Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

03.märts 2013

Õhtust kõigile! See minu viimase joonistuse kommentaarium läks lõpu poole üllatavalt aktiivseks. Parimaks suures lahinguks võib lugeda hr andy eurokommentaari, äramärkimist vääriksid veel Sarge ja Maikal. Teised ka kõik tublid. Auhind siis andyle, aga temaga võtan ise ühendust. Lohutusauhinnad Maikalile ja Sargele! Nendega saan ka loodetavasti facebookis kuidagi jutule. ;)

Aitähh Imre :) Tore pilt tõi mus välja parima, samas kui mind poleks olnud siis pealkiri Pump + aitab ka pededel sirgelt seista oli suhteliselt kõrgetasemeline, mitte küll eriti heamaitseline, kuid siiski võibolla päästab mõne homo küürust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitähh Imre :) Tore pilt tõi mus välja parima, samas kui mind poleks olnud siis pealkiri Pump + aitab ka pededel sirgelt seista oli suhteliselt kõrgetasemeline, mitte küll eriti heamaitseline, kuid siiski võibolla päästab mõne homo küürust :)

Tubli poiss! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pump+, paneb isegi Sargel suu kinni. ( Võiks ju vähemalt - saaks rahus ka mõnd teemat lugeda )

Tee proovi ;).

Lisaks, mu keskmine postituste arv on 0,83 postitust päevas.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee proovi ;).

Lisaks, mu keskmine postituste arv on 0,83 postitust päevas.

Mida ma proovin ? Ja mida see keskmine postituste arv määrab ?

E: Sult ei paluta muud midagi, kui et vaata enda sisse ja tunnista, et sa oled patoloogiline kommentaator ning sa ei suuda ratsionaalselt mõelda ning aru saada, et sinu kommentaarid pole informatiivsed vaid puhas jama ! ! !

!!!

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda, et kas Pump+ paneb suu kinni või mitte.

Keskmine postituste arv näitab mitu postitust ma päevas teen.

http://et.wikipedia....tiline_keskmine

Sellepärast ongi sul vaja seda proovida, sest sa ei suuda oma kommentaare ohjeldada !

See kui sa 2005 registreerisid ja esimesed 5 aastat ei postitanud ei tähenda see seda, et sinu praegune keskmine postituste arv oleks alla ühe ! Ma arvan, et sa oled hetkel postitaja NR 1 - ehk keegi peaks su mõtetute postituste eest sulle medali andma ?! Ja sama on nii fitness'is kui ka bonsunas !

Alguses ma mõtlesin, et see on mingi minu paranoia ja et las ta jääb sinnapaika, kuid ükspäev kui läksin kahe sõbraga koos trenni, siis nad küsisid, et kas ma olen ikka näinud tüüpi nimega "Sarge" ja tema debiilseid postitusi. Ja neid kes nii arvavad on veelgi. Järeldused tee ise !

Vabandan Imre teema solkimise eest - vabandan ka Sarge eest, sest ta ise niikuinii ei saa aru, et ta midagi valesti teeb.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

E: Sult ei paluta muud midagi, kui et vaata enda sisse ja tunnista, et sa oled patoloogiline kommentaator ning sa ei suuda ratsionaalselt mõelda ning aru saada, et sinu kommentaarid pole informatiivsed vaid puhas jama ! ! !

Pole kuu aega foorumis eriti sõna võtnud. Nüüd eile üle pika aja sain vabat aega arvutis, et ka foorumis kommenteerida. Lisaks toimus siin auhinnamäng, kus pakkusin välja pildi pealkirju ja lisaks ka pildimaterjali, mis läks teemaga täiesti kokku. Kas siis oleks informatiivsem olnud, kui oleksin pakkunud pealkirjaks:"Pump+ parandab ka värvilistel inimestel vaskulaarsüsteemi ning ergutab närvilõpmeid, et ka nende aktiinifilamendid saaksid suureneda!?"

Enamus minu kommentaare on tõesti toimunud vabas foorumis, kus ei peagi keegi midagi õppima, vaid võtan sõna, kunas tahan ja mis teemal tahan. Patoloogiline kommentaator oleksin siis, kui paneksin igale kommentaarile vastuseks mingi smaili või kirjutan juurde "Lahe" või tahan niisama lahe olla ja hakkan kedagi maha tegema.

Kas sa arvad, et sinu praegune sõnavõtt oli informatiivne ja iga noor tulevane sportlane saaks siit midagi õppida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole kuu aega foorumis eriti sõna võtnud. Nüüd eile üle pika aja sain vabat aega arvutis, et ka foorumis kommenteerida. Lisaks toimus siin auhinnamäng, kus pakkusin välja pildi pealkirju ja lisaks ka pildimaterjali, mis läks teemaga täiesti kokku. Kas siis oleks informatiivsem olnud, kui oleksin pakkunud pealkirjaks:"Pump+ parandab ka värvilistel inimestel vaskulaarsüsteemi ning ergutab närvilõpmeid, et ka nende aktiinifilamendid saaksid suureneda!?"

Enamus minu kommentaare on tõesti toimunud vabas foorumis, kus ei peagi keegi midagi õppima, vaid võtan sõna, kunas tahan ja mis teemal tahan. Patoloogiline kommentaator oleksin siis, kui paneksin igale kommentaarile vastuseks mingi smaili või kirjutan juurde "Lahe" või tahan niisama lahe olla ja hakkan kedagi maha tegema.

Kas sa arvad, et sinu praegune sõnavõtt oli informatiivne ja iga noor tulevane sportlane saaks siit midagi õppida?

Kuigi ma vabandasin ette , siis ma arvan, et on küll informatiivne - Iga tulevane noor sportlane saab ka teada, et sa oled patoloogiline kommentaator.

Punkt!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi ma vabandasin ette , siis ma arvan, et on küll informatiivne - Iga tulevane noor sportlane saab ka teada, et sa oled patoloogiline kommentaator.

Punkt!

Kui sul on mingi isiklik teema, siis aruta seda temaga eravestluses. Enamik Sarge postitusi on asjalikud või vähemalt huvitavad lugeda ja ta võiks hoopis enam kirjutada. Nii et tuld, Sarge.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.märts 2013

Käed värisevad.

Ei, mitte sellepärast, et Sarge ja Erkko tülitsevad!

Ja ka mitte sellepärast, et jällegi on talv saabunud emakesele Eestimaale.

Ja isegi mitte sellepärast, et olen täna kasutanud PUMP+, JOINT+, SHOCK, BLOCK, PRODE90 ja RUSH-i! :rolleyes:

Tulin just oma spordinurgast ja tuli ära! 500 + 500 !

Kaua tehtud kaunikene. Eks paistab, mis edasi saama hakkab. Päris ausalt- ega lõpp hakkas jälle raskeks minema ja ei saa öelda, et iseenda kehakaaluga trennitegemine kuidagi kerge oleks. Tegin terve trenni kohta ka märkmeid, aga need panen siia üles alles õhtul Kogu ürituse peale kulus umbes poolteist tundi, aga mul olid ka pausid vahepeal sees.

Varahommikul oli 50-e minutiline bodypump ka ja tänaseks peaks trennid tehtud olema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siis ka tänase päeva selja-tricepsi harjutuste kokkuvõtte üles. Kaua tehtud- kaunikene! :rolleyes:

post-50-0-62832100-1362418678.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.märts 2013

Käed värisevad.

Ei, mitte sellepärast, et Sarge ja Erkko tülitsevad!

Ja ka mitte sellepärast, et jällegi on talv saabunud emakesele Eestimaale.

Ja isegi mitte sellepärast, et olen täna kasutanud PUMP+, JOINT+, SHOCK, BLOCK, PRODE90 ja RUSH-i! :rolleyes:

Tulin just oma spordinurgast ja tuli ära! 500 + 500 !

Kaua tehtud kaunikene. Eks paistab, mis edasi saama hakkab. Päris ausalt- ega lõpp hakkas jälle raskeks minema ja ei saa öelda, et iseenda kehakaaluga trennitegemine kuidagi kerge oleks. Tegin terve trenni kohta ka märkmeid, aga need panen siia üles alles õhtul Kogu ürituse peale kulus umbes poolteist tundi, aga mul olid ka pausid vahepeal sees.

Varahommikul oli 50-e minutiline bodypump ka ja tänaseks peaks trennid tehtud olema. :)

Asi areneb, asi areneb. Juba ootan 4-kohalisi numbreid. Mitte, et praegune tulemus ei oleks uskumatu ja ma usun, et paljud ei tuleks sellega toime(suur üleskutse ;) ). Aga teha päevas juba 1000 lõuatõmmet ja 1000 rööbaspuud :o

post-29847-0-85717400-1362418962.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi areneb, asi areneb. Juba ootan 4-kohalisi numbreid. Mitte, et praegune tulemus ei oleks uskumatu ja ma usun, et paljud ei tuleks sellega toime(suur üleskutse ;) ). Aga teha päevas juba 1000 lõuatõmmet ja 1000 rööbaspuud :o

Hetkel olen selle 1000 suhtes skeptiline. Parem siis juba näiteks 500 lõuatõmmet, 500 rööbaspuud, 500 seljatõmmet ja 500 kõhulihast. See oleks loogilisem. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua kuni Vähk teeb RÖÖMASpuudel lugematuid kordusi (ei tea kahjuks, mis puud need on aga ilmselt korralikku vibu sellest teha ei saa) peaks kaks meest ära leppima, sest siin on vestlus vihaseks kiskunud, ei tahaks mitte kahte väärt eesti meest vereloigust leida, meid niigi vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua kuni Vähk teeb RÖÖMASpuudel lugematuid kordusi (ei tea kahjuks, mis puud need on aga ilmselt korralikku vibu sellest teha ei saa) peaks kaks meest ära leppima, sest siin on vestlus vihaseks kiskunud, ei tahaks mitte kahte väärt eesti meest vereloigust leida, meid niigi vähe.

Ei usu, et asi nii hull on! Võib-olla on meestel nagu koolipoistega, et kiusavad kõige rohkem seda tüdrukut, kes kõige rohkem meeldib :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.märts 2013

Eriline ebaedu! :huh:

Kirjutasin üle pika aja korraliku blogi ja siis millegipärast ei seivinud seda ära ja läinud ta oligi! Mis valesti see uuesti!

Täna on mul päris mitu trenni: bodypump, lisaks veel õhtul CXWORX ning samuti püüan ka oma väikeses spordinurgas midagi põnevat korda saata. Eile tuli 500 lõuatõmmet ja 500 rööbaspuud. Nüüd on see koht, kus pean korraks aja maha võtma ja tegevusplaani läbi mõtlema. Ilmselt lisan täna ka kätekõverdused sellesse programmi ja eks saame näha, kas laialthaardes rööbaspuud ja kätekõverdused sobivad kokku ilma et ma ennast päris ära ei kustutaks? Paari nädala pärast kui ihu ja vaim on muudatustega harjunud, siis lisan kindlasti ka bicepsiharjutuse ning kõhulihased. Bicepsi harjutuse jaoks olen leidnud päris põneva käepärase vahendi ning loodetavasti suudan kärbunud bicepsitele eluvaim sisse puhuda. :P See pilt, mis mulle viimastel päevadel varahommikul peeglist vastu vaatab, on muljetavaldav, aga võib-olla sellepärast, et mingisugust vormi ei ole mul ka pikalt olnud. Eks püüan neid cm-id vaikselt koguda ning annan endast loomulikult maksimumi ja ehk emakene Loodus ei pane oma suurt karvast kätt ette. Arusaadav, et kui sa hakkad 36 aastaseks saama, siis on teatud piirangud võrreldes noorte meestega, aga ma tunnen ja tean et ma ei ole veel oma elus maksimumi välja pannud! Kui nüüd mõni fanaatiline noorkulturist hakkab näiteid tooma, et mõni tema iidol +30 aastates paari aastaga 2 korda jämeda jala aretas, siis paraku räägime erinevatest asjadest. Ma räägin hetkel emakese Looduse eest mitte hr Mendelejevi imerohtudest. Ok, kell on juba palju, pean tegutsema hakkama. Toidulisanditest on juba sees JOINT+, HT-R, PUMP+ ja WHEY+. Hea, et FAST on toidulisanditega toetanud ja ei pea ninaesise pärast muretsema.

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda kõike peaks filmima.

Sellest on juttu olnud, aga oma töökohal ei tohi ma ei filmida ega pildistada. Loodetavasti minu vorm kajastab seda töömahtu. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki sobiks sinna komplekti ka ühe jala kükid ("püstolid")?

Mõeldav. Samas bodypumpis ja CXWORX-is saavad jalad päris korraliku ja vaheldusrikka koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks kaitsevägi spordikuulsust erialaselt ehk treeninguga seoses ei rakenda? Puhas kuld neil ju nina ees ja panevad mingit teist ülesannet täitma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks kaitsevägi spordikuulsust erialaselt ehk treeninguga seoses ei rakenda? Puhas kuld neil ju nina ees ja panevad mingit teist ülesannet täitma?

Oleme ausad- ega siis Kaitsevägi ei ole kulturismilaager! Samahästi võiks ju igas väeosas istuda mõni iluvõimlemis-, suusahüppe- või kriketitreener :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×