Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

11.veebruar 2013

Ja ongi uus nädal jälle liikuma hakanud ning vägev nädalavahetus selja taga. Laupäeval olin pealinnas, aga kavandatud keskpäevase aja asemel jõudsime pealinna alles pärast 15:00 ja siis oli juba hilja Telliskivi tänavale EKFL peakorterisse minna. Ka sellel nädalavahetusel liigun pealinna poole- mul praegu lemmikloom pealinnas peigmehe juures rõõmuhetki nautimas ja loodetavasti sellest õnnest paari kuu pärast ka pesakond vahvaid kutsikaid tuleb. Nii et kõik bullterjeri fännid võivad ühendust võtta. ;)

Täna on juba üks trenn tehtud ning päris võimas bodypump oli seekord! Arvestades, et mul oli varahommikul jälle väga tugev Team kohal, siis tegime väga intensiivse trenni pea-aegu olematute pausidega ning bicepsit ja õlga treenisime seekord istudes ning mõlemad jalalihaseharjutused asendasin uue CXWORX programmi jalaharjutustega. Tunni lõpuks oli kehakaal 84,2 kg, mis on täiesti normaalne. Toidulisandite arsenal on jäänud väga õhukeseks. HT-R, WHEY3, FEED ja BLOCK on otsa saanud, samuti PUMP+ ning HERA80 kohe läbi saamas. Samas, mis ei tapa-teeb tugevamaks! Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! Ma nüüd välja lund lükkama!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.veebruar 2013

Vastlapäev. Oleme ausad- kerge vastlakukkel on täna hommikul juba minu rasvasesse ihusse tunginud suure, välja veninud mao lõpututesse avarustesse kanafilee ja kohupiima kõrvale. Loodetavasti läheme lastega õhtul ka kelgutama. Noorem tütar sai täna 3 kuu vanuseks ja tema tahaks kindlasti vastlatrallist osa saada- ta on meil hull peoloom. :P

Õhtul annan ka ühe CXWORX tunni ning peab tunnistama, et see programm on hakanud võimsalt populaarsust koguma. CXWORX on ennekõike süvalihaste treenimiseks mõeldud programm. Panen selle programmi erinevate harjutuste kohta ka mõned pildid üles:

post-50-0-78181500-1360656466.jpg post-50-0-75524700-1360656470.jpg

post-50-0-99092500-1360656475.jpg post-50-0-32126800-1360656480.jpg

Paari sõnaga ka toitumisest. Ikka hoian sellist proteiinikurssi eesmärgiga kevadeks inimese moodi välja näha. Päris sardelliks ei söö ja ei ole enam kavatsustki sellise tegevusega enda tervist lammutada. Hoian kehakaalu ilusti 84-85 kg lähedal. Tänaseks olen endale tööle kaasa võtnud Talleggi sutsutatud kanafilee, samuti mõned väherasvased kohupiimakreemid ja loomulikult toidulisandid. Lisanditest läksid hommikul PUDDING(karamelli) ja siis veel viimastest varudest igast lisandist natuke. Rasked ajad ja nälg on majas. Viimased leivakoorukesed lähevad laste vahel jagamiseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12.veebruar 2013

Vastlapäev. Oleme ausad- kerge vastlakukkel on täna hommikul juba minu rasvasesse ihusse tunginud suure, välja veninud mau lõpututesse avarustesse kanafilee ja kohupiima kõrvale. Loodetavasti läheme lastega õhtul ka kelgutama. Noorem tütar sai täna 3 kuu vanuseks ja tema tahaks kindlasti vastlatrallist osa saada- ta on meil hull peoloom. :P

Õhtul annan ka ühe CXWORX tunni ning peab tunnistama, et see programm on hakanud võimsalt populaarsust koguma. CXWORX on ennekõike süvalihaste treenimiseks mõeldud programm. Panen selle programmi erinevate harjutuste kohta ka mõned pildid üles:

post-50-0-78181500-1360656466.jpg post-50-0-75524700-1360656470.jpg

post-50-0-99092500-1360656475.jpg post-50-0-32126800-1360656480.jpg

Paari sõnaga ka toitumisest. Ikka hoian sellist proteiinikurssi eesmärgiga kevadeks inimese moodi välja näha. Päris sardelliks ei söö ja ei ole enam kavatsustki sellise tegevusega enda tervist lammutada. Hoian kehakaalu ilusti 84-85 kg lähedal. Tänaseks olen endale tööle kaasa võtnud Talleggi sutsutatud kanafilee, samuti mõned väherasvased kohupiimakreemid ja loomulikult toidulisandid. Lisanditest läksid hommikul PUDDING(karamelle) ja siis veel viimastest varudest igast lisandist natuke. Rasked ajad ja nälg on majas. Viimased leivakoorukesed lähevad laste vahel jagamiseks :rolleyes:

See treening sobib täpselt vastlapäevale, kus igalt poolt lausa "surutakse" vastlakukleid sisse :D

Vaata, et ise ka mõne liu lased, mägedel on alati hea vaadata, kuidas suured mehed koos väikeste lastega lumes müravad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See treening sobib täpselt vastlapäevale, kus igalt poolt lausa "surutakse" vastlakukleid sisse :D

Vaata, et ise ka mõne liu lased, mägedel on alati hea vaadata, kuidas suured mehed koos väikeste lastega lumes müravad :)

Eks ma üritan vaikselt. Peab ainult mingi sõiduriista muretsema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa panid kerge vastlakukli, ma panin kolm:-) Õnneks on ka seal veidi valku, selles rasvases vahukoores, ma mõtlen:-) Mõni päev paraku kisub süsivesikute päevaks ja täna on see päev. Ilmselt ei näe ma kevadel ilmselt välja mitte nagu sardell vaid pigem vastlakukkel. Eks peab oma treeningud siis vastavale kaloraažile kohandama ja see ei ole mitte meeldiv. Teeks ka mingi uue dieediprogrammi, nt. süsivesikudieet ja nimetaks kuidagi vägevalt, nt. neoliitikumi-dieet vm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa panid kerge vastlakukli, ma panin kolm:-) Õnneks on ka seal veidi valku, selles rasvases vahukoores, ma mõtlen:-) Mõni päev paraku kisub süsivesikute päevaks ja täna on see päev. Ilmselt ei näe ma kevadel ilmselt välja mitte nagu sardell vaid pigem vastlakukkel. Eks peab oma treeningud siis vastavale kaloraažile kohandama ja see ei ole mitte meeldiv. Teeks ka mingi uue dieediprogrammi, nt. süsivesikudieet ja nimetaks kuidagi vägevalt, nt. neoliitikumi-dieet vm.

Hetkeseis on 3:2 sinu kasuks, aga usun, et südaööseks olen sinust mööda pannud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päeva pomm:

http://sport.postimees.ee/1135080/valus-look-kreeka-rooma-maadlus-haaletati-olumpiamangude-kavast-valja

Kreeka-Rooma maadlus ongi ju OLÜMPIA! Mis järgmisena? Hääletavad jooksmise, odaviske ja kuulitõuke ka välja? :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine ja käimine. Tuleviku inimene ei liigu jala :P Õigupoolest ei ole ta selleks enam puhtfüüsiliselt võimeline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/uskumatu-maadlus-haaletati-olumpiamangude-kavast-valja.d?id=65667312

Maadlusel pole siiski täiesti võimatu 7 aasta pärast toimuval olümpial esindatud olla. Nimelt kandideerib antud ala koos softpalli, karate, squashi, ronimise, rulluisutamise, surfi, pesapalli ja wushuga vabaks jäävale kohale. Otsuse teeb ROK septembris, kui valitakse ka 2020. aasta olümpialinna.

Lihtsalt võimatu, et maadlus välja hääletatakse, kui kõrval on sellised alad. Ei maksa muretseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maadlusel pole siiski täiesti võimatu 7 aasta pärast toimuval olümpial esindatud olla. Nimelt kandideerib antud ala koos softpalli, karate, squashi, ronimise, rulluisutamise, surfi, pesapalli ja wushuga vabaks jäävale kohale. Otsuse teeb ROK septembris, kui valitakse ka 2020. aasta olümpialinna.

Lihtsalt võimatu, et maadlus välja hääletatakse, kui kõrval on sellised alad. Ei maksa muretseda.

Selliste alade kõrval peaks ikka tiba küll kartma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle maadluse väljahääletamisega olen kulturismi olümpia-alaks pürgimise suhtes oluliselt skeptilisem :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes seal hääletamiskomisjonides istuvad, mingid pepuvennad või, asi kisub ikka kiiva.

Justnimelt. Vanad alguses sõid vastlakukleid, siis põrutasid üksteist igas asendis ja siis otsustasid, et maadlejad on nende valudes süüdi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastan teema pealkirjale: äkki jõutreening? http://sport.delfi.e...k.d?id=65667498 ;)

Väga huvitav artikkel. Eks noorte tervise ja sporditegemise teemadel võime ju arutada päevast päeva. Mina isiklikult toetan noorte sporditegemist kahel käel kuigi tänasel päeval on spordi mõiste muutunud kohati naljanumbriks. Kas laps, kes käib sunniviisiliselt kord päevas 10 minutit koeraga õues, on nüüd kohe sportlane? Samuti ei oska ma hinnata tunnustust vajava algklasside õpilase kiidulaulu, et ta kuu aega tagasi kõndis ise kodust kesklinna ja tagasi- 1980-datel oli see ju loomulik, et kõik kõndisid ja ühtegi maimukest autoga ei sõidutatud. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.veebruar 2013

Paari sõnaga siis muudest tegemistest ka. Täna varahommikul andsin jälle ühe bodypumpi tunni ja lisaks bicepsi ja õlaharjutuse istes sooritusele võtsin täna programmi sisse ka pingiga väljaasted kus üks jalg on pingil ja teine jalg maas. Päris ausalt- mul endal on praegu jalg sellest sooritusest kange- ei kujuta ettegi, mis minu jüngritel võib olla. Samas olen ikka öelnud, et igasugused lihasvalud jne on väga individuaalne. Pärast bodypumpi naeratas mulle kaalul vastu ilus 84,3 kg! Stabiilne ja see on kõige olulisem! Natuke ebastabiilne on toidulisandite seis, aga loodetavasti saab sellest raskusest ka üle! Nüüd oleme perenaisega mõlemad kaalujälgijad ja ma ütlesin talle, et kui ta saab kevadeks kehakaalu alla 50 kg, siis võtan ta naiseks! Tal nüüd peale viimast sünnitust kehakaal päris palju kukkunud ning peab vist hakkama pulmadeks valmistuma. :rolleyes:

Mis veel? Huviga ootan tänast järjekordset saadet "Kaalul on rohkem kui elu". Eelmine saade oli päris huvitav ja eks see jääb treeneri otsustada, miks ta dieeditamise ja treeningu on kokku pannud just sellisena nagu ta pani. Trenni kohta olen vahel öelnud, et igasugused peened treeningkavad ei aita kui inimene on laisk ja puudub motivatsioon. Oluline on ka lähedaste mõistmine ja toetus.

ma ise hakkan vaikselt WHEY3 lisandit hävitama. Tavatoidust täna jälle Talleggi suitsutatud kanafilee.

Pidage vastu! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tema

Tema tõeline sõber on tegelikult emake maa, millega ta kiiresti ka kokku sai.

Mullast oled sa võetud ja mullaks pead sa saama!

post-50-0-67559600-1360873939.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.veebruar 2013

Täna varahommikul tegin korraliku bodypumpi ja jällegi pean tunnistama, et väljaasted pingiga on oluliselt raskemad kui tavalised väljaasted. Tunni esimene pool oli kiirem, kus tegime 6 esimest harjutust järjest ning see oli päris heaks vahelduseks paljudele. Kohale oli tulnud ainult sellised tugevamad tegijad ja nendega on suur rõõm koos treenida. Tunni pikkus oli umbes 50 minutit. Bodypumpi ja teisi Les Mills programme soovitan kõikidele spordisõpradele heaks vahelduseks! Homme olen jälle Tallinnas ja loodan ka Otiga kokku saada. Võimalusel arutame Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste plaane ning väga tore, et koos Eesti Karikavõistlustega on sportlastel võimalus võistelda ka sellistel põnevamatel võistlustel. Iga võistlus on sportlastele oluline. Nagu praktika on näidanud, isegi väga kogenud võistlejad võivad teha vigasid oma 30 ja 40-datel võistlustel... See on spordiala, kus pead kogu aeg õppima, vajadusel iseseisvalt analüüsima.

Toidulisandite koha pealt endiselt kitsas käes, aga küll saan veel hakkama. Täna läks varahommikul topeltkogus SHOCK-i, samuti BCAA ja kokteil erinevatest valgulisanditest. Vaatamata väga lühikesele ööle on praegu veel enesetunne päris hea!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmine ja käimine. Tuleviku inimene ei liigu jala :P Õigupoolest ei ole ta selleks enam puhtfüüsiliselt võimeline.

Siis võiks juba arutada OM virtuaalseks muutmist :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×