Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Suured tänud kõikidele õnnitlejatele! Tehke järgi! ;)

post-50-0-49747200-1370289162_thumb.jpg

post-50-0-31219900-1370289261_thumb.jpg

Fotograaf Taivo Seppa(Fitness.ee-s TANK) pildid meie pulmast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.juuni 2013

Hetkel väike paus koos PUDDINGuga. Lisasin värskeid maasikaid ka, et veel maitsvam oleks. Kehakaal on viimastel päevadel olnud ulmelised 83 kg. Pole paha! Samas heidan endale ette, et lisaks rühmatreeningutele ei ole väga jõusaali sattunud. Peab rohkem pingutama.

Pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.juuni 2013

Eile oli siis järjekordne Les Mills õppepäev Tallinnas ning minu suureks üllatuseks toimus see üritus minu vanas koduklubis Reval-Sport! Olin ma ju selle spordiklubi agar esindaja aastatel 2001-2003 ning võib öelda, et kulturismisõprade jaoks tegemist kindlasti parima spordiklubiga Eestis! Aastatega on see klubi teinud läbi mitmeid muutuseid, aga selle hoone kummalist põhiplaani ei ole võimalik muuta. Siinkohal tervitused selle hoone joonestajale!

Jõusaali jõudes oleksin justkui koju jõudnud- nii palju tuttavaid! Ott treenis jalga, hr Taru samuti kangutas puuris kangi ning teises saalis lehvitas tukka hr gmaster koos paljude andekate nooratleetidega. Vene keelt oli harjumatult palju maalt tulnud meeste jaoks, aga see käib Revalis asja juurde! Mingil plakatil säras suurelt üleskutse võtta osa hr Siim Kelneri jõusaali ABC-st, aga Siimu nägin kahjuks juba hiljem bodypump treenerite koolitusel ja ei saanud enda teadmiseid täiendada seekord. Kusjuures Ott oli võistlusvälise vormi kohta üllatavalt heas vormis! Võimalik, et mehel on sellel suvel tulemas mingi põnev võistlus- tõesti ei ole kursis. Ok, hakkan vaikselt otsasid kokku tõmbama. Täna on mul endal CXWORX tund ning pean ära märkima, et ka FAST toidulisandite varud täienesid märgatavalt.

Pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahva oli sind näha eile meie koduklubis. Kahuju ,et ei saanud koos trenni teha, kuid eks see võimalus kunagi tuleb. Edu sulle sügiseseks ettevalmistuseks. Suvel ma võistleda ei kavatse, see lihtsalt on mul selline offseason vormi algus eks ma natuke paisun ka veel koos korraliku trenniga ja näis mis sellest sügiseks saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahva oli sind näha eile meie koduklubis. Kahuju ,et ei saanud koos trenni teha, kuid eks see võimalus kunagi tuleb. Edu sulle sügiseseks ettevalmistuseks. Suvel ma võistleda ei kavatse, see lihtsalt on mul selline offseason vormi algus eks ma natuke paisun ka veel koos korraliku trenniga ja näis mis sellest sügiseks saab.

Tänud Otile! Mis siin salata- valge PUDDING murelikompotiga on minu vaieldamatu lemmik!

post-50-0-65293000-1370703576_thumb.jpg 08.juuni 2013

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.juuni 2013

Õhtust. Ilusa hommikuga alganud päev lõppes vihmasajuga. Kohe hakkan koeraga õue minema, aga enne toksin siin mõned read oma tegemistest. Täna tegin lisaks varahommikusele bodypumpile ka üle pika aja lõuatõmbeid ning rööbaspuud. Sain endale uue kangi kus nüüd saab ka laialthaardes lõuatõmbeid teha. Esimeseks korraks usun, et aitas ka 30 minutist jõutrennideks. Kindlasti hakkan jälle koormust tõstma ning huvilisi oma tegemistest rohkem valgustama. Toidulisanditest on täna proovitud uut EAA, samuti INTRA, BCAA, RECOVERY, PUMP+, PUDDING ning BLOCK. Kõiki väikestes kogustes ning jäi ruumi ka imemaitsvate PROTEIN batoonide jaoks.
Lõpetuseks võike ülevaade minu toiduvarudest, millega loodan juuni lõpuni vastu pidada. Ok, batoonidega saab ehk suve lõpuni läbi. ;)

post-50-0-50929400-1370895568_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas külalised reageerivad kui külla tulevad ja vaatavad seda riiulit ning mida küsivad kui sellist kogust näevad?

Minu külaliste jaoks ei ole selles enam midagi imelikku. Spekuleerima kiputakse pigem sellistel teemadel, mida ei näe. :rolleyes: See siin pildil ei ole kindlasti minu täielik lisandiarsenal. Paljud asjad (SHOCK, INTRA jne) on kastides. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11.juuni 2013

Tänane päev on olnud teguderohke- 3 trenni! Hommikul bodypump, päeval jõutrenn ja õhtul CXWORX. Õhtuks näitas kaal ilusat 83,1 kg. Lihas taastub kiiresti ning loodetavasti jätkub mul nüüd energiat ja motivatsioooni rohkem pingutada. Toidulisandite valik on tõesti rikkalik ning usun, et jõunäitajad hakkavad samuti kiiresti ülesmäge minema. Täna proovisin uut EAA, INTRA lisandit. Toidulaualt ei puudunud ka vanad tuttavad PUMP+, BCAA, WHEY+, PUDDING ja RECOVERY(HT-R). Vahelduseks paar PROTEIN batooni. Tänasest jõutrennist ka väike ülevaade pildis:

post-50-0-51946500-1370973434_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui suure raskusega Biitsa teed ? Käe peaks päris korralikult täis lööma peale 7 seeriat .

Jõutrenni teen ma oma töö juures vastavalt võimalustele käepäraste vahenditega. Nende kaalu on raske määratleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui suured on need kogused mida sa tarbid?

Täiesti tunde järgi. Igasuguse rutiini lõhkumine. Ma ei ole kunagi lisandite koguseid jälginud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.juuni 2013

Päev hakkab läbi saama ja kohe lähengi magama enne kui päris ära kustun. Koos päikesetõusuga olin täna varahommikul Võrtsjärvel kalal ja siis veel pikk tööpäev ning trenni ka. Lisanditest läksid täna PUMP+, PUDDING, HERA80, RECOVERY, BCAA ja RUSH. Mis ma siin ikka lobisen väsinud vaimuga. Panen pildi ka üles treeningkavast. Laialt lõuatõmmete jaoks pean veel natuke ehitama- praegune pink ei sobi. Küll vaikselt lisan uusi harjutusi ja väljakutseid.

post-50-0-25507700-1371149302_thumb.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.juuni 2013

Pühapäev. Selline mõttetu päev. Kindlasti on palju tegemist ja homme varakult juba tööle. Üleeile oli mul siis järjekordne sünnipäev ning läksin Otist paari kuuga ette. Paljud on öelnud, et Ott on juba vana mees ja küll siis noor Vähk temast ükskord mööda läheb, aga hoopis vana Vähk läheb mööda ja ilmselt ainult vanusega :rolleyes: . Sünnipäev on üldse selline kummaline päev, mida tähistatakse kellegi ütluste põhjal. Oleme ausad, ega me ise oma sündimise päeva ju ei mäleta! Samas peaks igal inimesel olema olnud elus päevi, mida saab tähistada oma uuestisündimis päevana- kas me oleme siis olnud väga lähedal liiklusõnnetusele või mõnes teises olukorras napilt pääsenud. Minul on selliseid hetki elus võrdlemisi palju olnud kasvõi juba lapsepõlves kui veetsin aega rohkem Tartu Toomkiriku varemetes kui kodus. Reedesest päevast ka paari sõnaga. Erakordselt rahulik päev oli ja sellel päeval olin terve päeva internetist eemal ning telefonist ka võrdlemisi kaugel... Nii rahulikku sünnipäeva ei ole kunagi olnud. Keskpäeval käisin Fitlife Tartu spordiklubis trennis ning samuti saunas- oli ikka hea küll! Püüan nüüd iga päev vaikselt treenida ning rõõmuga pean tunnistama, et püssirohtu on veel kõvasti! Järgmisel nädalal samal ajal olen ilmselt juba lõuna-Prantsusmaal ning loodetavasti saan ka seal natukenegi liigutada. PUMP+, SHOCK ja RUSH kindlasti kaasa! Tegin reedel ka lühikesest, aga megaintensiivsest trennist väikese kokkuvõtte:

post-50-0-14170900-1371360230_thumb.jpg

Lõpetuseks lisan ühe põneva nimekirja oma iga-aastasest rituaalist. Nimelt käin alates 1990 aastast võimalusel 14.juunil kinos. Vahel olen leidnud alternatiivi, aga viimasel ajal ikka kinos:

SÜNNIPÄEVAFILMID KODUS JA KINOS 14.juuni kuupäevadel

1990: „POLTERGEIST 3“ (Varia kinos Tartus, Raekoja platsil)

Poltergeist III (1988)

1991: „AHVIDE PLANEET 2“ (Tartus, Raudteelaste klubi videotoas)

Beneath the Planet of the Apes (1970)

1992: „FREEJACK“ (Tartus, kino Illusioon)

Freejack (1992)

1993: „BEN HUR“ (Tartus, kinos Athena)

Ben-Hur (1959)

1994: „KINDLUS“ (Tartus, Arlekiin videotoas)

Fortress (1993)

1995: „SAATANLIK KÜLALINE“ (Tartus, kinos Athena)

Tales from the Crypt: Demon Knight(1995)

1996: „KÕRILÕIKAJATE SAAR“ (Tartus, Arlekiin videotoas)

Cutthroat Island(1995)

1997: „RELIIKVIA“ (Tartus, Arlekiin videotoas)

The Relic (1997)

1998: „MASK“(Võrus, Kuperjanovi ÜJP metsalaagris)

The Mask (1994)

1999: „KOSMILINE LÕKS“ (Tartus, Karlova linnaosas)

2000: „ÜLESMINEK, Ettekuulutus 3“ (Tartus, Karlova linnaosas)

Prophecy 3 (2000)

2001: „MEES ILMA VARJUTA“ (Võrus, KV Lahingukoolis)

Hollow Man (2000)

2002: „AJAMASIN“ (Tallinnas, kinos Coca-cola Plaza)

The Time Machine 2002

2003: „MATRIX 2“ (Tallinnas, kinos Coca-cola Plaza)

The Matrix Reloaded (2003)

2004: „PÄEV PÄRAST HOMSET“(Tartus, Ekraan)

The Day After Tomorrow (2004)

2005: „STAR WARS: 3 OSA- SITHI KÄTTEMAKS“ (Tartus, kinos Ekraan)

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)

2006: „X-MEHED: VIIMANE VASTUHAKK“ (Tartus, kinos Ekraan)

X-Men: The Last Stand (2006)

2007: „LÕIKUS“ (Tartus, kinos Ekraan)

The Reaping (2007)

2008: „AEG ONE KÄES“ (Tartus, kinos Ekraan)

The Happening (2008)

2009: 1. „ÖÖ MUUSEUMIS“, 2. „LOHISTA MIND PÕRGUSSE“ (Tartus, kinos Cinamon)

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009), Drag Me to Hell (2009)

2010: „A-RÜHM“ (Tartus, kinos Ekraan)

A-Team (2010)

2011: „POHMAKAS 2” (Tartus, kinos Cinamon)

The Hangover Part II (2011)

2012: „PROMETHEUS” (Tartus, kinos Ekraan)

Prometheus(2012)

2013: „POHMAKAS 3” (Tartus, kinos Cinamon)

The Hangover Part III (2013)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.juuni 2013

Täna tegin pattu ja proovisin üle pika aja kartulikrõpse. Kuidagi nii juhtus, et sattusin töö juures ühele pakile lähedale ning kohe mõnuga krõbistasin mingi 150 grammi sisse. Sellele läks magustoiduks peale ka 2 karamelli PROTEIN batooni ja kallid sõbrad, mul oli 6 tundi järjest ikka väga halb olla. Kui sellise menüüga 3 päeva peaksin laadima, siis kardan, et kehakaal kukuks kolinal. Õhtul oli õnneks korralik bodypump(täna 3 trenni!) ja higistasin viimase saasta oma ihust välja. Usun, et järgmiste krõpsudeni läheb nüüd aastaid. Ilgeid asju tehakse. Mis muud kui ööseks vana hea PROMIX sisse ja jääme lootma, et pisipõnnid või kutsikad seekord mind korduvalt keset ööd üles ei aja.

Pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.juuni 2013

Täna hommikul üks kulturismihuviline küsis minult, et miks ma oma tegemisi siin fitnessi foorumis nii vähe kajastan? Ilmselt vähese motivatsiooni viga. Kirjutan siin oma tegemistest, teinekord panen väikese pildigi juurde, aga tagasiside on olematu. Loomulikult ootaksin rohkem küsimusi ja elavat arutelu erinevatel teemadel, aga praegu on vaikus vist igal pool. Mina ikka müttan spordisaalis ja tänagi andsin kaks bodypumpi ning tegin ka natuke jõusaali. Jõusaalis avastasin, et kuidagi väga kerge on lõuatõmbeid teha. Paratamatult tekkis kahtlus, et kehakaal peaks olema päris palju kukkunud. Nii oligi. Õhtuks Fitlife spordiklubi kaalule astudes näitas kaal ilusat 81,8 kg! Nii kerge ei ole olnud juba 2 aastat! Kahjuks vorm ei ole sellise kaalu kohta midagi eriti märkimisväärset ning selles suhtes pean palju töötama. Toidulisanditest oli täna selline valik: PUDDING(maasikatega), WHEY+(šokolaadi), MUSCLE+, BLOCK, BCAA, INTRA, PUMP+ ja RECOVERY. Varahommikul jälle bodypump. Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Postitused tulevad siis, kui inimesed midagi jälle võita saavad :D Aga tegelt mina jälgin su blogi pidevalt ja kui midagi tarka öelda ei ole, siis väga ei hakka sõna võtma. Kas oled proovinud ka palju sa jõuad järjest lõuatõmbeid musta tehnikaga ära teha?

Muudetud kasutaja UrmoPaju poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×