Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Kas ohtlik pole kui kodus bullterjer ja väiksed lapsed?

Meil on minibullterjer ja need ei ole vist mitte ükski kuri. Sõbralikud ja totud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii armas. Ja kõige toredam on see, et nüüd on peres kaks õekest. Vanusevahe on ka täpselt sobiv (tean omast kogemusest).

Palju õnne! :)

Suured tänud! Eks see nii oligi planeeritud, et kahe põnni vanusevahe oleks enam-vähem 2 aastat. Nüüd õekesed ilmselt tegutsevad koos nagu sukk ja saabas terve oma nooruse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen seda pilti näinud, aga videot mitte ning kahtlen selle pildi originaalsuses. Videos oli jällegi see lihaste töö liiga reaalne. Sellest loomast on veel mõned videod youtubes ja tundub, et elukas on mingi kulturisti lemmikloom. Seal vedeles videos kangikettaid ja muud jõusaalivarustust. Ilmselt kutsa sööb peremehega ühest kausist ka ja kui vaja, siis väike süst ka lihase turgutamiseks :rolleyes:

Ma ei ole juutuubis selle koera kohta midagi vaadanud, aga telekas oli kunagi saade Usu või ära usu, Guinessi rekordite raamat või Galileo... midagi sellist oli. Siis oli pikemalt juttu sellest koerast ja geneetilisest iseärasusest. Räägiti ka koera toitumisest, mis ei erinenud teistest koertest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole juutuubis selle koera kohta midagi vaadanud, aga telekas oli kunagi saade Usu või ära usu, Guinessi rekordite raamat või Galileo... midagi sellist oli. Siis oli pikemalt juttu sellest koerast ja geneetilisest iseärasusest. Räägiti ka koera toitumisest, mis ei erinenud teistest koertest.

No ma ei tea... See tundub täpselt selline teema nagu mõnedel kulturistidel- söövad kanafileed ja banaani nagu kõik teised sportlased, aga jätavad mainimata näiteks nandroloni kasutamise isa soovitusel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palume abi pisitütre nime leidmisel! Suurem tütar on Vanessa, aga mis nimi võiks teisel maimukesel olla? See peaks algama V-tähega. Parimatele nimepakkujatele auhinnad! Aega on...1 tund :D

Enne veel kui keegi googeldama tormab ja netist kõik V-tähega nimed tabelis siia üles laeb, paluks siiski igal ühel valida maksimaalselt 3 nime ja tuua põhjendus, miks just need nimed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vivianne, kõlab ilusasti ja tundub, et sobib ka perekonnanimega kokku (lapse hüüdnimi oleks ka armas: Vivi) :)

Edit: Vivianna võiks ka variant olla.

Muudetud kasutaja LauraL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähen kohe võidu peale võlja :D ja pakun: Viktoria

sobivad ka Violetta ja Veronika.

ups. Viktorjaga jäin hiljaks.

Muudetud kasutaja seenjor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

V-o ei ole hiljaks jäänud:

Valentina.

Vitkoria ja Vivioletta on juba pakutud.

Kui sul poisi nimi oleks Väino, siis võiks tüdruku nimeks Väinu panna :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elisabeth

Lisandra

Liisbet

Laura-Liisa

Maribell

Eleanoora-Loora :D

Karola

Palume abi pisitütre nime leidmisel! Suurem tütar on Vanessa, aga mis nimi võiks teisel maimukesel olla? See peaks algama V-tähega. Parimatele nimepakkujatele auhinnad! Aega on...1 tund :D

Enne veel kui keegi googeldama tormab ja netist kõik V-tähega nimed tabelis siia üles laeb, paluks siiski igal ühel valida maksimaalselt 3 nime ja tuua põhjendus, miks just need nimed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiljaks jäänud, aga pakuksin Virge - kunagise keskkooliaegse kehalise kasvatuse õpetajanna nimi.

Oli üks parimaid õpetajaid ja vastavalt oma vanusele, kui ei eksi siis oli midagi üle 60, oli hullult krapsas ja aktiivne, tasemel võrkpallitreener.

Temast ainult head mälestused, kuna utsitas ja suunas personaalselt.

Naljaga: Virge - sõnast "virk".

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Violente või Vägivaldiine :)

Tehke, mis tahate vaga Vägivaldiine on parim pakkumine ever. Mina mõtlesin Vanilla ice'i peale, aga see pole vist ikka pärisnimi (nagu Vägivaldiie). Aga Vanilla Vähk oleks suht armas.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×