Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Hei Imre

Meil ei ole mitte ainult kalapüük ühine hobi vaid ka koerad :)

Kalakoer LURICH, sellel suvel Velise jõe ääres

post-13096-0-26518300-1329046095.jpg

post-13096-0-57709200-1329046119.jpg

Ai kurja, silma võtab märjaks! Koguks Viska veel münte ka, siis oleks paugupealt parim sõber! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.veebruar 2012

Täna olen teinud siis 2 trenni- bodypumpi ja jõusaalitreeningu. Jõusaalis võtan vaikselt hoogu üles ning püüan oma ettevõtmist ka toidulisanditega reguleerida, aga sellest hiljem. Tänane trenn:

Soojendusteks jooksin maadlussaalis 15 minutit keskmist sörki. Siis edasi jõusaali:

1. Jalgadele istudes reie nelipealihase harjutus masinal 3 x 30-35

2. Säärele seistes ühe jala peal seistes varvastele tõus lisaraskusega 3 x 30-40

3. Seljale laialt haardes lõuatõmbed kuklale 4 x 8-12

4. Seljale kitsalt haardes lõuatõmbed rinnale 3 x 10-15

5. Rinnale lamades surumine 5 x 4-30(4 x 130 kg ja 30 x 50 kg)

6. Rinna ülaosale hantlitega surumine kaldpingil 3 x 10-12

7. Bicepsile istudes hantlitega harjutus 3 x 10

8. Bicepsile harjutus kangiga 4 x 8-12

9. Õlgadele istudes lendamine hantlitega 3 x 25-30

10. Tricepsile rööbaspuudel surumine 3 x 12-20

Lõpetuseks kõhulihased.

Nüüd siis toitumisest. Selles suhtes, et ma olen nii andekas mees, et enne palavasse jõusaali minekut libistasin umbes 10 kapslit PUMP+ koos soolase tuunikala konserviga. No ei olnud hea- iga natukese aja pärast oli kurgus Sahara kõrb! Praegu katsetan PUMP+ tavalisest suuremas koguses(kuni 20 tk päevas), lisaks rohkem HT-R. Kui vaja siis veel eraldi ka kreatiini juurde. Kõik siis kindla eesmärgiga- suruda ükskord ometi ära 200 kg! Selle nimel tasub pingutada!

Lisaks veel olen eile-täna lisanditest kasutanud WHEY+, JOINT+, PROMIX, FEED, BLOCK, RUSH ja SHOCK imelisi lisandeid. Ükskord peab paugutama hakkama! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.veebruar 2012

Täna olen teinud siis 2 trenni- bodypumpi ja jõusaalitreeningu. Jõusaalis võtan vaikselt hoogu üles ning püüan oma ettevõtmist ka toidulisanditega reguleerida, aga sellest hiljem. Tänane trenn:

Soojendusteks jooksin maadlussaalis 15 minutit keskmist sörki. Siis edasi jõusaali:

1. Jalgadele istudes reie nelipealihase harjutus masinal 3 x 30-35

2. Säärele seistes ühe jala peal seistes varvastele tõus lisaraskusega 3 x 30-40

3. Seljale laialt haardes lõuatõmbed kuklale 4 x 8-12

4. Seljale kitsalt haardes lõuatõmbed rinnale 3 x 10-15

5. Rinnale lamades surumine 5 x 4-30(4 x 130 kg ja 30 x 50 kg)

6. Rinna ülaosale hantlitega surumine kaldpingil 3 x 10-12

7. Bicepsile istudes hantlitega harjutus 3 x 10

8. Bicepsile harjutus kangiga 4 x 8-12

9. Õlgadele istudes lendamine hantlitega 3 x 25-30

10. Tricepsile rööbaspuudel surumine 3 x 12-20

Lõpetuseks kõhulihased.

Nüüd siis toitumisest. Selles suhtes, et ma olen nii andekas mees, et enne palavasse jõusaali minekut libistasin umbes 10 kapslit PUMP+ koos soolase tuunikala konserviga. No ei olnud hea- iga natukese aja pärast oli kurgus Sahara kõrb! Praegu katsetan PUMP+ tavalisest suuremas koguses(kuni 20 tk päevas), lisaks rohkem HT-R. Kui vaja siis veel eraldi ka kreatiini juurde. Kõik siis kindla eesmärgiga- suruda ükskord ometi ära 200 kg! Selle nimel tasub pingutada!

Lisaks veel olen eile-täna lisanditest kasutanud WHEY+, JOINT+, PROMIX, FEED, BLOCK, RUSH ja SHOCK imelisi lisandeid. Ükskord peab paugutama hakkama! :P

Küsin lihtsalt et kas selline treeninglähenemine on selle 200 kg surumiseks parim? Ok sõnastan veidi ümber kas sellega on võimalik sinu puhul jõuda siis sinna 200 kg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin lihtsalt et kas selline treeninglähenemine on selle 200 kg surumiseks parim? Ok sõnastan veidi ümber kas sellega on võimalik sinu puhul jõuda siis sinna 200 kg?

Just Imre puhul ongi nii võimalik jõuda 200 kg surumiseni ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin lihtsalt et kas selline treeninglähenemine on selle 200 kg surumiseks parim? Ok sõnastan veidi ümber kas sellega on võimalik sinu puhul jõuda siis sinna 200 kg?

Kõik on võimalik! Küte on oluline. Mul ei ole veel sellist pauku sees nagu 4-5 aastat tagasi, aga kui ma selle kätte saan, siis usun, et suudan üllatada paljusid. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.veebruar 2012

Täna oli võrdlemisi tagasihoidlik trennipäev:

Sissejuhatuseks umbes 15 minutit jooksmist.

1. Reie nelipeale istudes 3 x 35-40

2. Seljale laialt haardes lõuatõmbed 4 x 8-14

3. Rinnale lamades surumine 5 x 5-35 (35 x 50 kg, 5 x 130 kg)

4. Pull-over 3 x 10-12

5. Bicepsile kangiga 4 x 10-12

6. Bicepsile istudes hantlitega 3 x 10

7. Õlale istudes hantlitega lendamine 3 x 30-32

8. Kõhulihastele üla- ja alakehatõsted 3 x 60-70

Toidulisanditest täna jälle ohtralt PUMP+ ja HT-R. Lisaks WHEY+, FEED, RECO2, JOINT+, BLOCK ja PRODE90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on võimalik! Küte on oluline. Mul ei ole veel sellist pauku see nagu 4-5 aastat tagasi, aga kui ma selle kätte saan, siis usun, et suudan üllatada paljusid. :rolleyes:

Haha, mida ma just lugesin ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.veebruar 2012

Võrdlemisi aktiivne päev oli. Parimaks jäi Planet-Sport jõusaalis lamades 130 kg x 8. Tunda on kuidas karupoiss hakkab minu ihusse ronima. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.veebruar 2012

Täna siis jälle võrdlemisi toimetusterohke päev selja taga. Treeninguteks üks jõusaalitreening ja 1 bodypump asendustunnina. Täna päeval oli kl 15:00-19:00 Eedenis Ott Kiivikas ja sai temagagi paar sõna juttu aetud. Kes veel ei tea, siis mina sellel kevadel ei võistle. Olen alates 2005 aastast kõik hooajad järjest kaasa teinud ning 7 x Eesti meister ja 7 x Eesti karikavõitja järjest + palju igasuguseid teisi võistluseid. Isegi Ott on selle aja jooksul 2 hooaega vahele jätnud! Puhkan ja toetan oma õpilasi sellel hooajal.

Trenni teen ka ikka edasi vastavalt võimalustele.

Tänane trenn:

Soojendusteks jooks umbes 15 minutit maadlussaalis.

1. Istudes reie nelipea masinal 3 x 25-35

2. Seistes sääreharjutus lisaraskusega varvastele tõus 3 x 30-35

3. Seljale laialthaardes lõuatõmbed 3 x 8-12

4. Seljale kitsalt haardes lõuatõmbed 2 x 10-14

5. Rinnale lamades surumine 5 x 3-30 (140 kg x 3 seekord)

6. Rinnale hantlitega lendamine 3 x 8-10

7. Bicepsile kangiga baasharjutus 4 x 10-12

8. Bicepsile istudes kahe hantliga harjutus 3 x 8-10

Kõhulihase harjutused ja venitused lõpetuseks.

Toidulisanditest ikka võimsalt PUMP+, BCAA. HT-R, CREATINE, JOINT+, RECO2, WHEY+, RUSH, BLOCK, HERA80, PRODE90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisanditest ikka võimsalt PUMP+, BCAA. HT-R, CREATINE, JOINT+, RECO2, WHEY+, RUSH, BLOCK, HERA80, PRODE90

Tahke toidu jaoks ka ruumi jääb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahke toidu jaoks ka ruumi jääb?

Natuke ikka. Ma segan lisandeid kokku kui sheiki teen- üks lusikas HERA80, BLOCK, RECO2, HT-R ja PRODE90. Siis piim peale ja tuld! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitavam küsimus on hoopis see, kuidas tuleb üldse mingi Somaalia neeger selle peale, et kanepi kõrvalt kükke tegema hakata :D

Maitea, vbl said humanitaarabi korras 2010 Mr Olympia DVD-sid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi ikka 35 kiloga kah, II ringi alustades on selline tunne nagu oleks max raskusega seeria lõpus ;)

Paari sõnaga kiiresti tänasest õhtusest bodypumpist. Kes sellest programmist midagi teavad, siis kindlasti põnev lugemine. Andsin siis täna asendustundi ja väljaastete alguses tegin kükke 30 kg kangiga. Tegin veel nalja, et sellise kangiga oleks põnev õlga teha, eriti harjutuse lõpus. Sai siis väljaastete osa läbi, selgitasin rahvale õlaharjutuse tehnikat ning panin muusika peale ning alles siis märkasin, et olingi märkamatult jätnud kangile 30 kg!!! Esimene osa oli kergem, aga harjutuse lõpus peale teise ringi kätekõverdusi uuesti 30 kiloga suruma hakata oli...karm! Tegin harjutuse lõpuni ning tulevikus püüan olla tähelepanelikum :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks nii?

Lihtsalt nii kõva mees! Ega sa siis praadi ka nii ei söö, et enne kartulid, siis eraldi kaste, siis liha ja lõpetuseks riivitud porgand! Kõik ikka läbisegi ja laksab küll! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa Imre valmis???

Võta nüüd tool ja istu maha, kohe näed, kuidas teine Eesti trenni teeb :D

Hahahaaaa, mehed krt, mul praegu pisar silmas. No nii ekstreemset trenni ei ole ma küll kusagil näinud. Välitreeninguid olen teinud küll, aga nii, et paks lumi maas ja paar lumehelbekest sajab juurdegi- see on päris vägev vaatepilt! Mees ise ka paksult riidesse tupitud nagu teletups :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×