Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ma küll jäin hiljaks aga oleks pakkunud "näete sellesama wheyplussi ma ostsin isa soovitusel" ^_^

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll jäin hiljaks aga oleks pakkunud "näete sellesama wheyplussi ma ostsin isa soovitusel" ^_^

See oleks hea olnud, aga kahjuks ei saa enam võistlustel osaleda...isa soovitusel :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel jälgib teemat üle 30 inimese, aga keegi ei anna häält. Hr Sarge on need inimesed ilmselt ära ostnud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan kaks häält enda pealkirjale :D

Kaks ei saa anda- igale võistlejale saad anda ühe hääle, aga sinu hääl sinule endale läheb kirja, sest kuskil ei ole kirjas, et iseennast ei või hääletada.

Hetkel:

Sarge: 3 häält

andy: 1 hääl

t0lulyli: 1 hääl

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, olin vahepeal eemal ning ühe särgi võitis Sarge. Kes saab teise särgi? Kolmel kasutajal on võrdne ar hääli. Kellele nendest kolmest antakse esimesena 1 hääl, see saabki teise särgi!

andy: 1 hääl

t0lulyli: 1 hääl

Aleks144: 1 hääl

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tänan oma vanemaid, sõpru ja toetajaid!

...ja maailmale rahu ja päikest! Anna facebookis teada oma liikumisest ja millal särgi järgi tuled.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hääl Sargele !

Sarge sai juba oma särgi! Üks särk on veel üle, aga tundub, et huvi selle vastu ei ole. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks ma siis olen kah sihukene sohkar, et panen andyle hääle. Mulle särk väga meeldib:)

Jah 2 häält said esimesena andyle ja oled selle uhke särgi uus omanik! Kui oled facebookis ka, siis anna endast seal mulle märku ja lepime kokku, kuidas särgi kätte saad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui viiki jääb tuleb särk kõige pisemale anda, et motiveeriks Whey+ õgima, et särk korralikult istuks ja ümber oleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui viiki jääb tuleb särk kõige pisemale anda, et motiveeriks Whey+ õgima, et särk korralikult istuks ja ümber oleks :D

Ei jäänud viiki! Kaks esimest kogusid mõlemad 3 häält ja teised vähem hääli. Usun, et uuel nädalal tuleb veel sellist särgivõistlust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

27.juuli 2012

Eile saatis ema mulle USA-st paki ja oli saatnud ka enda arvates jõusaalikindad. Tegelikult on need ilmselt võitluskunstide (MMA jne) harrastajate kinnastega(M suurus) ning nüüd küsimus: Mis nendega peale hakata?

post-50-0-99117600-1343375996.jpg

post-50-0-39566300-1343376009.jpg

post-50-0-25108400-1343376020.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×