Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Seadusandluses pidi hall olema uus must-valge :P

Aga USA-s ei tohi neegri kohta enam isegi mitte black öelda! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemavälist ka natuke. Eile olin Tallinnas Järve selveris ja üks klient jättis oma krediitkaardi kassasse. No mina tulin heale ideele, lähen infosse ja palun tibidel kõlarite kaudu inimesele teada anda. Nimi kaardil peal ju, mis saaks veel lihtsam olla. Selle asemel, et seda teha, see loll kana lihtsalt vahtis arvutisse ja patras midagi partner kaardist. Palusin veelkord, et äkki on lihtsam kohe mikrisse öelda, et seltsimees see ja see, palun tulge infosse, inimene oleks sillas olnud, Tibi vastu, et ta võibolla juba lahkus Selverist ja läks mujale ja ei kuule ja enam pole kasu...selle pärast siin riigis nii palju asju nihkes ongi, et kõik kohad on lambaid täis.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga viisakas video! Võib-olla see vuntsidega mees käib siin foorumis ka ja korraldas eile samasuguse rõõmupeo :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemavälist ka natuke. Eile olin Tallinnas Järve selveris ja üks klient jättis oma krediitkaardi kassasse. No mina tulin heale ideele, lähen infosse ja palun tibidel kõlarite kaudu inimesele teada anda. Nimi kaardil peal ju, mis saaks veel lihtsam olla. Selle asemel, et seda teha, see loll kana lihtsalt vahtis arvutisse ja patras midagi partner kaardist. Palusin veelkord, et äkki on lihtsam kohe mikrisse öelda, et seltsimees see ja see, palun tulge infosse, inimene oleks sillas olnud, Tibi vastu, et ta võibolla juba lahkus Selverist ja läks mujale ja ei kuule ja enam pole kasu...selle pärast siin riigis nii palju asju nihkes ongi, et kõik kohad on lambaid täis.

Selver paugutab päris korralikult viimasel ajal. Eile leidsin sealt laste riisipudrud, mis olid üleeilse kuupäevaga! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina kuulsin ühelt tuttavalt jõutõstjaneiult sellist juttu.

Nimelt läks see blond neiu Selverisse(ilmselt oma kodujuustu ja kanafileed ostma).

Jõuab siis kassa ette ja kelmikas slaaviverd meesmüüja küsib: "Partner on?"

Neiu mõtleb hetke, et jah, mees on tal olemas ja vastab: "On".

Kassiir seepeale: "Anna siia-tõmban läbi!"

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina kuulsin ühelt tuttavalt jõutõstjaneiult sellist juttu.

Nimelt läks see blond neiu Selverisse(ilmselt oma kodujuustu ja kanafileed ostma).

Jõuab siis kassa ette ja kelmikas slaaviverd meesmüüja küsib: "Partner on?"

Neiu mõtleb hetke, et jah, mees on tal olemas ja vastab: "On".

Kassiir seepeale: "Anna siia-tõmban läbi!"

See oli kunagi Erkki Kõlu naljakogumikus. Eks neid partnerinaljasid on seal Selveris ja kaubamajas päris palju tehtud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga viisakas video! Võib-olla see vuntsidega mees käib siin foorumis ka ja korraldas eile samasuguse rõõmupeo :D

Sellest vennast saaks päris hea spordikommentaatori... miks mitte ka eestikatele kulturismi kommenteerima :D ?

Ma täitsa kujutan ette: "Issand jumal, miljoni keha, näete kuidas tuhar triibutab (taob vastu lauda), ta tegi selle vormi ära, kõik sponsorid toetavad! Sport! Eesti! Jess!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan ka täisversiooni:

MINE P! MINE P KURAT! MILJON! MILJON, VORM, MILJON, HÕISSA , TEHTUD MILJON! JAH TEHTUD, MILJON, KAKS KORDA SEE EI TULE, ON TEHTUD MILJONIVORM, VOT KÕIGE KÕVEM KULTURIST, REVALIST, JAH JUST REVALIST PRAEGU TEGI MILJONIVORMI, JAH, REVALIST MiLJONIVORM ISSAND JUMAL, HULLEMAT VORMI EI SAA OLLA, PÜHA JUMAL, PRAEGU TEHTI MILJON ÄRA, ISSAND JUMAL, KOLMENE RASVAPROTSENT, PÜHA JUMAL, SEE TEHTI ÄRA, PÜHA JUMAL, ISSAND JUMAL TOETAB, FITSHOP TOETAB, KULTUURIKAPITAL, SALME KESKUS, NOKIA KONTSERDIMAJA, ÜHISPANK, KÕIK PANGAD, KÕIK HALLELUUJA, SPORT, KÕIK TOETAVAD, AAMEN SEE TEHTI ÄRA!!!!!!

Vabandan risustamast :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan ka täisversiooni:

MINE P! MINE P KURAT! MILJON! MILJON, VORM, MILJON, HÕISSA , TEHTUD MILJON! JAH TEHTUD, MILJON, KAKS KORDA SEE EI TULE, ON TEHTUD MILJONIVORM, VOT KÕIGE KÕVEM KULTURIST, REVALIST, JAH JUST REVALIST PRAEGU TEGI MILJONIVORMI, JAH, REVALIST MiLJONIVORM ISSAND JUMAL, HULLEMAT VORMI EI SAA OLLA, PÜHA JUMAL, PRAEGU TEHTI MILJON ÄRA, ISSAND JUMAL, KOLMENE RASVAPROTSENT, PÜHA JUMAL, SEE TEHTI ÄRA, PÜHA JUMAL, ISSAND JUMAL TOETAB, FITSHOP TOETAB, KULTUURIKAPITAL, SALME KESKUS, NOKIA KONTSERDIMAJA, ÜHISPANK, KÕIK PANGAD, KÕIK HALLELUUJA, SPORT, KÕIK TOETAVAD, AAMEN SEE TEHTI ÄRA!!!!!!

Vabandan risustamast :D

Väga hea. Ma ei tea, kas see vadakukohupiim praegu laksas, aga ma naersin nii, et pisarad silmas. :D Ja seda naljalt ei juhtu.

Jõudsid must ette. Ma sobitaks Imre blogisse:

MINE P! MINE P KURAT! MILJON! MILJON, VORM, MILJON, HÕISSA (taob vastu kohtunikelauda)

TEHTUD MILJON! JAH TEHTUD, MILJON, KAKS KORDA SEE vorm EI TULE, ON TEHTUD MILJONIVORM, VOT KÕIGE KÕVEM klassik, Filifest, JAH JUST Fitlifest PRAEGU TEGI MILJONIVORMI.

JAH, Fitlifest MiLJONIVORM ISSAND JUMAL- HULLEMAT kohta EI SAA olla.

Tokko TOETAB, EKFL TOETAB, Euroopakatele sõit. AAMEN SEE TEHTI ÄRA!!!!!!

Rückenbergile sobiks ka-Rakkest miljonivorm! Hullemat kohta ei saa olla. Kaks korda see ei tule. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selver paugutab päris korralikult viimasel ajal. Eile leidsin sealt laste riisipudrud, mis olid üleeilse kuupäevaga! ;)

Selveris pole veel sellist nalja juhtunud, kuid Säästumarketis olen sattunud isegi nädal vana toote peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kuna tean, et sinu näol on tegu tohutu Marco austajaga siis kuidas kommenteerid uusimat vaimusünnitist? http://www.youtube.com/watch?v=rWhurkcvNok&feature=share

Mnjah, sellest videost andsid huvilised mulle juba täna varakult teada. Vaatasin selle meistriteose nüüd ise ka ära ja peab tunnistama, et selle mehe varasalvest on tulnud varasemalt krõbedamaid asju. Ma ei hakka sellele videole hinnangut andma, kuna mina ilmselt ei ole päris õige inimene sellist kunsti hindama. Kindlasti on hr Tasasel oma austajaskond kes tema annet ülistavad või on tegemist lihtsalt silmakirjalike klounidega, kes õnnetu mehe üle salamisi naeru kihistavad ning suunavad paljalt tantsija järgmistele maitselagedustele. Eks me kõik oleme omamoodi veidrikud ning meid ei saa sellepärast hukka mõista! Mõned on lihtsalt veidramad. Kui ma varem ikka imestasin, et hr Tasase loomingus suudeti mind alati millegiga üllatada- alati kui ma arvasin, et enam hullemaks minna ei saa, siis tuli mõni erakordselt nilbe element nagu maa alt välja, siis seekord peab tunnistama, et vanameister on allakäigutunnelis. Peab midagi uut välja mõtlema. Ehk annab midagi aretada kuulsatest vanematest teemadest:

http://www.elu24.ee/158985/titaanide-heitlus-strippar-marco-pureles-taksikoeraga/

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/strippar-marco-tantsis-surnud-mehe-tuhal.d?id=18820865

http://www.ohtuleht.ee/307666

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga USA-s ei tohi neegri kohta enam isegi mitte black öelda! :huh:

Teeme endale terminid selgeks:

niggers.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marco Tasane Eurovisioonile!

No hr Tank oleks ilmselt järgmisel aastal Rootsis toimuval võistlusel esireas eesti ja vikerkaarelipuga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meenutas Arnold Oksmaa lauluoskust.

Eino ma kujutan ette, et Marco teeb neid meeletusi lihtsalt endale tähelepanu saamiseks, ärilistel eesmärkidel.

Pluss veidike hullumeelsust, edevust, kuidas keegi defineerib.

Ega siin ei ole midagi kui peab hr Kirbu ka laulma panema- äkki on ta hoopis laulmises andekas? :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin ei ole midagi kui peab hr Kirbu ka laulma panema- äkki on ta hoopis laulmises andekas? :D

Kusjuures olengi. Noorena sai mitu-mitu head aastat kooris lauldud.

Imelikul kombel on nüüdseks hääl kvaliteedi kuidagi täitsa ära kaotanud. Hakka või uskuma, et sellega on ka use it or lose it.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures olengi. Noorena sai mitu-mitu head aastat kooris lauldud.

Imelikul kombel on nüüdseks hääl kvaliteedi kuidagi täitsa ära kaotanud. Hakka või uskuma, et sellega on ka use it or lose it.

Mnjaa... Võtab kohe pisara silma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×