Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Huvitav kui suur su mündikogu väärtus võib hetkel umbes olla?

Raske öelda. Justnimelt väärtus. Tänapäeva inimesed teavad kõikide asjade hinda, aga mitte millegi väärtust :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raske öelda. Justnimelt väärtus. Tänapäeva inimesed teavad kõikide asjade hinda, aga mitte millegi väärtust :rolleyes:

Pagana hea tsitaat, ei mäleta, kelle oma aga tabav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks video meie pere neljajalgsest sõbrast mini-bullterjerist. Mina kutsun teda Poisiks kuigi perenaine on talle vist mingi teise nime pannud. No miks ei võiks emane koer olla Poiss? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.juuli 2012

Jube väsimus on. Täna olin juba 04:30 Võrtsjärve lõunatipus ja ajasin õngega veeasukaid taga. Paar ühekilost sain kätte, aga üks suur elukas, minu hinnangul vähemalt 5 kg sain roovaba landi otsast kahjuks minema. Pole hullu- küll ma ta veel kätte saan! Vaatasin just Fitness.ee laagri pilte, libistasin samal ajal PROMIXit ja kurvastasin, et ise sellest laagrist osa võtta ei saa. Eraldi üheks päevaks minna koos perega oleks liiga ränk ja hetkel ka kulukas kui arvestada, et püüan oma auto uue mootori jaoks kõrvale panna. Müntidest ka paari sõnaga. Paari päeva jooksul püüan facebookis üles riputada oma Aafrika riikide müntide albumi kõikidele huvilistele vaatamiseks. Arvestades, et rahvas käib palju reisimas, saaksin kindlasti headelt annetajatelt toetust oma mündikogule kui on täpselt teada, mis mul juba olemas on ja mida üldse ei ole. Peale tänast kalapüüki ei jõua enam spordisaali minna, aga juba homme varahommikul teen bodypumpi! :rolleyes:

Pidage vastu ja oleme ikka sõbrad edasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.juuli 2012

. Eraldi üheks päevaks minna koos perega oleks liiga ränk ja hetkel ka kulukas kui arvestada, et püüan oma auto uue mootori jaoks kõrvale panna. Müntidest ka paari sõnaga.

Vana mootorit ei andnud remonteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vana mootorit ei andnud remonteerida?

Kajuks ise ei ole spetsialist. Kolb lendas tuhandeks killuks. Ei ole mootorit välja võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kajuks ise ei ole spetsialist. Kolb lendas tuhandeks killuks. Ei ole mootorit välja võtnud.

Siin on see probleem, et kui Sul on haruldasem masin (jäi selline mulje), siis võib uue mootori leidmine keeruliseks osutuda ja üsna kalliks minna. Võib-olla on kasulikum auto maha müüa nagu ta on ja uus osta? Mis aasta masin ja mudel on, kui küsida võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on see probleem, et kui Sul on haruldasem masin (jäi selline mulje), siis võib uue mootori leidmine keeruliseks osutuda ja üsna kalliks minna. Võib-olla on kasulikum auto maha müüa nagu ta on ja uus osta? Mis aasta masin ja mudel on, kui küsida võib?

2005 Land Rover Freelander 2.0 Diisel. Üks Tallinna lammutus vist pakub isegi täpselt sama mootorit, samuti Leedus on üks selline olemas. Eks peab mingi lahenduse leidma. Perenaise Hundaiga ei ole ka just kõige parem ringi kärutada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära muretse, kunagi teed oma laagri! :)

Esialgu piirdun Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste organiseerimisega. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.juuli 2012

Krdi ilmaennustajad! Kust kohast nad seda prognoosi välja imevad? Vaatasin siis eile hilisõhtul ilmajaama ennustusi ja seal oli teade väljas, et öösel jõuavad lõuna-Eestisse vihmapilved ja päeval sajab juba igal pool. Panin siis vihma jaoks valmis vajaliku varustuse. Lisaks kummiülikonnale valisin tänaseks varajaseks kalapüügiks ka õiged vihmase ilma landid, mille nägemisest on haugipoisid teinekord vihmase ilmaga päris korralikult pöördesse läinud nagu haige ühe jalaga Tallinna vene pensionär töölisrhava pidustustel Edgar Savisaarega kohtudes. Pakkisin kõik asjad kile sisse nagu turvasexi harrastavad vanapaarid ning vajusin paadiga Saadjärve lainetesse...õigemini peegelsiledasse vette. Sellel aastal olen Eestis vist ainult Emajõel ja Võrtsjärvel käinud. Seekord proovisin siis Saadjärvel kätt. Esimese 5 minutiga ründas minu lanti aplalt umbes 1 kg haug, kelle ma ka kätte sain ja võimalik, et vennike soojendab nüüd ennast juba minu sõbra ahjus. Oleme ausad- emotsioonid olid laes! Arusaadav, et kui esimeste minutitega saad juba mõõdus kala kätte, siis fantaasia hakkab lendama ja tabad ennast mõttelt, et miks ma küll kalade jaoks käru kaasa ei võtnud? Kahjuks sellest suurest rõõmupeost võimsamat üritust välja ei kujunenud kuna päike tõusis kõrgele ning kalad läksid koju...või siis vähemalt kaugemale minu paadist. Ühesõnaga mees, kes pidi vihms trotsides haugidele säru andma, oli hoopis järvel nagu sardell Uno Loobi poja Anti Loobi praeahjus. Nüüd olen loodusest tagasi, libistan kosutavat WHEY+ unelmatejooki, krõbistan PUMP+ kapslit peale ning tunnen ennast oravate ja siilide sõbra haldjana. Õhtul annan veel fännidele ühe bodypumpi ka, aga praegu ei jõua rohkem kirjutada.

Elagu ilmaennustajad ja olge mõnusad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks päeva juba lanti loopinud, ei midagist. Õhtul pärast tööd olen käinud 20.00 ajal. V-o viitsid mingeid nippe anda? Esimest korda üle mitme aasta võtsin spinna kätte üldse. Praegu ka just jõudsin koju.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks päeva juba lanti loopinud, ei midagist. Õhtul pärast tööd olen käinud 20.00 ajal. V-o viitsid mingeid nippe anda? Esimest korda üle mitme aasta võtsin spinna kätte üldse. Praegu ka just jõudsin koju.

Eks see landiloopimine sõltub paljudest erinevatest asjaoludest ja ka puhtalt vedamisest. Mul on endal alati umbes 50-60 erinevat lanti kaasas ja kui muu ei aita, siis hakkan lihtsalt erinevaid lante katsetama erinevatel kõrgustel ja kiirustel. Usun, et kui oleksin täna umbes 10 minutit hiljem järvele jõudnud, siis oleksin ka tühjalt tagasi tulnud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.juuli 2012

Mõnusalt vihmane juulikuu, aga ilmaennustajad annavad lootust, et juba teisipäeval ja kolmapäeval sadu ei ole ja ilmad lähevad kuumemaks. Elame-näeme! Võtsin just hommikuks kerge pudru ja lisaks WHEY+ kokteil. Kl 16:00 teeme Eedeni keskuses Planet-Sport noortega järjekordse tunni ja loodetavasti tuleb palju põnevat pildimaterjali. Eile suutis meie pisitütar üllatada põneva kehakultuuri elemendiga:

post-50-0-25903700-1342948656.jpg :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatuna tunduv video kõigile Guessi ja muude edevate firmariiete austajatele siin emakesel Eestimaal:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.juuli 2012

Vahelduseks väike auhinnamäng. Kes paneb sellele pildile parima pealkirja, saab auhinnaks edeva T-särgi (suurus L). Võistlus saab läbi 25. juulil kl 12:00! Pilt, millele ootaks põnevat pealkirja:

post-50-0-48322000-1343054514.jpg

Auhinnasärk:

post-50-0-00303000-1343054637.jpg

post-50-0-20543200-1343054643.jpg

post-50-0-45700000-1343054647.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×