Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

21.juuni 2012

Täna, 20 aastat tagasi tuli Eestis kauaoodatud oma raha- Kroon. Hea meenutada seda aega. Mul endal sellel ajal väga palju rublasid vahetamiseks ei olnud, aga mõned kroonid sain ikka! Ok, täna olen võtnud võimsa toidulisandi laadungi ning uus rööbaspuudel surumise rekord tuli mängleva kergusega! Tänased lisandid: SHOCK, BLOCK, RUSH, PUMP+, HT-R ja WHEY+.

Vaadake siis videot ka ning tuletan järjekordselt meelde, et selle tehnikaga ei ole mul mingisugust plaani minna ei EM-ile ega MM-ile ega Rock Summerile. Teen lihtsalt oma rekordeid oma stiilis, kus lisaks tricepsile saab ka rinnalihas päris hellalt vatti!

Sa mõtled vist Õllesummerit, sest Rock Summer oli siis kui tänased õllesummerlased polnud sündinudki või kakisid veel mähkmesse :rolleyes: . Mul on veel särk ka alles, 88 aastast. Kahjuks pean sind kurvastama, sest seal ei ole selliste harjutustega midagi teha, viimati kui ma seal mingit võistluselementi nägin oli selleks üks seanäo ja kehaga paksmagu, kes omale rekordilise koguse õlu sisse kallas. Tehnika nägi ette seda, et jood topsi ära, siis paned topsi pähe, kes rohkem jõudis aja peale juua oli võidumees, sellised on selle ürituse nö. athletic drunkness võistlused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa mõtled vist Õllesummerit, sest Rock Summer oli siis kui tänased õllesummerlased polnud sündinudki või kakisid veel mähkmesse :rolleyes: . Mul on veel särk ka alles, 88 aastast. Kahjuks pean sind kurvastama, sest seal ei ole selliste harjutustega midagi teha, viimati kui ma seal mingit võistluselementi nägin oli selleks üks seanäo ja kehaga paksmagu, kes omale rekordilise koguse õlu sisse kallas. Tehnika nägi ette seda, et jood topsi ära, siis paned topsi pähe, kes rohkem jõudis aja peale juua oli võidumees, sellised on selle ürituse nö. athletic drunkness võistlused.

Rock Summer oli täiesti juhuslik valik. Mind ausalt öeldes sellised suured joomapeod ei ole kunagi köitnud. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa sarnase projekti kükis võtaks käsile, näiteks 100 kilose kangiga?

Kindlasti mitte! Mulle bodypumpi kükkidest ja väljaastetest täiesti piisab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea! :) niimodi iga paari päeva tagant kordus juurde ja tuleb aasta lõpuks 100x ära. Palju muidu eesmärk on?

Ei julge midagi ennustada. Kerge see igal juhul ei ole, aga kõik, kes tahavadki kunagi MM-ile või EM-ile minna, peaksid samuti sama moodi, aga parema tehnikaga endale korduste rekordeid tegema. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei julge midagi ennustada. Kerge see igal juhul ei ole, aga kõik, kes tahavadki kunagi MM-ile või EM-ile minna, peaksid samuti sama moodi, aga parema tehnikaga endale korduste rekordeid tegema. :rolleyes:

MM-ile EM-ile ei plaani minna aga mõtlesin, et kui siin sellise laheda projekti oled teinud siis sul endal ka äkki lahe vaadata, et on veel selliseid hulle nagu sina äkki saad motti juurde ! :) teen küll natuke kiiremini kui sina ja ei loe kuna arvan et siis saab võhm rutem otsa, rahulikult pole kunagi proovind aga alguseks hea seegi ehk kärab siia sinu kõrvale, kaal sama 93kantti. Eelviimane kordus vist päris sirgeks ei läinud aga ikka viiekümne kantti sinna. Igadahes edu sulle jälgin hoolega su blogi :) väike video sai ka tehtud seltsis segasem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MM-ile EM-ile ei plaani minna aga mõtlesin, et kui siin sellise laheda projekti oled teinud siis sul endal ka äkki lahe vaadata, et on veel selliseid hulle nagu sina äkki saad motti juurde ! :) teen küll natuke kiiremini kui sina ja ei loe kuna arvan et siis saab võhm rutem otsa, rahulikult pole kunagi proovind aga alguseks hea seegi ehk kärab siia sinu kõrvale, kaal sama 93kantti. Eelviimane kordus vist päris sirgeks ei läinud aga ikka viiekümne kantti sinna. Igadahes edu sulle jälgin hoolega su blogi :) väike video sai ka tehtud seltsis segasem

Väga võimas! Lugesin umbes 53-54 kordust. Sellise kaaluga kindlasti vägagi võimas tulemus! Hetkel tundub 60-70 kordust veel reaalne, aga üle selle läheb vist liiga rängaks. Samas peab proovima ning kindlasti tahaks näha ka teiste samasuguste julgete katsetajate videosid! See on harjutus, mida peab pidevalt harjutama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimas sooritus jah,ei olnud küll nii sügavad kui Imrel,aga korralikud siiski,need kes seda harjutust teinud,teavad kui kiiresti see triitsa täis tõmbab

Kui ma ette kallutan, siis saab ka rind väga suure koormuse :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22.juuni 2012.

Täna tegin kaks trenni ja sai kõvasti pildistatud ka. Hetkel libistan PROMIX ja PRODE90 segu ning mõnus on olla. Mõned pildid ka tänastest tegemistest:

post-50-0-15779200-1340396274.jpg

post-50-0-05517300-1340396286.jpg

post-50-0-26808900-1340396295.jpg

post-50-0-41685700-1340396297.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik vorm ju? Seda ~12kg+ võistluskaalust küll kuhugi paigutada ei oska.

Hahaaa! See 12 kg on igast asendist märgata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

chillile vaidlen vastu, amplituut on sama.

Imre visuaalset pilti hinnates tunduvad käed ikka kordades jämedamad, kui laval :)

Jah, mis puutub käte jämedusse, siis tõesti kuivab dieediga neid sentimeetreid teinekord lavaleminekuks vähemaks, aga ei saa ka märkimatta jätta, et hetkel on minu käed elu kõige jämedamad! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

23.juuni 2012

Käisime just perega looduses ning õnnestus ka metsmaasikaid korjata. Täna tuleb mul kuningate maitseelamus: WHEY+ piima ja metsmaasikatega!

Mõnusat vihmast Jaaniõhtut kõigile!

post-50-0-41863800-1340467474.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.juuni 2012

Erakordselt rõve ilm ja nii veel mitu päeva järjest! Mai alguses tegin USA-s nalja, et kui peakski sellel suvel Eestis külm ja vihmane olema, siis USA-s veedetud aeg oli korralik suvepuhkus ja selles suhtes midagi ära ei jää. Tänast külma sügisilma vaadates tundubki, et suvi on emakesest Eestimaast mööda läinud. Loodetavasti ikka tuleb suvesooja ka! Meie läheme täna perega ilmselt veel loodusesse. Võtsin PUMP+ ja HT-R sisse, aga ei ole kindel, et täna jõusaali jõuan. Eraklubid on arvatavasti enamus täna kinni, aga Kõrgema Sõjakooli saali on mul ööpäevaringselt sissepääs ning eks paistab, kas jõuan täna. Homme on mul 2 trenni- bodypump ja jõusaal. Võimalusel proovin jälle mõnda rekordit ja filmida ka, aga ei hakka sündmustest ette ruttama. Teisipäeva varahommikul tahaks minna kalale jälle.

Pidage vastu ja ärge päikesepistet saage!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.juuni 2012

Erakordselt rõve ilm ja nii veel mitu päeva järjest! Mai alguses tegin USA-s nalja, et kui peakski sellel suvel Eestis külm ja vihmane olema, siis USA-s veedetud aeg oli korralik suvepuhkus ja selles suhtes midagi ära ei jää. Tänast külma sügisilma vaadates tundubki, et suvi on emakesest Eestimaast mööda läinud. Loodetavasti ikka tuleb suvesooja ka! Meie läheme täna perega ilmselt veel loodusesse. Võtsin PUMP+ ja HT-R sisse, aga ei ole kindel, et täna jõusaali jõuan. Eraklubid on arvatavasti enamus täna kinni, aga Kõrgema Sõjakooli saali on mul ööpäevaringselt sissepääs ning eks paistab, kas jõuan täna. Homme on mul 2 trenni- bodypump ja jõusaal. Võimalusel proovin jälle mõnda rekordit ja filmida ka, aga ei hakka sündmustest ette ruttama. Teisipäeva varahommikul tahaks minna kalale jälle.

Pidage vastu ja ärge päikesepistet saage!

Kuram, enam ei pea vastu, hakkab tõsiselt juba ajule. Kuidagi õnnestus ka nohu saada. Organism lihtsalt ei pea enam vastu. Aga mis siin ikka viriseda, vähemalt pole meil siin orkaane, maavärinaid jm. hea seegi. Soojendan ennast infrapunalambiga, lööb nina korralikult lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuram, enam ei pea vastu, hakkab tõsiselt juba ajule. Kuidagi õnnestus ka nohu saada. Organism lihtsalt ei pea enam vastu. Aga mis siin ikka viriseda, vähemalt pole meil siin orkaane, maavärinaid jm. hea seegi. Soojendan ennast infrapunalambiga, lööb nina korralikult lahti.

Hiljuti nägin mingit saadet Eesti kodututest Hispaanias. Seal üks võrdlemisi noor mees teatas, et ennem on kodutu ja töötu päikeselises Hispaanias kui elaks kusagil vihmases ja tatises Eestis. :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.juuni 2012

Tänane bodypump juba tehtud ning päris hea olla! Õhtul kindlasti jõusaali ka! Paari sõnaga eilsest õhtust ka. Ilm läks üllatavalt ilusaks ja käisime perega Põlvamaal. Mul on mõned kohad, kus ma alati juuni lõpus kukeseeni korjan ning sellel aastal oli seal samuti päris ilus seeneväli. Kerge kastme saame teha värskele kartulile lisaks. Metsmaasikaid saime ka! Homme varahommikul loodan Võrtsjärvele kalale minna ja tundub, et kella 03:00 ajal on see isegi võimalik enne vihma... Karta on, et homme olen ma päeval natuke pauk, aga mis siis :rolleyes:! Praegu läheb PUMP+, BLOCK ja HT-R päevaks sisse. Keskpäeval teised lisandid. Pidage vastu!

post-50-0-73689600-1340607706.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

25.juuni 2012

Nagu ma hommikul kergelt märku andsin, tegin täna õhtul ka järjekordse video ja punnitasin rööbaspuudel uue rekordi- 51 kordust. Oleme ausad, alates 30 läheb alati ikka jube raskeks ning ega see lihtne ei ole. Rind sai nii hirmsa koormuse sellest seeriast, et suurt rinnatrenni täna ei jõudnudki- 140 kg x 5 ainult. Vaadake videot ja elage kaasa! Mina ise hakkan praegu PROMIX ja FEED kokteili limpsima. Täna öösel siis Võrtsjärvele kalale! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre on ilmselt juba kalal või hakkab sinna minema... aga tule kolmapäeva hommikul kell 07.30 pumpi ka :wub: Ma teen homme jalatrenni väikeseks sissejuhatuseks, et saaksin neid väljaasteid ja kükke 20 kilose kangiga tõeliselt nautida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest ajast pole küll videotõestust, kuid üks treener tegi sellise tehnikaga üle 200 korduse rööbaspuudel (aerutaja või sõudja - ei mäleta).

Neile, kes athelticus võistelda tahavad, siis teadku, et rinnaga ei tohi suruda - eks ikka saab vatti, aga põhilise töö peab tegema triitseps.

Kurja... peaks ise ka ära proovima palju max on. Kunagi sai 30 ära tehtud ikka 0 rööbaspuude surumise pealt. Nüüd olen paar nädalat juba kavas sees hoidnud surumist, ei tea palju tuleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×