Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Imre, kas mitte hommikusöök pole päeva kõige tähtsam söök;)?

Jah, nii nad räägivad, aga kl 06:30 enne varahommikust bodypumpi mina küll süüa ei jõua ja ei ole isugi. Teinekord mõni mõnus shake, aga mitte süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, nii nad räägivad, aga kl 06:30 enne varahommikust bodypumpi mina küll süüa ei jõua ja ei ole isugi. Teinekord mõni mõnus shake, aga mitte süüa.

Aaa, päris vara siis ma usun tõesti pole seda söögiisukest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mäletan enda ajast kui sai veel teetöölise ametit peetud, olin kunagi rulli ja plaadi mees :blink: . Suvel sai vahel alustatud tööd kuskil 07.00 või nii. Hommikul 05.00 polnud mingi probleem süüa :D . Kaalus ka nagu juurde ei võtnud, vaata et suvel sai isegi kuskil 3-4 kg kaalu kaotatud :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma praegu ärkangi tööpäevadel 5.30, et 7.00-iks trenni jõuda ja vabalt sööks hommikul ühe mõnusa kausitäie putru, aga raskeks läheks olek siis trennis. Samas päris tühja kõhu peale ka ei suuda minna, tass kohvi + puuvili või paar pähklit ja siis alles minek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma praegu ärkangi tööpäevadel 5.30, et 7.00-iks trenni jõuda ja vabalt sööks hommikul ühe mõnusa kausitäie putru, aga raskeks läheks olek siis trennis. Samas päris tühja kõhu peale ka ei suuda minna, tass kohvi + puuvili või paar pähklit ja siis alles minek.

Mina mäletan et ma siis sõingi hommikul putru ja kohvi ja mida vist veel kõrvale. Mäletan et hommikuti sai ikka söödud korralikult aga ikkagi kuskil 11.00 paiku hakkas nälg piinama ja vahel sai isegi ennem seda midagi vahepalaks söödud.

Ma pole vist kunagi 5-6 korda päevas söönud( minu viga muidugi) aga teetöölise aegadel tuli vist välja küll, vahel isegi öösel paar puuvilja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre ega ma siis sind maha tee. Eks kõik inimesed on ju erinevad

Verduni all mängivad faasanid jalgpalli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aplaus.

Võrratu comeback :) aga kuda täna pildistamine läks?

Tänane pildistamine oli vajalik. Kohal olid sellised staarid nagu hr Raud ja Sander. Mõlemad mehed on vormi hoidnud ning parandanud. Enda poseerimisega ei olnud absoluutselt rahul. Sellepärast ongi vaja rohkem poseerida, et midagi ei ununeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust nii hea hinnaga fileed saab? Pole kusagil alla 2 euroseid pakke näind

Muudetud kasutaja Hypix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust nii hea hinnaga fileed saab? Pole kusagil alla 2 euroseid pakke näind

Kus juures tuleb kaevata seal natukene, ma olen isegi veel odavamaid näinud aga suht vähe ikkagist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.september 2013

Kõik-kõik on uus septembrikuus...! :rolleyes:

Just käisime abikaasaga jõusaalis ja mõlemad tegime jõusaalitrenni Fitlife spordiklubis. Minul nagu ikka universaaltreening kus alustasin stepperiga, siis jalad, siis selg, rind, käed, õlad, kõht ja venitused. Reedel oli poseerimine ja täna uurisin neid pilte ning tuleb tunnistada, et kahe aastaga võib poseerimine ununeda ning oi kui palju vigasid on võimalik teha! Kindlasti soovitan kõigil, kes on kunagi lavalaudadel käinud, pidevalt harjutada poseerimist! Nii näete kõige paremini erinevaid muutuseid ja hoiate ennast ilusti kursis toimuvaga. Toidulisanditest läksid täna WHEY+, PROMIX, RECOVERY, PUMP+, JOINT+, RUSH ja PUDDING. Praegu tegin endale põneva nädalavahetuse kingituse: lahja kohupiim kookusehelveste ja rosinatega! Superhea! Soovitan! ;)

post-50-0-58568400-1378055438_thumb.jpg 30.august 2013.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.september 2013

Ilus hommik! Ilmateade näitab küll, et hetkel peaks Tartus rämedalt sadama, aga praegu on küll päikesepaiste ja süda tuksub tuks-tuks-tuks! Varahommikul tegin bodypumpi ja selline pump, kus ei olnud pause. Muusika tuli järjest ning raskuste vahetamine oli imekiire. Lisaks bodypumpile tegin jõusaalis kiiresti ka 100 althaardes lõuatõmmet ning 100 rööbaspuud. Pean tunnistama, et need lõuatõmbed ja rööbaspuud on lihase surm. Selles mõttes, et ajab lihase küll võimsalt täis, aga samas pärast seda maratoni on suht võimatu teisi harjutusi teha. Püüangi siis need rööbaspuud-lõuatõmbed jõusaalitreeningust eraldi hoida. Õhtul kindlasti jälle jõusaali ka ning tore oleks vahelduseks kellegiga koos treenida. Kahjuks sellist rahvast vähe, kes selle tempoga lõpuni vastu peaksid. Kehakaal oli hommikul 84,1 kg. Võiks ju rahul olla, aga midagi jääb nagu puudu. Katsetused erinevate FAST kreatiinidega on karile jooksmas- ma ei tea, mis minu puhul paremini toimib ja mis ei ole minu jaoks nii efektiivne. Ilmselt PUMP+ jätan, aga tavalise kreatiini võtan vahelduseks välja. Kreatiini on ju ka veel RECOVERY ja MUSCLE+ lisandites. Oma paksu ihu jaoks lükkan mingil hetkel sisse ka rasvapõletajad. Tahaks reljeefi rohkem. Loomulikult alati on võimalus kõik kraanid kinni keerata ning toituda ainult maitsestamata keedetud kanafileest ning peale rüübata unustuse hõlma vajunud BURNER-it. Ma kaalun seda asja. Vähemalt igav ei ole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.september 2013

Lühidalt, töö käib ja täna oli 2 fantastilist trenni! Homme varahommikul kehakaal ilmselt alla 83 kg. Õhtul jälle jõusaali! Just said teele saadetud sõbrad PUDDING ja PROMIX. Mõnus on olla! Pidage vastu! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kaalunumbrit ootad kui saladus ei ole?

Tahan lihtsalt ilus olla. Kahjuks täna alla 83,8 kg ei näinud kuid vorm on ikka päris hea. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.september 2013

Kerge rutiin. Täna jälle varahommikune bodypump ja õhtul veel jõusaal. Jõusaalis universaaltreening ja seekord tegin trenni alguses soojenduseks lisaks stepperile ka mäkketõusu. Võttis jala päris hästi täis. Peale soojendust ikka jalad-säär, lisaks selg, rind, õlad, triceps, biceps ja lõpetuseks kõht-venitused. Reedel teen jälle kerged vormipildid vahelduseks. Toidulisanditest läksid täna PUMP+, RECOVERY, HERA80, JOINT+, BCAA, RUSH ja PUDDING

Lõpetuseks väike luuletus seoses kehakaaluga:

Ihu kasvab nagu loomal

vaim on sellepärast koomas. :P

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ikka vastab tõele, et andekad ollakse korraga mitmel alal, nüüd siis ka luuletamises. Tallinnas on avatud mikker kolmapäeviti kirjanike majas, ma arvan, et pead osalema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ikka vastab tõele, et andekad ollakse korraga mitmel alal, nüüd siis ka luuletamises. Tallinnas on avatud mikker kolmapäeviti kirjanike majas, ma arvan, et pead osalema.

Jah, põrmustan neid värsimeistreid teise käiguga. Loen luuletust ja näitan paljast ihu. 2 in 1 :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.september 2013

Juba 21 aastat jõusaalitrenni. Ikka hea meenutada, et esimest korda astusin jõusaali uksest sisse 1992 aasta septembris. Nüüd on aeg teinud oma töö ning teistmoodi ei oskagi elada. Ei suuda tavalise inimese kombel ennast põrsaks süüa ja 40 aastaselt infarkti surra. Mõne noorhärra käest, kes siin foorumis kõvasti sõna võtavad ning kohati väga nõmedaks lähevad, küsiksin küll, et kuulge noored kuked, kus teie 1992 aastal olite? Mök-mök ja muud ei midagi. Enne jõusaali olin ju tegelikult paar aastat karates käinud ja enne seda ka aastaid igasugust sporti. Sellel ajal ei olnud vaba ajaga midagi muud peale hakata. Tänasel päeval on nii, et isegi ajateenijad istuvad ööpäevaringselt facebookis. Ah las naudivad oma põnevat elukest! Mina tegin täna jälle jõusaalitrenni ja ikka universaaltreeningu. Saalis olid veel minu kaks õpilast Lauri ja Oleg, kes mõlemad ka sellel sügisel võistelda tahavad. Homme peaks poseerimistundi tulema ka Boris, kes peab plaani võistlemiseks ning kõik teised huvilised on ka oodatud! Fitlife spordiklubi peaks välja tulema vähemalt 5-6 võistlejaga! Toidulisanditest olid mulle täna suureks abiks WHEY+, RECOVERY, PUMP+, JOINT+, RUSH, HERA80 ja PUDDING.

Mõned pildid ka tänasest päevast:

post-50-0-63334400-1378412150_thumb.jpg

post-50-0-83775200-1378412163_thumb.jpg

post-50-0-65577200-1378412174_thumb.jpg FAST!!!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg lendab, mina alustasin 95 aga olen treeninud vahelduva eduga, vahepeal oli ülikool 5 a ja ma suutsin selle aja jooksul ainult õppimise ja töötamisega tegeleda. Seega reaalset trenni on võibolla kokku natuke üle 10 aasta. Eile võtsin jälle kätte oma vana Captain Crush gripperi nr. 2 ja hetkel jääb mul selle sulgemisest puudu umbes 5 mm parema käega, vasak on nõrgem. Sellest on päris mitu aastat kui ma seda viimati kasutasin aga varsti pigistan selle sunniku kokku ka. Soovitan neid asju proovida: http://www.ironmind.com/ironmind/opencms/Main/captainsofcrush.html Muidugi, eelneva soojendusega, sest mul on olnud probleeme hiljem sõrmeliigestega, sest tegin ilma soojenduseta ja vale tehnikaga.

Igatahes, mõte on selles, et isegi kui trenni ei tee mingi aeg, siis see baas, mis on loodud annab võimaluse kiirelt taastada endine olukord. See aga eeldab siiski mingi aeg nooruses aktiivset treeningut.

Eks tänapäeva noori iseloomustab paraku see, et tahetakse kõike momentaalselt - treenitust, suuri lihaseid ja palju raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne sulle Imre!

Paneb ikka imestama küll kuidas inimene viitsib nii raske alaga jännata kõik need aastad.

Mul sai juulis 25aastat täis ja ilusa ümmarguse numbri puhul hakkad paratamatult mõtlema ja meenutama....

Tubli oled!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.september 2013

Nüüdseks eile õhtul käisime perenaisega Ahja jõe ürgorus kalal. Oli kerge lootus forelli saada, aga seda meeletut kanuutajate hordi ei osanud ette ennustada ning muidugi tore kui kogu eesti rahvas looduses viibib, aga minu kalapüük läks ühte karvasesse auku ja niipea enam Ahja jõe äärde ei roni. Trenni tegin reedel mehe moodi ning õpilastega pildistasime ja poseerisime ka! Võtan veel PROMIX-i sisse ja puhkama! Pidage vastu! ;)

post-50-0-80993600-1378501519_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×