Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Selle pildi järgi ütleks küll et PUMP+ avab põrguväravad :D

PUMP+ teeb igasuguseid põnevaid asju :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge, see muutub kahtlaseks juba :lol:

No, mulle väga meenutas see pilt seda pilti:

chinese-twilight-gay-thumb.jpg

EDIT.

Ilmselgelt on Imre pilt plagiaat :D :

post-4814-0-24695500-1362307788.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge, tõlgendad pilti valesti. Musklimees on lavale minemas ja tagumine mees (hooldemees), aitab võiet seljale kanda. Musklimees on pumbiga vähe üle pingutanud ja käsi ei paindu enam piisavalt.

Mehed ju ikka aitavad üksteist.

Muudetud kasutaja Tragl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on olnud võrdlemisi palju tegemist. Perenaisega tuli juttu sellest küüslaugukirjast ja siis selgus tõsiasi, et tema seda teemat millegipärast oma arvutist ei näe. Viimasel ajal on IT-alaselt üldse palju survestamist olnud ja igal juhul topelt ei kärise! Kes siis seda minu arvates ühte parimat kirja ei näinud, palun tutvuge:

AASTA KIRI:

Väike vahepala lumisesse päeva. Issanda loomaaed on kirju ja iga inimene saab naljadest aru omamoodi. Kohtusin paar nädalat tagasi ühe Tartu patrioodi ja isamaa eest võitlejaga, kes on kahemeetrine, aga meeletult peenike. Tõsi, noormees suitsetab ja trenni ka eriti ei tee ning meie vestlus oli küll teistel teemadel, aga kui hakkasin ära minema siis härra kiirustades küsis, et kuidas kaalu juurde saab? Mina talle vastasin ka naljatades, et söö ainult küüslauku ja küll siis paeluss urrust välja ronib ning kehakaal hakkab tõusma. Ok, minu jaoks see jutt vajus unustuse hõlma ning nüüd 10 minutit tagasi tuli facebookis selline kiri :D:

Kas sa ajasid viimane kord mulle mingit jama selle küüslaaugu kohta suust välja v? Ma olen mingi kaks kilo endale kokku näost sisse ajanud aga kaalu ikka juurde pole tulnud selle ajaga?? :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on olnud võrdlemisi palju tegemist. Perenaisega tuli juttu sellest küüslaugukirjast ja siis selgus tõsiasi, et tema seda teemat millegipärast oma arvutist ei näe. Viimasel ajal on IT-alaselt üldse palju survestamist olnud ja igal juhul topelt ei kärise! Kes siis seda minu arvates ühte parimat kirja ei näinud, palun tutvuge:

AASTA KIRI:

Väike vahepala lumisesse päeva. Issanda loomaaed on kirju ja iga inimene saab naljadest aru omamoodi. Kohtusin paar nädalat tagasi ühe Tartu patrioodi ja isamaa eest võitlejaga, kes on kahemeetrine, aga meeletult peenike. Tõsi, noormees suitsetab ja trenni ka eriti ei tee ning meie vestlus oli küll teistel teemadel, aga kui hakkasin ära minema siis härra kiirustades küsis, et kuidas kaalu juurde saab? Mina talle vastasin ka naljatades, et söö ainult küüslauku ja küll siis paeluss urrust välja ronib ning kehakaal hakkab tõusma. Ok, minu jaoks see jutt vajus unustuse hõlma ning nüüd 10 minutit tagasi tuli facebookis selline kiri :D:

Kas sa ajasid viimane kord mulle mingit jama selle küüslaaugu kohta suust välja v? Ma olen mingi kaks kilo endale kokku näost sisse ajanud aga kaalu ikka juurde pole tulnud selle ajaga?? :S

Eks sa pead oma naljatamisega veidi ettevaatlikum olema. Need, kes sind tunnevad, need teavad, aga võõramad inimesed..S Aga tglt, hea et niigi läks, mõtle kui oleksid soovitanud igapäev kümme õlut ära juua või heroiini tagumikku süstida....mis mehest siis saanud oleks :) Njahhhh...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks sa pead oma naljatamisega veidi ettevaatlikum olema. Need, kes sind tunnevad, need teavad, aga võõramad inimesed..S Aga tglt, hea et niigi läks, mõtle kui oleksid soovitanud igapäev kümme õlut ära juua või heroiini tagumikku süstida....mis mehest siis saanud oleks :) Njahhhh...

Eks see nii kipub olema. Teinekord on palju hirmsamaid asju soovitatud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge, tõlgendad pilti valesti. Musklimees on lavale minemas ja tagumine mees (hooldemees), aitab võiet seljale kanda. Musklimees on pumbiga vähe üle pingutanud ja käsi ei paindu enam piisavalt.

Mehed ju ikka aitavad üksteist.

Hea mees- võiet seljale kanda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.märts 2013

Õhtust kõigile! See minu viimase joonistuse kommentaarium läks lõpu poole üllatavalt aktiivseks. Parimaks suures lahinguks võib lugeda hr andy eurokommentaari, äramärkimist vääriksid veel Sarge ja Maikal. Teised ka kõik tublid. Auhind siis andyle, aga temaga võtan ise ühendust. Lohutusauhinnad Maikalile ja Sargele! Nendega saan ka loodetavasti facebookis kuidagi jutule. ;)

Ise tegin õhtul veel korraliku lõuatõmbe- ja rööbaspuu maratoni. Umbes 40 minutiga tegin 300 + 300. Ihu läks mõnusalt jämedaks. Pärast jõusaali veel bodypump ja saun! Nüüd pean natuke oma kodukaalu uurima ja võrdlema numbreid spordiklubi kaaluga. Eile õhtul näitas kodukaal 89,5 kg ja täna spordiklubi kaal 86,6 kg. Ei oska öelda, kumb kaal nihkes on? :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×