Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

15.oktoober 2013.

Mis muud kui jälle varahommikul trenni! Õhtul on kindlasti ka bodypump! Ei mingeid järeleandmiseid! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et oled maksimalist aga minu arust selle hooaja vorm on ju hea. Ilmselt su põhimõte on, et alati saab paremini jah? Mingil hetkel tuleb ju piir ette, kus oled küll maksimaalselt kuiv aga näost ära ja lopsakust jääb puudu jne. Kompromiss peab olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et oled maksimalist aga minu arust selle hooaja vorm on ju hea. Ilmselt su põhimõte on, et alati saab paremini jah? Mingil hetkel tuleb ju piir ette, kus oled küll maksimaalselt kuiv aga näost ära ja lopsakust jääb puudu jne. Kompromiss peab olema.

Saan sinu murest täiesti aru ning olen nendest probleemidest teadlik. Igal asjal on põhjus ning eile hilisõhtul nägin midagi sellist, mille alusel võin kindlalt väita, et Põhjamaade klassikalise kulturismi absoluutseks võitjaks tuleb just lühema kategooria võitja. Pikkade kategooria võib võita hr Merisalu. Teades põhjamaade kohtunike eelistusi ja varasemaid kogemusi võin nii üsna kindlalt öelda. Tuleb väga tugev vastasseis ning ma ei saa eksida mitte üheski elemendis. Tegelased, kes minu kirjutiste ridade vahelt midagi välja lugeda üritavad, nendel ei tasuks praegu kisendama hakata. Minu hinnangul tuleb lühemate meeste kategooriasse kokku 3 meest, kes sobiksid vähemalt EM finaali kui mitte medalikohtadele. Sellist taset ei ole seal ammu olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan sinu murest täiesti aru ning olen nendest probleemidest teadlik. Igal asjal on põhjus ning eile hilisõhtul nägin midagi sellist, mille alusel võin kindlalt väita, et Põhjamaade klassikalise kulturismi absoluutseks võitjaks tuleb just lühema kategooria võitja. Pikkade kategooria võib võita hr Merisalu. Teades põhjamaade kohtunike eelistusi ja varasemaid kogemusi võin nii üsna kindlalt öelda. Tuleb väga tugev vastasseis ning ma ei saa eksida mitte üheski elemendis. Tegelased, kes minu kirjutiste ridade vahelt midagi välja lugeda üritavad, nendel ei tasuks praegu kisendama hakata. Minu hinnangul tuleb lühemate meeste kategooriasse kokku 3 meest, kes sobiksid vähemalt EM finaali kui mitte medalikohtadele. Sellist taset ei ole seal ammu olnud.

Igatahes tuleb siis vägev lahing, üritan kohal olla, äkki aitab kõvem ergutus publiku poolt kohtunikke mõjutada:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes tuleb siis vägev lahing, üritan kohal olla, äkki aitab kõvem ergutus publiku poolt kohtunikke mõjutada:-)

Selles suhtes on sul õigus! Publiku suur toetus võib tõesti natukene omasid aidata kui läheb väga tasavägiseks lahinguks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlejatele oluline teade!

Peale Eesti meistrivõistluseid jäi minu kätte terve kast PRO TAN võistlusgrimme(26 tk). Kasutasin seda ise ja kasutan ka Põhjamaade MV-l. Hind on sellel 30 EUR/tk. Kui kellelgi Eesti koondisest on grimm veel puudu, siis kirjutage mulle facebooki postkasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise pakuksin võitjaks Norra klassikalise kulturismi absoluutset meistrit David Ewaldi, kes võistleb 180+ cm. Pildi peal tundub olevat väga kuiv ja päris massiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise pakuksin võitjaks Norra klassikalise kulturismi absoluutset meistrit David Ewaldi, kes võistleb 180+ cm. Pildi peal tundub olevat väga kuiv ja päris massiivne.

Tont võtaks! Eile just nägin selle mehe pilte ja tundus lühem. Seda meest ma silmas pidasingi! Unise peaga jäi meelde, et see on lühikeste meeste kategoorias. No kui ta on pikkade katis, siis on lühematel lihtsam! Muidugi ei ole veel teada, kas seekord Põhjamaade MV-l ka dopingukontroll tuleb. Võiks tulla. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkade kategooria võib võita hr Merisalu. Teades põhjamaade kohtunike eelistusi ja varasemaid kogemusi võin nii üsna kindlalt öelda.

Tänud, et nii arvad! Loodan, et saan kasvõi Ewaldi järel teise koha ja absoluudis kohtuksime jälle kolmekesi ja peaksime taaskord ühe korraliku lahingu! :)

Loodan ka, et dopingukontroll tuleb ja võiks iga kategooria esimese ja teise koha võtta. Ei ole mõtet tagumisest reast võtta, sest siis ei tõuse kellegi koht pärast proovide tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, et nii arvad! Loodan, et saan kasvõi Ewaldi järel teise koha ja absoluudis kohtuksime jälle kolmekesi ja peaksime taaskord ühe korraliku lahingu! :)

Loodan ka, et dopingukontroll tuleb ja võiks iga kategooria esimese ja teise koha võtta. Ei ole mõtet tagumisest reast võtta, sest siis ei tõuse kellegi koht pärast proovide tulemusi.

Absoluudis saavad kokku ainult lühikeste ja pikkade esimesed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldiv näha, et teed poseerimises edasiminekuid ja suudad objektiivselt ennast analüüsida. Nii võid ennast premeerida hea tulemusega.

Eks annan endast parima! Siiski loodan reedel vabaseisude ja selja tagant lailihase paikapanemisel maailmameister Taavi Kooviti abile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstan selle teema veel esile:

Võistlejatele oluline teade!

Peale Eesti meistrivõistluseid jäi minu kätte terve kast PRO TAN võistlusgrimme(26 tk). Kasutasin seda ise ja kasutan ka Põhjamaade MV-l. Hind on sellel 30 EUR/tk. Kui kellelgi Eesti koondisest on grimm veel puudu, siis kirjutage mulle facebooki postkasti! NB! Facebooki jõuan alles täna õhtul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun, et kui Taavi su poseerimise korda teeb, siis võid maailmas võistelda hoopis paremate kohtade eest kui siiani.

Kuigi siiani oled ka tipus olnud, on siiski absoluutne tipp vallutamata :-). Aga eks näis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun, et kui Taavi su poseerimise korda teeb, siis võid maailmas võistelda hoopis paremate kohtade eest kui siiani.

Kuigi siiani oled ka tipus olnud, on siiski absoluutne tipp vallutamata :-). Aga eks näis!

Absoluutsest tipust lahutab mind ainult absoluutne dopingukontroll seal tipus. Võin selle kinnituseks tuua palju näiteid erinevatelt suurvõistlustelt kuidas kõik ülejäänud finalistid mulle kaasa tundsid kui mind enda kategooriast ainukesena kontrolli saadeti, lisaks varjamatu rõõm nende poolt, kes sinna ei pidanud minema. Võistle siis sellistega ja poseeri nii hästi kui oskad. Panen päeva lõpuks üles ka väikese video varahommikusest jalatrennist:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.oktoober 2013

Tere kõigile õnnelikele inimestele, kes te saate süüa mida tahate ja kui palju tahate! Mina olen tänahommikuse pildiga rohkem kui rahul! Vorm on viimaste päevadega oluliselt paremaks läinud. Eile harjutasin jalgadega küljepoose ning jalg-tuhar hakkasid ka lõpuks väga hästi joonistama. Tasa sõuan-kaugele jõuan! Juba ülehomme on kaalumine, aga seniks jätkan kõike piinliku täpsusega. Varahommikul pärast bodypumpi oli kehakaal 78,8 kg. Sellest enam alla ei lase, sest eile nägin ka 78,4 kg kuid mingit elu selles ihus enam ei olnud. 79 kg on piir, millest ei ole vaja enam kergemaks ajada. Toidulisanditest tagasihoidlikult BURNER, OMEGA3, JOINT+, WHEY+, GREEN TEA ja õhtul PROMIX

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii. Õhtu käes ja enne koeraga jalutama minekut panen siis vastukaaluks põhjamaade meistrivõistluste teema all konkurentide vormipiltidele oma tagasihoidliku ihu tänased paremad palad. Kehakaal oli 78,3 kg!

post-50-0-08978400-1381952215_thumb.jpg post-50-0-39047800-1381952234_thumb.jpg

post-50-0-59910900-1381952175_thumb.jpg post-50-0-36417700-1381952188_thumb.jpg

post-50-0-83589900-1381952203_thumb.jpg post-50-0-03753400-1381952245_thumb.jpg

post-50-0-92135900-1381952253_thumb.jpg post-50-0-89697100-1381952263_thumb.jpg

Põhimõtteliselt sellise vormiga võin vanakuradi enda vastu minna! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm on kõva, vaata et sa nüüd jälle ennast ära ei vinnuta nii ,et kõik see lopsakus ka ära kaob, mis EMV oli - seal nägin sind üle tüki aja lopsakana. ;)

Jah, võistluskaal tuleb umbes 79,5 kg- 2,5 kilo kergem kui Eesti MV-l. Seekord laen mõõdukalt ning kui vaja, siis käin ka keskpäeval saunas! Suutsin ka küljepoosides jalad ilusti teravamaks saada, aga pean veel harjutama. Siit peab MM-i finaalivorm tulema! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

post-50-0-03753400-1381952245.jpg

Millisel viisil saab külje-poosiga reie külgpaneelile kõige tugevamad separatsiooni jooned, et tekiks samaaegselt alt reie kakspea eraldusjoon reiest ja ka joon reie nelipea alumises ääre väljajoonistumisest reie külgpaneelil?

Kas sedalaadi parima separatsiooni saab nii, kui teostada üheagselt järgmisi punkte:

1) suruda pildipoolset välisjalga päkast tugevalt vastu maad, et separeerida nelipea joon välja.

2) väljaspoolset pildile jäävat jalga tõmmata reiest tahapoole, et rekruteerida reie kakspea, nagu see ka harjutuse Good Morning puhul pingestatakse, et reie kakspea separatsioon tugevaimalt välja joonistuks.

Või on mingi muu muu moodus, kuidas parimalt reie külgpanelli separatsioone välja näidata? Võib-olla puusa tõstes kõrgemale, võib-olla üldse hoida mõõdukat kerget lihaspingutust reiest kõigest, või miski muu tehnika?

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millisel viisil saab külje-poosiga reie külgpaneelile kõige tugevamad separatsiooni jooned, et tekiks samaaegselt alt reie kakspea eraldusjoon reiest ja ka joon reie nelipea alumises ääre väljajoonistumisest reie külgpaneelil?

Kas sedalaadi parima separatsiooni saab nii, kui teostada üheagselt järgmisi punkte:

1) suruda pildipoolset välisjalga päkast tugevalt vastu maad, et separeerida nelipea joon välja.

2) väljaspoolset pildile jäävat jalga tõmmata reiest tahapoole, et rekruteerida reie kakspea, nagu see ka harjutuse Good Morning puhul pingestatakse, et reie kakspea separatsioon tugevaimalt välja joonistuks.

Või on mingi muu muu moodus, kuidas parimalt reie külgpanelli separatsioone välja näidata? Võib-olla puusa tõstes kõrgemale, võib-olla üldse hoida mõõdukat kerget lihaspingutust reiest kõigest, või miski muu tehnika?

Jah, oled õigel teel. Eks see on paljuski tunnetuse küsimus. Siiani ei ole see mul eriti õnnestunud, aga nüüd võtsin ennast kokku ja tuleb küll. Ei läinudki kaua aega- kõigest 21 aastat ja 55 võistlust enne kui õige asendi kätte sain! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×