Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

IFBB puhul tekib küsimus, kellele on kasulik, et dopingukontrolle läbi ei viidaks?

Asja taga on fitnessitööstus, eelkõige lisanditööstus. IFBB sõltub äridest. Ärid määravad kursi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asja taga on fitnessitööstus, eelkõige lisanditööstus. IFBB sõltub äridest. Ärid määravad kursi.

Raske öelda. Pigem kaldun arvama, et mõned üksikindiviidid lihtsalt teevad mis nad tahavad ja IFBB-s ei ole jõudu, mis neid takistaks. Ühesõnaga näkku irvitamine tervele süsteemile. Ma ei usu, et amatöörspordis ükski keemiat täis topitud koll oluliselt mõjutaks toidulisandite tööstust. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske öelda. Pigem kaldun arvama, et mõned üksikindiviidid lihtsalt teevad mis nad tahavad ja IFBB-s ei ole jõudu, mis neid takistaks. Ühesõnaga näkku irvitamine tervele süsteemile. Ma ei usu, et amatöörspordis ükski keemiat täis topitud koll oluliselt mõjutaks toidulisandite tööstust. :rolleyes:

Mis motiveerib neid üksikindiviide?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis motiveerib neid üksikindiviide?

Eks need on sellised tegelased, kes peale jõusaalis rassimise ja oma organismi mürgitamise millegi muuga tegeleda ei oskagi. Oleme koondisega näinud igasuguseid tegelasi välisvõistlustel kus ei olda kohtunike tööga rahul ja hakatakse laamendama ja karjuma nii laval kui lava taga... Kui nüüd selline närvihaige koos oma lõunamaise verekoertest saatjaskonnaga kohale ilmub, siis ei taha võistluste korraldajatest keegi naljalt selliseid hulle korrale kutsuda ja marutõbiste koerte rünnaku alla sattuda. Lihtsam on silmad kinni pigistada. Eks mängib mingit rolli ka sportlik poliitika või siis selle puudumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IFBB puhul tekib küsimus, kellele on kasulik, et dopingukontrolle läbi ei viidaks?

Väga hea küsimus. Pikk teema ja raske vastata.

Eks lisanditeäri ole kindlasti üks osa. Eks see inimene ole üks veider olend. Näiteks mulle meeldivad ka rohkem reklaampildid, kus figureerib mingi suur profikulturistist koll kui peenike fitnessmodell. Kuigi ma ju tean, et suurem tõenäosus on kunagi viimase moodi välja näha, rääkimata sellest, et selle profikulturisti massis mängib see lisand kõige väiksemat rolli.

Tavainimest sellised kollid ei meelita, aga nemad pole ka toodete sihtgrupp.

Saalid on aga täis 100 kilogrammiseid 30% rasvaprotsendiga jõmmisid, kes selliseid kolle idealiseerivad, kuigi nad kunagi samasuguseks ei saa.

Või siis 15 aastased piitsavarred. Millegipärast sümpatiseerivad neile ka tihtipeale monstrumitest profid.

Kui me aga räägime konkreetselt IFBBst, siis mulle kerkis silme ette kohe selle president, Santonja. Kas temal mingi lisandiäri on või ei, sellega ma pole kursis.

Küll aga on tal kindlasti mingeid muid ärisid ja seega peab erinevate riikide esindajatega häid suhteid hoidma.

Kui tal on vähegi mingi fitnessialane business, siis peab ju loomulikult hästi läbi saama kohaliku turustusvõrguga ehk kulturismiliiduga.

Aga täpsem tegevus on kõik spekulatsioon, sest tema tegemistega ma nii kursis ei ole. Kui oleksin tema suur sõber, siis ilmselt loobiksin ka siin suuri ilusaid sõnu kulturismi kui tervisliku elustiili kohta. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea küsimus. Pikk teema ja raske vastata.

Eks lisanditeäri ole kindlasti üks osa. Eks see inimene ole üks veider olend. Näiteks mulle meeldivad ka rohkem reklaampildid, kus figureerib mingi suur profikulturistist koll kui peenike fitnessmodell. Kuigi ma ju tean, et suurem tõenäosus on kunagi viimase moodi välja näha, rääkimata sellest, et selle profikulturisti massis mängib see lisand kõige väiksemat rolli.

Tavainimest sellised kollid ei meelita, aga nemad pole ka toodete sihtgrupp.

Saalid on aga täis 100 kilogrammiseid 30% rasvaprotsendiga jõmmisid, kes selliseid kolle idealiseerivad, kuigi nad kunagi samasuguseks ei saa.

Või siis 15 aastased piitsavarred. Millegipärast sümpatiseerivad neile ka tihtipeale monstrumitest profid.

Kui me aga räägime konkreetselt IFBBst, siis mulle kerkis silme ette kohe selle president, Santonja. Kas temal mingi lisandiäri on või ei, sellega ma pole kursis.

Küll aga on tal kindlasti mingeid muid ärisid ja seega peab erinevate riikide esindajatega häid suhteid hoidma.

Kui tal on vähegi mingi fitnessialane business, siis peab ju loomulikult hästi läbi saama kohaliku turustusvõrguga ehk kulturismiliiduga.

Aga täpsem tegevus on kõik spekulatsioon, sest tema tegemistega ma nii kursis ei ole. Kui oleksin tema suur sõber, siis ilmselt loobiksin ka siin suuri ilusaid sõnu kulturismi kui tervisliku elustiili kohta. :P

Seega võibolla Santoja polegi otseselt äriga seotud aga ta on mõjutatud, st. ebaobjektiivne ja kallutatud. See selleks, võibolla ka mitte.

Ma arvan, et üksikindiviididega hakkama saamine poleks sellisel organisatsioonil nagu IFBB mingi küsimus kui seda tahetaks aga millegipärast reeglite rikkumisi tolereeritakse, st. ladvikus ei soovitagi probleemi lahendamist kuna see on kasulik. Lõpuks jõuamegi jälle selle koleda sõna nagu "poliitika" juurde, mis kehtestab mängureeglid ka siin ja miks väiksemaid riike ja nende ausate mängureeglite kehtestamise soove kuulda ei võeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seega võibolla Santoja polegi otseselt äriga seotud aga ta on mõjutatud, st. ebaobjektiivne ja kallutatud. See selleks, võibolla ka mitte.

Ma arvan, et üksikindiviididega hakkama saamine poleks sellisel organisatsioonil nagu IFBB mingi küsimus kui seda tahetaks aga millegipärast reeglite rikkumisi tolereeritakse, st. ladvikus ei soovitagi probleemi lahendamist kuna see on kasulik. Lõpuks jõuamegi jälle selle koleda sõna nagu "poliitika" juurde, mis kehtestab mängureeglid ka siin ja miks väiksemaid riike ja nende ausate mängureeglite kehtestamise soove kuulda ei võeta.

Mõjutatud kindlasti, kas ta siis sellest ise otseselt suuremat kasu saab või ei.

Eks see mõne koha pealt üks donquijotelik tuuleveskitega võitlemine. Kulturismikategoorias võitmiseks peame ise võistlused korraldama. Samas ega meil siin Eestiski ju ei testitud iga kategooria esimesi mehi nagu oleks pidanud. Siin on ka ilmselt mingi mõjutus mängus, sest IFBBle oleks see häbiplekk kui 99% testitavatest valemänguriks osutub.

Antud ajahetkel häirib mind aga kõige rohkem see, mis toimub rohujuuretasandil ehk noorte seas. Kuigi maailmas võib puhtana kulturismikategooriates võitmine raskeks osutuda on praegu noored arusaamal, nagu olekski kogu asi keemia krõbistamise taga ja iga andetu võib saada profiks, kui vaid piisavalt tablette kugistab. Ja mis kõige hullem, mõned eeskujud lausa soosivad seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav arutelu ja põnevaid seisukohtasid. Kui nüüd järele mõtlema hakata, siis võib-olla tõesti toidulisandite reklaamides on kõige mõjuvam mingisuguse kollmonstrumi punnis pilt. Samas on viimastel aastatel tehtud palju kihutustööd ka igasuguste teiste spordialade esindajate seas ning toidulisandite poodides käib viimasel ajal igasugust rahvast keda kulturistid ilmselt väga ükskõikseks jätavad.

Mis puutub profikulturismi, siis kardan, et 10 aasta pärast istub maailma vägevamate eesotsas ainult araabia päritolu kolliarmee. See oli päris karm, millise kahurväega araablased sügisel lavale astusid- nii nooremad kui vanemad elukad. Karta on, et sellisteks lihakollideks saamiseks on vaja vägevaid toetajaid naftapumba katlamajast ja nende eelarve on ka ehk 1000 korda suurem kui euroopa noortel spordifanaatikutel. Huvitav on selliseid vaadata, aga erilist vaimustust enam ei ole. Loomulikult lisaks vägevale kütuse laadimisele on vaja ka annet :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.märts 2013

Kaua tehtud- kaunikene!

Eile tegime siis Fitlife spordiklubis järjekordse poseerimistunni ning samuti esimese algupärase kondikava uuel spordialal: men's physique

Viimasest ka uhke video huvilistele vaatamiseks:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.märts 2013

Kaua tehtud- kaunikene!

Eile tegime siis Fitlife spordiklubis järjekordse poseerimistunni ning samuti esimese algupärase kondikava uuel spordialal: men's physique

Viimasest ka uhke video huvilistele vaatamiseks:

Kas vabaseisude liikumine üle parema õla ei peaks olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas vabaseisude liikumine üle parema õla ei peaks olema?

Võimalik. Eks me veel täpsustame mõned asjad üle, aga põhiplaan on paigas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:)Väga hea esitus esmakordselt Men's Physique võistlejatele

Täname!

Sellist videot oli vaja ning eks me veel vaatame mõned olulisemad kohad üle ja parandame kvaliteeti. praegu fitness.ee foorumis on see uue ala teema väga populaarne, aga ilmselt enamus ei ole uut ala ise proovinud ja siis jääb see kõik nende jaoks natuke segaseks. Usun, et kui me ise seda ala usinasti täis tegema ei hakka, vaid toetame ja propageerime, saab sellest väga populaarne ala, mis toob rohkelt publikut ka kulturismivõistlustele. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lauril väga hea ja kuiv vorm! Väga hea ülevaade samuti men's physique-st :)

Lauri oli eelmisel nädalal väga haige olnud ja 39 palavikuga kaotas nädalaga 5 kg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on ikka paras nali, nagu lihalett naistele. Spordiga siin küll tegemist ei ole :-)

Eks see uus ala on ka alles lapsekingades,kuid usun, et sellel on tulevikku. Kindlasti on ka palju rahvast, kes usuvad, et kulturismil ei ole spordiga mitte mingisugust tegemist, aga ikka me tegutseme edasi ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on ikka paras nali, nagu lihalett naistele. Spordiga siin küll tegemist ei ole :-)

Siinkohal olen Renkuga täitsa nõus, aga ootame kui Andrei Abrossimov lavale tuleb. Minu silmis on tema selle ala favoriit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal olen Renkuga täitsa nõus, aga ootame kui Andrei Abrossimov lavale tuleb. Minu silmis on tema selle ala favoriit!

Andrei on küll vägev mees, aga ta on selle ala jaoks inetu! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.märts 2013

Ilus külm hommik!

Hakkab see nädal vaikselt otsa saama. Õhtul annan veel ühe bodypumpi ja algaval nädalal on palju asendustunde + uute CXWORX ja Bodypump programmide tutvustus. Vaatasin eile kiirelt uue bodypumpi kava üle ja tundus päris põnev. Muusika oli seekord suhteliselt tundmatu, aga tulebki huviitavam. Suvel saab juba 6 aastat sellest ajast kui Soomes bodypumpi treenerikoolitusel käisin.

Natuke muudel teemadel ka.

Trennist. Sellel nädalal olen siis kergemalt toimetanud. Rühmatreeninguid oli palju- näiteks teisipäeval 3 tundi. Isegi jõusaalis olen vahelduseks toimetanud. Esmaspäevast alustan jälle maratoni programmi, aga kindlasti toon sisse mõned olulised muudatused.

Toidulisanditest on hetkel vaieldamatu lemmik FAST Pudding! Karamelli pudding maitsestamata jogurti ja kirssidega! Väga mõnus lisand! Lisaks loomulikult PUMP+, JOINT+, HERA80, HT-R, ja SHOCK

Müntidest ka paari sõnaga. Mõned päevad tagasi üks hea inimene tõi mulle reisidelt Filipiinide münte ja avastasin, et üks münt on päris sarnane 2-e eurosele. Kohe meenus see lugu kui kunagi Eesti ühekroonised metallmündid olid sama suured kui saksa ühemargased ning kavalamad käisid eesti kroonidega Saksamaal kasiinodes ja tegid seal hirmsat hävingut. Mõned rahabossid tegid eriti naglalt- Eestist võeti kaasa mitukümmend tuhat krooni müntides ja viidi Saksamaale ning lihtsalt lükati mänguautomaatidesse ja kui 1000 täis sai, siis võeti kassast jackbot saksa markades välja. Kurss oli sellel ajal 1 saksa mark = 8 EEK. Ehk siis näiteks 20 000 eesti kroonist tehti ilma erilise vaevata 160 000 krooni ja teinekord paar korda nädalas. Pole paha teenistus? :P

post-50-0-93960900-1363503679.jpg

post-50-0-00330800-1363503688.jpg

post-50-0-68984500-1363503715.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andrei on küll vägev mees, aga ta on selle ala jaoks inetu! :P

No mis sa ajad - tal ju kõik olemas peale jala.

Anorektikutest poisse on inetu vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sind Imre on siis võimalik näha nüüd kasiinodes raha kokku ajamas? :lol:

Kindlasti mitte! Esiteks ei ole ilmselt euromüntidel mitte üheski teises riigis samasuurust koopiat, millega võiks niimoodi pettusega rikkaks saada ja teiseks hoian kasiinodest nagunii eemale.See eesti kroonide näide oli karm ja rahvusvaheline skandaal, millest ilmselt kõik maailma pangad õppisid kiiresti :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×