Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kogu austuse juures spordimehe vastu, aga andke andeks, kuid sellist koogutavat rööbaspuude triitsaharjutuse tehnikat pole küll eriti hea vaadata! Või on mr. Vähil eesmärgiks seal rinda teha?

Minu teada on Imre varem maininud, et ei aja tehnikapuhtust üheski harjutuses meeletult taga. Pigem praktiline mees, kes liigub harjutustes punktist A punkti B ja teeb nii nagu tema kehale parim on.

Need võistlused on niivõinaa ju enda lõbuks. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu austuse juures spordimehe vastu, aga andke andeks, kuid sellist koogutavat rööbaspuude triitsaharjutuse tehnikat pole küll eriti hea vaadata! Või on mr. Vähil eesmärgiks seal rinda teha?

Ma ise ka kannatan selle pärast :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rööbaspuudel surumine või koogutamine, heal harjutusel mitu nime. Ma teen näiteks kätekõverdusi kehva tehnikaga, saadav suur kordade arv annab närvisüsteemile positiivse laengu. Poolkükke teen kangiga ka oluliselt rohkem kui sügavkükke, mida ma ei salli üldse. Kui kõike tehniliselt väga hästi teha muutub varsti igasugune treeningprotsess tüütuks pisiasjade kallal nokkimiseks. Muidugi mingid suhteliselt arengustaadiumis noorhärrad võiks esialgu teha tehniliselt õigesti, muidu tabavad neid veel vigastused, selles mõttes peaks Imre panema videotele juurde vist lisalause "dontraizisäthõum".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rööbaspuudel surumine või koogutamine, heal harjutusel mitu nime. Ma teen näiteks kätekõverdusi kehva tehnikaga, saadav suur kordade arv annab närvisüsteemile positiivse laengu. Poolkükke teen kangiga ka oluliselt rohkem kui sügavkükke, mida ma ei salli üldse. Kui kõike tehniliselt väga hästi teha muutub varsti igasugune treeningprotsess tüütuks pisiasjade kallal nokkimiseks. Muidugi mingid suhteliselt arengustaadiumis noorhärrad võiks esialgu teha tehniliselt õigesti, muidu tabavad neid veel vigastused, selles mõttes peaks Imre panema videotele juurde vist lisalause "dontraizisäthõum".

Las kaagutavad! Mul on palju globaalsemaid muresid hetkel kui mingi suvalise show elementide üle pead murda. :rolleyes: :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seiklesin hommikul facebooki avarustes ning AnneP oli üles pannud sellised pildid sellise tekstiga:

Winner of Mozolani Classic JUNIOR bodybuilding class Roman Vavrecan.

post-50-0-67798000-1399191788_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin, et ulme kulturist ja siis lugesin korra veel üle... hoopis klassikaline kulturism :mellow:.

Krt, visuaalselt ei tohiks selline jurakas klassikasse mahtuda.

Mozolani Classic(on võistluste nimi) JUNIOR bodybuilding(on kategooria)

See oleks liiga ulme kui selline mees klassikas oleks. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.mai 2014

Tänased vormipildid. Mõne poosiga ei ole üldse rahul ja vormi peab veel ka parandama ehk umbes -1,5 kg. Üldiselt aega veel on 11 päeva. ;)

post-50-0-75033000-1399222464_thumb.jpg post-50-0-56214800-1399222473_thumb.jpg

post-50-0-88322600-1399222482_thumb.jpg post-50-0-39312700-1399222490_thumb.jpg

post-50-0-96318400-1399222502_thumb.jpg post-50-0-89695000-1399222510_thumb.jpg

post-50-0-62626200-1399222518_thumb.jpg post-50-0-40465100-1399222530_thumb.jpg

post-50-0-96464700-1399222541_thumb.jpg post-50-0-26265500-1399222550_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende piltide põhjal ütleks, et eest topelt-biitsa vana jalgade asetus on parem, nii paistab jalg oluliselt jämedam (ja rohkem proportsioonis) välja. Topelt-biits tagant poosis mingi uus nurk või valgus või nii ongi, et selg ja käed tunduvad tavalisest tublisti suuremad? Tubli töö, tore vaadata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende piltide põhjal ütleks, et eest topelt-biitsa vana jalgade asetus on parem, nii paistab jalg oluliselt jämedam (ja rohkem proportsioonis) välja. Topelt-biits tagant poosis mingi uus nurk või valgus või nii ongi, et selg ja käed tunduvad tavalisest tublisti suuremad? Tubli töö, tore vaadata ;)

Tänud tagasiside eest. Võrreldes eilsete pitidega on nüüd varahommikul kehakaal veel ligi 1 kg all ning ega kehvemaks ei lähe enam midagi- ainult paremaks! 10 päeva on veel aega ning eks poseerimise koha pealt peab otsad kokku tõmbama ning katsetama enam ei hakka. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

08.mai 2014

Metsast ma tulen ja metsa ma lähen... Kevadtorm... Ei ole aega pikalt kirjutada. Kehakaal stabiilselt alla 80 kg ja vorm ning vaim on lavale minekuks valmis. Vaadake pilte ja olge rõõmsad! :)

post-50-0-82204400-1399549369_thumb.jpg post-50-0-49373800-1399549378_thumb.jpg

post-50-0-19822100-1399549396_thumb.jpg post-50-0-49961600-1399549406_thumb.jpg

post-50-0-45301700-1399549421_thumb.jpg

Luban, et järgmised pildid on juba ilma karvkatteta ning oluliselt tumedama nahaga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vormi taha asi ei jää eks näis, kes kõrvale tulevad. Peaasi ,et omalt poolt töö tehtud! ;)

Jah, oluline ongi, et endale ei ole midagi ette heita. Ootame põnevusega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See küll nüüd eluvorm! Pole sul jalga näiteks nii kuivana veel näinud. Loodame, et laval ka realiseerid selle!

Tundub, et asjad liiguvad ülesmäge. See pilt, mis täna õhtul pärast trenni peeglist vastu vaatas, oli erakordselt uhke. Teravus oli maksimaalne aga see ei hakanud lihast lõhkuma. Kõik lihasgrupid joonistusid ilusti välja ning nii oleks võinud kohe lavale minna. Eks mul on järgmise nädala suhtes suured lootused ning usun et annan korraliku lahingu ning õigustan sellel hooajal väiksematest võistlustest eemalolekut. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.mai 2014

Kirjutan ka paari reaga toimuvast. Täna Kaitsejõudude vastutulelikkusele sain eriloa suurõppustelt lahkumiseks ja euroopa meistrivõistlusteks valmistumiseks. Ilmselt kirjutan sellest ka pikemalt kuidas hommikul kl 07:00 ärkad kõige karmima dieedi ajal selle peale üles et umbes 40-50 inimest sinu ümber kõik midagi söövad... Võin kinnitada, et see on minu elu üks raskemaid võistlusteks valmistumiseid olnud just psühholoogiliselt. Elu ei peagi kerge olema! Kehakaal on hetkel stabiiilselt -80 kg ning minu võistluskaal võib olla -180 kg minimaalselt 81 kg! Selles suhtes on kõik ok ja kui juhtubki, et minu pikkuseks märgitakse seekord näiteks 174,9 kg ja peaksin lühemasse kategooriasse minema- ikka olen kaalus! Eks koha peal saab näha, millise vangerduse ma teen, sest aastad pole vennad ja kui on kahe erineva kategooria vahel valida ning näed, et ühes kategoorias on koos issanda loomaaed ning teises annaks kergemini esikuuikusse pressida, siis on motivatsiooni kõigega arvestada juba praegu. Täna avastasin, et kuigi kaal on hea, on ihult natuke teravust kadunud. Võimalik, et väike muudatus toidulaual andis kohe tagasilöögi ning järgmised kolm päeva lähen vana läbiproovitud taktika juurde tagasi. Täna oli mul ka üks põnev fotostuudio pildistamine ning loodetavasti järgmisel kahel päeval teen veel pilte enne EM-i. Vabakavaga olen tegelenud ning usun, et üllatan paljusid hoopis teistsuguse liikumisega ning põnevate lahendustega. Üldiselt püüan võimalusel vältida kohustuslikke poose ning asendada need klassikaliste poosidega nagu seda teevad paljud minu konkurendid suurvõistluste esikolmikutes... Eks igaüks otsustab ise, millise vabakavaga lavale läheb. Ok, eile panin öösel juba esimese värvikihi alla ning visuaalne pilt paranes kordades! Eks see grimmimine saab olema paras pähkel- ma tean kui oluline on korralik grimm ning väga nutune oleks laigulise värvi pärast kehvemat kohta saada. Täppisteadus. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks koha peal saab näha, millise vangerduse ma teen, sest aastad pole vennad ja kui on kahe erineva kategooria vahel valida ning näed, et ühes kategoorias on koos issanda loomaaed ning teises annaks kergemini esikuuikusse pressida, siis on motivatsiooni kõigega arvestada juba praegu.

Ei ole mingi esikuuiku juttu siin! Medalit...medalit!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mingi esikuuiku juttu siin! Medalit...medalit!!! :)

Üldiselt mulle meeldib, et kõik ühe päevaga läbi saab. Kui võistlus venib pikemaks, siis on see vesi minu veskile- ma treenin hetkel iga päev 2-3 korda väga intensiivselt ning taastumine on ülikiire! Usun, et esikuuikusse pääsemine on hetkel meie koondise iga võistleja kõige olulisem eesmärk- kõik ülejäänud tuleb juba kergemalt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin just ühe kiire klõpsu samast kohast kus eelmisel aastalgi mõned päevad enne MM-i. Tegelikult suht sama lõpuks.

08.november 2013 VS 11.mai 2014

post-50-0-91099300-1399844394_thumb.jpg post-50-0-38353100-1399844413_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×