Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

sefiiridieeti kõlab küll hästi ....võib-olla kunagi...

Mina proovisin eelmisel aastal šokolaadidieeti- sõin 2 päeva ainult musta ja valget šokolaadi(ilma rosinate-pähklite jm) umbes 400 grammi päevas. Teise päeva lõpus jäin sellest jamast nii haigeks, et elu käis silmade eest läbi. Jube halb oli olla ning kehakaal tõesti kukkus kolinal, aga rohkem sellist asja läbi teha ei tahaks- isegi mitte enne võistluseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina proovisin eelmisel aastal šokolaadidieeti- sõin 2 päeva ainult musta ja valget šokolaadi(ilma rosinate-pähklite jm) umbes 400 grammi päevas. Teise päeva lõpus jäin sellest jamast nii haigeks, et elu käis silmade eest läbi. Jube halb oli olla ning kehakaal tõesti kukkus kolinal, aga rohkem sellist asja läbi teha ei tahaks- isegi mitte enne võistluseid.

Kas need šokolaadi- ja sefiiridieedid ka mingit tulemust annavad? Ma mõtlen, et kas menüü koosnebki vaid šokolaadist? Suurem osa on ju suhkrud ja süsivesikud? Tundub kuidagi naljakas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Kas need šokolaadi- ja sefiiridieedid ka mingit tulemust annavad? Ma mõtlen, et kas menüü koosnebki vaid šokolaadist? Suurem osa on ju suhkrud ja süsivesikud? Tundub kuidagi naljakas.

sõin 2 päeva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin seda, kuid kindlasti oskab keegi spekuleerida, arvamust avaldada, kuidas mõjutab selline dieet vormi. Huvitav oleks lugeda, kas tõesti läheb puhtalt magusat süües vorm paremaks ja lihased säilivad. Tundub naljakas kuidagi, nii võiksid paljud sellist meetodit kasutada ju? Või miks üldse siis dieedi ajal magusat piiratakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin seda, kuid kindlasti oskab keegi spekuleerida, arvamust avaldada, kuidas mõjutab selline dieet vormi. Huvitav oleks lugeda, kas tõesti läheb puhtalt magusat süües vorm paremaks ja lihased säilivad. Tundub naljakas kuidagi, nii võiksid paljud sellist meetodit kasutada ju? Või miks üldse siis dieedi ajal magusat piiratakse?

Soolad puuduvad, ainult magusat. Usu mind- see ei ole kerge. Üle 300-400 grammi päevas süüa ei taha. Selles ongi asja mõte. Igal juhul võite alati ise proovida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soolad puuduvad, ainult magusat. Usu mind- see ei ole kerge. Üle 300-400 grammi päevas süüa ei taha. Selles ongi asja mõte. Igal juhul võite alati ise proovida ;)

Aga kas lihasmassile ei saa see saatuslikuks? Ma mõtlen just väike valgukogus. Ja šokolaadi süüakse samuti 5x päevas? Vahepaladeks siis natukene vähem ja põhitoidukordade ajal rohkem?

Väga huvitav lähenemine on see ning mind hakkas täitsa huvitama, sellest ka need küsimused. Praegu ma ei vii neid otsi lihtsalt kokku, et kuidas saab lihasmass ja vorm säilida, kui tavaliselt dieedi ajal viiakse sv ja suhkrud madalamaks ning valgukogus suuremas osas säilib. Kas vitamiine, mineraalaineid või mingeid muid toidulisandeid tarvitatakse juurde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas lihasmassile ei saa see saatuslikuks? Ma mõtlen just väike valgukogus. Ja šokolaadi süüakse samuti 5x päevas? Vahepaladeks siis natukene vähem ja põhitoidukordade ajal rohkem?

Väga huvitav lähenemine on see ning mind hakkas täitsa huvitama, sellest ka need küsimused. Praegu ma ei vii neid otsi lihtsalt kokku, et kuidas saab lihasmass ja vorm säilida, kui tavaliselt dieedi ajal viiakse sv ja suhkrud madalamaks ning valgukogus suuremas osas säilib. Kas vitamiine, mineraalaineid või mingeid muid toidulisandeid tarvitatakse juurde?

See ei olegi tegelikult kulturistide dieet. Tavainimene vaevalt lihasele mingit erilist tähelepanu pöörab. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei olegi tegelikult kulturistide dieet. Tavainimene vaevalt lihasele mingit erilist tähelepanu pöörab. :rolleyes:

Kuid Sa kirjutasid eelmisel leheküljel, et "Sefiiridieet. 90-date üks Eesti tippusid oli kasutanud vormi tegemiseks just sefiiri. Tunnistan, olen seda ka ise proovinud, aga sefiir mulle ei sobi."

Ma lugesin sellest lausest välja, et ta oli võistlev kulturist ja valmistus võistlusteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh ma ei ole küll ekspert, aga suhkur on minu arust kiire energia. Kuna keha vajab ka muid vahendeid töötamiseks siis hakkab ta neib võtma kuskilt mujalt, põletama lihaseid , rasvu jpm. Lühikest aeg ehk kannatab teha aga nagu Vend Vähk isegi niiga oleks vist minagi 2 päevaga WC ja ÖÖGIKS oma sisemust välja.

Oma vähestest teadmistest ei soovitaks küll kellegile toituda aint ühest asjast.

Tean tuua näite kus veel UK elades üks töökaaslane oli nn. ÕUNADIEEDIL. 1 nädalaga OLI HAIGLAS MAOHAAVADEGA. TEHKE PALUN OMAD JÄRELDUSED

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh ma ei ole küll ekspert, aga suhkur on minu arust kiire energia. Kuna keha vajab ka muid vahendeid töötamiseks siis hakkab ta neib võtma kuskilt mujalt, põletama lihaseid , rasvu jpm. Lühikest aeg ehk kannatab teha aga nagu Vend Vähk isegi niiga oleks vist minagi 2 päevaga WC ja ÖÖGIKS oma sisemust välja.

Oma vähestest teadmistest ei soovitaks küll kellegile toituda aint ühest asjast.

Tean tuua näite kus veel UK elades üks töökaaslane oli nn. ÕUNADIEEDIL. 1 nädalaga OLI HAIGLAS MAOHAAVADEGA. TEHKE PALUN OMAD JÄRELDUSED

Jah, muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuid Sa kirjutasid eelmisel leheküljel, et "Sefiiridieet. 90-date üks Eesti tippusid oli kasutanud vormi tegemiseks just sefiiri. Tunnistan, olen seda ka ise proovinud, aga sefiir mulle ei sobi."

Ma lugesin sellest lausest välja, et ta oli võistlev kulturist ja valmistus võistlusteks.

Jätsid ühe olulise asja kahe silma vahele. Loe uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

26.september 2013

Alles saabus sügis ja eile oli Tartus juba Tammelinnas lund sadanud. Loodetavasti on see lihtsalt virvendus ja maa ikka niipea valgeks ei lähe. Jõulude ajal küll, aga mitte oktoobris. Täna tegin kaks trenni- jõusaali ja bodypumpi. Kehakaal oli õhtul 81,9 kg- mitte just nädala kaalurekord, aga hea ikkagi! Toidulisanditest olen täna kasutanud WHEY+, PUMP+, RUSH, EAA, HERA80 ja PUDDING lisandeid. Viimasel ajal olen ikka endale päevaks teinud EAA joooki ja see on mul igal pool kaasas. Laksab küll ja paneb paugutama. Muudel teemadel hetkel ei viitsigi väga rääkida- konnatiigi targad hakkavad jälle hagu andma et keegi kuskil viidi haiglasse jne. Armsad sõbrad! Kas teil üldse on ettekujutust, kui paljud inimesed on ennast kuidagi spordisaalides rebestanud, venitanud, veristanud, mädandanud ja krt teab mis veel. Tehke ise omad järeldused ja ärge tehke sporti ja sööge sardelli ning elu on lill! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätsid ühe olulise asja kahe silma vahele. Loe uuesti.

Kas Sa mõtled seda " Kes katsetab toitumisega, kes proovib aeroobse töö mahtu kordades suurendada ja nii oma vormi paremaks muuta." ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Sa mõtled seda " Kes katsetab toitumisega, kes proovib aeroobse töö mahtu kordades suurendada ja nii oma vormi paremaks muuta." ?

Ei, seda lisandite asja pidasin silmas. Vanal hallil ajal tehti põnevaid asju. Esimesed dopingukontrollid Eesti võistlustel olid alles 2001 aasta sügisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, seda lisandite asja pidasin silmas. Vanal hallil ajal tehti põnevaid asju. Esimesed dopingukontrollid Eesti võistlustel olid alles 2001 aasta sügisel.

Selge, aitäh. Huvitav lugemine igatahes : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milline pudding sulle kõige rohkem istub?

Hea küsimus! Tegelikult mul on korraga kasutuses 4 erinevat PUDDINGut- karamell, valge sokolaad, mustikas ja maasikas. Peab tunnistama, et megahea lisand! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea küsimus! Tegelikult mul on korraga kasutuses 4 erinevat PUDDINGut- karamell, valge sokolaad, mustikas ja maasikas. Peab tunnistama, et megahea lisand! :)

Konkreetset lemmikut pole ;)?

Küsimus veel, et kas sa lisad näiteks karamelli puddingu juurde lisaks miskit? :) või on miskit soovitada mida lisada;)?

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

29.september 2013

Ilus sügisõhtu. Nüüd ei ole enam ilmselt saladus, et teen selle aasta sügishooaja kaasa ning juba pikemat aega käib korralik vormitegemine. Midagi halba ei ole ettevalmistuste seisukohalt endale ette heita ning loodetavasti tuleb elu parim vorm. Olen teinud terve rida uusi muudatusi ja kui kõik läbi on, et siis valgustan eesti rahvast ka nendest muudatustest. Täna oli mul kaks trenni järjest- jõusaal ja bodypump. Spordisaali jõudes oli mul kerge külm sees ja enne saali minekut istusin üldse 10 minutit saunas enne stepperit. Ja siis nagu ikka- stepper, jõusaal ja bodypump. Tänases trennis olin ka soojemalt riides ning terve õhtu jooksul kaotasin 2,7 kg! Seda on raske seletada, kuidas selline asi võimalik on ja ega ei hakkagi midagi täpsustama- ei viitsi oma energiat veel konnatiigirahvaga väitlemisele kulutada. Tänased toidulisandid: PUMP+, JOINT+, GREEN TEA, EAA, BURNER, RUSH, HERA80 ja PUDDING. Eks kõike mõõdukates kogustes ning tavatoit ka range kontrolli all. Kohe hakkan endale homseks kanafileed keetma. Homme siis vähemalt 2 trenni- varahommikune bodypump ja õhtul jõusaal.

Pidage vastu! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tähele pannud,et eelistad kanafileed,miks mitte kanakoibasi ja kintsu jm. ? Mugavus või rahaliselt kokku võttes soodsam?

Soodukaga ei ole siin mingisugust pistmist. Fileed on mugavam valmistada ja üldse parim tavatoit sportlastele! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30.september 2013

Ilus hommik!

Tänane varahommikune trenn juba tehtud- bodypump ja natukene ka jõusaali. Kl 08:10 tegin jõusaalis mõned rööbaspuul surumised ja lõuatõmbed ning saali marssis üllatusmees hr Sander, kes ka järgmisel nädalavahetusel Eesti meistrivõistlustel paugutama hakkab. Tuleb tunnistada, et motivatsioon on meestel kõva ning kaotama ei lähe keegi! Minul endal on ka juba teine käik sees ning täna võtsin tööle kaasa karbiga keedetud maitsestamata kanafileed ning EAA joogi. Paljud usuvad, et keedetud maitsestamata kanafilee ei ole suurem asi söök. Nõustun täielikult, aga mis on siis õige söök? Sellisel dieedil olles tean täpselt, et söömine on maitseelamus. Kui paljud meie seast tunnistavad, et neil on kõht ammu täis, aga ikka kühveldavad endale sööki juurde, sest see on nii krdi maitsev? Nii minagi võiks praegu süüa ilmselt ära suure singipizza ning rüübata peale 2 liitrit viinamarjamahla, aga kas on mõtet? Ilmselt lõuna ajal teen endale kerged sheigid, aga väikestes kogustes. Pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean kedagi, kellele kana ongi peaaegu ainumõeldavana keedetult ( toore piiripeal), ja seda just maitseeelistuse tõttu. Noor naine :)

Ise olen ka peaaegu naturaalse toidumaitsega piirduja. Seetõttu ei saa ka aru kurtmistest "toidutegemine on keeruline ja ajakulukas".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd ei ole enam ilmselt saladus, et teen selle aasta sügishooaja kaasa ning juba pikemat aega käib korralik vormitegemine. Midagi halba ei ole ettevalmistuste seisukohalt endale ette heita ning loodetavasti tuleb elu parim vorm. Olen teinud terve rida uusi muudatusi ja kui kõik läbi on, et siis valgustan eesti rahvast ka nendest muudatustest.

Pidage vastu! :)

Tore uudis! Peamine,et ise rahule jääd,aga kas selline asi võistlevale kulturistile üldse võimalik on ? :rolleyes: Peaksid võibolla kõik need mõttelennud kirja panema (nii blogiväliselt,kui ka -siseselt), et tulevikus üks lugemik köita. Edu ja jaksu sulle!

Ise olen ka peaaegu naturaalse toidumaitsega piirduja. Seetõttu ei saa ka aru kurtmistest "toidutegemine on keeruline ja ajakulukas".

Ise praen kanafileed lihtsalt oliiviõlis. Ei söögi toitu maitse pärast :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×