Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

01.märts 2013

Ai kurja. Täna sain ka mina oma treeningute maksimumi teada. Juba varahommikul sõitsime Võru linna ühele koolitusele ning sattusin ka üle pikkade aastate Kuperjanovi pataljoni jõusaali. Kasutasin lõunavaheaja maksimaalselt ära ning tegin elu trenni: 58 minutiga tegin 380 lõuatõmmet ja 460 rööbaspuud. Tundi täis ei saanud, sest kas viimasest pingutusest või mõnel muul põhjusel hakkas ninast verd jooksma. Pause seekord ei olnud ja töö käis lõpuni. Higi voolas ojadena. Enne trenni läksid sõbrad PUMP+, JOINT+, RUSH ja SHOCK. Ülakeha läks sellise suure tööga nii punni, et võin üsna kindlalt väita, parim vorm ever! Mis ma siis sellise pommitamisega olen märganud?

Kas lihased järgmiseks päevaks taastuvad?

Minul küll- kõik on mõtlemises kinni.

Kas sellise pumpamisega lihas valutab ka?

Enam mitte!

Kuidas on lood lihastunnetusega?

Täiega võimas tunne. Lihas on täis ja annab ilusti poseerida.

Mis järgmisena?

Jätkan kindlasti sama süsteemi järgi töötamist, aga ei näe hetkel erilist mõtet üle 500 korduse ühte liigutust pumbata. Ilmselt tulevikus lisan sellesse programmi ka bicepsi ja kätekõverdused, et ülakeha saaks ilusa vormi.

Nagu lubatud panen ka ühe vormipildi. Seljalailihas eest on elu parim! Lisaks tabel tänasest surmamaratonist.

post-50-0-71179800-1362155220.jpg

post-50-0-72466000-1362155254.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd, kui kohe-kohe on saabumas elu parim vorm, tuleks vaikselt hakata võistlusplaani kokku seadma. Oled hakanud sellele mõtlema? Avavõistlus juba järgmisel kuul, registreeri kohe ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, sa oled hull mees. Heas mõttes. Olen su blogi jälginud ja täiesti kindlalt võib väita, et lailihas eest on laiem kui kunagi varem. :)

Tänud! Ega see huntidega koos ulgumine ei olegi minu rida. Eksperimenteerin ja töötan iseseisvalt ning tunnen mängurõõmu. Kui need katsetused veel toimivad ka, siis on ju väga super! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piirdud siis hetkel ainult rühmatrennide + lõuatõmmete ja rööbaspuudega? muid lihasgruppe eraldi ei treeni?

Rühmatrennidele + kahele harjutusele, mida teen ilmselt kordades rohkem kui enamus jõusaaliharrastajaid kuu aja jooksul. Neid ainult rühmatrenne oli sellel nädalal vähemalt 8 ja järgmisel nädalal ka lisaks enda tundidele veel asendusi. Rühmatrennides ka ilmselt treenin kõiki lihasgruppe nädalas rohkem kui keskmine harrastaja terve kuuga :rolleyes: Lisaks Bodypumpile veel CXWORX mis on väga heaks vahelduseks. Ja muidugi on oluline muudatus ka minu põhitöös, kus olen kontoritooli asendanud värske õhu ja liikumisega. Seda ei olegi nii vähe või mis? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.märts 2013

Mis siis ikka- ei hakka varjama. Täna hommikul oli kehakaal 87,8 kg. Ei oskagi midagi öelda. Ilmselt suur kreatiini osakaal ja muud lisandid on hakanud vaikselt kaalu tõstma. Enesetunne hea ja see on kõige olulisem. Arvestades, et minu suures peres on kõik päris korralikult haigeks jäänud, siis ei oska tänase päeva kohta midagi öelda. Mõte oleks olnud hr Neemsaluga jälle tunniajalise trenni korraldada, aga kõik sõltub asjaoludest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks siis selline haige pilt. Kui ma olen igavavõitu koolitustel, siis iikka joonistan selliseid asju. :rolleyes: Kes paneb sellele kunstiteosele kõige parema pealkirja, saab vägeva auhinna! Parima pealkirja kuulutan välja pühapäeva(03.märts) õhtul pärast 22:00!

post-50-0-71305800-1362222857.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.märts 2013

Mis siis ikka- ei hakka varjama. Täna hommikul oli kehakaal 87,8 kg. Ei oskagi midagi öelda. Ilmselt suur kreatiini osakaal ja muud lisandid on hakanud vaikselt kaalu tõstma. Enesetunne hea ja see on kõige olulisem. Arvestades, et minu suures peres on kõik päris korralikult haigeks jäänud, siis ei oska tänase päeva kohta midagi öelda. Mõte oleks olnud hr Neemsaluga jälle tunniajalise trenni korraldada, aga kõik sõltub asjaoludest. :)

Mina käisin Fitlifes ära ja tulemus järgmine: 45 minutiga 200 lõuatõmmet ja 100 surumist rööbaspuul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käisin Fitlifes ära ja tulemus järgmine: 45 minutiga 200 lõuatõmmet ja 100 surumist rööbaspuul.

Kardan, et jään täna koduseks. Alles jõudsin suuremalt apteegi ja toidupoe ringilt tagasi ja varsti koeraga välja jne- tööd ikka jagub! Püüan siis homme paugutada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks siis selline haige pilt. Kui ma olen igavavõitu koolitustel, siis iikka joonistan selliseid asju. :rolleyes: Kes paneb sellele kunstiteosele kõige parema pealkirja, saab vägeva auhinna! Parima pealkirja kuulutan välja pühapäeva(03.märts) õhtul pärast 22:00!

post-50-0-71305800-1362222857.jpg

Paras Достопримечательност.

Annet sul jagub ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks siis selline haige pilt. Kui ma olen igavavõitu koolitustel, siis iikka joonistan selliseid asju. :rolleyes: Kes paneb sellele kunstiteosele kõige parema pealkirja, saab vägeva auhinna! Parima pealkirja kuulutan välja pühapäeva(03.märts) õhtul pärast 22:00!

post-50-0-71305800-1362222857.jpg

Pealkiri tuli praegu Eesti Laulu meeleolus olles- Meiekandimees Korzakov läks jälle Lätti, kaasas vend Vähk ja hunnik Pumpi!!!!!!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealkiri tuli praegu Eesti Laulu meeleolus olles- Meiekandimees Korzakov läks jälle Lätti, kaasas vend Vähk ja hunnik Pumpi!!!!!!

Hr andy areneb küll jõusaalis, küll kommentaariumis. Uus Oskar Luts on tulemas! Jätka samas vaimus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealkiri tuli praegu Eesti Laulu meeleolus olles- Meiekandimees Korzakov läks jälle Lätti, kaasas vend Vähk ja hunnik Pumpi!!!!!!

Sellele ei tule seoses tänase "Eesti lauluga" vastast, andke auhind ära! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti Andyle vist vastast ei ole, kuid tasub üritada ;)

"Purk Pumpii on vägevam, kui kaks matsi"

OldMan-i ja andy vastasseis on tasavägine. Mul läheb selliste meestega raskeks. Muidugi võib veel lähima 24 tunni jooksul alati üllatusmehi välja ilmuda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks siis selline haige pilt. Kui ma olen igavavõitu koolitustel, siis iikka joonistan selliseid asju. :rolleyes: Kes paneb sellele kunstiteosele kõige parema pealkirja, saab vägeva auhinna! Parima pealkirja kuulutan välja pühapäeva(03.märts) õhtul pärast 22:00!

post-50-0-71305800-1362222857.jpg

Väga hea pilt. See pilt toob kohe silma ette ingli ja kuradi vastasseisu. Kurjus ja headus. Põrgu ja taevas. Elu ja surm. :)

See pilt oleks selline meeter korda kaks meetrit seinal väga võimas ;)

Aga siis pealkiri......

Fast-iga püsid sa õigel teel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks siis selline haige pilt. Kui ma olen igavavõitu koolitustel, siis iikka joonistan selliseid asju. :rolleyes: Kes paneb sellele kunstiteosele kõige parema pealkirja, saab vägeva auhinna! Parima pealkirja kuulutan välja pühapäeva(03.märts) õhtul pärast 22:00!

post-50-0-71305800-1362222857.jpg

Täiesti võistlusväline küsimus- kas mõtlesid reaalseid isikuid keda teoses kujutasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti võistlusväline küsimus- kas mõtlesid reaalseid isikuid keda teoses kujutasid?

Kindlasti mitte! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×