Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

15.veebruar 2013

Tänase päeva teises pooles käisin Fitlife spordiklubis fotokaameraga ringi. Tegin oma õpilastest pilte ja paugutasin ka jõusaali rahva keskel nii et välkus. Oma suureks üllatuseks avastasin ühel tublil mehel sellise selja. Selles suhtes, et treenitud kehaga mehi on ennegi nähtud, aga hämmastas mind selle mehe juures just selja keskosa meeletu kuivus. Kas olete varem midagi sellist näinud? Kuidas sellist asja saavutatakse? Müstika. :)

post-50-0-45138000-1360960020.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli sõbrapäev ja süda siiamaani leljal :D

Siin ei saa väga öelda, et mehel oleks süda õiges kohas :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.veebruar 2013

Hakkame perega Tallinna poole liikuma ja lööme pealinnas korra majja! :rolleyes:Et spordisõpradel siin igav ei hakkakas, teeme väikese võistluse. Kes tänase päeva jooksul(laupäev, 16.veebruar 2013) teeb kõige vägevama kiidulaulu legendaarsele JOINT+ le, sab endale päeva lõpus auhinnaks megaedevad püksid. Püksid saadeti mulle USA-st, aga oleme ausad- 28 suurus on ikka väga väike. Mõnele noorele mehele oleksid sellised püksid aga nagu rusikas silma auku! Muidugi võite nende pükste nimel Jointi ülistavaid ridasid toksida ka näiteks noorema venna, poja, onupoja jne tarbeks. Kirjutage oma kogemustest Jointiga, oma emotsioonidest, fantaasiatest jne. Tuld! :)

post-50-0-30268300-1361004362.jpg

post-50-0-88718600-1361004371.jpg post-50-0-65594500-1361004379.jpg

post-50-0-26358800-1361004386.jpg post-50-0-78748600-1361004392.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.veebruar 2013

Tänase päeva teises pooles käisin Fitlife spordiklubis fotokaameraga ringi. Tegin oma õpilastest pilte ja paugutasin ka jõusaali rahva keskel nii et välkus. Oma suureks üllatuseks avastasin ühel tublil mehel sellise selja. Selles suhtes, et treenitud kehaga mehi on ennegi nähtud, aga hämmastas mind selle mehe juures just selja keskosa meeletu kuivus. Kas olete varem midagi sellist näinud? Kuidas sellist asja saavutatakse? Müstika. :)

post-50-0-45138000-1360960020.jpg

no seda venda isiklikult tundes tean rääkida ühe räpase saladuse. Kutt lükkab päevas oma 5 kohupiima sisse! ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.veebruar 2013

Hakkame perega Tallinna poole liikuma ja lööme pealinnas korra majja! :rolleyes:Et spordisõpradel siin igav ei hakkakas, teeme väikese võistluse. Kes tänase päeva jooksul(laupäev, 16.veebruar 2013) teeb kõige vägevama kiidulaulu legendaarsele JOINT+ le, sab endale päeva lõpus auhinnaks megaedevad püksid. Püksid saadeti mulle USA-st, aga oleme ausad- 28 suurus on ikka väga väike. Mõnele noorele mehele oleksid sellised püksid aga nagu rusikas silma auku! Muidugi võite nende pükste nimel Jointi ülistavaid ridasid toksida ka näiteks noorema venna, poja, onupoja jne tarbeks. Kirjutage oma kogemustest Jointiga, oma emotsioonidest, fantaasiatest jne. Tuld! :)

post-50-0-30268300-1361004362.jpg

post-50-0-88718600-1361004371.jpg post-50-0-65594500-1361004379.jpg

post-50-0-26358800-1361004386.jpg post-50-0-78748600-1361004392.jpg

Pole veel JOINT+ ise proovinud, aga püksid võtaks ja kingiks õepojale, kes on veel pisike, aga kui suuremaks saab, siis kannaks neid uhkusega. Aga kiidulaul! KUI JOINT+ SOBIB IMRELE, SIIS SOBIB KA SULLE, KUNA IMRELE SOBIB VAID PARIM:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.veebruar 2013

Hakkame perega Tallinna poole liikuma ja lööme pealinnas korra majja! :rolleyes:Et spordisõpradel siin igav ei hakkakas, teeme väikese võistluse. Kes tänase päeva jooksul(laupäev, 16.veebruar 2013) teeb kõige vägevama kiidulaulu legendaarsele JOINT+ le, sab endale päeva lõpus auhinnaks megaedevad püksid. Püksid saadeti mulle USA-st, aga oleme ausad- 28 suurus on ikka väga väike. Mõnele noorele mehele oleksid sellised püksid aga nagu rusikas silma auku! Muidugi võite nende pükste nimel Jointi ülistavaid ridasid toksida ka näiteks noorema venna, poja, onupoja jne tarbeks. Kirjutage oma kogemustest Jointiga, oma emotsioonidest, fantaasiatest jne. Tuld! :)

post-50-0-30268300-1361004362.jpg

post-50-0-88718600-1361004371.jpg post-50-0-65594500-1361004379.jpg

post-50-0-26358800-1361004386.jpg post-50-0-78748600-1361004392.jpg

Need on jah täpselt men`s physique püksid ja ega ka rannas nende pükstega oleks vist päris tegija B)

JOINT+ pole ka veel jõudnud proovida, aga Imre proovis ja jäi ellu, järelikult sobib ka sulle. Ja need kapslid... mmm :wub:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägitakse ,et pilt räägib rohkem kui tuhat sõna ,siis ühel kõvemal põnnil läheks seda hädasti vaja,ütles kui issi JOINT + ei too, siis sit*b kõik mähkmed täis ja lubas järgmised 7 päeva öö otsa kisada . Ni et asi on elu ja surma küsimus !!! :)58471_511918868850795_1855523938_n.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma mõtlesin ka osa võtta, aga südaöö on natukene vara.

Mitte et ma pükse tahaks, vaid niisama.

Noh, nagu Imre mulle täna ütles "Sinu ###### sinna sisse ei mahu, aga sa võid need püksid endale pähe tõmmata."

Sinu paks .... sinna ei mahu! Ole täpsem! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägitakse ,et pilt räägib rohkem kui tuhat sõna ,siis ühel kõvemal põnnil läheks seda hädasti vaja,ütles kui issi JOINT + ei too, siis sit*b kõik mähkmed täis ja lubas järgmised 7 päeva öö otsa kisada . Ni et asi on elu ja surma küsimus !!! :)58471_511918868850795_1855523938_n.jpg

Pole paha! Väga viisakas kommentaar! Kas keegi suudab sellisele pildile midagi vastu panna? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et kõik nõustuvad minuga, et Cyonara on saatnud kõige parema vastuse! Ole hea, võta minuga fitness.ee postkastis ühendust ja lepime kokku, kuidas sa need uhked püksid kätte saad! :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et kõik nõustuvad minuga, et Cyonara on saatnud kõige parema vastuse! Ole hea, võta minuga fitness.ee postkastis ühendust ja lepime kokku, kuidas sa need uhked püksid kätte saad! :rolleyes:

Suured tänud,mul ja mu põnnil on siiralt hea meel !

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.veebruar 2013

Eile käisin siis pealinna tripil ja krt see Tallinn võiks Tartule natuke lähemal olla! Käisin ka EKFL peakorteris kus kedagi bossidest kahjuks ei olnud, aga Telliskivi Fitshopis oli minu üllatus suur kui nägin leti taga teda ennast! Jah, armsad sõbrad, ma tunnen ta ilmeksimatult ära! See oli meie kõigi poolt palavalt armastatud esimodell Carmen Kass! :)

post-50-0-48635100-1361087400.jpg

post-50-0-87735500-1361087414.jpg Kelle Fitshop järgmisena leti taha paneb? Mõne näitleja? Näiteks Eesti ainukese näitleja Ott Sepa?

Tallinnast tulin tagasi ka suure toidulisandite arsenaliga. Nüüd me nälga ei jää ja hakkab hirmus ranna vormi tegemine!

post-50-0-05515100-1361087424.jpg post-50-0-40525900-1361087431.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas fitshopist saab maasikaid ja õunu ka osta? :o

Loomulikult! Küsimus on ainult hinnas! Kui väga palju maksta, siis hakkavad Ott ja Arnold ise Telliskivi tänaval maasikaid kasvatama ja künnavad selle EKFL maja sisehoovi üles ning teevad peenrad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.veebruar 2013

Niisiis, kohe hakkame perenaisega trenni minema. Täna siis bodypump ja loodan, et tuleb võimas seltskond, kes ennast tagasi hoidma ei hakka. Igasugused väljakutsed on alati teretulnud. Muidugi bodypumpi puhul on olulisel kohal ikkagi harjutuste õige sooritus, aga viimasel ajal kuulen siit ja sealt kuidas mingid tegelased teevad bodypumpi kükke 50-60 kg raskusega jne. Lisaks muud jõu- ja ilunumbrid. Eks ma olen neid lamadessurujaidki näinud, kes teevad rinnale hirmsaid seeriaid aga sügavusest on asi väga kaugel ja niisama nõkutamine on lihtsalt tillipikkuse küsimus. Ok, eks igaüks vaatab kuidas saab. Mina võtsin just oma kadunud pojad vastu- PUMP+, JOINT+ ja HT-R. Sain endale eile väga suurt toetust FAST peremeestelt ja nüüd ma ei kavatse ennast küll tagasi hoida! Ai kurja- kell on juba palju ja peame hakkama minema! Pidage vastu ja jälgige tehnikat! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.veebruar 2013

Ilm on megailus! Kui oleks vaba päev, siis paneks jälle suusad alla ja läheks teeks mäe peal mõned suuskadega saltod vanade aegade mälestuseks. Mul on ikka väike plaan kunagi muretseda korralik varustus ja võtaks ka väikese filmioperaatorite meeskonna kaasa ja paugutaks mitmeid korraliku tasemega hüppeid, mida saab jäädvustada juba profivarustusega ning teeks sellise põneva ringvaate oma erinevatest hobidest, jõu- ja ilunumbritest. Oleksid põnevad klipid suusatrikkidest, kalapüügist, kulturismist jne.

Täna olen teinud juba varahommikul ühe bodypumpi. Õhtul annan Tartus Tamme spordihoones veel teise bodypumpi ja kui ma selle üllitise siin ära olen toksinud, siis teeks ka natuke jõutrenni käepäraste vahenditega. Tuleb hakata lõuatõmbeid ja rööbaspuud tegema, samuti teisi harjutusi- ühesõnaga ennast vormi ajada nagu see oli aastaid tagasi. Nädalavahetusel sain siis kätte suure FAST toetuse ja nüüd oleks nagu teine käik sees- täna läksid juba PUMP+, JOINT+, HERA80, BCAA, HT-R ning hetkel libistan vaikselt imemaitsvat vaniljemaitselist WHEY3-e. Õhtul PUDDING ja PROMIX kindlasti. Kahju, et FAST vitamiine ei tooda, aga äkki üllatavad lähiajal ka sellega.

Mis veel. Äramärkimist vajab kindlasti minu jaoks oluline sündmus, kus eile üks bodypumpi huviline ja fitness.ee fänn tõi mulle Tallinnast kaasa suure kotitäie erinevate riikide münte! Sain oma mündikogule põnevat täiendust ja suured tänud lahkele annetajale!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×