Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Limonaad on noore atleedi arengule parim! :P

post-50-0-98805500-1369432853.jpg 1986

post-50-0-02842500-1369432989.jpg 2011

Väga hea :D

Selliseid "reklaamklippe" võivad kulturismitegelased ükskõik millega teha ja rahvas usuks. Pane aga ilus lihaseline poiss pildile, oma toode ja mingi motiveeriv tekst ja rahvas oleks hullumas. Poes joostaks tormi, inimesed ostaks ka sõpradele ja igaks juhuks ka endale paar tükki rohkem jne jne :lol:

"Pildil ju oli, et see teeb selliseks" - oleks sõna rahva suust B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea :D

Selliseid "reklaamklippe" võivad kulturismitegelased ükskõik millega teha ja rahvas usuks. Pane aga ilus lihaseline poiss pildile, oma toode ja mingi motiveeriv tekst ja rahvas oleks hullumas. Poes joostaks tormi, inimesed ostaks ka sõpradele ja igaks juhuks ka endale paar tükki rohkem jne jne :lol:

"Pildil ju oli, et see teeb selliseks" - oleks sõna rahva suust B)

Tore kui suutsin spordisõprasid motiveerida! Siiski, Säästu limonaadi ei soovita- ei saa nii kõva purakat kui Kellukesest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.mai 2013

Nii see kord juba on, et kui sa tegeled spordiga- kasvõi allveekabe või mudamaadlusega, siis saadetakse sind kaasvõitlejate poolt igasugustele põnevatele üritustele. Minu saavutusedki ei ole jäänud kellelegi kahe silma vahele ning nagu harakaparv pekise koolnud opossumi ümber otsustasid suured pealikud mind saata tänasel ilusal päeval Kaitseväe Lahingukooli aastapäeva teatejooksule. Lahingukool on ok, aga jooks ei ole üldse sexikas! Et nagu 5 inimest jooksevad järveringi elu eest ning annavad üksteisele teatepulga üle. Kohal oli 8 võistkonda ning oma suureks üllatuseks avastasime, et ainult meie viieses seltskonnas on üks naisvõistleja. Teistes meeskondades olid ainult karvased isased, kelledest osad olid ilmselt elukese ajal rohkem ringi jooksnud kui kõndinud. Nende seas ka staarsportlased härrad Kaseorg ja Narusk. Mina olen ikka seisukohal, et olgu minu vastas kasvõi vanapagan ise- mina ei lähe kaotama ja seadsin ennast siis viimasesse teatesse ning jooksule ilusa punkti panijaks. Juba teiselt poolt järve oli märgata, et meie ühendvõistkond oli välejalgadele kaugele maha jäänud ja kuigi meie ainukene naisvõistleja ilmselt tegi oma elu jooksu, pidi teise vahetuse jooksja tunnistama, et olime eelviimasest jooksjast vähemalt 100 meetrit maas. Ühe teatejooksja teekond oli umbes 900 meetrit. Põhimõtteliselt kui mina teate viimasena kätte sain, olin kahest eelviimasest taga ehk 40 meetrit ja lõpetuseks jäi mäkke tõus. Igasugune ülesmäge liikumine küll ratta, suusa kui rulluisuga on mulle alati meeldinud ning oma suureks üllatuseks avastasin, et minu konkurendid hakkasid mulle järjest lähemale jõudma, või siis pigem mina nendeni. Mehemürakad oleksid mäe peal justkui seisma jäänud. Ja nii ma nendest mööda vuhisesingi ja üldiselt olen kõva mees ja ilmselt varsti lähen üldse ja tõmban maratonimeestele koti pähe. Krt, see oli minu elu kõige hullem 900 meetri jooks. Raudselt teised Teamid hakkasid ulguma, et nendel ei ole ühtegi naisvõistlejat välja käia ja siis nendele öeldi, et teeme erandi. Ainult meie olime need, kellele erandit ei tehtud, sest meie meeskonnas oli juba üks naisterahvas olemas, aga naised ei ole õiged mehed! :rolleyes:Nagu oleks siili sünnitanud. Ilmselt tunni ajaga 600 lõuatõmmet on lihtsam teha. Täna oli üldse ulmepäev. Lisaks jooksuvõistlusele tegin 2 rühmatrenni- bodypumpi ja CXWORX-i. Lisaks nägin ühe hälvikut prouat, kes korraldas varahommikul Rimi poes noorele müüjatarile hullu skandaali kuna maksis oma tohletanud kondise lihatüki eest 50-e eurosega ja müüja vabandas, et tal ei ole nii suurele rahatähele tagasi maksta- õigemini 30 eurot saab anda paberrahas ja ülejäänud euromüntides. Selle peale läks tädi pöördesse ja möirgas, et tema siis ei ostagi seda liha ja ausalt kui ta oleks avaldanud soovi, et keegi selle liha talle urrukasse topiks, siis ma oleks teda rõõmuga aidanud. Kust krdi kohast sellised ahvid tulevad. Raudselt nüüd pasundab kuskil ahvide planeedi foorumis, et kapitalistid ei müünud talle liha! Varem hallil vene ajal oli elu lihtsam- ei olnud liha, ei olnud raha. Kõik sõid aganaid ja elu oli lill. Porri ei näidatud, aga kõigil oli 100 last!

Ah jaa- täna pidin veel Elvasse sõitma ja Lõunakeskuse juures võtsin mingi hullu peale. Ei, mitte hr Konsapi. Ühe teise. Selles suhtes, et vaatasin, mingi vend seisab tee ääres pöial püsti ja vennikesel oli veel mingi kaitseväe särk seljas. Ok, peatasin masina, vana istus sisse ja mina hakkasin sõitma. Tüüp ei öelnud midagi, lihtsalt sõitis. Siis küsisin, et kuhu härra sõidab? Oi te oleksite pidanud kuulma, mis häält vend tegema hakkas, Ta rääkis sellise häälega nagu jääks parasjagu rongi alla. Selline käre hääl- kordades hullem kui hr Andres Tarandil hiigelaegadel!

Seda on raske kirjeldada. Ma olin üsna kindel, et vend on mingisugusest varjatud kaamera saatest saadetud ning seda arvestades püüdsin jääda rahulikuks. Vana selgitas mulle ka täiesti ebaolulisi asju ja kohati tundus et mees imetleb ise enda häält nagu koolipoiss esimesi karvakesi nabast all pool. Väga hull vana. Ütles, et teda võetakse kogu aeg igale poole peale ja isegi võtaks järgmine kord ja jälle kuulaks seda maestro Kärekõrit ikka veel ja veel.

Ok, päev on olnud väsitav ja kuigi vaim ei ole veel kustunud, peab ikkagi otsad kokku tõmbama. Kõva teatejooksu ja hulludega suhtleja mees on väsinud. Limpsin poti põhjast veel imemaitsvat PUDDING rooga koos maasikate ja jogurtiga ning pean juba plaani ennast homme ületada. Pidage vastu ja võtke ikka hääletajaid peale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahingukool on ok, aga jooks ei ole üldse sexikas!

Kas ma eksin või sa siiski kohandasid oma lause Winny Puhhi loomingust: "Peegelpõrand" B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole ettevaatlik! See hääletaja võis olla sama vend, kes mu sõbrannale oma uut peenise tätoveeringut näidata tahtis ja oma uut nuga, millega pidi ka habet ajada saama - pärast mida mu sõbranna enam kunagi kedagi ei sõiduta. Ma isiklikult ei sõiduta ka kedagi, esiteks lisavastutus ja teiseks, sellepärast ma üldse masinaga liigungi, et omaette olla ja mitte pervertidest kaaskodanikke rahuldada aga see pole mingi ainuõige teguviis muidugi, eks igaüks teeb nagu paremaks peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma eksin või sa siiski kohandasid oma lause Winny Puhhi loomingust: "Peegelpõrand" B)

Ära tabasid! See on ilus laul põnevate sõnadega :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.mai 2013

Selle peale läks tädi pöördesse ja möirgas, et tema siis ei ostagi seda liha ja ausalt kui ta oleks avaldanud soovi, et keegi selle liha talle urrukasse topiks, siis ma oleks teda rõõmuga aidanud. Kust krdi kohast sellised ahvid tulevad. Raudselt nüüd pasundab kuskil ahvide planeedi foorumis, et kapitalistid ei müünud talle liha! Varem hallil vene ajal oli elu lihtsam- ei olnud liha, ei olnud raha. Kõik sõid aganaid ja elu oli lill. Porri ei näidatud, aga kõigil oli 100 last!

Ok, päev on olnud väsitav ja kuigi vaim ei ole veel kustunud, peab ikkagi otsad kokku tõmbama. Kõva teatejooksu ja hulludega suhtleja mees on väsinud. Limpsin poti põhjast veel imemaitsvat PUDDING rooga koos maasikate ja jogurtiga ning pean juba plaani ennast homme ületada. Pidage vastu ja võtke ikka hääletajaid peale!

.....keegi selle liha talle urrukasse topiks? Ilus keelekasutus :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole ettevaatlik! See hääletaja võis olla sama vend, kes mu sõbrannale oma uut peenise tätoveeringut näidata tahtis ja oma uut nuga, millega pidi ka habet ajada saama - pärast mida mu sõbranna enam kunagi kedagi ei sõiduta. Ma isiklikult ei sõiduta ka kedagi, esiteks lisavastutus ja teiseks, sellepärast ma üldse masinaga liigungi, et omaette olla ja mitte pervertidest kaaskodanikke rahuldada aga see pole mingi ainuõige teguviis muidugi, eks igaüks teeb nagu paremaks peab.

Mina olen ikka hääletajaid peale võtnud ja võtan edaspidigi. Kunagi olin jalamees ja siis mõtlesin, et kui omale masina saan, siis vähemalt aitan teisi ja nii teengi. Aastatega olen sõidutanud väga palju põnevaid inimesi erinevatest riikidest. See on lihtsalt hämmastav kui huvitavaid tüüpe võib olla täiesti uskumatutes olukordades! Perverdid vist kardavad mind natuke, sest keegi ei ole mulle oma tätoveeritud kürba näidanud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.....keegi selle liha talle urrukasse topiks? Ilus keelekasutus :)

Ei ole hullu. Sellel hetkel see proua suutis vihaseks ajada ilmselt kõik kaaskodanikud ning usun, et selle liha sügavustesse paigutamisel oleks mul olnud palju abilisi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Minu meelest väga hea kui ikka hääletajaid peale võetakse, üle 4a tagasi sai päris palju suveti hääletada, et ujuma minna. Nüüd ükskord kui bussi oodata ei viitsinud läksin Jõhvis Rakvere häälega ca 70km ja 3 autoga jõudsin lõpuks kohale. Ei olnud lihtne peale saada ja kõndima pidi ka omajagu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest väga hea kui ikka hääletajaid peale võetakse, üle 4a tagasi sai päris palju suveti hääletada, et ujuma minna. Nüüd ükskord kui bussi oodata ei viitsinud läksin Jõhvis Rakvere häälega ca 70km ja 3 autoga jõudsin lõpuks kohale. Ei olnud lihtne peale saada ja kõndima pidi ka omajagu :)

Loodetavasti sa autojuhtidele tattood ja nuga ei näidanud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

31.mai 2013

Ja algavadki suvekuud juuni-juuli-august. Eks seda suvetunnet on olnud juba mitu nädalat ja ilmateade on viimastel päevadel tõsistes raskustes. Mina kulgen vaikselt ikka rühmatreeningutes ning pean plaani suureks ja tugevaks saada. Leidsin mõned päevad tagasi vanad pildid 2010 aasta kevadest ja tuleb tunnistada, et just siis oli minu elu parim vorm. 2011 oli selles suhtes täielik läbikukkumine, aga alati on võimalus ennast parandada ning vigadest õpitakse! ;) Üldiselt homme teen paljude jaoks midagi päris ootamatut, aga iga asi omal ajal. Seniks võtame sisse PUDDING kreemi värskete maasikatega ja naudime koos 2010 vormi:

post-50-0-78334700-1370034683_thumb.jpgpost-50-0-19066900-1370034691_thumb.jpg

post-50-0-59105400-1370034711_thumb.jpgpost-50-0-17252200-1370034698_thumb.jpg

post-50-0-30532400-1370034722_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.juuni 2013

Ei hakka keerutama- täna abiellusime perenaisega. Sellised üllatuspommid siis ;)

post-50-0-69731500-1370106953_thumb.jpg

  • Upvote 6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanasõna ütleb küll, et kaks ilma kolmandata ei jää, kuid loodan, et sinupuhul see paika ei pea! Õnne ja pikka kooselu soovides ja mis peamine - üksteise mõistmist ja lugupidamist, ilma nende iseloomuomadusteta elus hakkama koos ei saa!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust tuli idee Luke Mõisapargis laulatada? :)

See oli ainuõige koht. See ei asu Tartust kaugel ja viimastel aastatel oleme seal käinud niisama aega maha võtmas päris palju. Eemale linnakärast. Soovitan kõigile, kes ei taha selles Tartu Perekonnaseisu ametis teinekord kultivaatorina töötavas stamprituaalidest osa võtta. Ilmaga muidugi vedas superhästi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.juuni 2013

Ei hakka keerutama- täna abiellusime perenaisega. Sellised üllatuspommid siis ;)

attachicon.gifAltar.jpg

Tubli

Tänapäeval on abielu tõsine mehetegu. Kui kunagi oli normaalne, et mees ja naine on abielus siis tänapäeval ei teagi, mis normaalne on ehk "mainstream" vist puudub ;)

Igati tubli töö ja olgu teil aastaid veel ees ja ees ja ees ... :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×