Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kirp,kas ja kus oled kuskil koolitusel käinud ,et seda B.A.T. treeneriks õppisid :rolleyes:

Kahtlen, et see mees üldse pesapallikurikat käes on hoidnud. Mul oli selline riistapuu veel mõned aastad tagasi autos ja käisin aasa peal pesapalli harjutamas. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlen, et see mees üldse pesapallikurikat käes on hoidnud. Mul oli selline riistapuu veel mõned aastad tagasi autos ja käisin aasa peal pesapalli harjutamas. :rolleyes:

See on nagu mõistatus Venemaal, kus müüakse aastas ligi 500,000 pesapalli kurikat, kuid ainult 5 palli. Pesapalli peaks küll iga vene kodanik mängima. Või nagu Bemarimeestel on pagasnikus 50 mutrivõti. Ma pole küll oma BMWs seda mutrit leidnud, mida sellega keerata, aga huvitav oleks tõesti teada, millist mutrit need võtme omanikud keeravad :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.mai 2013

Ilmakene jälle ilusamaks läinud ja rannahooajani ei ole enam palju aega. Loen vaikselt, kuidas kulturistid tahavad Tartust Tallinnasse minna ning tunnen nendele kaasa. Piisab ainult ühest väikesest vesivillikesest jalalabale esimeses 30-s kilomeetris ja ongi üritus läbi. Oleme ausad, kui villil nahk maha hõõrdub, siis on päris valus. Mina käisin eile perenaisega üle pika aja koos kalal ja kuigi midagi märkimisväärset kätte ei saanud, oli viibimine Võrtsjärve lõunatipus imeilusal õhtul väga heaks vahelduseks. Kindlasti soovitan alati kõigile ikka aeg-ajalt linnast eemale minna ning looduses viibida. Treeningutest ka paari sõnaga. Viimased päevad olen oma bodypump treeningut muutnud ja nüüd annan tunde 2007 aasta suve programmi järgi. Tegemist siis 62 programmiga. Hea muusika ning huvitavad harjutused. Eriliselt hea koormuse saab käte ja väljaastete harjutuses. Täna õhtul on ka CXWORX ning mõned jõuharjutused teen ka ilmselt. Hetkel libistan HERA80 ja WHEY3 kokteili. Tööpäevad on olnud viimasel ajal päris aktiivsed ning enne tööleminekut olen lükanud sisse PUMP+, SHOCK ja RUSH. Soovitan kõigile, kellel ei ole istuvat tööd, vaid peab ringi sebima. Üks hea uudis veel- eile toodi mulle raudkangid, millega saan endale korraliku jõusaalinurga välja ehitada. Nii nagu elu käib!

Pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.mai 2013

Piisab ainult ühest väikesest vesivillikesest jalalabale esimeses 30-s kilomeetris ja ongi üritus läbi. Oleme ausad, kui villil nahk maha hõõrdub, siis on päris valus.

Seda annab ka parandada. Apteegis on müügil ca 2cm lai teip, mis maksab 3 Euri kuskil. Sellega jalg kinni teipida ja saab ilusti 150km veel käia. Pole mina paremat asja leidnud kui see teip. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda annab ka parandada. Apteegis on müügil ca 2cm lai teip, mis maksab 3 Euri kuskil. Sellega jalg kinni teipida ja saab ilusti 150km veel käia. Pole mina paremat asja leidnud kui see teip. ;)

Eks need villid on väga individuaalne. Mul olid ajateenistuse alguses saapad 48 number suuruses, sest väiksemaid ei olnud(mul jalg 44). Sellistega läbi muda, liiva ojade ja orgude liikumisel ei ole imestada, et noorte aja keskpaigaks oli mul ühel jalal mingi 15 villi, nendest 2 verevilli ja kannalt luu paistis... Kusjuures minu jalad ei olnud kõige hullemad... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks nende saabastega on jah väike tsirkus seal käimas. Meil olid kummikutega samad mured, kellel väiksed, kellel suured, aga saime ka seal ohtralt omavahel vahetatud ja ellu jäime me kõik :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks nende saabastega on jah väike tsirkus seal käimas. Meil olid kummikutega samad mured, kellel väiksed, kellel suured, aga saime ka seal ohtralt omavahel vahetatud ja ellu jäime me kõik :P

Kummikutega seostub mulle üks tore päev kui jooksime +30 kraadi kuumusega täisvarustuses gaasimaskide ja kummikutega liivaväljadel kohe pärast lõunasööki. Mis ei tapa- teeb tugevamaks! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.mai 2013

Vahelduseks väike pilt ka minu teistest hobidest: kunst ja kalapüük käsikäes. Viimasel ajal olen hakanud ise kalapüügi lante värvima vastavalt võimalustele ja meeleolule. Lisaks tavalistele küünelakkidele kasutan ka fosvorlakke, mis peaksid suveõhtud eriti meeldejäävateks tegema. ;)

post-50-0-56910200-1368805658.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.mai 2013

Täna olen öösel nii palju higistanud, et hommikul pärast CXWORX trenni oli kehakaal uskumatult 84,3 kg! Lisanditest läksid varavalges HERA80, WHEY+ ja nüüd hiljem HT-R, SHOCK, PUMP+ ning PRODE90. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Möllad Kevadtormil või? :)

Kusjuures ei mölla. Samas tuleb tunnistada, et olen viimase 6 kuu jooksul värskes õhus viibinud ilmselt rohkem kui viimase 3-4 aastaga kokku. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.mai 2013

Tänane päev oli võrdlemisi kummaline- keset päeva lihtsalt magasin koos pisitütrega 3 tundi ning higistasin nagu põrsas. Süüa ei tahtnud ning juuagi tarbisin minimaalselt. Tulemus: pärast õhtust bodypumpi oli kehakaal 82,8 kg! Oleks eesmärk homme keskpäevaks 81 kg kaaluda, ei oleks ilmselt probleemi! Nii kerge olin viimati 2011 aastal enne MM-i. Nüüd on juba mõnusam ja ühe silmaga piilun vaikselt jäähoki MM-i finaali. Homme jälle pikk tööpäev ning 2 rühmatreeningut. Mingil hetkel peaks jälle vormipilte tegema. ma nüüd PUDDINGut segama... Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.mai 2013

Ja jällegi põnev päev selja taga. Tegin täna 2 rühmatrenni ja palju muud põnevat. Just tulime perenaisega Võrtsjärvelt kalalt ning nüüd on mul paadil mootor ning ei pea nagu hull sõudma. Saime lühikese ajaga umbes kilose haugipoisi ja mingi koll läks otsast ära. Ei kujuta ettegi, mis elukas see perenaise lanti rabas. Raskel hetkel ulatati õng kiiresti minule ja ma nägin siis tuulisel järvel hirmsat moodi vaeva, et paati juhtida ning samal ajal elukaga võidelda. Minu hinnangul vähemalt 5-6 kg isend, aga kurinahk mässis ennast roo vahele kinni ja pääses minema. Võimas tunne igal juhul kui selline otsas on ning tohutu elamus! Tagasiteel sõitsime läbi Rõngu poest ja tulevikus püüame seda saiakeste paradiisi vältida... Üldiselt usun, et minu kehakaal võis nüüd viimase 12 tunni jooksul olla isegi -82 kg. Alles õhtul oli aega teha endale PROMIX ja PUDDING kokteili ning enne trenni kindlasti ka PUMP+, BCAA ja SHOCK. Ok, silm vajub kinni. Pidage vastu! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.mai 2013

Ja jälle päev möödunud ning täna oli palju toimetamist. Sai valatud verd, higi ja pisaraid. Õhtuks oli kehakaal üllatuseks 82,8 kg nagu eilegi. Sellises kaalus on ka kerge rannavorm välja ilmunud. Praegu libistan WHEY3 hurmavat kokteili kerge kohupiima ja värskete maasikatega. Maitseks panin juurde ka natuke PUDDING lisandit. Kohe koeramammaga välja ja siis unele. Panen vahelduseks väikese pildi ka üles:

post-50-0-45736200-1369167441.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päevitus B)

Homme saab 2 nädalat ja maha ei lähe. Selle suve suhtes on suured lootused :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea uudis tänases Postimehes:

http://aedjakodu.tarbija24.ee/1243856/palja-sfinksroti-pahe-ostetud-loom-kasvatas-endale-karvad

Selles suhtes, et kui mõni proua kodustab endale mõne sileda noorkulturisti, siis peab ka ilmselt varsti kurbusega märkama, kuidas võistlusvälisel ajal atleet karvasemaks ja ka ümaramaks läheb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.mai 2013

Eile käisime siis perenaisega koos Võrtsjärvel kalal ja proua suutis mulle oma elu teisel kalapüügil koti pähe tõmmata. Pean vist kloostrisse minema :D

post-50-0-80673600-1369286027.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled roostes või lihtsalt vanaks jäänud;)

See on lihtsalt vaikus enne tormi! Küll tirin sellel suvel veel suuri elukaid veest välja! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on lihtsalt vaikus enne tormi! Küll tirin sellel suvel veel suuri elukaid veest välja! :)

Ega jää muud üle kui töölt mõne teistsuguse "landi" F 1 (kui leidub ) tasku libistama,ehk on abi järve peal :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kloostrisse sind allakäinud läänekultuuris ei võeta, liiga materiaalsed huvid, kehaga tegelemine, ei kuulu vabamüürlaste hulka jne. Budistlikes maades kõlbaksid küll, seal hinnatakse ihu eest hoolitsemist ka, saaksid aiandusega tegeleda ja vajadusel kuskil üksinduses nälgida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kloostrisse sind allakäinud läänekultuuris ei võeta, liiga materiaalsed huvid, kehaga tegelemine, ei kuulu vabamüürlaste hulka jne. Budistlikes maades kõlbaksid küll, seal hinnatakse ihu eest hoolitsemist ka, saaksid aiandusega tegeleda ja vajadusel kuskil üksinduses nälgida.

Issand kui ilusasti sa rääkida oskad! Ma juba hullult tahaks alandustega tegeleda :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×