Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Jaa, just rääkisime, et Henri võiks kindlasti Men´s physique katis osaleda:) Otsime veel osalejaid, kes näevad sobivaid kandidaate, soovitage valmistuma hakata:)

Ei, see oli Sargele mõeldud. Ma ei treeni ennast üleüldse sellise motiiviga, et end kuhugi näitama minna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, see oli Sargele mõeldud. Ma ei treeni ennast üleüldse sellise motiiviga, et end kuhugi näitama minna :)

Aga võiksid! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures see koer sobib Sargele täiega! :rolleyes:

Saigi seal nalja tehtud, et lähen selle koera handleriks mingi maika väel või siis palja ülakehaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.jaanuar 2013

Eile käisin üle pika aja Võrus, Kuperjanovi pataljonis tööülesannetega seoses ja loomulikult tegin vanale kuulsusrikkale pataljonile ringi peale. Seal on alates minu 1997-1998 ajateenistuse aegadest palju muutunud. Kõik on korda tehtud ja palju uusi hooneid ehitatud. Vanad kuperjanovlased eksiksid seal ilmselt ära. Loomulikult külastasin ka Kuperjanovi ÜJP jõusaale- ajateenijate ja kaaderkoosseisu saale. Kaadri saalis ei ole aastatega midagi muutunud- ikka väike kitsas überik üksikute masinate ja ergomeetritega. Seevastu ajateenijate saal lõi mul jalad tõsiselt nõrgaks. Nii suurt masinate ja hantlite valikut tean Eesti saalides ainult Reval-Spordis Tallinnas. Proovisin mõned masinad läbi ka ning kõik jooksis sujuvalt ning rauda oli seal tonnide kaupa. Võin julgelt öelda, et Kuperjanovi pataljoni jõusaal on kõige parem saal terves lõuna-Eestis! Lisaks jõusaalile on seal eraldi nurk rammumeestele. Kahjuks ei julgenud seal ise mundrikandjana videoklippi teha erinevatel põhjustel, aga kui kellelgi on sellest saalist pildimaterjali, siis olge head, pange siin üles!

Trennist ka paari sõnaga ja toitumisest samuti:

Täna varahommikul alustasin päeva bodypumpiga. Nüüd siis kerge eine- suitsutatud kanafilee maitseainetega ning Pere virsikujogurt vanilje WHEY3-ga. Hommikul ikka JOINT+ ja PUMP+. Nendest ei saa kuidagi üle ega ümber. Peale lõunat tuleb siis juba BLOCK, HERA80 ja HT-R. Mõned lisandid hakkavad vaikselt otsa saama ja siis tuleb hakata jääkidest komponeerima põnevaid kokteile. :rolleyes:

Pidage vastu ja ärge olge kurvad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saigi seal nalja tehtud, et lähen selle koera handleriks mingi maika väel või siis palja ülakehaga :D

Mine päris paljalt! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.jaanuar 2013

Eile käisin üle pika aja Võrus, Kuperjanovi pataljonis tööülesannetega seoses ja loomulikult tegin vanale kuulsusrikkale pataljonile ringi peale. Seal on alates minu 1997-1998 ajateenistuse aegadest palju muutunud. Kõik on korda tehtud ja palju uusi hooneid ehitatud. Vanad kuperjanovlased eksiksid seal ilmselt ära. Loomulikult külastasin ka Kuperjanovi ÜJP jõusaale- ajateenijate ja kaaderkoosseisu saale. Kaadri saalis ei ole aastatega midagi muutunud- ikka väike kitsas überik üksikute masinate ja ergomeetritega. Seevastu ajateenijate saal lõi mul jalad tõsiselt nõrgaks. Nii suurt masinate ja hantlite valikut tean Eesti saalides ainult Reval-Spordis Tallinnas. Proovisin mõned masinad läbi ka ning kõik jooksis sujuvalt ning rauda oli seal tonnide kaupa. Võin julgelt öelda, et Kuperjanovi pataljoni jõusaal on kõige parem saal terves lõuna-Eestis! Lisaks jõusaalile on seal eraldi nurk rammumeestele. Kahjuks ei julgenud seal ise mundrikandjana videoklippi teha erinevatel põhjustel, aga kui kellelgi on sellest saalist pildimaterjali, siis olge head, pange siin üles!

Trennist ka paari sõnaga ja toitumisest samuti:

Täna varahommikul alustasin päeva bodypumpiga. Nüüd siis kerge eine- suitsutatud kanafilee maitseainetega ning Pere virsikujogurt vanilje WHEY3-ga. Hommikul ikka JOINT+ ja PUMP+. Nendest ei saa kuidagi üle ega ümber. Peale lõunat tuleb siis juba BLOCK, HERA80 ja HT-R. Mõned lisandid hakkavad vaikselt otsa saama ja siis tuleb hakata jääkidest komponeerima põnevaid kokteile. :rolleyes:

Pidage vastu ja ärge olge kurvad! :)

Kas see? http://pilt.delfi.ee/show_original/13273711/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

opaa.... selline inventaar maksab ilmselt terve hunniku eurosi. Minu aegadel 2003-2004 polnud sellisest saalist mõtet unistadagi. Meil oli minu mäletamist mööda keskmise maja kledris väikene nurgake kus valdavalt 5 kg raskused kettad olid nii et kui üks mees surumist tegi siis olid kõik 5 kg kettad selle kangi otsas ja teised 10 meest ootasid järjekorda, kuna teisi kange polnud pluss siis veel paar poolpidust hantlit ja väike kohake veel kus said nö jõumehed surumist ja tõmmet teha kus samuti koguaeg mega järjekord. Saalis oligi aega käija pärast 17:00 umbes tund aega kuna 6-7 aeg hakkasid muud toimetused. Sellistes tingimustes kadus pidevalt motivatsioon trenni teha ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka selles saalis ~4 aasta eest enam-vähem regulaarselt treeninud ning sisustus oli juba siis vägev! :) Kuigi paistab, et inventar on vist jällegi uuenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka selles saalis ~4 aasta eest enam-vähem regulaarselt treeninud ning sisustus oli juba siis vägev! :) Kuigi paistab, et inventar on vist jällegi uuenenud.

Kusjuures seda pilti vaadates tundub, et eile oli seal veel rohkem varustust ja masinaid. Nad vist iga natukese aja pärast täiendavad seda saali. Väga võimas igal juhul! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

opaa.... selline inventaar maksab ilmselt terve hunniku eurosi. Minu aegadel 2003-2004 polnud sellisest saalist mõtet unistadagi. Meil oli minu mäletamist mööda keskmise maja kledris väikene nurgake kus valdavalt 5 kg raskused kettad olid nii et kui üks mees surumist tegi siis olid kõik 5 kg kettad selle kangi otsas ja teised 10 meest ootasid järjekorda, kuna teisi kange polnud pluss siis veel paar poolpidust hantlit ja väike kohake veel kus said nö jõumehed surumist ja tõmmet teha kus samuti koguaeg mega järjekord. Saalis oligi aega käija pärast 17:00 umbes tund aega kuna 6-7 aeg hakkasid muud toimetused. Sellistes tingimustes kadus pidevalt motivatsioon trenni teha ära!

1997 aastal oli meil jõusaal metsas, aga sinna noorte ajal sattus harva- siis oli palju muud põnevat tegevust :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.jaanuar 2013

Täna oli trennivaba päev ja käisime perenaisega jälle kinos. Seekord vaatasime "ILMVÕIMATU" filmi ära ja pean tunnistama, et see oli minu elukese kõige emotsionaalsem film ja ei tohiks mitte kedagi külmaks jätta! Vaieldamatult siiani parim film, mida ma näinud olen! Paar päeva tagasi vaadatud "PII ELU" oli paras pettumus. Soovitan kindlasti seda "Ilmvõimatut" kõigil vaatama minna ja kui selle ära vaatate, siis ilmselt mõistate kui tühiste asjade pärast me teinekord muretseme- nagu minagi olen viimastel päevadel murelik, et PUMP+ hakkab otsa saama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbranna rääkis ka, et käis sõbrannadega seda vaatamas ja kõik nutsid :D

Oleme ausad- selles filmis oli tõesti selliseid hetki, kus emotsioonid hakkasid möllama. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli tõesti hea film:) See koht, kus vennad lõpuks üksteist leidsid, oli minu jaoks kõige võimsam, emotsionaalsem.

Ja pärast filmi ma taaskogesin seda arusaamist, et Eestis on ikka hea elada... ei mingeid hiidlaineid, vulkaane jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli tõesti hea film:) See koht, kus vennad lõpuks üksteist leidsid, oli minu jaoks kõige võimsam, emotsionaalsem.

Ja pärast filmi ma taaskogesin seda arusaamist, et Eestis on ikka hea elada... ei mingeid hiidlaineid, vulkaane jms.

Loomulikult pärast filmi oli nagu külm dušš kui sattusid kuuma Malaisia filmi pealt otse põhjamaade kargesse talve- topeltemotsioon :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.jaanuar 2013

Vaatan ühe silmaga oma lemmiksaadet "Ekstreemkalapüük" ja seal oli täna selline kalameeste hüüdlause, mis sobib ka jõusaalimeestele:

Kui sa ei ole kindel(jutt käib suurusest ja raskusest), siis liialda! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×