Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ja üldjuhul minnakse koos kaaslasega +kohapeal väiksed söömised siis tuleb ikka korralik summa kokku.

Summa tuleb, samas on võimalus sul kaasa võtta enda asjad, kui ma ei eksi;)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.september 2013

Põnev nädalavahetus selja taha jäänud. Trenni sai tehtud nii eile kui täna. Tänane trenn oli ebainimlik kus kaotasin kahe tunniga 2,3 kg... Kukkus lihtsalt nii välja.

Kas sa nende trennide ja sauna ajal jood ka või kuivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa nende trennide ja sauna ajal jood ka või kuivad?

Ma muidugi ootan vanameistri enda vastust sellele küsimusele. Kuid hakkasin alles nüüd mõtlema, et mina ei ole Imret pea kunagi trenni ajal joomas näinud. Samas kui ma ka bodypumpis käisin, siis iga paus kummutasin ise liitrite kaupa sisse ja võib-olla lihtsalt ei märganud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu kurvastuse leevendamiseks võin öelda, et 10 EUR pole üldsegi kallis. :) Mina olen kindlasti kohal ja lohistan paar sõpragi kaasa. Vbla kui 50 EUR oleks, siis mõtleks. Nii et no worries.

Absoluutselt. Tänapäeva maailmas ongi 10 euri kökimöki. Kuid minu arust on see hind siiski ajuvaba. Võrdleme kasvõi kevadel toimunud võistlusi. Tartus oli pileti hind vist 2 euri. Imre tegi korralikku reklaami ja terve korvpalli saal oli täis (olgu, pool tribüüni oligi kinni pandud aga seda enam). Fiiling oli laes ja kõigil oli hea olla. Siis tuli Tallinna võistlus ja 10 euri pilet ja iga köhimine oli vähemalt arvutist vaadates kuulda. Rahvas tuleb saalidesse meelitada hea lobitöö ja hea hinnaga. Sry, aga kulturismivõistlus pole kindla peale minek nagu vanasti Meie Mehe kontserdid :) Muidugi hoian pöialt et rahvast oleks pööraselt. See on lahe. Arvestades mõnda ägedat "uut" võistlejat siis miks ka mitte :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa nende trennide ja sauna ajal jood ka või kuivad?

Hea küsimus. Eks ma olen sellest ikka aeg-ajalt rääkinud ka, aga minu vedeliku tarbimine on minimaalne. Nii on kuidagi välja kujunenud 1997 aasta palavast suvest kui olime Kuperjanovi pataljonis ajateenijad ning ülikuumal suvel ei olnud teinekord piiskagi juua ning meie müttasime talveriiete ja gaasimaskiga, kummikud jalas, seljakott seljas ja gaasimask peas mööda polügoni ise lauldes isamaalisi laule... Pärast seda aega olen ma märganud, et trenni ajal eriti juua ei taha. Bodypumpides üldse ei joo, jõusaalis üliharva. Peale sauna ikka natuke. Kui ma ei taha, siis on ju ka mõtetu endale joogikraami sisse vägistada. Viimastel päevadel olen olnud moodne ja päevaks kaasa võtnud sheikeriga uut FAST EAA jooki. Teinekord tuleb enda elu huvitavaks teha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kusjuures nõus - kui ei ole vajadust ja kuskilt "king ei pigista", siis ei ole põhjust endale isegi vedelikku sisse sundida.

Inimestena siiski oleme arenenud lühiajalise (mõned tunnid) veepuudusega füsioloogilises mõttes üsna hästi toime tulema (mõnikord tuli ju mitu tundi looma taga ajada / jälitada).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kusjuures nõus - kui ei ole vajadust ja kuskilt "king ei pigista", siis ei ole põhjust endale isegi vedelikku sisse sundida.

Inimestena siiski oleme arenenud lühiajalise (mõned tunnid) veepuudusega füsioloogilises mõttes üsna hästi toime tulema (mõnikord tuli ju mitu tundi looma taga ajada / jälitada).

Kas liigne vedeliku puudus on hea üldse, kui trenni tehes kaotad sa seda.?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas liigne vedeliku puudus on hea üldse, kui trenni tehes kaotad sa seda.?!

Kus olid kõik need targad kui me 1997 aastal nende rõvedate sportmängudega tegelesime? Mis hetkest algab liigne vedeliku puudus? See on absoluutselt igal inimesel erinev nagu paljud muud asjad siin päikese all. Kui ma 1999 aastal USA-s elasin ning varakevadel oli juba 25 kraadi sooja, siis loomulikult tahtsin ööseks akna lahti jätta sest mul oli jube palav, aga minu toakaaslane grusiin oli sellele mõttele vastu, sest temal oli külm ja kõva mägimees ning sõjaveteran magas kahe paksu teki all. Nii et kõik on suhteline. Kes kunagi näljas ei ole olnud, ei oska ilmselt ka näljast midagi tarka rääkida. Oluline on ennast hästi tunda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas liigne vedeliku puudus on hea üldse, kui trenni tehes kaotad sa seda.?!

Arvan, et keskmisel jõusaali treenijal ikkagi ei teki sellist asja nagu tervist ohustav LIIGNE vedelikupuudus tavalise trenni ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus olid kõik need targad kui me 1997 aastal nende rõvedate sportmängudega tegelesime? Mis hetkest algab liigne vedeliku puudus? See on absoluutselt igal inimesel erinev nagu paljud muud asjad siin päikese all. Kui ma 1999 aastal USA-s elasin ning varakevadel oli juba 25 kraadi sooja, siis loomulikult tahtsin ööseks akna lahti jätta sest mul oli jube palav, aga minu toakaaslane grusiin oli sellele mõttele vastu, sest temal oli külm ja kõva mägimees ning sõjaveteran magas kahe paksu teki all. Nii et kõik on suhteline. Kes kunagi näljas ei ole olnud, ei oska ilmselt ka näljast midagi tarka rääkida. Oluline on ennast hästi tunda. :rolleyes:

See oli lihtsalt küsimus, kus juures endal tähelepannud sellist vähest vee tarbimist treeningute ajal. On olemas sheiker 700ml, mis enam jaolt trenni lõpus pool täis on :). Samas räägitakse, et peab ikka jooma trenni ajal. Samas ongi, et nii palju kui on inimesi on ka neid arvamusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et keskmisel jõusaali treenijal ikkagi ei teki sellist asja nagu tervist ohustav LIIGNE vedelikupuudus tavalise trenni ajal.

Hetkel, rääkisin üldiselt mitte konkreetsest spordialast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli lihtsalt küsimus, kus juures endal tähelepannud sellist vähest vee tarbimist treeningute ajal. On olemas sheiker 700ml, mis enam jaolt trenni lõpus pool täis on :). Samas räägitakse, et peab ikka jooma trenni ajal. Samas ongi, et nii palju kui on inimesi on ka neid arvamusi.

Oo jaa! Ma olen ka toonud näite kuidas kunagi aastaid tagasi treenisin Tallinnas ühe tuntud kulturisti käe all ning mulle pandi kokku selline dieetprogramm kus oli sööki rohkem kui minu võistlusvälisel ajal. Kui ma sellest rääkisin, siis treenerihärra arvas, et ma ajan mingisugust jama ning ütles, et annab mulle siis vabad käed toidu suhtes. Alles aastaid hiljem sain teada, et härral on ainevahetus minust 100 korda kiirem ning kui ikka seapraadi sööb, siis 15 minuti pärast pätsi maha panema tormab. Mina tõesti ei käi 5-6 korda päevas kangi panemas :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oo jaa! Ma olen ka toonud näite kuidas kunagi aastaid tagasi treenisin Tallinnas ühe tuntud kulturisti käe all ning mulle pandi kokku selline dieetprogramm kus oli sööki rohkem kui minu võistlusvälisel ajal. Kui ma sellest rääkisin, siis treenerihärra arvas, et ma ajan mingisugust jama ning ütles, et annab mulle siis vabad käed toidu suhtes. Alles aastaid hiljem sain teada, et härral on ainevahetus minust 100 korda kiirem ning kui ikka seapraadi sööb, siis 15 minuti pärast pätsi maha panema tormab. Mina tõesti ei käi 5-6 korda päevas kangi panemas :P

See tõenäoliselt nagu kajakas siis? Nii kui sööb nii rida järel? :D 15 min ja juba wc päris räige, seedimine on nagu keeris wc potist alla minemas :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tõenäoliselt nagu kajakas siis? Nii kui sööb nii rida järel? :D 15 min ja juba wc päris räige, seedimine on nagu keeris wc potist alla minemas :D.

No näed. Minu organism seevastu on nagu anakondal. Võin ka vabalt ühe korra päeva süüa ning terve päeva hea olla ning ei pea ka elu eest iga natukese aja tagant jooksma. Loogiline, et kajakas-mees koostab teinekord kavasid ikka enda seedimise järgi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No näed. Minu organism seevastu on nagu anakondal. Võin ka vabalt ühe korra päeva süüa ning terve päeva hea olla ning ei pea ka elu eest iga natukese aja tagant jooksma. Loogiline, et kajakas-mees koostab teinekord kavasid ikka enda seedimise järgi. :rolleyes:

Õnneks minul samuti pole vaja sulgurlihast nii palju kasutada! :lol:

Aga samas kas lõpuks organism ära ei harju sellega? Lõpuks muutub see ka kiireks ju ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnneks minul samuti pole vaja sulgurlihast nii palju kasutada! :lol:

Aga samas kas lõpuks organism ära ei harju sellega? Lõpuks muutub see ka kiireks ju ?

Nii palju kui lugenud olen uurimstöödest ,siis ei muutu.Asi enamasti geenidega paigas. Söömine,toit ja muud tegevused võivad 10-20 % seedims kiirust muuta .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui lugenud olen uurimstöödest ,siis ei muutu.Asi enamasti geenidega paigas. Söömine,toit ja muud tegevused võivad 10-20 % seedims kiirust muuta .

No siis minul kehvad geenid, samamoodi nagu vend vähk anakonda näol :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õpikutarkus väidab järgnevat:

Vedelikuvaeguse tunnused:

Veekaotus 1-5% kehakaalust: janu, liikumishäired, väsimus, nõrkus, iiveldus, vere mahu langus, südamerütmi kiirenemine, kehatemperatuuri tõus, nahapunetus, isupuudus.

Veekaotus 6-10% kehakaalust: peavalu, hingeldus, kõnehäired, sinakad huuled

Veekaotus 11-20% kehakaalust: krambid, deliirium, paistes keel, kuulmishäired, uriinipeetus, nägemishäired.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kordagi pole janu tundnud? :P

Janu ikka natuke, aga igasugused iiveldused, punetused, liikumishäired on mulle võõrad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Absoluutselt. Tänapäeva maailmas ongi 10 euri kökimöki. Kuid minu arust on see hind siiski ajuvaba. Võrdleme kasvõi kevadel toimunud võistlusi. Tartus oli pileti hind vist 2 euri. Imre tegi korralikku reklaami ja terve korvpalli saal oli täis (olgu, pool tribüüni oligi kinni pandud aga seda enam). Fiiling oli laes ja kõigil oli hea olla. Siis tuli Tallinna võistlus ja 10 euri pilet ja iga köhimine oli vähemalt arvutist vaadates kuulda. Rahvas tuleb saalidesse meelitada hea lobitöö ja hea hinnaga. Sry, aga kulturismivõistlus pole kindla peale minek nagu vanasti Meie Mehe kontserdid :) Muidugi hoian pöialt et rahvast oleks pööraselt. See on lahe. Arvestades mõnda ägedat "uut" võistlejat siis miks ka mitte :)

Ära ole kurb! Arvestades juba praegust suurt huvi järgmiste Lõuna-Eesti võistluste vastu, siis võib juhtuda, et tuleb oluliselt rohkem pealtvaatajaid kui 2013 aasta kevadel. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.september 2013

Ilus külm hommik. Varahommikul käisin koeraga jalutamas ja avastasin, et käed külmetavad. Kiiresti otsisin üles kindad ja nüüd on elu palju soojem! Täna tuleb jälle pikk päev ning võib tulla uus kaalurekord. Eilne päev tõi minu jaoks uue üllatuse: 81,4 kg! Nii kerge ei ole vist viimase 2 aasta jooksul olnudki! Mis siin salata- ega toidulaud on ka muutunud võrdlemisi põnevaks, aga sellest räägin täpsemalt ehk nädala pärast. Eile sai tehtud päeval lõuatõmbeid ning tegin sellise põneva projekti, et kui kiiresti ma jõuan 150 althaardes lõuatõmmet teha? See oli põnev väljakutse ning see projekt võttis aega 10,5 minutit! kergeks takistuseks sai harjumatult suur kang ja rihmade puudumine, mis tegid peopesad hellaks. Alles tuli peopesadelt nahk maha ja nüüd on need nagu sarved. Sellest peaks eraldi pilti tegema! Eile tegin veel jõusaali ja bodypumpi ka ning natuke sauna. Toidulisandite nimistusse on ilmunud uued tegijad: EAA, INTRA, BURNER ja GREEN TEA. Viimastest olen olnud pikalt eemal ja vahepeal isegi kahtlesin nende toimes, aga kui on piiratud toidulaud, intensiivne treening, siis need toetavad minu tegemisi suuresti. Sooned ilmusid välja 12 tundi peale rasvapõletajate kasutamise algust! Täna ka plaanis korralikult tuld anda. Kahju, et spordiklubi juhatus otsustas kolmapäevased varahommikused bodypumpid ära jätta. Kindlasti püüan selle kaotuse kompenseerida mõne muu huvitava tegevusega.

Huviga jälgin Eesti meistrivõistluste ja Põhjamaade meistrivõistluste materjali. Võistlejaid on veel nimekirjades vähe, aga mingisuguse ülevaate tasemest võib juba teha. Üks soomlane on facebookis oma pildimaterjaliga silma hakanud, aga tuleb tunnistada, et see tase ei küündi kuidagi EM või MM finaali tasemele. Eks kõigil on ootused-lootused suured ning teinekord peab kartma neid, keda me ei näe- äkki ilmub kuskilt kapi tagant välja mõni saurus elu parima vormiga? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukese ka dieedijuttu vahelduseks. Minuni on jõudnud viimasel ajal erinevad kuuldused mõnest eesti atleedist, kelledel on väga erinevad dieedinipid. Kes katsetab toitumisega, kes proovib aeroobse töö mahtu kordades suurendada ja nii oma vormi paremaks muuta. Osadele teeb nalja kui keegi kuskil päevas 82 grammi tatart sööb, minu enda dieetprogrammidest levivad legendid tänaseni. Igal juhul kõik tublid, kes suudavad dieediga oma eesmärkidele lähemale jõuda ning las külakoerad hauguvad. Olles viinud ennast kurssi vanemate eesti kulturistidega toon dieedist välja mõned huvitavamad momendid:

Olen kuulnud õunadieedist- atleet sõi põhiliselt väidetavalt ainult õuna.

Sefiiridieet. 90-date üks Eesti tippusid oli kasutanud vormi tegemiseks just sefiiri. Tunnistan, olen seda ka ise proovinud, aga sefiir mulle ei sobi.

Keedetud riis. Mitu korda läbikeedetud maitsestamata riis väikestes kogustes.

Olgu lisatud, et nende dieetide kasutajad olid vaieldamatud Eesti tipud ja jumal taevas teab, mis lisandeid vanal hallil ajal veel juurde võeti... Põnevaid lähenemisi on ilmselt teisigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×