Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Siin pole midagi kinnitada, fanclub tahab videopildis emotsiooni kogeda. Näiteks kui Eesti mängib kellegagi jalgpalli, siis ma tahan ka näha mängu, mitte teada lihtsalt skoori ;)

Kusjuures tegin täna video, aga õhtul laen üles kui kinost tagasi olen...

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures tegin täna video, aga õhtul laen üles kui kinost tagasi olen...

Täna ka tegid biitsepsit, päris tihe ja kinograafik ka tihe. Ma käin vist korra kuus ja selle kuu kavas on Hobbit, seda ei tahaks koduseks vaatamiseks jätta. Aga mis puudutab biitsepsit istes, siis ma kunagi lugesin Antsoni mingit teemaarendust ja teen enamus asju seistes, sul pole see teemaks, sest sul on rasvaprotsent niikuinii madal ja kulutad oma kalorid ära. Kui aga olla kontoritööl ja päev läbi istuda ja siis õhtul saalis - istudes, lamades kõiki jõuharjutusi teha on energiakulu üsna väike, paraku enamus nii teeb ja siis imestavad, et miks sangad jne. Muidugi teine teema on isoleeritult teha ja istudes on kahtlemata raskem teha. Seda kõikudes tegemist olen mitmel pool näinud, üsna kummaline vaatepilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke paremini! Ega ma enam eriline jõusaalimees ei olegi. Eile oli jõudu oluliselt rohkem, aga püssi ei hakka ka põõsasse viskama! Kahju, et sellel pingil ei saanud selga vastu panna, et ülakeha rohkem paigal oleks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma veel nii tugev ei ole. Käed täna valusad ka?

Täna ei ole üldse mingit valu- täna on mõnu! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda biitsepsi sooritust hantlitega tahaks küll näha sinu poolt!! :D

Hr Väino varitseb siin teemas nagu šaakal, aga tegelikult on mõttetu opossum :P

post-50-0-83398200-1358326067.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke paremini! Ega ma enam eriline jõusaalimees ei olegi. Eile oli jõudu oluliselt rohkem, aga püssi ei hakka ka põõsasse viskama! Kahju, et sellel pingil ei saanud selga vastu panna, et ülakeha rohkem paigal oleks.

Eino ma saan aru, et suur raskus, aga sellist tehnikat ma ikka ei oodanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino ma saan aru, et suur raskus, aga sellist tehnikat ma ikka ei oodanud.

Juba eile vaatasin, et kuna mees välja ütleb, aga siis lihtsalt vaatas. Teine TÜ härra peaks ka veel sõna võtma... Eks selles saalis on mõni mees ka natukene väiksemate hantlitega üritanud lendamist teha suure kisaga sama olematu tehnikaga. Need on ilmselt sellised hantlid, mis segavad puhast sooritust. Oleks ka naiivne arvata, et ma täiesti rahulikult pea-aegu sama raskusega nagu ise kaalun, täiesti liikumatus asendis seda harjutust sooritan. Ma ausaltöeldes ei viitsigi seda rohkem arutada. Mine räägi sellest veel "isale" ka ja tema manitsused oleksid nagu rusikas silma auku. :P

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr Väino varitseb siin teemas nagu šaakal, aga tegelikult on mõttetu opossum :P/>

post-50-0-83398200-1358326067.jpg

Naljamees, ise oled sa vana opossum!! :D Ma ei hakka parem kommenteerima su vägitegusi...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljamees, ise oled sa vana opossum!! :D Ma ei hakka parem kommenteerima su vägitegusi... :D

Sul ei olegi midagi kommenteerida! Vaata ja imesta ainult :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge, miks just roosa rihm? :rolleyes:

Sõbranna koer. Koer on kaotanud kõvasti lihasmassi, aga kuivus on hea. Lihasmassi kadu on põhjustatud sellest, et koer ei saa enam nii palju joosta õues. Suvel on jõhkrad lihased ikka :). Kusjuures koeral ka veresooned näha! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbranna koer. Koer on kaotanud kõvasti lihasmassi, aga kuivus on hea. Lihasmassi kadu on põhjustatud sellest, et koer ei saa enam nii palju joosta õues. Suvel on jõhkrad lihased ikka :). Kusjuures koeral ka veresooned näha! ;)

Loodetavasti veab sõbranna sind ennast ka 13-dal aprillil lilla paela otsas LELKV lavale :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti veab sõbranna sind ennast ka 13-dal aprillil lilla paela otsas LELKV lavale :D

Kevadel võistlusplaane ei ole. Ei ole mõtet lavale tulla kui üks jalg on teisest 10-15cm väiksem :D. Treenerina olen arvatavasti platsis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koer on kaotanud kõvasti lihasmassi, aga kuivus on hea. Lihasmassi kadu on põhjustatud sellest, et koer ei saa enam nii palju joosta õues. Suvel on jõhkrad lihased ikka :).

Kampaania "jookseme suveks lihastesse". Pole mingit jõusaali vaja :lol: võiks ka nii olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kevadel võistlusplaane ei ole. Ei ole mõtet lavale tulla kui üks jalg on teisest 10-15cm väiksem :D. Treenerina olen arvatavasti platsis :)

Kuule aga siis võiks ju Men's Psychique peale mõelda? ;)
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule aga siis võiks ju Men's Psychique peale mõelda? ;)

Aitas sellest pullist juba :D:P

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×