele kuklasse... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.november 2014

Täna oli Tartus põnev üritus: MyFitness Weekend ja meie Fitshop esindus oli ka loomulikult kohal. Panen sellest päevast ka mõned pildid üles:

post-50-0-25495100-1414857724_thumb.jpg Fitshop Dream Team!

post-50-0-79208900-1414857771_thumb.jpg Üldvaade spordihoones toimuvale

post-50-0-89868300-1414857705_thumb.jpg Les Mills Team

post-50-0-39636200-1414857759_thumb.jpg Väike osa degusteerimiseks väljapandud lisanditest

post-50-0-39283400-1414857781_thumb.jpg Staartreener Reene Mägi leidis mida otsis :rolleyes:

post-50-0-08955900-1414857694_thumb.jpg Endised ja praegused kuperjanovlased

post-50-0-20634100-1414857748_thumb.jpg Pauside ajal ründasid hullunud naiste hordid Fitshopi väikest ateljeed. Eduardilt rebiti seljast särk ning Mariuselt püksid.

post-50-0-28308600-1414857737_thumb.jpg Marius sõi kogu aeg, aga väikesed mehed ongi suure isuga, sest kulutavad ka rohkem energiat eluspüsimiseks.

post-50-0-41137500-1414857792_thumb.jpg Minu jaoks uus värske maitseelamud- pirnimaitseline proteiinibatoon! Soovitan kõigile!

Rohkem pilte sellest üritusest minu facebooki albumist: https://www.facebook.com/imre.vahi/media_set?set=a.10152768148852319.1073741879.705182318&type=1&pnref=story

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel üks pildiseeria väikese kommentaariga.

post-50-0-10876600-1414869152_thumb.jpg Fitshop Team. Kõik on normaalsed, aga hr Marius on täpselt sellise õndsa näoga nagu minu bullterjerid kui nad on olude sunnil pidanud kauem toas passima ja siis kui lõpuks õue saavad, siis on täpselt samasuguse näoga nagu Marius.

post-50-0-30481700-1414869163_thumb.jpg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.november 2014

Töö käib ja mees läheb tugevamaks ning ilusamaks! Natuke musta huumorit ka vahelduseks. Mul üks tubli õpipoiss varahommikustest bodypumpidest hiljuti vigastas ennast ning nüüd on tema küünarnukis meeletult suur vesimuna! Arst täna juba vaatas asja üle ning loodetavasti hakkab muna vaikselt taanduma. Peebule(Peep on tema nimi) kiiret paranemist! :)

post-50-0-43442200-1415127766_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.november 2014

Jälle päevakene selja taga ning seda peab küll ütlema, et kui alustad päeva üliintensiivse bodypumpiga ja sellele otsa tuleb terve päeva jooksmist, siis õhtuks oled hellalt läbi. Nagu narkar püsidki veel toidulisandite najal elus ja kammid edasi! Ilmad on küll mõnusad. Kunagi ootasin lund, et saaks suusatama minna, aga nüüd vastupidi loodan, et lumi niipea alla ei tule. Mingil aastal oli ju nii, et lumi tuli oktooobris maha ja sulas alles aprillis. See tähendab, et 12 kuust 7 oli lumi maas. Väga loodan, et peagi saan hakata ka natukene jõusaalis käima ning vaikselt unistan ka jälle jooksmisega tegelema hakata. Igasugune vaheldus on teretulnud! Reedel on jälle õpilastega tund ning seekord alustame siis kevadhooajaks valmistumist päris varakult. Lähiajal püüan Esta Pildiga maha istuda ja hakata järgmise Lõuna-Eesti võistlust ette valmistama. Eks õpime oma vigadest ning võistluste jaoks on kindlasti olulisel kohal korralik lava ja valgus. Publikul peaks ka olema rohkem ruumi liikumiseks ning selles suhtes pooldaksin rohkem ikkagi spordihoonet, mitte Vanemuise teatrit. Huviga jälgin Peebu ja Oti ettevalmistumiseid MM-iks. Soovin mõlemale mehele edu ja loodan et jõuavad finaalidesse!

Ok, õhtune pudding ootab mind banaani ja kirsiga! Päeval läksid hanereas PUMP+, BLOCK, WHEY+, INTRA, SHOCK ja FEED. Paar kookosebatooni ka enne lõunat.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sõbrake, loodetavasti ei ole sa päris kadunud asjade nimekirjas ja kevadel pääsevad "lapsed, kes on vangis olnud pole ammu murul käind...." :D uuesti lavale lammutama. Varsti hakkame rebima parima veterani tiitli peale.... :D koos Estaga.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sõbrake, loodetavasti ei ole sa päris kadunud asjade nimekirjas ja kevadel pääsevad "lapsed, kes on vangis olnud pole ammu murul käind...." :D uuesti lavale lammutama. Varsti hakkame rebima parima veterani tiitli peale.... :D koos Estaga.... ;)

Estalt saame veteranide klassis igas asendis tappa mis siis, et tal "ei ole mitte mingisugust vormi" nagu ta ise kogu aeg hädaldab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.november 2014

Üks põnev päev Tallinnas. Täna oli minu abikaasa pealinnas mingisugusel heegeldamise-kudumise seminaril ja minul oli aega mööda Tallinnat ringi liikuda ja meenutada selles linnas 3 aastat elatud aega 2000-2003. Ekskursiooni teises pooles sattusin ka kuulsasse Sparta spordiklubisse ning täiesti juhuslikult oli ka kaamera kaasas ning panengi galerii üles mõningate omapoolsete kommentaaridega. Nautige!

post-50-0-95829300-1415481243_thumb.jpg Peo peremees hr Kirp. Erakordselt siiras mees moodustab aeg-ajalt selliseid lauseid, millest ise ka aru ei saa, aga lihtsuses peitub võlu. Tema käest võite oma suurte projektide jaoks raha laenata, teda endale facebookis sõbraks lisada ja kui olete mingi sigadusega hakkama saanud, siis ajage tema kaela- ta on hea andestaja ning usub inimeste headusesse!

post-50-0-58035900-1415481254_thumb.jpg Lihtne on inimest õnnelikuks teha! Meelitasin Kirbu pildile ja ütlesin, et see läheb Kroonikasse. Läheb-läheb Kroonikasse...

post-50-0-29111100-1415481268_thumb.jpg Nagu "Kaunitar ja koletis" Esiplaanil siis vana Kreeka jumalate maapealne poeg, Põhjamaade ilusaim mees ning vägev pereisa ja taustaks looduse vimka mis toob esile küll kaaskodanike naeru, küll kaastunde- ükskõikseks on raske jääda!

post-50-0-90446400-1415481277_thumb.jpg Üks paljudest vendadest Kuusnõmmedest. Kui mees kuulis, et Vähk on nende õuele laiama tulnud, siis jooksis ruttu auto juurde ja ajas pildistamiseks paksema jope selga.

post-50-0-45923900-1415481288_thumb.jpg Neiu mustas kleidis. See ei peaks mind üldse huvitama, aga põnev ikka kui preili ütles staarkirbule, et temale kummiga ei meeldi ja et ta tahab rohkem!!! Mina oma rikutud vaimuga kindlasti uskusin, et nad räägivad 80-datel koolinoorte seas populaarsust kogunud kummikeksust.

post-50-0-21923400-1415481300_thumb.jpg Isa tuli koju. Oleme ausad, muidu küürakas Kirp vedas ennast Arnoldi saabudes valvel ning Arnold vaatas talle heldinult silma nagu Hitler oma viimastel päevadel Berliini kaitsma suundunud poisikesi.

post-50-0-44541300-1415482121_thumb.jpg

post-50-0-91601200-1415481307_thumb.jpg Isa Ott kasupojaga. Mehed panid järgmise aasta plaani paika- Oleg peab järgmisel aastal koju tooma vähemalt 5 kulda. Ott enda plaane veel ei avalikustanud, sest tal endal on sellel aastal veel üks kuld tuua... ;)

post-50-0-75862000-1415481317_thumb.jpg Vend Vähk pressiti ka suurte staaride vahele. See roosa pudel oli Olegi oma, aga mees metsikult salgas seda.

post-50-0-72554400-1415481325_thumb.jpg Tallinna rahvas on juba sama külalislahke nagu Pärnu rahvaski, kus Ain Kimberi vägev ema tahtis mind mingil ajal lapsendada. Pakuti sööki ja jooki, pajatati uskumatuid lugusid, andestati ning mindi jälle riidu- elu ongi selline!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.november 2014

Täna pidin jälle pealinna minema ning oli ka natuke aega alaliidu peakorterist läbi käia. Bossid haudisid plaani, Ott suskis nõelaga eelseisva MM-i konkurentide woodoo nukke ning Rebane saatis neile anonüümkirjasid- ettevalmistused on lõpusirgel ning peagi hakkab Ott lahingusse liikuma. Mees on väge täis ning on ka põhjust! Vormi üle nuriseda ei saa. Tegin mõned pildid ka ning jällegi palju rõõmu kunstisõpradele!

post-50-0-72794800-1415640949_thumb.jpg See suurem mees on Eduard, siis see teine suurem mees on Arnold ja siis see nälginud mees on Ott

post-50-0-27132800-1415640961_thumb.jpg Oti kuld jagamisel. Tsiteerides klassikuid Nukitsamehe filmist: "Mina kaevasin ja tassisin!" "Mina leidsin!"

post-50-0-97960000-1415640971_thumb.jpg Kusjuures päris siiras rõõm!

post-50-0-76151800-1415640985_thumb.jpg Seda tegelast teate? Tunnete ära? Vaadake hoolega!

post-50-0-99226000-1415641501_thumb.jpg :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõida Saaremaale kah :D Siin ka palju pildistamist .

Mis seal Saaremaal põnevat? Kas preili Kruusik enam Tartusse ei tulegi? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal Saaremaal põnevat? Kas preili Kruusik enam Tartusse ei tulegi? :huh:

Saaremaal suured tugevad poisid, väiksed jõusaalid, kadakaid on ja ....igast asju . Aga preili Kruusik on mõnda aega Saaremaal. Eks tuleb vahepeal Tartusse ka sõita. Aga senikaua teen ise siin pilte siis B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.november 2014

Tere kõigile! Vaatasin just Oti võistluste materjali ning MM tase on küll päris ulmeline väikese klassikalise kulturisti jaoks. Ilma Egiptuse, Iraani ja veel mõne sellise riigita oleks need võistlused palju inimlikumad. Ka minu inimvõimete piir oli viimased päevad tõsise surve all. Mingi asi haises minu autos ning eilse seisuga ei kannatanud enam kuidagi ringi liikuda ilma et aknad pärani lahti oleksid. Viibisin mõned nädalad tagasi looduses ja siis avastasin, et mingi hiirepoiss oli minu autosse tunginud. Kolistasin ja müristasin siis mehe moodi ja uskusin et elukas põgenes kus see ja teine, aga võta näpust. Mõned päevad hiljem avastasin, et elukas oli minu põhjaõnged läbi närinud. Suure näljaga oli kaubaks läinud ka mitu tütrekeste mänguasja, tagaistme katteriie, villased sõrmikud ja igasugust muud sodi. Panin siis hiirelõksud autosse, aga täielik vaikus. Arvasin, et näriline on suutnud ikkagi kuidagi minema saada kuid alates teisipäevast tundsin auto salongis rämedat laibahaisu, mis iga tunniga järjest hirmsamaks läks. Selle sama autoga pidin ju lapsed lasteaeda viima ning kohe kindlasti ei oleks tahtnud ühtegi hääletajat peale võtta. Suure hädaga otsisin siis auto salongi täielikult läbi ning alles eile avasime ühe meistrimehega käigukangi aluse ning poiss oligi ennast viimastel tundidel sinna sisse seadnud. Koos koolnud hiirega kadus ka hais nagu imeväel. Selline hirmus lugu siis. Muidu kõik ok. Tänast päeva alustasin jälle bodypumpiga. Päeval oli päris palju ringiliikumist, koertega olin pikalt väljas ning lõdvaks ei ole lasknud. Toidulisanditest läks täna kaubaks HERA80, RECOVERY, PUMP+, BLOCK, EAA ja JOINT+.

Pildid ka närilise otsingutest:

post-50-0-62693600-1416001339_thumb.jpg

post-50-0-76125700-1416001348_thumb.jpg

post-50-0-11636800-1416001357_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.november 2014

Tere kõigile!

Novembri teine pool juba käimas, aga lund ei ole kusagil. Suusa- ja uisuäridele jälle suur häving, aga ehk tuleb ikka natuke talve ka. Kunagi olin ju suusahull ning esimese lumega läksin mäele ja viimase lumega mäelt ära otse jalgrattale! Ilus lapsepõlv oli! Absoluutselt ei kahetse, et sellel ajal ei olnud 100 telekanalit, nutitelefoni ja arvutit! On, mida meenutada! Lähiajal on minu elukeses suured muudatused tulemas ja eks paistab, kui suur koht kulturismile jääb. Oti etteastet oli põnev jälgida ja alati neid võistluste pilte vaadates tahaks ise ka seal olla teiste libedate poistega rinda pistmas! Kehakaal oli mõned päevad tagasi jälle üle 90 kg, aga see aeg langes kokku pisitütar Venuse sünnipäevaga... :rolleyes: Jube sardelli tunne ja varahommikul oli bodypumpi erakordselt raske teha. Viimase bodypumpiga ei ole kusjuures siiani harjunud, aga eks oleme selles suhtes ise endale elukese raskemaks teinud. Toidulisandeid läheb ikka üksjagu igal päeval. Mingi päev tarbisin terve päeva jooksul 700 grammi valku! Eks see valkude omastamine on sama individuaalne kui ainevahetuski.

Lisanditest tänase päeva kuumad hitid: RECOVERY, WHEY+, BLOCK, EAA, PUMP+, BCAA, HERA80 ja PUDDING

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisipäeva õhtuks üks ilus muusikavideo või mis iganes... tegelikult oleks huvitav teada, kes see ürgatleet seal rannas oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.november 2014

Leidsin põneva video kulturismivõistluste autasustamise rüselusest. Päris hull oleks, kui staaratleet Kirp niimoodi kohtunikele peale ebaõnnestunud esinemist kallale tungiks. Morozov, Ader ja Otsus näeksid hirmsat vaeva, et punahabet rahustada.

https://www.youtube.com/watch?v=su5HJNK6PgQ

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli näha, et see kollase särgiga jobu midagi kommenteeris seal ja eks kops läheb ikka üle maksa, niigi veresuhkur madal. Kohtuniku töö on numbreid laduda, mitte kommenteerida. Õnneks oli tegemist kulturistiga, oleks sama asi kuskil võitlusalal olnud, siis ilmselt see kohtunik oleks juba haiglas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.november 2014

Suvi hakkab meil siin Eestimaal läbi saama ning homseks lubatakse juba lund ja lörtsi. Ott uhkustab oma reisipiltidega ning teada-tuntud kadetsejana tegin tema blogist saadud materjali põhjal väikese pildiseeria. Olgu lisatud, et meie esiatleeti vaevavad mitmendat päeva kõhuhädad ning kohale on kutsutud ansambel või orkester Pasadena! :P Otile kiiiret paranemist!

post-50-0-93440800-1416500285_thumb.jpg

post-50-0-84148300-1416500293_thumb.jpg

post-50-0-80722000-1416500304_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli näha, et see kollase särgiga jobu midagi kommenteeris seal ja eks kops läheb ikka üle maksa, niigi veresuhkur madal. Kohtuniku töö on numbreid laduda, mitte kommenteerida. Õnneks oli tegemist kulturistiga, oleks sama asi kuskil võitlusalal olnud, siis ilmselt see kohtunik oleks juba haiglas.

Ära ole selles nii kindel. Enamasti on kaklus võistlustel kohtunikeks ikkagi vanad selle ala mehed. On korduvalt juhtunud, et on ka kohtunikult tappa saadud. Seda nii karates, UFC-s, kui ka mujal. Youtube-ist leiad selle kohta videosi, kui tahad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×