Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Aga sa oled minemas siis? :ph34r:

Kirbule sobib krantside kategooria ilmselgelt, aga sellist kahjuks ei ole :lol:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei lähe kuna ei jõudnud lemmikut sellele näitusele registreerida :huh:

Oleksid võinud varem teada anda, et tahtsid osaleda, aga hiljaks jäid. V-o oleks midagi saanud organiseerida :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleksid võinud varem teada anda, et tahtsid osaleda, aga hiljaks jäid. V-o oleks midagi saanud organiseerida :).

Midagi ei ole teha. Las siis teised kärssninad tunnevad ka vahelduseks võidurõõmu :P

post-50-0-41187400-1357931385.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, esimese korraliku knock out'i saingi venna käest kunagi. Vanusevahe tegi ka oma töö. Ilmselt on hea, et ta kodumaal ei viibi, me pole kumbki eriti kannatlikud inimesed ja nii need laksud käima hakkavad.

Kohe näha, et mitte sõnade- vaid tegudemehed :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe näha, et mitte sõnade- vaid tegudemehed :D

Tore, et austad seda. Teet ja Tiit on ka tegusad mehed :D , pealegi üks vist oli ka kulturist. Kõikide tegijate vendade role model on sealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore, et austad seda. Teet ja Tiit on ka tegusad mehed :D , pealegi üks vist oli ka kulturist. Kõikide tegijate vendade role model on sealt.

Ei tea, kust otsast ta kulturist oli? Silmapaistvad tüübid igal juhul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, kust otsast ta kulturist oli? Silmapaistvad tüübid igal juhul :D

Kui mitte kulturist, siis ülespumbatud torsoga isend nagu Võsa Pets ütles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks täna hommikul tehtud lemmiklooma pildid. Näitusele me temaga seekord ei jõudnud, aga las siis rõõmustab siin spordirahvast oma tegemistega:

post-50-0-74871400-1357988831.jpg post-50-0-64092300-1357988841.jpg

post-50-0-83624500-1357988861.jpg post-50-0-68271300-1357988873.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mitte kulturist, siis ülespumbatud torsoga isend nagu Võsa Pets ütles.

See on juba õigem kirjeldus sellistele tegelastele kuigi erilist pumbameest mina küll ei näinud. Hr Võsa ei ole lihtsalt tõsiseid atleete näinud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uhke Väino Katala vaatas ja imestas. Ise veel kiitis, et sõi üheaegselt verivorsti ja proteiinibatooni!

päris hea seeria ma ise pole ka peale kevadet eriti dip-e teinud peale sinu viimaseid videosid hakkasin ka ise jälle proovima, nii et jätka ikka filmimist ja postitamist, sest kummalisel kombel enne sinu dip-i videosid ei teinud neid keegi nüüd Ott teeb j Kelner niiet rahvas loeb ja proovb järgi teha :) minu poolt siis ka väike lõik, korduste arv pole suur aga pole hullu proovin edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris hea seeria ma ise pole ka peale kevadet eriti dip-e teinud peale sinu viimaseid videosid hakkasin ka ise jälle proovima, nii et jätka ikka filmimist ja postitamist, sest kummalisel kombel enne sinu dip-i videosid ei teinud neid keegi nüüd Ott teeb j Kelner niiet rahvas loeb ja proovb järgi teha :) minu poolt siis ka väike lõik, korduste arv pole suur aga pole hullu proovin edasi :)

Viisakas sooritus ja igasugused uued väljakutsed on alati teretulnud! Olid ajad, kui väga paljud kulturismiga seotud tegelased kisendasid nagu metsalised kui ma avaldasin, et käin iga päev jooksmas ja siis järsku aastaid hiljem hakkasid kõik jooksma ja ei olnud kellelgi midagi öelda. Samuti igasugused dieediga seotud protsessid. Oi, kuidas kisendati ja aastaid hiljem nii mõnigi kisendaja võttis sama asja ette... Selles suhtes teinekord olen tabanud ennast mõttelt, et teeks mingi petuvideo justnagu ma oleksin endale suitsiidi teinud. Tea kas osad tegelased ka ise varsti aknast välja hüppavad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.jaanuar 2013

Hommikust! Hr Merisalu istub praegu Tartus koeranäitusel ja kutsus mind ka vaatama, aga hetkel ei oska öelda, kas ma sinna jõuan. Viimasel ajal on kogu aeg selline hullult kiire, aga päeva lõpuks avastad, et ei ole mitte midagi teinud, aga jube väsinud. Praegugi hoian vanemal tütrekesel silma peal ja kuigi perenaiine on kindel, et lastel ei pea kogu aeg järel käima ja kontrollima, olen mina selles suhtes teisel arvamusel. Kasvõi eile õhtulgi oli keegi meie suures perekonnas kraadiklaasi madalale jätnud ja pisitips sai selle kätte ja lõhkus ka selle kohe ära ning üritas purunenud kraadiklaasi endale kaela sisse toppida. Päris kohutav ausalt öeldes. Nägin hirmsat vaeva, et elamine uuesti puhtaks saada ja uurisin netist, kuidas elavhõbeda puhul käituda. Ühesõnaga järgmised 20 aastat igav ei ole!

Pea-aegu iga päev küsitakse minult küll internetis, küll spordiklubis, et millal ma jälle võistlen? Elaksin ma siin ilmas üksinda poissmehe põlve, siis ilmselt juba dieeditaksin täiega. Praeguse seisuga on iga päev nii palju ootamatuid pöördeid, et stabiilsusest on asi sama kaugel kui Jupiter emakesest Maast. Täpselt nii ongi, et kui planeerid midagi järgmiseks päevaks, siis pärast plaanide paika panemist tuleb nagu välk selgest taevast 3-4 uut lisaülesannet, mis kõik ära nullib. Nii palju nagu viimasel aastal ei ole ma vist kunagi haige olnud. Eks kõik asjad on omavahel seotud. Las siis võistlevad vahelduseks teised staarid!

Minul on täna õhtul bodypump ja loodetavasti tulevad ka mõned minu õpilased õhtuks sellesse tundi. Olen proovinud ka sügavamaid lõuatõmbeid- selliseid kus harjutuse sooritusel alla lastes käed täiesti sirgeks lähevad ja peab tunnistama, et oluliselt raskem. Praegu just libistan PUDDING ja vanilje WHEY3 lisandit. Päevaks on valmis pandud BLOCK, RUSH ja HT-R. Õhtul PUMP+ ja JOINT+ ning PROMIX

Olge siis mõnusad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna avastasin täiesti juhuslikult kunagise kultusmultifilmi "OOTA SA!" uued osad. Siiani olin näinud 16 osa. Kindlasti põnevat vaatamist vanakooli meestele! Selline osa nagu 17-s hakkas silma meeletu multifilmi topitud reklaamiga, kus näiteks hundil oli veel kaasas suur kaasaskantav mobiiltelefon ja ta saatis sellega jänesele NOKIA piiparile teate. Lisan siia ka pildi 19-dast osast:

post-50-0-26916400-1358078556.jpg

17-s osa:

18-s osa:

http://www.youtube.com/watch?v=RSeW6hVnTVE

Head vaatamist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.jaanuar 2013

Ilmajaama andmetel peaks täna Tartus olema ilus päikesepaisteline ilm aga mida ei ole, on päike. Eks me kõik tunneme suurt puudust sellest suurest kollasest soojast kettast seal üleval taevas, aga kahjuks näeme seda emakesel Eestimaal ainult 15 % aastas. Parem ikka kui mitte midagi! Minul eile õhtul ja täna hommikul bodypumpid tehtud! Rahvast on hakanud päris palju käima ja eilses tunnis oli mul umbes 10 meesterahvast ka suures grupis. Paljud härrad on bodypumpi suhtes skeptilised ja suhtuvad rühmatreeningutesse eelarvamustega. Rühmatreeningud on oluliselt intensiivsemad kui kusagil jõusaaliavarustes ringi jalutamine ja sõbrale mobiiltelefoniga sõnumite saatmine. Ok, on erandeid, kes jõusaalis ka korralikult trenni teevad, aga intensiivsusega jäävad rühmatreeningu koormusele igal juhul alla! Täna hommikul oli kohal selline tugevam grupp ning nendega tegime üldse 3 esimest harjutust järjest, ilma pausita ning samuti 5 ja 6 harjutus(käed) tulid järjest. Mulle meeldivad sellised vägevad väljakutsed!

Praegu libistan mõnuga RECO2 ja FEED kokteile, varahommikul enne trenni läksid ikka sõbrad PUMP+ ja JOINT+ ning õhtuks plaanis HERA80, PROMIX ja BLOCK. Ah jaa, eile proovisin jõusaalis üle pika aja bicepseid istudes kahe hantliga ning raskuseks valisin 40-e kilosed hantlid. Päris ilus seeria tuli ja tundub, et jõud ei ole mind maha jätnud!

Selline vahva mees siis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta nii on, et elu ilma videokaamerata ei ole enam mingi elu. Arvestades, et ma satun viimasel ajal jõusaali väga harva ja juhuslikult, siis oleks tobe kogu aeg filmida iga liigutust. Eks saate härrade Kristo ja Rauli käest järgi küsida, kuidas eile kõik oli :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta nii on, et elu ilma videokaamerata ei ole enam mingi elu. Arvestades, et ma satun viimasel ajal jõusaali väga harva ja juhuslikult, siis oleks tobe kogu aeg filmida iga liigutust. Eks saate härrade Kristo ja Rauli käest järgi küsida, kuidas eile kõik oli :P

No sellega on umbes taoline teema, et kui 2001 aastal WTC'sse sisse sõideti, siis tahtsid ju ka ikka ise näha seda, mitte kellegi käest kuulda. Sinu puhul on aga eeliseks see, et sooritust annab korrata ja siis linti võtta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnitan Imre juttu : p

Siin pole midagi kinnitada, fanclub tahab videopildis emotsiooni kogeda. Näiteks kui Eesti mängib kellegagi jalgpalli, siis ma tahan ka näha mängu, mitte teada lihtsalt skoori ;) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ei ole täpsustatud, milles sooritus seisnes. Võib-olla ta jõudis need 40-kilosed hantlid hoidikult ainult maha tõsta... ;)

On ju kirjas, et biitsepsid istudes kahe hantliga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×