Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

11.oktoober 2013

Üleskutse!

Täna õhtul olen juba Tallinnas et pealinnas ilusti välja puhata ja jätta ära varahommikune Tartust Tallinnasse sõitmine. Nüüd oleks üks palve kulturismisõpradele. Kas keegi sooviks minuga täna õhtul Tallinnas koos trenni teha. Ei hakka valetama- tuleb raske universaaltrenn, kus kõik lihased saavad veel korralikult vatti ja trenni lõpus oleks ka saun. Hea meelega paluksin hr Kirpu, aga see mees kahjuks ei tea, mis on intensiivne trenn. :rolleyes: Usun, et trenni teeks orienteeruvalt 18:00-20:00 ajal näiteks Reval Spordis. Hea oleks, kui õpilane või mõni asjaarmastaja toimuvat ka kajastaks ning lõpus siin foorumis kokkuvõtte teeb, et teistel ka huvitavam oleks. Andke palun siin teada, kes huvitatud on ja usuvad, et trenni pooleli ei jäta kui tempo väga suur on.

:D Mul üks sõber ütleb ka kogu aeg, et ma pole elu sees ühtegi ARVESTATAVAT trenni teinud. :D

Igatahes huvitav võimalus. Tervet keha ma küll täna ei treeni, aga kui EMV ettevalmistused pikale ei veni, siis peaksin selleks ajaks Revalisse trenni jõudma küll, et seda möllu pealt näha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlen, et võiks proovida ju küll! :)

Mis arvad Imre?

Püüan siit Rannamõisa teelt peagi kesklinna poole liikuma hakata. Arvestades, et tegemist ei ole Tartu suuruse väikelinnaga ja just algas tipptund, siis mul läheb aega kohalejõudmisega. Orienteeruvalt kl 18:00 tahaks ikka kohale jõuda ja paugutama hakata! Nii et fantomin võtab tule vastu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra tuligi mulle täna õpilaseks ning usun, et sai palju põnevat uut materjali tulevikuks paugutamiseks. Jube palav on Revali saal ja rihmasid ka ei olnud. Muidu ikka Eesti parim saal. Kirpu, Otti ja mitmeid tuttavaid nägin seal ka. Oli plaan Otiga teha kiire ühisposeerimine, aga trenni lõpuks olin ma nii tühi, et sealt ei oleks paukugi tulnud. Nüüd olen endale lopsakust laadinud, grimm ka peale ning küll homme saab kõik korda! Mõned pildid ka tänasest poseerimisest:

post-50-0-84243100-1381520076_thumb.jpg post-50-0-46709700-1381520088_thumb.jpg

post-50-0-15499000-1381520064_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Härra tuligi mulle täna õpilaseks ning usun, et sai palju põnevat uut materjali tulevikuks paugutamiseks. Jube palav on Revali saal ja rihmasid ka ei olnud. Muidu ikka Eesti parim saal. Kirpu, Otti ja mitmeid tuttavaid nägin seal ka. Oli plaan Otiga teha kiire ühisposeerimine, aga trenni lõpuks olin ma nii tühi, et sealt ei oleks paukugi tulnud. Nüüd olen endale lopsakust laadinud, grimm ka peale ning küll homme saab kõik korda! Mõned pildid ka tänasest poseerimisest:

attachicon.gifDSC_0006.JPG attachicon.gifDSC_0005.JPG

Sai käidud, sai tehtud ja jäin õnneks ellu. :)

Trenn oli väga intensiivne ja mahukas. Üldiselt ma ise ei tee selliseid trenne, kus terve keha kõik korraga läbi tegema peaks, seega üpris harjumatu oli. Võiks võrrelda, et kui ma teen jalapäeva, siis terve see trenn oli koormuse poolest tunne nagu teeks pidevalt väljaasteid või kükke. Kogemus oli seda väärt ja sai ka mõndagi huvitavat juurde. Kindlasti homme võistlustele ka kaasa elama! :)

Imre, aitäh meeldiva reedese trenni eest! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai käidud, sai tehtud ja jäin õnneks ellu. :)

Trenn oli väga intensiivne ja mahukas. Üldiselt ma ise ei tee selliseid trenne, kus terve keha kõik korraga läbi tegema peaks, seega üpris harjumatu oli. Võiks võrrelda, et kui ma teen jalapäeva, siis terve see trenn oli koormuse poolest tunne nagu teeks pidevalt väljaasteid või kükke. Kogemus oli seda väärt ja sai ka mõndagi huvitavat juurde. Kindlasti homme võistlustele ka kaasa elama! :)

Imre, aitäh meeldiva reedese trenni eest! :)

Hea küll, ei sõbrusta! Nüüd ruttu magama ja homme tuled elad peenikese häälega kaasa! Mina olen siin paari tunniga paisunud nagu pärmitaigen :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea küll, ei sõbrusta! Nüüd ruttu magama ja homme tuled elad peenikese häälega kaasa! Mina olen siin paari tunniga paisunud nagu pärmitaigen :rolleyes:

Olen kuulnud jah, et kõrge hääl kostub kaugemale kui madal, kuid piinlik oleks hakata tegema seal sellist peenikest häält. :D

Ära siis lõhki paisu, tähtis päev homme :D

Kaasa elan ikka..ehk ikka hõikan ka jah (y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.oktoober 2013

Nonii, esimene võistlus on selja taha jäänud ning enesekriitilisena ütlen otse välja, et vorm oli kehvapoolne. Laadisin reedel siiski üle ja kui oleksin laupäeva hommikul kasvõi 15 minutit saunatanud, oleks olnud pilt oluliselt teravam. Oleksid ei loe ning kokkuvõttes läks ju kõik hästi- minu 8-s Eesti meistri tiitel! Puhkama ei saa jääda, vaid tuleb teha vigade parandus. Nõustun hr Otsusega, et peaksin kindlasti Põhjamaade meistrivõistlusteks paar kilo alla võtma. Samuti pakkus abikätt poseerimisel Taavi Koovit! Täna on mul jõusaal ja bodypump ning kindlasti saun! Eks püüan huvilisi toimuvaga kursis hoida. Suured tänud kõikidele toetajatele, kes mulle sellel hooajal suureks abiks on olnud ning ei hakka saladust tegema- järgmisel laupäeval on eesmärgiks korrata 2010 aasta saavutust... Panin ka just üles enda kaamerast tehtud pildid. Laval toimuv jäädvustus kahjuks väga kehva kvaliteediga, aga lavatagune elu jällegi päris põnev! Head vaatamist!

https://www.facebook.com/imre.vahi/media_set?set=a.10151893253217319.1073741847.705182318&type=1

post-50-0-66446600-1381655050_thumb.jpg Hr Rässa koos treeneriga

post-50-0-90336100-1381655065_thumb.jpg Kaablikutt

post-50-0-75376300-1381655086_thumb.jpg Publik

post-50-0-64154700-1381655112_thumb.jpg Kohtunikud

post-50-0-68174800-1381655238_thumb.jpg Klaabu kosmoses

post-50-0-17319700-1381655263_thumb.jpg Isa ja poeg. Mitte miski ei jää saladuseks!

post-50-0-73268000-1381655377_thumb.jpg Hr Rässa motivatsioonipilt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rässat tundes on kutt korralikult kuivemaks tõmmanud viimase 4 nädalaga, näha, et poiss on kusagilt head nõu saanud. Oleks tal varem tulnud selline plaan, et võistlustele minna, oleks vorm kindlasti tunduvalt parem olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rässat tundes on kutt korralikult kuivemaks tõmmanud viimase 4 nädalaga, näha, et poiss on kusagilt head nõu saanud. Oleks tal varem tulnud selline plaan, et võistlustele minna, oleks vorm kindlasti tunduvalt parem olnud.

Jah, Rässa suutis kõiki üllatada. Mees võttis uskumatult kiiresti päris mitu kilo alla ja suutis poseerimise selgeks õppida. Usun, et selle mehe vägevad võistlused on veel ees! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Congrats for the victorious comeback! :)

Thank You AnneP! Actually i´ve make lot of mistakes but next weekend i give my best ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.oktoober 2013

Kiire ülevaade tänasest päevast. Täna oli 2 trenni- jõusaal ja bodypump. Kehakaal on peale eilset võistlusjärgset "laadimist" kukkunud päevaga üle 1,5 kg. Hetkel siis alla 81 kg. Loorberitele puhkama ei jää ning kuigi mul homme varahommikul bodypumpi ei ole, lähen ikka kl 07:00 ajal trenni ning loodan palju kaloreid kulutada enne tööpäeva algust. Õhtul kindlasti jõusaal. Lisanditest hetkel põhiliselt GREEN TEA ja BURNER kapslid, lisaks JOINT+, OMEGA3 ja väikestes kogustes SHOCK, EAA, INTRA ja RUSH lisandeid. Eesmärk 4 päevaga veel vähemalt 2 kg alla saada. Pidage vastu! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.oktoober 2013.

Täna küll hea meelega magaks, aga ei saa midagi- tuleb trenni minna. Oleks Eesti meistrivõistlustel selline vorm olnud nagu praegu, oleks oluliselt lihtsam olnud! Paar kilo on juba maas, aga töö käib. Sõber SHOCK sisse ja läheb! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.oktoober 2013.

Täna küll hea meelega magaks, aga ei saa midagi- tuleb trenni minna. Oleks Eesti meistrivõistlustel selline vorm olnud nagu praegu, oleks oluliselt lihtsam olnud! Paar kilo on juba maas, aga töö käib. Sõber SHOCK sisse ja läheb! ;)

Imre sa oled suurte kogemustega tegija sel alal ja oma keha peaksid ju väga hästi tundma, et tippvorm just õigeks päevaks/tunniks ajastada. Millest see tuli, et vormi ajastamuisega paar päeva mööda panid?

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre sa oled suurte kogemustega tegija sel alal ja oma keha peaksid ju väga hästi tundma, et tippvorm just õigeks päevaks/tunniks ajastada. Millest see tuli, et vormi ajastamuisega paar päeva mööda panid?

Loe ka Oti blogi - vahest juhtub ka parimatel. Kahjuks on võistluspäevadel keha käitumine teinekord veidi omapärane ning pisemgi detail võib asju palju muuta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre sa oled suurte kogemustega tegija sel alal ja oma keha peaksid ju väga hästi tundma, et tippvorm just õigeks päevaks/tunniks ajastada. Millest see tuli, et vormi ajastamuisega paar päeva mööda panid?

See on väga hea küsimus. Olen sellele mõelnud. Seekord keerasin laadimisega üle vindi nagu 2007 aasta euroopa meistrivõistlustel... 2 aastat võistlusspordist eemalolekut tegi oma töö. Ehk siis kogu töö ja vaev mida sai 2 kuud tehtud, õnnestus viimase 12 tunniga ära rikkuda. Ehkki oli palju vormi kiitjaid ja imetlejaid ei olnud ma kindlasti enda kohta heas vormis. Kui täna õhtul õnnestub, siis teen uued poseerimispildid parandustega ning püüan kõrvale panna viimaste võistluste pildid. See kadunud 2,5 kg on teinud nüüd ööpäevaga pildi oluliselt kuivemaks. Enne Põhjamaade meistrivõistluseid pean poseerimist, eriti vabaseisusid oluliselt parandama(loodetavasti aitab mind selles suhtes maailmameister maestro Koovit), vormi jaoks ehk veel 1,5 kg maha, vabakavale olulist parandust ning kindlasti laadimiseks jäigad piirangud peale. Lisaks enne lavale minekut korralik soojendus, võimalusel isegi soojendusdressis jooksmas käia enne pumpamist. Pumpamiseks ka on mul välja töötatud uus lähenemine, aga sellest siis kui võistlused läbi on. Tööd on palju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natu hilja sain teada, et selline intensiivse trenni üleskutse, oleks ehk ka liitunud.
Ma viljelen viimased pool ja rohkem aastat sellist kogukeha trenni 3x nädalas.

Seeriate vahed ka ca. 30sek ja harjutuste vahed ka sinna 1min kanti aga raskused on kindlasti alla igasugust arvestust võrreldes sinuga. Samas on korduseid 20 tuuri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elus on nii palju kontrollimatuid muutjaid, et N=1 eksperimentidega kobame kõik paljuski pimeduses :) Tähtis on osata hiljem lihtsalt lahti lasta ja uuesti katsetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elus on nii palju kontrollimatuid muutjaid, et N=1 eksperimentidega kobame kõik paljuski pimeduses :) Tähtis on osata hiljem lihtsalt lahti lasta ja uuesti katsetada.

Eksperimendist oli asi kaugel kui mehel juba 55-s võistlus käsil oli. Pigem liigne enesekindlus :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, sinu vorm oli Eestikatel väga ok just sellepärast, et nägid laval lopsakas ja terve välja :). Kuivatamine kuulub muidugi asja juurde, aga Salmes oli laval nagu kuldajastu bodybuilder heas mõttes. Aga järgmiseks võistluseks head triibutamist ja vee aurustamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vormi ja poseerimise parandamine. Vaatasin täna mitu korda viimaste võistluste pilte ja videomaterjali ning peab ütlema, et rahuloluks ei ole kindlasti põhjust. Mis siis ikka- hakkame parandama. Arusaadav, et selliste piltide vaatamisel:

post-50-0-56560300-1381778974_thumb.jpg tundub nagu kõik oleks ok, aga see ei ole kohustuslik poos ning võiks oluliselt kuivem olla.

post-50-0-89999100-1381780392_thumb.jpg Näiteks selline!

Panen siis üles oma tänased poseerimise pildid mõnede lisakommentaaridega:

post-50-0-07057600-1381779095_thumb.jpg post-50-0-87221100-1381779119_thumb.jpg

2 pilti umbes 48 tunnise ja 3 kilose vahega. Muutsin täna seda asendit oluliselt, esimesel pildil on üldse paras porr koos, sest olen ennast jube kitsaks tõmmanud. Nüüd vedasin jalad rohkem laiali ning hakkab tulema. Tänase pildi järgi ei peaks enam jalgade pärast muretsema, aga ülakeha jälgides võiks veel 1-2 kg alla liikuda ja küll see mass säilib!

post-50-0-52178800-1381779331_thumb.jpg post-50-0-68244400-1381779303_thumb.jpg

Jälle hea võrrelda nii vormi kui poseerimist. Võistlustel suutsin õla kogu aeg tobedalt üles vedada, aga nüüd vajutasin selle alla ning pilt on parem ja loogilisem. Kõhu põiklihas on ka hakanud välja ilmuma ja seda tahaks ka kergelt näidata kindlasti. Jalgadega peab veel töötama selles asendis.

post-50-0-99141700-1381779440_thumb.jpg post-50-0-24470600-1381779461_thumb.jpg

Tänaseks on lisaks kõhule ka rohkem jalga tulema hakanud. Siiski olen paremaks suuteline.

post-50-0-93526100-1381779530_thumb.jpg

Vabaseis eest on tegelikult ju firmamärk. Ok, kõht on vägev, aga nüüd peaks õlad alla laskma ning selga ka natuke laiemaks vedama. Arusaadav, et suurte kobra-meeste vastu ei ole mõtetki üritada, aga midagi ikka nii, et kõht ei kaoks.

Põhimõtteliselt pean praegu lõpetama. Usun, et on põnev lugemine kulturismisõpradele. Ma tõesti ei kavatse enam järgmisel võistlusel nalja tegema minna. :rolleyes: Rohkem pilte minu facebooki FAST albumis!

Lõpetuseks tänase varahommikuse trenni kokkuvõte. Homme varahommikul ilmselt sama asi.

post-50-0-30856300-1381779750_thumb.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×