Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Jah, õigesti tegid vend VÄHK, sest naistelemmik dr. Oz ja muud võsadoktorid muust ei jahugi kui nahavähist. Ei julgegi varsti enam elada, kõik tekitab vähki. Sai vist liiga palju vähke ja vähki, hakkab juba sassi minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, õigesti tegid vend VÄHK, sest naistelemmik dr. Oz ja muud võsadoktorid muust ei jahugi kui nahavähist. Ei julgegi varsti enam elada, kõik tekitab vähki. Sai vist liiga palju vähke ja vähki, hakkab juba sassi minema.

Jah, sellest probleemist räägitakse pidevalt. Täna oli veel palavam kui eile, aga täna hoidsin sellest keemiapäikesest eemale. Käed ja kael on eilsest ikka mõnusalt valusad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.

Imelik et seda varajast päikest naudivad eriti naised ;) . Muideks ma nägin täna üht nn. Kappi jalutamas palja ülakehaga kesklinnas ja oma biitsut raekojaplatsil pungitamas, mõtlesin algul et Vend VÄHK nii meeleheitelikult oma vööte hajutamas aga siis vaatasin et ei ole, tatoveering oli selja peal mitte õlal ja ka mingid mõtetud nooled ja välgud.

See oli küll valus löök. Palja ülakehaga Raekoja platsil oleks isegi hr Abrossimovile midagi uut. Andrei käib ju aastaringselt maikaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei ole sellest suurt kasu,pigem kahju, kui ta külm on siis jahutab midagi aga kuna hapukoor on rasvane siis ei panda selliseid asju põletus kohtade peale .

Eks see on mingi vanamuttide tarkus kõik hapukoorega üle valada kui ihu põlenud on. Need samad memmed on ka surmkindlad, et kui sööd porgandit ja pekki, siis silmnägemine paraneb jne. Müstika. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.mai 2013

Esmalt toredat Emadepäeva kõigile, kes on olnud tublid ja neid jõnglaseid siia ilmale toonud! Meie peres on 3 last ja topeltboonusena veel sai täna kõige pisem tütrekene Venus täpselt 6 kuuseks. Ise jälgin usinasti meie meeste tegemisi Moldova avarustes EM-l ning nüüd on vaja veel vähemalt 7-8 tundi oodata et selguks tõehetk. Jah, peab tunnistama, et meie meestel on ju alati veel ka joker kaardipakis ning alati on võimalus pärast võistluseid mitu kuud hiljem 1-2 kohta tõusta kui saabuvad dopingukontrollide tulemused. Ise tahaks ka hullult jälle lavale! Midagi on nagu puudu, treeningutel ei ole sügavamat mõtet ja eesmärki. Eks see nii on, et kui juba oled midagi saavutanud ja kuhugi jõudnud, siis ei taha seda niisama käest anda. Viimasel hooajal sai tehtud palju vigasid ja loomulikult tahaks teha vigadeparandust. Täna õhtul on mul bodypump ja enne seda teen natuke jõusaalitrenni ka. Kohe-kohe kerge hommikusöök ning WHEY+ lisand koos PRODE90-ga.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.mai 2013

Õhtust! Perenaine täna üllatas ja tegi sellise mõnusa salati, kus olid koos kanasink, kapsas, virsik, pähklid, kurk, tomat ja segatud kerge majoneesiga. Väga viisakas kõhutäis ja nüüd kergelt veel PUDDING koos kirssidega. Täna tegin 2 rühmatreeningut ja pean tunnistama, et tuharalihas on rämedalt valus laupäevasest Tartus tooimunud ilu messist. Seal presenteeriti mingisugust lihaste elektrilist stimulaatorit kus kõik lihased korraga töötasid. Loomulikult proovisin seda imeriista omal nahal ning asi tõesti toimis minu suureks üllatuseks küllaltki efektiivselt. Reedel oli sama riistapuud proovinud ka Esta Pilt. Tänaseks on tuharalihas nii valus nagu keegi oleks puukingaga pool tundi tagunud või siis mingite vähemuste rünnaku ohvriks langenud. :rolleyes: Lihas on sügavalt valus ja ei mäleta, et mul kunagi mõni lihas nii hullult valutanud oleks. See on teema, millega jõusaalirahvas reeglina kokku ei puutu ning ilmselt paljud on selliste imeriistade suhtes skeptilised. Kuigi annan igal nädalal rühmatreeninguid, olin peale lühikest 20 minutilist treeningprogrammi omadega päris läbi. Higi voolas ojadena, aga enesetunne oli hea. Kui ma sellest seadeldisest rohkem infot saan, siis jagan teistega ka! Homme jälle 2 rühmatreeningut ning loodetavasti annab lihasvalu homseks järgi- isegi istuda on jube valus!

Pidage vastu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain selle kohta lingi. Ems vooludel põhinev seade. Selline asi:

http://www.justfitclub.com/et/tallinn/

Sobib pigem vigastuste raviks, võib-olla ka trennide täienduseks mingil määral. Kulturisti nii kellestki ei tee aga kui vigastus küljes ja muidu füüsilist tööd teha ei saa/ei tohi, siis peaks mingit lihastoonust sellega saama hoida küll. :)

Eks lihase võid nii ka valusaks saada, et arvutitooli taga istudes lihast pingutad kogu aeg, kuid ega ta suurt kasvama sellest ikka ei hakka. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sobib pigem vigastuste raviks, võib-olla ka trennide täienduseks mingil määral. Kulturisti nii kellestki ei tee aga kui vigastus küljes ja muidu füüsilist tööd teha ei saa/ei tohi, siis peaks mingit lihastoonust sellega saama hoida küll. :)

Eks lihase võid nii ka valusaks saada, et arvutitooli taga istudes lihast pingutad kogu aeg, kuid ega ta suurt kasvama sellest ikka ei hakka. :P

Oled sa seda ikka ise proovinud maksimumvõimsusega? See lõi lihase nii pingesse, et ma ei suutnud isegi sügavkükki teha- jalg enam täisnurgast sügavamale ei läinud. Oleme ausad- ka mina olin sellise aparaadi suhtes alguses võrdlemisi skeptiline. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa seda ikka ise proovinud maksimumvõimsusega? See lõi lihase nii pingesse, et ma ei suutnud isegi sügavkükki teha- jalg enam täisnurgast sügavamale ei läinud. Oleme ausad- ka mina olin sellise aparaadi suhtes alguses võrdlemisi skeptiline. :rolleyes:

Ise pole proovinud aga internetis on informatsiooni piisavalt. :)

Ei ma üldse ei kahtlegi, et lihase läbi võtab. Aga lihase võib mitut moodi poolsurnuks koormata ilma, et erilist kasu lihasmassile sellest oleks - kasvu suhtes. Kui lihasmassi kasvatamine selliste meetoditega oleks reaalne siis oleks pool ilma inimesi täis, kes end kodus diivanil sügades suuremad oleksid kui meie poisid. :D

Aga uuringud näitasid, et hästi natukene valgusünteesi tõstab seega just toonuse hoidmiseks peaks päris hea olema. Samuti leiti, et need kes tegid lisaks jõusaalile ka seansse nende EMS'dega siis suudeti jõuvarusid mingi 10% üles ajada. Ning selles tegelikult asi ongi. Tegemist on närvisüsteemi stimuleerimisega - mitte lihaste koormamisega otseselt.

Selleks, et lihas kasvaks on vaja siiski mikrotraumasid ja kõrgendatud valgusünteesi - antud süsteem aga ei paku pm. kumbagi. Küll aga on pidevalt pinge all närvid ning nende arendamine ongi ju suuresti jõu arendamine. :)

Ise näen kasu just näiteks jõutõstjatele ja kergejõustiku poistele. Aga võib-olla tõesti ka kulturistidele, kellel vaja mõnest platoost üle saada. Nõks jõudu juurde, et siis paremini saalis lammutada. Ning nagu enne mainitud siis neile, kellel vigastus küljes. Saab ka vigastatud kohale koormust anda, parandata verevarustust, hoida jõuvarud üleval ja lihas enamvähem toonuses.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmmm... tegelikult kasutegur jõuvarudele võib isegi parem olla, kui ma seni arvasin:

http://www.ncbi.nlm....pubmed/22067247

This scientific analysis revealed that EMS is effective for developing physical performance. After a stimulation period of 3-6 weeks, significant gains (p < 0.05) were shown in maximal strength (isometric Fmax +58.8%; dynamic Fmax +79.5%), speed strength (eccentric isokinetic Mmax +37.1%; concentric isokinetic Mmax + 41.3%; rate of force development + 74%; force impulse + 29%; vmax + 19%), and power (+67%). Developing these parameters increases vertical jump height by up to +25% (squat jump +21.4%, countermovement jump +19.2%, drop jump +12%) and improves sprint times by as much as -4.8% in trained and elite athletes. With regard to the level of fitness, the analysis shows that trained and elite athletes, despite their already high level of fitness, are able to significantly enhance their level of strength to same extent as is possible with untrained subjects.

Seega kindlasti oma koht sellisel asjal nagu oleks. Kulturistil pole nende suuremate jõuvarudega otseselt midagi peale hakata - lihaskasvu tõstmiseks vajalike koormuste tõus tuleb üldjuhul naturaalseltki piisavalt kiiresti, pigem jääb asi muude asjade taha kinni. Aga just jõutõstjad, kergejõustiklased. Neile näen päris head kasutegurit. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korraks käis see teema ka varem meil foorumist läbi. Erilist entusiasmi ei näidanud keegi. :D

http://forums.fitnes...038#entry368038

Nüüd vähemalt mina ja Esta oleme seda proovinud ning ausaltöeldes tahaksin uuesti katsetada. Võrreldes tavaliste teleturus katsetatud tiivakestega klemmidega selles programmis tehakse ka reaalselt trenni: selg, kõht, rind, reied, sääred. Kui kellelgi on võimalus, siis soovitan kindlasti proovida! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd vähemalt mina ja Esta oleme seda proovinud ning ausaltöeldes tahaksin uuesti katsetada. Võrreldes tavaliste teleturus katsetatud tiivakestega klemmidega selles programmis tehakse ka reaalselt trenni: selg, kõht, rind, reied, sääred. Kui kellelgi on võimalus, siis soovitan kindlasti proovida! :)

Kusjuures mingi väiksem projekt oleks ju päris lahe ette võtta. Sul see 200kg rinnalt idee ikka veel kuskil ajusopis olemas? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd vähemalt mina ja Esta oleme seda proovinud ning ausaltöeldes tahaksin uuesti katsetada. Võrreldes tavaliste teleturus katsetatud tiivakestega klemmidega selles programmis tehakse ka reaalselt trenni: selg, kõht, rind, reied, sääred. Kui kellelgi on võimalus, siis soovitan kindlasti proovida! :)

Vahelduseks kindlasti hea, treenib ka süvalihaseid. selle juures oli hea, et teed ikka klemmid küljes ka konkreetseid harjutusi ja pingutad ise lihast kaasa, mitte ei leba paigal.

Imre, jälgi nende kodukalt infot, juulis avavad Tartu kesklinnas oma saali ja toimuvad tasita proovitrennid soovijatele:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle ühe treeningu hinnaga saad endale juba paar laksu anaboolset varianti, mis laseb istuda (olenevalt "sisestuskohast" :rolleyes: võib siiski raskusi tekkida) ning kasvatab ka lihast :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsustaks termineid, kas me räägime nö. "hilinenud puhkeaja lihastundlikkusest" (delayed onset muscle soreness ehk DOMS)? Tõenäoliselt jah.

Muidugi huvitav on asjaolu, et kui varem arvati, et DOMSi tingib piimhappe kuhjumine lihastesse, siis nüüd ollakse pigem seisukohal, et seda tingivad treeningu käigus tekkivad mikrorebendid. Samas Archangel väitis, et see EMS-seade mikorotraumasid lihases ei põhjusta. Nüüd aga dilemma - millest siis meeletu lihasvalu?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpsustaks termineid, kas me räägime nö. "hilinenud puhkeaja lihastundlikkusest" (delayed onset muscle soreness ehk DOMS)? Tõenäoliselt jah.

Muidugi huvitav on asjaolu, et kui varem arvati, et DOMSi tingib piimhappe kuhjumine lihastesse, siis nüüd ollakse pigem seisukohal, et seda tingivad treeningu käigus tekkivad mikrorebendid. Samas Archangel väitis, et see EMS-seade mikorotraumasid lihases ei põhjusta. Nüüd aga dilemma - millest siis meeletu lihasvalu?

Selles lihasvalus ei pea üldse kahtlema. Olgu lisatud, et ka pingutus oli maksimumi lähedane. Seda on raske seletada- peab ise proovima. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt ma arvan, et eks ta mingeid mikrovigastusi vast ikka tekitab. Ega ma täiesti kindel ei ole, mida ja kuidas. Loogiline muidugi oleks, et sarnaneb pigem vastupidavustreeninguga ning seega sealt ka valu, kui ikka piisavalt rahmeldada. Lihtsalt vähe teistsugune teema, kui suure raskuse poolt tekitatud trauma.

Praegu ei jõua süveneda, hiljem uurin veel, kas mingeid uuringuid lihasesisese seisukorra kohta ka on tehtud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt ma arvan, et eks ta mingeid mikrovigastusi vast ikka tekitab. Ega ma täiesti kindel ei ole, mida ja kuidas. Loogiline muidugi oleks, et sarnaneb pigem vastupidavustreeninguga ning seega sealt ka valu, kui ikka piisavalt rahmeldada. Lihtsalt vähe teistsugune teema, kui suure raskuse poolt tekitatud trauma.

Praegu ei jõua süveneda, hiljem uurin veel, kas mingeid uuringuid lihasesisese seisukorra kohta ka on tehtud.

Vastupidavustreeninguid teen mina küll päris palju ning selles suhtes ei tohiks lihas ju nii hullult tunda anda. Mis siin salata- tuharalihas on endiselt päris tugevalt valus, natuke alaselga ka. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge enam vaevake oma pead, et kas ja kuidas ja miks.

Teen Teile pakkumise, millest on raske keelduda!

Koge enneolematut lihasvalu!

*Purusta platood selle revolutsioonilise treeningmeetodiga!

*Saavuta ahhetamapanevalt muskulaarne heerose muskulatuur!

*Särkirebestav vaskulaarsus!

Samal ajal, kui EMS treeningu eest küsitakse 40€, garanteerin mina Teile sama tulemuse vaid POOLE HINNAGA!

Mis veel parem, 20€ eest saab treeningut läbi viia mis iganes kohas ja kellaajal!

Sobib ka kontoriinimesele lõunapausil lisavirgutuse saamiseks!

post-3216-0-66137900-1368531186.jpg

Võimalik on tellida ka MOTIVATSIOONIPAKETT, mis hõlmab endas 10x pääset soodushinnaga vaid 180€!

MOTIVATSIOONIPAKETIGA võite olla kindlad, et enam ei jää distsipliini puudumise tõttu vahele ükski treening.*

Aita mul aidata, tellides MOTIVATSIOONIPAKETT KOHE!

*Treeningusse mitteilmumisel rakendan üllatustreeningut kliendi kodus

post-3216-0-30820400-1368531187.jpg

Saadaval ka KINKEKAARDID!

Kingi oma kallimale või lähedasele unustamatu trennielamus!

B.A.T. tehnoloogial töötav innovaatiline treeningviis sobib oma mitmekülgsuses ka algajale spordiinimesele.

Treening sobib hästi sünnipäeva alustamise üllatuskingiks või ka delikaatseks vihjeks lähedasele, kellel oleks vaja hakata enese eest hoolt kandma.

Täiesti uus lähenemine ka edasijõudnud sportlasele!

B.A.T. tehnoloogia oli tuntud juba vana-kreeka aegadel. Legend räägib, et just selle treeningmeetodiga saavutasid oma ideaalkeha Achilleus, Perseus, Odysseus ja Herakles!

post-3216-0-86407000-1368531187.jpg

Garanteerime, et see on midagi uut ka kõige kogenumale jõusaalis rassijale!

Koge magusat lihasvalu nagu ei kunagi varem!

Sellist piimhappefestivali nagu on võimalik saavutada vai B.A.T. tehnoloogiaga, pole sa näinud isegi Rio de Janeiros!

Seda revolutsioonilist tehnoloogiat on sünergias känguru piimaga kasutanud oma keha ehitamisel ka legendaarne rusikakangelane Chuch Norris juba 10 aastat!

post-3216-0-87077600-1368529618.jpg

Kui ikka veel kahtled, loe neid rahulolevate klientide kommentaare:

post-3216-0-72202900-1368529861.jpg

Peeter: "B.A.T. treeninguga keerasin oma elus täiesti uue lehekülje. Olin proovinud kõike ja peaaegu valmis loobuma. Siis aga märkasin seda suurepärast pakkumist ja mõtlesin, et mis mul enam kaotada. Tulemus oli suurepärane! Seni olin olnud saalis laisk, kuid B.A.T. treening näitas mulle, mis on tõeline lihasvalu ja kus on tegelikult minu piir!"

post-3216-0-16535900-1368529862.jpg

Heino: "Olen alati olnud spordikauge inimene. Alustanud tervislikku eluviisi kümneid kordi ja jätnud pooleli üksteist korda. Kui nägin MOTIVATSIOONIPAKETI suurepärast -10% soodustust teadsin, et see on midagi mulle. Tänu treeneri personaalsele pühendumisele pole vahele jäänud ükski trenn! Kui päevakava ongi tihe, üllatab treener mind kas koduteel või kohe ärgates, mis lisab veelgi vaheldusrikkust ja muudab treeningud huvitavaks! Soovitan!"

B.A.T. treening on valus, kuid lõbus!

post-3216-0-06937200-1368531039.jpg

NO PAIN, NO GAIN!

post-3216-0-31452100-1368531038.jpg

Võimalik tellida ka rühmatreeninguid!

post-3216-0-79402100-1368531037.jpg

Seega ära kõhkle, vaid PMi mulle kohe!

Vali maksimaalne lihasvalu

Vali B.A.T.!

  • Upvote 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge enam vaevake oma pead, et kas ja kuidas ja miks.

Teen Teile pakkumise, millest on raske keelduda!

Koge enneolematut lihasvalu!

*Purusta platood selle revolutsioonilise treeningmeetodiga!

*Saavuta ahhetamapanevalt muskulaarne heerose muskulatuur!

*Särkirebestav vaskulaarsus!

Samal ajal, kui EMS treeningu eest küsitakse 40€, garanteerin mina Teile sama tulemuse vaid POOLE HINNAGA!

Mis veel parem, 20€ eest saab treeningut läbi viia mis iganes kohas ja kellaajal!

Sobib ka kontoriinimesele lõunapausil lisavirgutuse saamiseks!

post-3216-0-66137900-1368531186.jpg

Võimalik on tellida ka MOTIVATSIOONIPAKETT, mis hõlmab endas 10x pääset soodushinnaga vaid 180€!

MOTIVATSIOONIPAKETIGA võite olla kindlad, et enam ei jää distsipliini puudumise tõttu vahele ükski treening.*

Aita mul aidata, tellides MOTIVATSIOONIPAKETT KOHE!

*Treeningusse mitteilmumisel rakendan üllatustreeningut kliendi kodus

post-3216-0-30820400-1368531187.jpg

Saadaval ka KINKEKAARDID!

Kingi oma kallimale või lähedasele unustamatu trennielamus!

B.A.T. tehnoloogial töötav innovaatiline treeningviis sobib oma mitmekülgsuses ka algajale spordiinimesele.

Treening sobib hästi sünnipäeva alustamise üllatuskingiks või ka delikaatseks vihjeks lähedasele, kellel oleks vaja hakata enese eest hoolt kandma.

Täiesti uus lähenemine ka edasijõudnud sportlasele!

B.A.T. tehnoloogia oli tuntud juba vana-kreeka aegadel. Legend räägib, et just selle treeningmeetodiga saavutasid oma ideaalkeha Achilleus, Perseus, Odysseus ja Herakles!

post-3216-0-86407000-1368531187.jpg

Garanteerime, et see on midagi uut ka kõige kogenumale jõusaalis rassijale!

Koge magusat lihasvalu nagu ei kunagi varem!

Sellist piimhappefestivali nagu on võimalik saavutada vai B.A.T. tehnoloogiaga, pole sa näinud isegi Rio de Janeiros!

Seda revolutsioonilist tehnoloogiat on sünergias känguru piimaga kasutanud oma keha ehitamisel ka legendaarne rusikakangelane Chuch Norris juba 10 aastat!

post-3216-0-87077600-1368529618.jpg

Kui ikka veel kahtled, loe neid rahulolevate klientide kommentaare:

post-3216-0-72202900-1368529861.jpg

Peeter: "B.A.T. treeninguga keerasin oma elus täiesti uue lehekülje. Olin proovinud kõike ja peaaegu valmis loobuma. Siis aga märkasin seda suurepärast pakkumist ja mõtlesin, et mis mul enam kaotada. Tulemus oli suurepärane! Seni olin olnud saalis laisk, kuid B.A.T. treening näitas mulle, mis on tõeline lihasvalu ja kus on tegelikult minu piir!"

post-3216-0-16535900-1368529862.jpg

Heino: "Olen alati olnud spordikauge inimene. Alustanud tervislikku eluviisi kümneid kordi ja jätnud pooleli üksteist korda. Kui nägin MOTIVATSIOONIPAKETI suurepärast -10% soodustust teadsin, et see on midagi mulle. Tänu treeneri personaalsele pühendumisele pole vahele jäänud ükski trenn! Kui päevakava ongi tihe, üllatab treener mind kas koduteel või kohe ärgates, mis lisab veelgi vaheldusrikkust ja muudab treeningud huvitavaks! Soovitan!"

B.A.T. treening on valus, kuid lõbus!

post-3216-0-06937200-1368531039.jpg

NO PAIN, NO GAIN!

post-3216-0-31452100-1368531038.jpg

Võimalik tellida ka rühmatreeninguid!

post-3216-0-79402100-1368531037.jpg

Seega ära kõhkle, vaid PMi mulle kohe!

Vali maksimaalne lihasvalu

Vali B.A.T.!

Just tahaks ka treeneriks saada. Kust oleks võimalik rahvusvahelist sertifikaati teha. Ei viitsi ilma paberita ikka teha, inimesed tahavad ikka paberit näha. "Muidu ei usuta" - phh. Kas ainult paber loeb, või loevad tulemused :D

Oh seda huumorit :P

post-29847-0-11436700-1368540396.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×