Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kaitseväest loogikat otsida on sama lihtne kui jaanipäeval lumme...

Johhaidii!

Kibestunud-libestunud reservseersandi avaldus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme ausad- ega siis Kaitsevägi ei ole kulturismilaager! Samahästi võiks ju igas väeosas istuda mõni iluvõimlemis-, suusahüppe- või kriketitreener :rolleyes:

Ma pidasin silmas üldkehalist ettevalmistust, mitte konkreetset erialast treeningut. Erinevalt teistest spordialadest on minu meelest kulturismi ja fitnessitreeneri pädevus selles osas (üldkehalise ettevalmistuse osas) kõige parem (kuna puudub nö. erialane tehniline (üks ja seesama) liigutus, mida päevast päeva harjutada tuleks). Selles suhtes, et kordustevahemikku saab ju alati muuta ;) ,samuti on ka aeroobsel treeningul arvestatavalt suur ühisosa kaitseväe ja kulturismitreeninguga. Pealegi, kas mitte Rootsi kaitseväes bodypumpi ei anta? Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pidasin silmas üldkehalist ettevalmistust, mitte konkreetset erialast treeningut. Erinevalt teistest spordialadest on minu meelest kulturismi ja fitnessitreeneri pädevus selles osas (üldkehalise ettevalmistuse osas) kõige parem (kuna puudub nö. erialane tehniline (üks ja seesama) liigutus, mida päevast päeva harjutada tuleks). Selles suhtes, et kordustevahemikku saab ju alati muuta ;) ,samuti on ka aeroobsel treeningul arvestatavalt suur ühisosa kaitseväe ja kulturismitreeninguga. Pealegi, kas mitte Rootsi kaitseväes bodypumpi ei anta?

Meie Kaitseväge ei anna Rootsi armeega võrrelda! Meil on kindlasti kõvemad mehed. Sellised mehed, kes täna näiteks pooleteist tunniga 1200 kordust pumpasid igas asendis:

post-50-0-49365200-1362500898.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist treeningu sissekannet on mõnus, mugav lugeda! :)

Jah, lihtne ja loogiline. Kusjuures praegu on kumm päris tühi ja ilmselt sellest maratonist. Homme üritan jälle ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmel päeval nädalas taolise süsteemi järgi treenid muidu?

Tööpäevadel kindlasti...ja kui võimalik, siis ühel nädalavahetuse päeval ka. lisaks rühmatreeningud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, et sellise trennimaratoni lõpuleviimiseks ikka beetaka-kreatiinivarusid jätkub! Või on lisanditeriiul varsti tühi?

Seda ohtu ei ole, et lisandid nüüd lähima paari kuu jooksul otsa saavad! Aga ma nüüd trenni! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.märts 2013

Täna on vägev päev olnud! Varahommikul tegin võimsa bodypumpi 74 programmi järgi ning päeval paugutasin siis ka jälle rööbaspuude ja lõuatõmmetega. Päris kiire oli ning võtsin siis eesmärgiks proovida 30 minuti maksimumi. Kohutav. Peale seda katset oli päris kehva olla. Karta on, et järgmised pool tundi oleks olnud rohkem ellujäämiskursus.Kuidagi ei saa öelda, et lihas sellise haige programmiga harjunud oleks. Tehnika on küll sügavam ja kiirus paranenud, aga ikkagi jube väsitav. Mis siin ikka, vaadake treeningu kokkuvõtet ja näete isegi, mis ajaga kui palju trenni tehtud sai. Tänane trenn oli küll lühem, aga oluliselt intensiivsem! Praegu rahulik õhtuu koos PROMIX, FEED ja HERA80-ga. :)

post-50-0-38209400-1362587308.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi millagi ära palju 1xmax nüüd juba on? ma ei mäleta täpselt palju vahepeal tegid ühe korraga järjest?

Mingil päeval võiks isegi proovida, aga selleks võiks olla kasutusel võistluspink :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on ka oodata võistlemist athletic fitnessis?

Seda on paljud küsinud. Kui vähemalt 50+50 kordust teises ja kolmandas ringis puhtalt ära ei tee, siis lavale ei roni. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda on paljud küsinud. Kui vähemalt 50+50 kordust teises ja kolmandas ringis puhtalt ära ei tee, siis lavale ei roni. :rolleyes:

Minu arust väga õige suhtumine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda on paljud küsinud. Kui vähemalt 50+50 kordust teises ja kolmandas ringis puhtalt ära ei tee, siis lavale ei roni. :rolleyes:

No lõuatõmmetes piisab juba 40 kordusest vabalt, et kõiki kottida ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No lõuatõmmetes piisab juba 40 kordusest vabalt, et kõiki kottida ;)

Ei hakka sellel teemal üldse spekuleerima. Kui sellel alal on soovi ka konnatiigist kaugemale pääseda, siis peab rohkem pingutama :)

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

07.märts 2013

Tere hommikust, põllumehed! oli kunagi selline raadiosaade.

Tänane päev on olnud võrdlemisi rahulik. Natuke aega tagasi sain kokku Eesti Athletic Fitnessi tulevikulootuse hr Varblasega, kes käis mul töö juures külas, proovis uut karamelli Puddingut ning uuris minu lõuatõmmete ja rööbaspuusurumise projekti saladusi. Suurustas, et on 1 kg alla võtnud, aga 2 x tugevam ja siis oma sõnade kinnituseks tõmbas lõuga 3 x 8 kordust ja siis mina ka uhkustasin rämedalt ja tegin mõnuga 30 x seeria ning siis hr Varblane solvus ja ütles, et peab veel 1 kg alla võtma. :P

Mis siis ikka. Hakkan vaikselt oma tänast päeva sisustama jälle spordiga. Midagi on juba ette tehtud ning enne CXWORX-i võiks veel natuke liigutada. Loodetavasti õhtul üllatan spordirahvast uute rekorditega. Pidage vastu ja jälgige reklaami. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust kõigile!

Vägev päev on selja taga ning viimased energiavarud kulutan pisitütre magamapanekuks. Lisandeid on täna läinud päris palju ning enesetunne hea ja kõik hea! Kas päeval rööbaspuud ja lõuatõmbeid ka tegin? Ikka tegin! Panen siis pildi ka tänastest tulemustest. Pole paha nagu lõppu sai lisatud. ;)

post-50-0-33944900-1362682857.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa teed nagu järjest, et rööbaspuud siis kõnnid lõuga tõmbama ja siis kohe uuesti rööbaspuud ja teatud seeriad tehtud ja siis alles paus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×