Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

18.august 2012

Eile õhtul käisin siis kalal Endla järve peal 18 tundi maratoni. Kui veel varahommikul paistis päike ja sain enda lodevat ihu soojendada, siis õhtul hakka sadama ja see oli päris karm, kuidas ma läbi muda paati metsa alla tirisin ja kõik muud ekstreemsused. Õhtuks oli kehakaal -86 kg. Kalasaak oli pikale päevale vaatamata selle järve kohta tagasihoidlik- päris mitu 3-4 kilost läksid otsast ära. Mis ei tapa, teeb tugevamaks! Panen üles siis video eilsest õhtust!

post-50-0-49218800-1345280060.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht kallis variant. Aga no kvaliteeti oli ka :)

Mitme peale ei olegi nii kallis ja sellise vaate eest võib ju natuke investeerida! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks mõned pildid ja video.

Nädala sees oli minu kehakaal stabiilselt 86 kg lähedal. Siinkohal panen üles ühe ilusa kolmapäeva toidulaua, mis mul tööl kaasas oli:

post-50-0-36800700-1345318338.jpg

Täna õhtul(18.august 2012) Sain inspiratsiooni mingisugusest telesaatest, kuidas inimkehal oli koera pea ning oli vaja järgi proovida:

post-50-0-71757000-1345318406.jpg

post-50-0-44345700-1345318409.jpg

post-50-0-79884500-1345318411.jpg

Päeva lõpuks midagi hingele. No ma ei tea... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, ma loen, et uus Arnoldi video ja tunnen endas tugevat huvi. Huvi, mida jätkus senikauaks kuni sain teada millise Arnoldiga tegu.

Koerapildid on muidugi vahvad - pisitips saab kohe aru, et CxWorx on papal pea sassi ajanud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, ma loen, et uus Arnoldi video ja tunnen endas tugevat huvi. Huvi, mida jätkus senikauaks kuni sain teada millise Arnoldiga tegu.

Koerapildid on muidugi vahvad - pisitips saab kohe aru, et CxWorx on papal pea sassi ajanud.

Sa laulu ikka kuulasid? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus esitus, mõnes osas, nt. ülepingutatud traagilisus ja liikumine annab silmad ette. Häälematerjal paraku on umbes 0.1% Lepplandi omast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus esitus, mõnes osas, nt. ülepingutatud traagilisus ja liikumine annab silmad ette. Häälematerjal paraku on umbes 0.1% Lepplandi omast.

Tegid just suure komplimendi Arnoldile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegid just suure komplimendi Arnoldile.

Arvestades, et mees isiklikult kustutab seal enamus kommentaare, siis sellest kommentaarist, mis puudutab liikumist, jätaks ta pool alles. Laulmist puudutav osa läheks muidugi kohe hävitamisele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.august 2012

Suvi hakkab läbi saama ja ilmad lähevad vaikselt vihmasemaks ja külmemaks. Selline kummaline suvi oli. Natuke paistis ikka päike ka ning selles suhtes ei saa seda suve maha kanda. Ise olen suvel palju looderdanud. Noh trenni on vähe tehtud. Samas looduses olen palju viiibinud ja ei kahetse midagi. Kehakaal kõigub pidevalt üles-alla. Alles olin -86 kg ja nüüd jälle +88 kg. Eks palju sõltub ka toidulauast. Eile käisime perenaisega sisseoste tegemas ja tõime elamisse suure kotitäie erinevaid ploomisorte. Oleme ausad- ploomid on ju nagu veepommid ja kui neid ikka palju sisse libistada, siis kehakaal ka tõuseb mõnuga.

Ok, teen endale kohe hommikuks ühe tatratangu pudru ja lisaks WHEY+ ja PRODE90 shake. PUMP+ kapslid ka enne lõunat sisse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulevikuplaane sügisest seoses spordiga? :)

Ei hakka midagi planeerima. Oktoobris-novembris on meie perre uut pisipõnni oodata ja siis ei ole eriti aega ega võimalusi spordisaalis väga tihti käia. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks mõned pildid ja video.

Nädala sees oli minu kehakaal stabiilselt 86 kg lähedal. Siinkohal panen üles ühe ilusa kolmapäeva toidulaua, mis mul tööl kaasas oli:

post-50-0-36800700-1345318338.jpg

Täna õhtul(18.august 2012) Sain inspiratsiooni mingisugusest telesaatest, kuidas inimkehal oli koera pea ning oli vaja järgi proovida:

post-50-0-71757000-1345318406.jpg

Koerapilt on hea ;)

Aga see teine...ma ei mõista, kuidas saab nii koledat häält teha :D

post-50-0-44345700-1345318409.jpg

post-50-0-79884500-1345318411.jpg

Päeva lõpuks midagi hingele. No ma ei tea... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koerapilt on hea ;)

Aga see teine...ma ei mõista, kuidas saab nii koledat häält teha :D

Seda on raske mõista :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×