Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Mina näeks, pigem, meelsasti, võrdlusena, samad rakursid - täiesti lõdvestunult, pingutades näeme me kõik veidi paremad välja :)

Huvitav. Et nagu tahaks näha kulturiste, kes ei pinguta? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.oktoober 2013

Suured tänud kõigile õnnitlejatele! Vaatasin kiirelt üle mõned esimesed võistluste pildid ja punktidest ei tea üldse midagi. Andsin endast parima, aga usun, et maksimumi annan 4 nädala pärast MM-il. Eks pühapäeval kirjutan ehk pikemalt.

post-50-0-27988400-1382222958_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli olid, tegid hea töö, vähemasti lava küljepealt vaadates ja taga konkurente hinnates ei tekkinud mul vähimatki kahtlust sinu abs. võidus! Peaasi ,et sa nüüd MM -ks ennast ära ei vinnuta, hoia seda mis on ja kõik läheb hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli olid, tegid hea töö, vähemasti lava küljepealt vaadates ja taga konkurente hinnates ei tekkinud mul vähimatki kahtlust sinu abs. võidus! Peaasi ,et sa nüüd MM -ks ennast ära ei vinnuta, hoia seda mis on ja kõik läheb hästi!

Tänud Otile!

Vinnutamisest on asi kaugel! Ideaalne võistluskaal jääbki mul sinna 79-80 kilo vahele. Eks ma töötan ja otsin erinevaid võimalusi vaheldusrikkaks trenniks et rutiini ei tekiks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin vahelduseks täiendused enda võistluste ülevaates. 4 nädala pärast loodan kogu südamest jälle ka MM finaali pääseda.

Imre Vähi erinevate võistluste tulemused:

1.Eesti KV kulturismis 1997 juuniorid +72 kg 2. koht
2.Eesti MV kulturismis 2001 mehed -80 kg 2. koht
3.WFF Maailma MV fitnessis 2001(Saksamaa) perfomance kategoorias 6. koht
4.Eesti KV kulturismis 2002 mehed -80 kg 2.koht
5.EFF Baltic Fitness 2002 1. koht -Mister Perfomance
6.Eesti MV kulturismis 2002 mehed -80 kg 2. koht
7.Eesti KV kulturismis 2003 mehed -80 kg 2. koht
8.Eesti KV kulturismis 2004 mehed -80 kg 2. koht
9.WFF Maailma MV fitnessis 2004(Vilnius) athletic cat. Absoluutne 2. koht
10.EFF Eesti KV fitnessis 2005 athletic cat. 2. koht
11.WFF euroopa MV fitnessis(Läti) 2005 perfomance cat. absoluutne 3. koht
12.Eesti KV kulturismis 2005 mehed -90 kg 1. koht
13.IFBB euroopa MV kulturismis (Brasow, Romania). Klassikaline kulturism, absoluutne 3. koht
14. EFF Eesti meister 1. koht 2005 fitnessis Super-body kategoorias.
15. Eesti meister- 1. koht) 2005 klassikalises kulturismis
16. WFF fitnessi MM 2005(Leedu) athletic cat abs. 3. koht.
17.Boosman classic 2006 (Soome) Klassikalises kulturismis 1. koht!
18. Eesti KV kulturismis 2006 mehed- klassikalises kulturismis 1. koht.
19. IFBB euroopa MV kulturismis (Bratislava, Slovakkia). Klassikalises kulturismis (-178 cm) 9. koht.
20. Nutrition Outlet Grand Prix International 2006 (Rootsis) Klassikalises kulturismis(-178 cm) 1. koht.
21. Eesti meister -1. koht 2006 klassikalises kulturismis
22. Muscletech Grand Prix 2007 (Rootsis) Klassikalises kulturismis 1. koht
23. Oslo Grand Prix 2007 (Norras) Klassikalises kulturismis 2. koht.
24. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2007 Klassikalises kulturismis 1. koht, Absoluutarvestuses(kulturism ja klassikaline kulturism) 1. koht
25. IFBB euroopa MV kulturismis(Baku, Azerbajan). Klassikaline kulturism (-178 cm) 14.koht
26. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2007 (Taani). Klassikaline kulturism(absoluutkategooria) 2. koht
27. Eesti MV kulturismis 2007- 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
28. Maailma meistrivõistlused 2007 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm
kategoorias 7. koht
29. MUSCLETECH 2008 GP (Rootsi). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 2. koht
30. OSLO GP 2008(Norra). Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 2. koht
31. FORCE FITNESS CLASSIC 2008 (Soome). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 1. koht
32. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2008. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht, klassikalise kulturismi absoluutkategoorias 1. koht, kulturismi absoluutkategoorias 2. koht.
33. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2008 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
34. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2008(Island)Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 3. koht.
35. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2008. Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht.
36. Maailma meistrivõistlused 2008(Venemaa). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht
37. MET-RX Cup 2009(Soome, Helsingi). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 1. koht
38. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2009. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht
39. Balti matš 2009(Leedus, Šiauliais). Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 2. koht.
40. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2009 (Serbia, Novi Sad). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
41. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2009. Klassikalises kulturismis-180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
42. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2009(Norra) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 4. koht.
43. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2009(Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht
44. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2010. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht, kulturismi absoluutkategoorias 3.koht.
45. Balti Matš 2010(Tallinn) Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 2. koht.
46. Läti Lahtised Karikavõistlused kulturismis 2010(Ogre). Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 1. koht.
47. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2010(Hollandis). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht.
48. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2010. Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
49. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis(Soomes, Helsingis) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Põhjamaade meister klassikalises kulturismis.
50. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2010 (Ungari). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht
51. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2011. Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 1. koht.
52. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2011(Rootsis, Lundis) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 2. koht
53. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2011. Klassikalises kulturismis -180 cm 1. koht
54. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2011(Eesti). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht

55. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2013. Absoluutne 1. koht klassikalises kulturismis, kulturismi absoluutkategoorias 2. koht.

56. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2013 Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Põhjamaade meister klassikalises kulturismis.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooo Imre is back, BIG TIME! :) Congrats!

Thank You AnneP! Yesterday was great day but i still doing few mistakes with posing. Anyway i´ll do my best to got place in World TOP6! This time i´m going to -180 cm, not -175 as usually. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne ka minu poolt.

Päris mitu elementi mida oled muutnud oma poseerimisel on viimase korraga võrreldes kindlasti parem.

Eest biitseps on muidugi klassika sinu poolt. Minu mäletamist mööda on see sinu enda aretatud. Üldjuhul seda ei tehta. Minule kui vaatajale annab seeaga palju juurde. Kindlasti ka kohtunikele, kuna üldpilt on palju parem alustades kõhust ja lõpetades väikse kummardusega kohtunike poole. Tänu sellele paistavad biitsepsid kohtunikele kõige laiemast kohast otse silma.

Saan aru, et töö käib ja igasugused arengud on poseerimise seisukohalt teretulnud. Ma küll pole eriline spetsialist, kuid üks asi jäi mulle silma.

Nimelt seljapoosides tundud olevat päris püsti. Kui me nüüd võtame sama asja kohtunike seisukohalt, siis peaks see loogiliselt nende silmis tegema selja kitsamaks, kuna nad asuvad tasapinnast ilmselt mõnevõrra all pool. Vaatasin mõnda võrdluspilte teistega ja seal oli see kohe näha. Lisaks sellele peaks ka õlg suurem tunduma kohtunikele.

Igaljuhul kõike paremat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne ka minu poolt.

Päris mitu elementi mida oled muutnud oma poseerimisel on viimase korraga võrreldes kindlasti parem.

Eest biitseps on muidugi klassika sinu poolt. Minu mäletamist mööda on see sinu enda aretatud. Üldjuhul seda ei tehta. Minule kui vaatajale annab seeaga palju juurde. Kindlasti ka kohtunikele, kuna üldpilt on palju parem alustades kõhust ja lõpetades väikse kummardusega kohtunike poole. Tänu sellele paistavad biitsepsid kohtunikele kõige laiemast kohast otse silma.

Saan aru, et töö käib ja igasugused arengud on poseerimise seisukohalt teretulnud. Ma küll pole eriline spetsialist, kuid üks asi jäi mulle silma.

Nimelt seljapoosides tundud olevat päris püsti. Kui me nüüd võtame sama asja kohtunike seisukohalt, siis peaks see loogiliselt nende silmis tegema selja kitsamaks, kuna nad asuvad tasapinnast ilmselt mõnevõrra all pool. Vaatasin mõnda võrdluspilte teistega ja seal oli see kohe näha. Lisaks sellele peaks ka õlg suurem tunduma kohtunikele.

Igaljuhul kõike paremat.

Tänud tagasiside eest! Jah, olen sellest teadlik, et topeltbiceps tagant on liiga otse. Kunagi ajasin selja liiga nõgusaks ja see võttis selja varju(mitte küll Salmes) ja siis harjutasin sirgemalt hoidmist ja nüüd on see liiga sirgelt. Usun, et selle väikese asja parandab ära. Selja tagant pooside puhul oleksin pidanud ka jalad rohkem laiali ajama, et visuaalselt keskosa kitsam oleks. Oli ka teisi väiksemaid momente, mida MM-il natuke muuta. Kehakaal oli eilseks õhtuks 85,7 kg... Hea näide soolade tarbimisest. Kui enne Põhjamaade MV-d ei kasutanud pikalt soola, siis nüüd võtsin soolad sisse ning 5-6 kg tuli kohe juurde. Visuaalselt küll oluliselt suurem, aga reljeefilt on ka sügavus kadunud. Püüan sellest koormast vabaneda hiljemalt nädala lõpuks ja viimase nädalani hoida kaalu ikka seal 81-82 kg piirimail.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.oktoober 2013

Ja homme siis alustan täismahus treenimist. Varahommikul jõusaali kella 08:00 ajal ning ilmselt ka õhtul üks treening. Bodypumpi kahjuks ei ole. Väike ülevaade ka tänasest pidusöögist. Nimelt leidsin Lõunakeskuse Rimist kaalusalati (100 gr/ 99 senti). Panin endale siis sellise 500 grammise karbi kokku. Selles oli kanafileed, krevette, tomatit, muna, sibulat, kurki ja paprikat. Rasvata kodujuustu lisasin ka. Väga super kõhutäis, aga järgmised 4 nädalat võin sellest ainult unistada. :rolleyes:

post-50-0-56790500-1382385619_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh issand...Tean et piltide pealt ei pruugi alati saada just parimat võrdlust, aga no siin ei ole midagi võrrelda! Hakkan jälle fänniks vist. Mis sa arvad?

Mul ei ole fännide vastu midagi! Võtke eesti lipp kaasa ja tulge sõpradega Austriasse kaasa elama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole probleemi :D

Peab arvestama, et osadel suurvõistlustel lastakse lava taha ainult see kategooria, kes parasjagu lavale läheb-tuleb. Teised võistlejad ei saa teinekord ei lava kõrvalt ega loomulikult ka publiku seast kaasa elama tulla. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.oktoober 2013

Päevad pole vennad. Eile õnnestus mul kehakaal korraks isegi +86 kg saada, aga tänaseks on see kukkunud 3 kg. Vesi tuleb-vesi läheb. Arusaadav, et pean oma vormi ja kaalu suhtes olema tähelepanelik. Just tegin endale õhtuks väikese üllatuse- tavaline mesi! Noolisin seda pisikese lusikaga nagu mesimumm ja nüüd on mõnus olla. Tänane trenn oli ka sellises ammu unustatud vanas stiilis. Tegin täna eraldi lõuatõmbeid ja rööbaspuud nagu kevadel ja avastasin, et peale 160 + 160 kordust oli vähemalt rind mõnusalt punnis. Sellisest avastusest sain muidugi motivatsiooni juurde ja homme hommikul püüan pärast bodypumpi sama asja korrata. Mingil hetkel tundus, et see süsteem enam ei toimi, aga praegu lõi küll mõnusalt lihase täis! Lisaks tegin täna ka trapetsit. Seda harjutust ei mäletagi, millal viimati tehtud sai. Eks katsetan julgelt ja kõige olulisem on intensiivne treening ja mitte üheski elemendis enda nõrkustele järgi anda. Päeval läksid sellised lisandid nagu JOINT+, BURNER, SHOCK, BLOCK, RUSH ja GREEN TEA. Praegu kerged PUDDING ja PROMIX.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.oktoober 2013

Hommikust!

Minul juba hommikune bodypump tehtud ning samuti suutsin pärast BP teha 200 rööbaspuul surumist ning 150 althaardes lõuatõmmet. Püüan nüüd nende surumiste ja lõuatõmmetega ikka iga päev tegeleda- annab ülakehale oluliselt juurde. Õhtul kindlasti veel jõusaali ka. Varahommikul võtsin lisanditest BURNER, GREEN TEA, JOINT+ ja SHOCK lisandeid. Lisaks Põhjamaade MV-lt saadud Kyäni tooteid vahelduseks. Enne trenni ka natukene mett. Tartu Eedeni Fitshopi Ivo müüb kusjuures täiesti pandavat mett ning nüüd olen seda üle paljude aastate hakanud jälle kasutama. Mul oli vanaema mesinik ja arusaadav, et mingil ajal mesi enam peale ei läinud. Kehakaal oli hommikul pärast bodypumpi 80,7 kg ja nii püüan seda ka hoida. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa lõuatõmmetes käte asendit ei muuda, usun, et annab veel rohkem juurde

Haardelaiust kindlasti. Üldiselt jõusaalis teen ka seljale eraldi 5 erinevat harjutust. Sellest peaks piisama küll. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×