Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Väike vahepala. Üks vana koolikaaslane andis eile mulle sellise luuletuse. Ma tükk aega ei saanud pihta, millega tegemist:

post-50-0-11979100-1347130489.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saksa keelt ei oska, siis pole, jah, kõige lihtsam aru saada, et tegu on Eesti hümniga.

Esimesed read ütlevad kõik. Sisust arusaamiseni pole vaja jõudagi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saksa keelt ei oska, siis pole, jah, kõige lihtsam aru saada, et tegu on Eesti hümniga.

Jah, ma ise ka ei ole saksa keele suhtes just kõige teravam pliiats. See tekst oli kuskilt arhiivist juhuslikult välja tulnud ja miks see saksa keeles on, ei oska öelda. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.september 2012

Paari sõnaga.

Eile oli trennivaba päev ja käisime perega lõuna-Eesti tripil. Ilm oli selline rohkem vihmane ja väga kaugele Tartust ei jõudnud- Nõo lähedale Luke mõisa parki, aga me käime seal mitu korda aastas ja väga mõnus koht. Mõned pildid ka eilsest:

post-50-0-32347100-1347170164.jpg Perega Luke mõisa aias

post-50-0-16357700-1347170167.jpg Pisitütar laeb õunaga

post-50-0-32587600-1347170170.jpg Bathman? :)

Täna Paidesse koera näitusele ja õhtul siis oma õpilastega tund ning uue Les Mills programmi CXWORX esitlus. Kiirelt ka PUMP+ ja SHOCK sisse ja tegutsema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See rida, mis ütleb "Isamaa laul" võiks ka vihje anda;)

Igatahes - Luke mõisapark ka endal Tartu ümbrusest üks lemmikumaid piknikukohti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See rida, mis ütleb "Isamaa laul" võiks ka vihje anda;)

Igatahes - Luke mõisapark ka endal Tartu ümbrusest üks lemmikumaid piknikukohti.

Või Jannsen, Est... Nationalhymne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.september 2012

Jõudsime Paidest tagasi ja päris hästi läks. Mõned ka pildid ka sellelt ürituselt :):

post-50-0-45252500-1347192644.jpg

post-50-0-84675400-1347192646.jpg

post-50-0-30846600-1347192649.jpg

post-50-0-25341800-1347192652.jpg

post-50-0-79025800-1347192655.jpg

post-50-0-86506800-1347192658.jpg

post-50-0-30031100-1347192661.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VSPJ on vastassugupoole parim juunior, ehk siis isane oli seekord emasest parem (imrel vist ikka on emane koer). Mõelge, kui meil meeste ja naiste absoluudi võitjaid võrreldaks... :D

Ühesõnaga kuts on teel EST J CH poole, ehk Eesti juunioritšempioni tiitli poole. Selleks on vaja kolm sellist JUN SERTi saada, st enda klass võita. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VSPJ on vastassugupoole parim juunior, ehk siis isane oli seekord emasest parem (imrel vist ikka on emane koer). Mõelge, kui meil meeste ja naiste absoluudi võitjaid võrreldaks... :D

Ühesõnaga kuts on teel EST J CH poole, ehk Eesti juunioritšempioni tiitli poole. Selleks on vaja kolm sellist JUN SERTi saada, st enda klass võita. ;)

Jah, teise võistluse kohta ei ole just paha. Nüüd on motivatsiooni kõvasti rohkem ja juba sellel sügisel võtame osa veel mitmest võistlusest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VSPJ on vastassugupoole parim juunior, ehk siis isane oli seekord emasest parem (imrel vist ikka on emane koer). Mõelge, kui meil meeste ja naiste absoluudi võitjaid võrreldaks... :D

Ühesõnaga kuts on teel EST J CH poole, ehk Eesti juunioritšempioni tiitli poole. Selleks on vaja kolm sellist JUN SERTi saada, st enda klass võita. ;)

Kust sellised teadmised :D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust sellised teadmised :D?

Mu enda koer on EST J CH :)

No ta käib ju Mikuga igal pool :lol:

Eks see kulturismivõistlus ole ju samasugune möll.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu enda koer on EST J CH :)

Eks see kulturismivõistlus ole ju samasugune möll.. :D

Jah, võrdlus on täiesti kohane. Ka koertenäitusel sõltub palju sellest, mida ja kui palju elukad endale sisse söövad, bullterjerite puhul on olulisel kohal liikumine, et lihas paremini joonistuks, samuti igasugused muud protseduurid. Peremeees peab ka ilus mees olema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.september 2012

Täna olen teinud juba 2 trenni: bodypump ja CXWORX. Kehakaal oli peale teist trenni 84,8 kg... Enesetunne hea, aga täna kahjuks enam jooksma ja jõusaali ei jõua. :huh:

Toidulisanditest täna PUMP+, HT-R ja PRODE90.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal päris väike juba, varsti kuivad päris kokku :lol: Ma arvan, et kui 200kg suruda tahad siis pead küll jälle juurde hakkama võtma :unsure:

Muudetud kasutaja PaulR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal päris väike juba, varsti kuivad päris kokku :lol: Ma arvan, et kui 200kg suruda tahad siis pead küll jälle juurde hakkama võtma :unsure:

Tehke Imrega mingi korraliku panuse peale võistlus, et kumb enne 200kg ära surub ;) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas uue programmi esitlus läks? Rahvale meeldis? :)

Esitlus oli viisaks ja huvilisi päris palju. Soovitan kindlasti ise järgi proovida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke Imrega mingi korraliku panuse peale võistlus, et kumb enne 200kg ära surub ;)

Mõte on huvitav :D Teeme ära Imre ? Tehnika osas peaks ka sel juhul läbirääkimisi pidama, päris 100% võistlusmääruste järgi vast ei hakka tegema, piisaks vast sellest kui pepu pingil hoida ja lõpus fikseerida ? :rolleyes:

Tegelt oleks ju päris huvitav, annaks motivatsiooni sulle see 200 lõpuks ära suruda... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõte on huvitav :D Teeme ära Imre ? Tehnika osas peaks ka sel juhul läbirääkimisi pidama, päris 100% võistlusmääruste järgi vast ei hakka tegema, piisaks vast sellest kui pepu pingil hoida ja lõpus fikseerida ? :rolleyes:

Tegelt oleks ju päris huvitav, annaks motivatsiooni sulle see 200 lõpuks ära suruda... ;)

Mõte on viisakas, aga hetkel raske teostada. Kui minu kehakaal jääbki -85 kg-le, siis läheb raskeks kuigi püssi ma igal juhul põõsasse ei viskaks. Samas kui vaja, siis võib ju kehakaalu suhtes järeleandmiseid teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõte on viisakas, aga hetkel raske teostada. Kui minu kehakaal jääbki -85 kg-le, siis läheb raskeks kuigi püssi ma igal juhul põõsasse ei viskaks. Samas kui vaja, siis võib ju kehakaalu suhtes järeleandmiseid teha. :rolleyes:

Ega 200kg ei tulegi üleöö. Ma arvan, et reaalne oleks kuskil järgmise aasta jooksul see ära suruda ? ^_^ Usun, et endal ja ka blogilugejatel oleks huvitav jälgida. Igasugused eksperimendid ja minivõistlused toovad põnevust siia ellu ;)

+ kui kevadel võistlen, siis dieedi ajal ka ilmselt erilist progressi oodata ei ole, samas peale kevadisi võistlusi on aasta lõpuni veel aega küllalt :D

Muudetud kasutaja PaulR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×