Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

legpress2.jpgsquat1.jpg

Haha, ei tegelikult väga haardkoor:)!

Oleme ausad- selle mehe tingimused on kordades paremad kui meie lumeinimesel rennospordil :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes tahab, leiab tuhat võimalust, kes ei taha, tuhat põhjust :rolleyes:

Kuldsed sõnad!

Tänapäeva inimene teab kõikide asjade hinda ja pea-aegu mitte millegi väärtust :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas seda harjutust saaks saalis teha, ma saan aru, et tavaline pink võtt, aga kõrgemaks tõsta ja et oleks stabiilne ka, 2x25kg ette ja 25kg ketas taha vb riskantne, et liigub ära :D...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas seda harjutust saaks saalis teha, ma saan aru, et tavaline pink võtt, aga kõrgemaks tõsta ja et oleks stabiilne ka, 2x25kg ette ja 25kg ketas taha vb riskantne, et liigub ära :D...

Vanas Avancia saalis aerutajad tegid seda harjutust, aga ma ei mäleta, kuidas nad selle pingi kõrgemaks said. Peab katsetama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitea, vbl said humanitaarabi korras 2010 Mr Olympia DVD-sid :lol:

Hahahahaa! Päris hea. Aafriklased paluvad abi, et olge head, saatke süüa ja juua ning selle asemel saadavad rikkad rahabossid neile musklimeeste dvd-sid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.veebruar 2012

Paari sõnaga siis jälle oma tegemistest.

Tänane trenn: jõusaal + bodypump

Jõusaalis ikka erinevad baasharjutused ning lamades 140 kg x 4! Oleks veel ehk ühe korduse pingutanud, aga abiline Tanel on vist natuke närvihaige ja tormas minu poole abistama ja siis mul on kohe motivatsioon maas, sest ei tea, mida abiline ette võtab. Minu jaoks ei ole katse sooritatud kui abiline kasvõi küüne alla paneb.

Strippar Marco sünnipäev:

Huvitav teema kindlasti paljude jaoks. Täna käis üks asjalik naisterahvas Fitshop Eedenist valimas selle kuulsa strippari jaoks mingi põnev sünnipäevakingitus ning minul lõi kohe lambi põlema- Biotta hapu kapsamahl peaks sünnipäevalapsele peale pidutsemist järgmise päeva hommikul imehästi maitsema.

Mündid:

Veel eelmise aasta suvel paugutas Planet-Sport Tartu saalis selline jõumees nagu Tarmo G4S kompaniist. Nüüdseks on mees läinud Aafrikasse korda majja lööma ja eile võttis minuga ühendust ning teatas, et on Keenias ja kui mul on sealt mõned mündid puudu, siis saab toetada minu mündikogu. Krt, on ikka häid inimesi!

Toidulisandid:

Täna olen proovinud uusi FAST Luxus batoone- piparmündi ja apelsinimaitselist. Päris head vahepalad ja soovitan kõigil proovida! Ise hakkan kohe maasika FEEDi proovima ja täna on sisse läinud loomulikult ka PUMP+, SHOCK, RUSH, WHEY3, HT-R.

Kehakaal oli eile 89,2 kg.

Ok, ma nüüd pean natuke toimetama!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes tahab, leiab tuhat võimalust, kes ei taha, tuhat põhjust :rolleyes:

Müts maha selliste aktiivsetele tegijatele.Väga meeldiv oleks rohkem vaadata selliseid videoid,kus tegemist on kodustes tingimustes tehtud spordivahendid.Mul endal on kodus kogu invertar oma tehtud ja saan kõike harjutusi teha.Soovin edu sulle rennosport!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas seda harjutust saaks saalis teha, ma saan aru, et tavaline pink võtt, aga kõrgemaks tõsta ja et oleks stabiilne ka, 2x25kg ette ja 25kg ketas taha vb riskantne, et liigub ära :D...

Viskad mingi plaadi kükipuuri peale ja olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viskad mingi plaadi kükipuuri peale ja olemas.

Meil ei ole Planetis just erilist planku. Aleksei peaks oma lauajupi kaasa võtma- tuleb läbi Annelinna nagu Kalevipoeg lauakoormaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Müts maha selliste aktiivsetele tegijatele.Väga meeldiv oleks rohkem vaadata selliseid videoid,kus tegemist on kodustes tingimustes tehtud spordivahendid.Mul endal on kodus kogu invertar oma tehtud ja saan kõike harjutusi teha.Soovin edu sulle rennosport!

Tuleb välja, et kuldsete kätega mees! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Sa kogud münte, kas tahad India rutse ka ;)

Ikka tahan! Indias on käibel korraga väga palju erinevaid münte, et kõiki ilmselt ei jõuagi kokku saada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka tahan! Indias on käibel korraga väga palju erinevaid münte, et kõiki ilmselt ei jõuagi kokku saada. :rolleyes:

Kohalik kopikaid eriti ei loe, kui vaja peenikest tagasianda, siis naeratab või annab ühe kommi. Aga miskit olen siit saanud, ka omale jätan miskit. On sul üldse india raha või oleks need sul esimesed, teaks mida hoida omale või sulle saata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohalik kopikaid eriti ei loe, kui vaja peenikest tagasianda, siis naeratab või annab ühe kommi. Aga miskit olen siit saanud, ka omale jätan miskit. On sul üldse india raha või oleks need sul esimesed, teaks mida hoida omale või sulle saata

India münte on mul isegi üle-eelmisest sajandist! Püüan nendest homme pilti teha, et saaksid minu kollektsioonist parema ülevaate. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.veebruar 2012

Tasa sõuan- kaugele jõuan!

Täna olen teinud juba ühe asendusbodypumpi ning natuke ka jõusaali. Jõusaalis käisin pärast bodypumpi ning oli ikka raske küll, aga endalegi suureks üllatuseks suutsin täna lamades suruda juba ilusa 140 kg x 5 seeria!

Jõudu vaikselt tuleb ja teinekord tuleb loll järjepidevus ka kasuks.

Toidulisanditest eile-täna PUMP+, JOINT+, HT-R, WHEY+, PROMIX, RUSH, SHOCK, BLOCK ja BCAA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead, siis lihtsam kui saadan kõik sulle, mis olemas, saadad tagasi

Just täna avastasin, et Indias on jälle uued mündid kasutusele tulnud Meid mul ei ole, aga ma panen paar pilti üles nendest, mis mul on:

post-50-0-45386000-1329736841.jpg

post-50-0-58931400-1329736847.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eraldi minu kollektsioonis olevatest Keenia müntidest pildid veel atleet Tarmole, kes hetkel Keenias viibib ja lubas minu mündikogu täiendada:

post-50-0-24649300-1329736996.jpg

post-50-0-48849200-1329737000.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×