Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tegin just ühe kiire klõpsu samast kohast kus eelmisel aastalgi mõned päevad enne MM-i. Tegelikult suht sama lõpuks.

08.november 2013 VS 11.mai 2014

post-50-0-91099300-1399844394_thumb.jpg post-50-0-38353100-1399844413_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.mai 2014

No nii. Täna tegin veel viimase korraliku trenni, harjutasin poseerimist ja vabakava. Panen veel viimased asjad valmis ja juba homme oleme samal ajal Hispaanias. Kaotama ma ilmselgelt sinna ei lähe, aga eks palju sõltub konkurentidest. Pange taustaks Vivaldi "Kevad" ja hakkake minu tänaseid vormipilte vaatama. Olen tänase vormiga väga rahul. ;)

post-50-0-15784100-1399987008_thumb.jpg post-50-0-26724800-1399987015_thumb.jpg

post-50-0-38617300-1399987021_thumb.jpg post-50-0-49377000-1399987028_thumb.jpg

post-50-0-07336800-1399987036_thumb.jpg post-50-0-53337800-1399987043_thumb.jpg

post-50-0-85200900-1399987051_thumb.jpg post-50-0-72453100-1399987060_thumb.jpg

post-50-0-65544100-1399987073_thumb.jpgpost-50-0-68235700-1399987080_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalg on tõesti väga hea, nahka nagu polekski peal üldse :). Edu hispaanias!

Kusjuures just vastupidi. Võrreldes varasemate vormidega ei ole vorm ehk nii terav, aga visuaalne pilt on oluliselt massiivsem ja proportsioonid paremad. Olen märganud, et kõikide minu suurvõistluste finaalides olemise ajal olen ma olnud küll vaieldamatult üks kuivem mees, aga alla olen jäänud natuke pehmematele, aga lopsakamatele poistele. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.mai 2014.

Eile nägime Barcelona rongis sellist meest. Igav siin ei hakka:

Sa ei ole ainuke kes sellist meest kohanud. Kui ma olin oma mesinädalatel Hispaanias siis neid oli iga nurga peal.

Edu Hispaanias ja loodame kõrget kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-50-0-26635300-1400566458_thumb.jpg

Laadisin just uued pildid alla 18.mai tegemistest Santa Susannas:

https://www.facebook.com/imre.vahi/media_set?set=a.10152376119397319.1073741869.705182318&type=1

Darolal oli seekord eriti raske, sest pidi ta ju võistlema ka meestega. Loomulikult tundsime Darola konkurentide reas ära kunagise suure staari Prince!!!

post-50-0-37613500-1400566558_thumb.jpg

post-50-0-26268200-1400566613_thumb.jpg

post-50-0-12449100-1400566620_thumb.jpg

Lõpetuseks ka väike ülevaade sellest, mis toimus eile Saksa lennuväljal:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läheb ikka käest ära. Eelmisel kolmapäeval kaalusin võistluskaalumisel täpselt 80 kg. Täna, nädal hiljem, 87,4 kg. Hirmus. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.mai 2014

Euroopa meistrivõistlustest on möödas nädal. Päevad ei ole vennad ning kõik suurvõistlused on erinevad. Kunagi ei tea, kes sulle vastu tulevad ja kui palju neid on. Seekord siis jälle finaalkoht, aga üle kuuenda koha välja ei mänginud. Mis siis et need olid minu 58-dad võistlused, ikka suutsin viimasel päeval enne kaalumist üle mõelda ja ikka tegin laval päris mitmeid apsakaid, mida minu kogemustega tegelane ei oleks pidanud tegema. Samas, nagu ma pärast võistluseid Janar Rückenbergile ütlesin, sellises vanuses koostöös emakese loodusega ükskõik milliste võistluskogemustega raami enam laemaks ei vea! Usun, et kuigi ma jäin viiele mehele alla, ma vähemalt hirmutasin neid ning arvestades paanikat dopingukontrollis konkurentide silmades, olin kindlasti võidumees, sest ei ole oma ihu mingi p.saga reostanud. Tegelikult kirjutaks nendest võistlustest pikemalt, aga viimased ööd on olnud võrdlemisi lühikesed ning väsimus teeb oma töö. Lõpetuseks väike meenutus kõikidest minu IFBB euroopa- ja maailma meistrivõistluste finaalkohtadest:

EM

1. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2005 (Brasow, Romania). Klassikaline kulturism, absoluutne 3. koht

2. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2008 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
3. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2009 (Serbia, Novi Sad). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
4. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2010(Hollandis). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht.

5. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2014 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 6. koht

MM

1. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2008(Venemaa) -175 cm kategoorias 6. koht

2. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2009(Hispaania) -175 cm kategoorias 6. koht
3. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2010 (Ungari) -175 cm kategoorias 3. koht
4. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2011(Eesti) -175 cm kategoorias 4. koht

5. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2013 (Austria) -180 cm kategoorias 4. koht

Suured tänud FAST-ile!

post-50-0-54799500-1400961600_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.mai 2014

Olen nüüd viimasest võistlushooajast puhanud ning püüdnud juba mõtetes järgmise aasta kevadeks häälestama hakata, aga tundub, et 2014 kevadhooaeg venib veel päris pikale. Ootamatult selgus tõsiasi, et järjekordne noorsportlane on patustanud keelatud ainetega ja kuna tegemist on mehega, kes on märkinud ennast minu õpilaseks, siis peaksin selles küsimuses ka sõna sekka ütlema, vastasel juhul ei saa ma ilmselt veel mitu kuud rahulikult kala püüda või perega koos olla ilma et alaliidu, antidopinguliidu, ajakirjanduse või mõni muu grupi esindaja mind küsimustega ei pommitaks. Vahel mulle tundub, et mul on liiga palju õpilasi. :rolleyes:

Üldiselt viimase hooaja ettevalmistamisel käis minu jutul päris suur seltskond noori sportlaseid, kelledest paljud tulid lavale aga paljud loobusid küll kehva vormi tõttu, küll välguna selgest taevast saabunud teatele, et ka LELKV-l(nn külavõistlus) on seekord dopingukontrollid. See dopingukontrollide teema on valus teema mitte ainult väikeses Eesti kulturismiringkonnas, vaid kogu maailmas. Olen päris kindel, et kui mingi vägev jõud oleks teinud viimastel EM võistlustel 100% kõikidele võistlejatele kontrollid, siis oleksid olnud tulemused jahmatavad ka tagumise otsa sportlaste suhtes. Üks Venemaa võistleja , kellega paugutasime koos 2008 aastal Kaliningradis MM-il ühes kategoorias finaalis, avaldas mulle veel tagant järgi kaastunnet, et mind loosiga tookord finaalist kohe kontrolli saadeti. Selgitasin siis härrale, et Eestis tehakse isegi väiksematel võistlustel kontrolle, samuti aeg-ajalt ka koondislastele hoooajaväliselt(kahjuks ei ole ammu tehtud) ning see mees vaatas mind suurte silmadega ja uuris, et mis maaväliste jõududega ma siis kogu aeg suurvõistluste finaalidesse satun mitte just kehva vormiga? Rääkisin talle siis oma isast, kes oli minust 2 korda jämedam ja tugevam kuigi meest sport absoluuutselt ei huvitanud- ilmselt on emakene Loodus ka mulle kaastundest natuke andnud. :P

Kontrollide vastu ei ole mul kunagi midagi olnud ning võin alati hea meelega lasta testida küll kusjonksi, küll verd ja mida iganes! Püüan olla eeskujuks nii hästi kui see võimalik on. Mis puudutab minu õpilasi, siis viimasest hiigelgrupist, kes kevadel meie grupis treenimas ja poseerimas käisid, on tänaseks päevaks paljud orbiidilt kadunud ning neile ei saa seda ette heita. Paljud käisidki teistest klubidest minu juurde poseerimist harjutamas nagu ka hr Ööpik.

Olen noortele meestele rääkinud keelatud ainete kasutamisega kaasnevatest riskidest ja inimorganismile laastavatest tagajärgedest, samuti esile toonud viimastel aastatel paljud tippatleetide surmajuhtumid, millede põhjuseks peetakse just dopingut. Samas olen saanud küllaltki põnevat tagasisidet osade eesti "tegijate" loengutest keelatud ainete kasutamise ja nendega mittevahelejäämise kohta. Mina tõesti olen nii rumal, et ei oska nendel teemadel kaasa rääkida- ma ei tea nende mürkainete nimetusi(tõsi osad nimed on tuttavad seoses erinevate antidopingu liidu poolt väljastatud materjalidega), nende hinda ja ei kujuta ette kuidas neid kasutatakse. Raudselt kui ma sellise jutuga Eesti Antidopingu Liidu "vaibale" läheksin seoses selle viimase noorspotlase juhtumiga, siis vaadataks mind kui totaalset idiooti ja ma tõesti ei tahaks seda rõõmu sealsetele bossidele teha. Nagu üks kohalik konn minu käest küsis, et kuule Vähk, mis kama sa paned? ja kui kuulis, et ei kasuta dopingut, irvitas ja ütles, et hallo mees, vaata oma vormi ja saavutusi ning ära tule luuletama!

Üldiselt võiks sellel teemal pikalt arutleda, aga nagu ma aastate jooksul olen tähele pannud, on siin portaalis kulturismi puudutavates küsimustes minust sadades kordades pädevamaid spetsialiste, kes usuvad, et teavad sellest spordist ja kõike sellega kaasnevast paremini isegi siis kui neil puuduvad selles valdkonnas üldse mingisugusedki kogemused. Andku minna! Mina lähen eluga edasi ja avastasin, et minu eelmisel nädalal Võrtsjärves püütud 2,1 kilone linask läks lähikondlastele kordades võimsamalt peale kui minu tagasihoidlik EM kuues koht 2014.

Loodan, et minu mõttearendus pani nii mõnedki kaasa mõtlema, tore kui leidsite enda jaoks midagi huvitavat, aga palun ärge hakake targutama. Tulevikus (kui ma veel viitsin sellega tegeleda) püüan olla oma õpilaste suhtes tähelepanelikum, võimalusel kutsun Oti loenguid pidama keelatud ainete kahjulikust toimest ning nendest meestest, kelledel kõrvad ja nina kasvasid ulmesuureks ja ka sellest mehest, kelle maks läbi kõhu näha oli viimasel EM-il.

post-50-0-76948600-1401827687_thumb.jpg VS post-50-0-89975900-1401827715_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu üks kohalik konn minu käest küsis, et kuule Vähk, mis kama sa paned? ja kui kuulis, et ei kasuta dopingut, irvitas ja ütles, et hallo mees, vaata oma vormi ja saavutusi ning ära tule luuletama!

Loodan, et minu mõttearendus pani nii mõnedki kaasa mõtlema, tore kui leidsite enda jaoks midagi huvitavat, aga palun ärge hakake targutama.

Viimasel ajal on läänemaailmas hakatud ühe enam rääkima ka filmimaailma telgitaguste üle. Nii youtubis, kui paljudes teistes blogimiskeskkondades antakse mõista, et need "kangelased" tarvitavad peale kanafilee ja spinati veel midagi. Siinkohal on paratamatu, et lähitulevikus hakkavad meie kohalikud läänekultuuri tarbijad meie atleete nende filminäitlejatega võrdlema :rolleyes: .. Ja siis unustatakse ära, et ühed treenivad aastaringi, aastakümneid, teenides sellelt pea mitte midagi - versus pool aastat ja motivatsiooni miljonid :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.mai 2014

Olen nüüd viimasest võistlushooajast puhanud ning püüdnud juba mõtetes järgmise aasta kevadeks häälestama hakata, aga tundub, et 2014 kevadhooaeg venib veel päris pikale. Ootamatult selgus tõsiasi, et järjekordne noorsportlane on patustanud keelatud ainetega ja kuna tegemist on mehega, kes on märkinud ennast minu õpilaseks, siis peaksin selles küsimuses ka sõna sekka ütlema, vastasel juhul ei saa ma ilmselt veel mitu kuud rahulikult kala püüda või perega koos olla ilma et alaliidu, antidopinguliidu, ajakirjanduse või mõni muu grupi esindaja mind küsimustega ei pommitaks. Vahel mulle tundub, et mul on liiga palju õpilasi. :rolleyes:

Üldiselt viimase hooaja ettevalmistamisel käis minu jutul päris suur seltskond noori sportlaseid, kelledest paljud tulid lavale aga paljud loobusid küll kehva vormi tõttu, küll välguna selgest taevast saabunud teatele, et ka LELKV-l(nn külavõistlus) on seekord dopingukontrollid. Mis puudutab minu õpilasi, siis viimasest hiigelgrupist, kes kevadel meie grupis treenimas ja poseerimas käisid, on tänaseks päevaks paljud orbiidilt kadunud ning neile ei saa seda ette heita. Paljud käisidki teistest klubidest minu juurde poseerimist harjutamas nagu ka hr Ööpik.

Olen noortele meestele rääkinud keelatud ainete kasutamisega kaasnevatest riskidest ja inimorganismile laastavatest tagajärgedest, samuti esile toonud viimastel aastatel paljud tippatleetide surmajuhtumid, millede põhjuseks peetakse just dopingut. Samas olen saanud küllaltki põnevat tagasisidet osade eesti "tegijate" loengutest keelatud ainete kasutamise ja nendega mittevahelejäämise kohta. Mina tõesti olen nii rumal, et ei oska nendel teemadel kaasa rääkida- ma ei tea nende mürkainete nimetusi(tõsi osad nimed on tuttavad seoses erinevate antidopingu liidu poolt väljastatud materjalidega), nende hinda ja ei kujuta ette kuidas neid kasutatakse. Raudselt kui ma sellise jutuga Eesti Antidopingu Liidu "vaibale" läheksin seoses selle viimase noorspotlase juhtumiga, siis vaadataks mind kui totaalset idiooti ja ma tõesti ei tahaks seda rõõmu sealsetele bossidele teha.

Loodan, et minu mõttearendus pani nii mõnedki kaasa mõtlema, tore kui leidsite enda jaoks midagi huvitavat, aga palun ärge hakake targutama. Tulevikus (kui ma veel viitsin sellega tegeleda) püüan olla oma õpilaste suhtes tähelepanelikum, võimalusel kutsun Oti loenguid pidama keelatud ainete kahjulikust toimest ning nendest meestest, kelledel kõrvad ja nina kasvasid ulmesuureks ja ka sellest mehest, kelle maks läbi kõhu näha oli viimasel EM-il.

Eks olles jälginud kogu seda ettevalmistuse perioodi, siis usun, et paljud oskasid ka oodata seda, et nii mõnigi pildilt kaob või korralikult pildile riiklikul suurvõistlusel ei tule. Kas pole mõelnud siis väiksema ringkonna lähemalt jälgimisele või on ikkagi kindel plaan jätkata nii nagu praegu, et kogud üle Tartu/Lõuna-Eesti noori kokku?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.juuni 2014

Täna oli siis järjekordne Kaitseväe üldfüüsiline test. Minu punkte arvestati seekord ka juba 37 aastaste vanurite klassis ja kahjuks ei oska öelda, kui palju need normatiivid uue määruse järgi on, aga usun, et 300 punkti sain ikka kätte:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 100

Kõhulihased istesse tõus 2 minuti jooksul: 98

2 miili (3,2 km) jooks: 14 minutit 30 sekundit

Tänase ürituse jaoks ajasin kehakaalu 84 kg peale, aga eraldi mingisugust ettevalmistust ei teinud. Iga kord mõtlen, et võtan vabalt ja alati läheb andmiseks- vanale koerale uusi trikke ei õpeta! Loomulikult enne testi lükkasin endale energiamaitselise SHOCK sisse ja asi läks väga hulluks ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.juuni 2014

Täna oli siis järjekordne Kaitseväe üldfüüsiline test. Minu punkte arvestati seekord ka juba 37 aastaste vanurite klassis ja kahjuks ei oska öelda, kui palju need normatiivid uue määruse järgi on, aga usun, et 300 punkti sain ikka kätte:

Kätekõverdused 2 minuti jooksul: 100

Kõhulihased istesse tõus 2 minuti jooksul: 98

3,2 miili jooks: 14 minutit 30 sekundit

Tänase ürituse jaoks ajasin kehakaalu 84 kg peale, aga eraldi mingisugust ettevalmistust ei teinud. Iga kord mõtlen, et võtan vabalt ja alati läheb andmiseks- vanale koerale uusi trikke ei õpeta! Loomulikult enne testi lükkasin endale energiamaitselise SHOCK sisse ja asi läks väga hulluks ära :rolleyes:

Kaks esimest ala väga head (esimese ala 100 punkti norm oli kunagi vähemalt 82 ja teise ala norm 92), kolmas ala aga kuidagi sinu vastupidavust ja treeninguid arvates väga nirune.

Kokkuvõttes aga ikka väga hea punktisumma arvestades ka olenemata vanuseklassist, mille taha pugemine on võrdne jõutõstmises kehakaalu taha pugemisega (minu silmis) :-).

Sain ära torgata, aga see oli heatahtlik :-)

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks esimest ala väga head (esimese ala 100 punkti norm oli kunagi vähemalt 82 ja teise ala norm 92), kolmas ala aga kuidagi sinu vastupidavust ja treeninguid arvates väga nirune.

Kokkuvõttes aga ikka väga hea punktisumma arvestades ka olenemata vanuseklassist, mille taha pugemine on võrdne jõutõstmises kehakaalu taha pugemisega (minu silmis) :-).

Sain ära torgata, aga see oli heatahtlik :-)

Minu meelest 3.2 miili ehk 5.1km 14,5 minutiga joosta pole üldse paha. Küllap on siiski mõeldud 3.2km, mitte miili.

Muudetud kasutaja kristofeles1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta ikka 3,2 km ole, sest 3,2 miili 14,5 mintsiga ei teeks häbi isegi jooksus Eesti MV-l! Tavalise kaitseväelasega võrreldes on hr. Vähil muidugi nn. konkurentsieelis, sest ega tavaline kaitseväelane vist abistavaid toidulisandeid ikka ei tarbi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore on näha, et minu postitusi siin ikka loetakse ning aeg-ajalt sellist arutelu esile kutsuvad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et 84 kilo juures (mis sest et madala rasvaprotsendiga) 2 miili joosta kiiremini kui 14 minutiga on tegelikult päris raske ikka... 14:30 on kõike arvestades täitsa okei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et 84 kilo juures (mis sest et madala rasvaprotsendiga) 2 miili joosta kiiremini kui 14 minutiga on tegelikult päris raske ikka... 14:30 on kõike arvestades täitsa okei.

Mul kusjuures jõusaaliga 3000m aeg paranes mingi 30 seki. Enne jooksin (72kg) 11.40, pärast kui 10kg olin juurde võtnud, siis oli aeg juba 11.20 :).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KV kunagine ÜFT (üldfüüsiline test) on muutnud oma nime kehalise ettevalmistuse katseteks ning selle normatiivid on muutunud. Kunagised 82 kätekõverdust ja 92 istessetõusu 100 punkti saamiseks ei kehti enam ... nüüd on asi lodevam. Aga Vähi tulemused sellest hoolimata on tublid ning punkte tuleb jah 300.

37-aastane mehehakatis saab 70 kätekõverduse, 71 istessetõusu ja jooksuaja 14:42 eest 100 punkti (kokku 300). Mitmetes väeosades arvutatakse for fun ka lisapunkte, kui üle normi tehakse. Sellekohaselt võib öelda, et Imre on 358 punkti omanik :rolleyes: Õnnitleme B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.juuni 2014.

Ma ikka tegutsen. Üleeile sain enda toidulisandiarsenali olulist täiendust ja täna vedasi töö juurde sellise hunniku kütust:

post-50-0-35359300-1402934204_thumb.jpg

Lisaks ka ilus meenutus suuremast fotosessioonist enne 2014 EM-i:

post-50-0-08041300-1402934421_thumb.jpgFotograaf: Märten Osijärv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×