Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

15.jaanuar 2012

Eks nii on, et parem on teinekord mitte kõikidest oma tegemistest kirjutada, muidu poisiklutid tõlgendavad seda valesti. :rolleyes:Ütleme nii, et minu jõunäitajad on olnud aastaid ühe konkreetse kütuse taga. Kui seda ei ole, siis ei ole ka seda õiget tunnet. Hiljuti sain teada, et seda toodet enam ei tehta ning nüüd püüan leida mõne alternatiivi, et süsteem jälle tööle läheks ning peagi jälle 160 kg-ga seeriaid suruma hakkame. Muidu suhteliselt rahulik. Mündikogumist olen hakanud jälle aktiivsemalt arendama. Eile käisin ka oma lemmikloomaga koerte näitusel. Esialgu küll eelluuret tegemas, aga veebruaris on meie kutsikal esimene lahing teiste juunioritega. Selles suhtes on kulturism ja koeranäitus suht samad, kus hinnatakse kindlasti ka proportsioone. Ainult hambaid ei hakka keegi kulturismilaval kontrollima. :P Minul endal on täna õhtul veel üks bodypump kl 20:15 ja homme on 2 x bodypump. Toidulisanditest täna PROMIX, WHEY3, SHOCK, BLOCK, BCAA, HT-R ja JOINT+.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2x140, tundub vaevaline see teekond seekord, huvitav kas vanus hakkab ka rolli mängima?

Jah, ma juba mädanen otsast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks vana mees muidugi, 34 on aeg juba kaanevärvi valima hakata. Tegelikult 35 on tipp-iga, siis alles parimad tulemused tulema hakkavad. Minul näiteks on nii hetkel.

Kui sa tead mõnda toredat noort preilit, kellele meeldib vanureid hooldada, siis saada minu juurde siibreid vahetama jne :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd nii ka kirjuta. Muidu loeb terve Eesti rahvas siit välja, et vend vähk oli mingi kütuse peal. :D Kuigi sa peaksid sellega harjunud olema, et kõike arvatakse. Ära nüüd selle toidulisandi taha ka poe. Tunnista fakti, et oled lihtsalt vanaks jäänud. Varsti pead mündikogumise ka margikogumise vastu vahetama: margid on kergemad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd nii ka kirjuta. Muidu loeb terve Eesti rahvas siit välja, et vend vähk oli mingi kütuse peal. :D Kuigi sa peaksid sellega harjunud olema, et kõike arvatakse. Ära nüüd selle toidulisandi taha ka poe. Tunnista fakti, et oled lihtsalt vanaks jäänud. Varsti pead mündikogumise ka margikogumise vastu vahetama: margid on kergemad. ;)

See kütus ei ole midagi erilist, aga mulle sobib ja pani laksud käima! Marke küll koguma ei hakka- see oleks mark! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.jaanuar 2012

Paar päeva jälle edasi liikunud lähemale päikesele ja kalapüügihooajale. Viimastel ppäevadel olen teinud igal päevad bodypumpi: Pühapäeval 2 tundi, esmaspäeval 2 tundi, täna 1 tund ja kolmapäeval 2 tundi... Hoiab päris hästi vormis ning toitumisega olen ka olnud võrdlemisi tagasihoidlik. Kanafileed ja tuunikala on olnud ka igal päeval menüüs. Eks teinekord saab endale lubada ka niiöelda tavainimese toitu. Jõusaalis ei ole nüüd suuri raskuseid kangutama hakanud, aga küll ma ennast parandan! Homseks loodan youtubes üles panna oma 2004 aasta uhked suusahüppe pildid ning siis ilmselt rõõmu paljudele! Toidulisanditest eile-täna HT-R, WHEY+, PROMIX, JOINT+, PUMP+, FEED, PRODE90, HERA80 ning uued SHOCK ja BLOCK.

Mündikogumisega olen jälle usinamalt tegelema hakanud ning lähiajal loodan nendest põhjaliku ülevaate ka facebooki albumites üles panna.

Pidage vastu!

Üks vanem pilt 2009 aastast:

post-50-0-23496400-1326836122.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Tervitused sinna Lõuna-Eesti kulturismimekasse. Tuli kohe ette, kes see olla võis. Vähemalt mees naudib protsessi. Teed eesmärgini on erinevad- milline kellelegi sobib. :)

Kuulsin, et kõnealune härg on päris heasse vormi jõudnud. Mis tal hetkel kaal olla võiks? Loodan, et on veel rohkem normaliseerunud?

Tänan huvi tundmast, kaal hetkel 88 kandis ^_^ Olen juba pikemat aega üsna normaalne, aga eks kõrgkool ja pidev uuringute lugemine teeb oma töö :lol: :lol: :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes on kulturism ja koeranäitus suht samad, kus hinnatakse kindlasti ka proportsioone. Ainult hambaid ei hakka keegi kulturismilaval kontrollima. :P

Noh-noh... eks siit (vanast) foorumistki jooksis ju su enda hambalugu läbi kunagi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan huvi tundmast, kaal hetkel 88 kandis ^_^ Olen juba pikemat aega üsna normaalne, aga eks kõrgkool ja pidev uuringute lugemine teeb oma töö :lol: :lol: :lol:

Hea kinomees! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh-noh... eks siit (vanast) foorumistki jooksis ju su enda hambalugu läbi kunagi :rolleyes:

Oo jaa... Nagu kummikommidki mida hiljem päris mitmed koondislased enne võistluseid on kasutanud. Õnneks ma olen nüüd hakanud selliseid põnevamaid teemasid vältima ja kõik on rahul. Väga oluline koos huntidega kaasa ulguda ja tore elu meil siin lauda taga konnatiigis :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin just youtubes üles 2004 aasta video, mida ma olen ka siin portaalis kunagi ammu eksponeerinud, aga enam ei leidnud üles. Püüan neid saltosid ka sellel talvel hüpata. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi maksad, siis võin teha :D.

Peaks ise ka sel aastal midagi huvitavamat tegema. Mingi 360' backflip või double backflip. :)

Kes on rääkinud maksmisest? Seda tehakse rohkem suurest huvist spordi vastu! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi neid saltosi on tehtud igasuguseid ja siiani teen vahest.raha eest tegema ei hakka see rohkem nagu solvamine,küsimise peale ammugi mitte :)

Jah, igasugused trikitamised on võrdlemisi tänamatud üritused. Ise enda jaoks võib ju teha, aga selleks, et mingi publiku soove rahuldada ei ole küll mõtet jamada. Omal ajal oli nii, et kui mõni vahva suusamees tegi mingeid eriti keerulisi hüppeid, siis massid nõudsid, et veel teeks ja kui siis midagi ebaõnnestus ja vend haledalt kukkus, siis oli parastajaid ning keegi ei läinud abi kutsuma. Kui teengi enda jaoks sellel talvel mõned hüpped, siis püüan sellises kohas teha, kus ei oleks võõraid- vaid paar asjalikku kaamerameest hea varustusega. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa. Tahaks isegi kunagi oma vabakavas salto ära teha+ mõne teise hea nipi, mida MM vabakavadest näinud olen. See nõuab aga omajagu harjutamist. Võimlemise tunnis suutsin batuudil lõpuks salto ära teha ja muid huvitavaid trikke. Võistluskaalus on neid trikke ka lihtsam sooritada, kuigi siis tuleb jälle energiapuudus mängu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete üks nendest kulturistides kes aitavad purustada müüti,et kõik kulturistid on puised ja nurgelise liikumisega :rolleyes:

Keep Going!!!

Tänud!

Ma ise olen ka enda kohta igasuguseid kohmakaid legende kuulnud. Igal lollil oma lõbu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa. Tahaks isegi kunagi oma vabakavas salto ära teha+ mõne teise hea nipi, mida MM vabakavadest näinud olen. See nõuab aga omajagu harjutamist. Võimlemise tunnis suutsin batuudil lõpuks salto ära teha ja muid huvitavaid trikke. Võistluskaalus on neid trikke ka lihtsam sooritada, kuigi siis tuleb jälle energiapuudus mängu.

Pole hullu! Kui jooksed pea ees vastu seina, küll siis saad ka mingi eripreemia! :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×