Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tänane video. Ütlen ausalt, et jõudu ei olnud nii palju kui eile ja lõpp läks tehniliselt praagiks, aga mis siis! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea! Ise teen juba üle kuu aja programmi, mis äeb ette 5x nädalas tõmbamist. Alustades oli rekord 11, nüüdseks 20. Ja jätkan tõmbamist, see on nagu sõltuvus, enam milleta ei saa :D

Ma tean, mida sa tunned B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, kuidas sul need tulemused kohe nii hullult paranema hakkavad, kui kasvõi natukene aega millelegi pühendad :)

Vana kool! Eks paljud asjad on tahtejõus kinni. Usun, et kui keegi mingi hirmsa klotsi alla paneks, siis harjutaksin ikka väga põhjalikult ning kuu aja jooksul teeksin 50 lõuatõmmetki. Üle selle oleks juba keeruline, aga kui veel 5-6 kg alla võtta, siis ei oleks ilmselt võimatu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vana kool! Eks paljud asjad on tahtejõus kinni. Usun, et kui keegi mingi hirmsa klotsi alla paneks, siis harjutaksin ikka väga põhjalikult ning kuu aja jooksul teeksin 50 lõuatõmmetki. Üle selle oleks juba keeruline, aga kui veel 5-6 kg alla võtta, siis ei oleks ilmselt võimatu :rolleyes:

Selles suhtes, et võiksid ju möödaminnes AF MM kulla koju tuua? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et võiksid ju möödaminnes AF MM kulla koju tuua? ;)

Ega neid kuldasid niisama ei jagata, aga tõsi on, et uus ala on veel lapsekingades ja mingeid päris võitmatuid ulmemehi seal ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal Hr. Tilga lavapeale astub?

Loodetavasti mees teeb oma esimese etteaste juba 13.aprillil Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2012 tegin siis jõuludeks lähikondlastele sellised tervitused:

post-50-0-39658400-1356199943.jpg

post-50-0-28409300-1356199967.jpg

Pisitütre Vanessa nägemus jõuludest oli selline :D:

post-50-0-56113100-1356200025.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen alati arvanud, et andekad inimesed on andekad mitmel alal. Sa võiks raamauid illustreerida. Kui Sa seda juba teinud pole muidugi.

2012 tegin siis jõuludeks lähikondlastele sellised tervitused:

Pisitütre Vanessa nägemus jõuludest oli selline :D:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen alati arvanud, et andekad inimesed on andekad mitmel alal. Sa võiks raamauid illustreerida. Kui Sa seda juba teinud pole muidugi.

Ei ole illustreerinud. 1997 aastal lõpetasin Tartu Kunstikooli, aga kunstiga ei ole endale leiba teeninud. Mul on veel varjatud andeid ja loodan ühel heal päeval kõiki üllatada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub , et jõnglasele on ka kunstianne edasi kandunud :P

Hetkel olen selles suhtes veel skeptiline. Väike tips joonistab kahtlaseid asju :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui emakene Loodus enam ei toeta, siis peab pöörduma hr Mendelejevi poole :P

Õigus, kunstiannet saab tugevasti turgutada crystal meth'i või LSD abil. Iga annet saab Mendelejeviga veelgi võimendada. Omakorda iga ande jaoks on omaette tabeli element, nt. kulturismi jaoks üks, skulpturismi jaoks teine, heliloomingu jaoks kolmas. Variante lõputult. Ega kaalika pealt tulemust ei tee!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õigus, kunstiannet saab tugevasti turgutada crystal meth'i või LSD abil. Iga annet saab Mendelejeviga veelgi võimendada. Omakorda iga ande jaoks on omaette tabeli element, nt. kulturismi jaoks üks, skulpturismi jaoks teine, heliloomingu jaoks kolmas. Variante lõputult. Ega kaalika pealt tulemust ei tee!

Eks igasuguste mõnuainete laksu all on igasugust kunsti tehtud. Mõni kunstnik on nii pilves olnud, et ise ka aru ei saa, mida tegi ja isegi ei mäleta, mida ta teinud on, aga kunstisõbrad teavad rääkida, et kunstnik on kõik väga täpselt läbi töötanud viimase detailini :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilsest tunnist jäi ka minul väike jälg maha. Selline peab siis olema klassikalise kulturisti jalg kui ei ole juba üle 1 aasta võistelnud:

post-50-0-41230600-1356261086.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas need jõulukaardid on arvutiga joonistatud?

Ei ole. Ikka käsitsi ja siis arvutisse tõmmatud ning kirjad lisatud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas pildid on tehtud pliiatsitega? Võiksid tõesti mõelda (laste)raamatute illustreerimisele, oma stiilis kalendrite koostamisele vms. Sisust ei näi puudu tulevat.

Toredat jõuluaega sulle ja perele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minul on Imre tehtud jõulukaart laual. Iga aasta sealt tuleb midagi humoorikat, need peaks kindlasti säilitama ja aastakümnete pärast ka huvitav seda kollektsiooni siis vaadata... ;)

Ilusaid jõule sulle ja su paljulapselisele perele! :D Eesti mehed võtke õppust! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minul on Imre tehtud jõulukaart laual. Iga aasta sealt tuleb midagi humoorikat, need peaks kindlasti säilitama ja aastakümnete pärast ka huvitav seda kollektsiooni siis vaadata... ;)

Ilusaid jõule sulle ja su paljulapselisele perele! :D Eesti mehed võtke õppust! ;)

Otile tänud kiidusõnade eest ja kui mul ikka aega ja energiat on, küll siis tegelen vahelduseks kunstiga ka!

Jõulurahu Oti perele ja kõigile teistele headele inimestele ka!

post-50-0-46710900-1356341865.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×