Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

vbl saad siit kuuenda lolli küsimuse oma nimekirja, aga: oota, misasja, sa oled ca. 4500 kalorilises defitsiidis!?!

it that's the case, siis... ISSAND JUMAL!

igatahes, nagu kulturistile soovima peab: vesi naha vahele!

ära siis unusta kohalikke münte oma kogusse sebida.

See on raamatuväline dieet ja ainult Imrele ilmselt sobiv. Ilmselgelt enamuse meist paneks see mingisse kliinilisse konditsiooni. :)

Edu sulle Imre!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See salto oli väga efektiivne ikka :)

Palju õnne!

Jah, poolsalto sobis sinna hästi seekord, aga vabakavas pean veel mõned muudatused tegema. Paar asja jätan vahelt ära, et liiga kiireks ei läheks ning poosid saaks paremini sisse võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis neljapäeva õhtul kaalusin Tartu Planet-Spordi kaaluga 77,5 kg, täna õhtul 84,7 kg... Esmaspäevaks saab vast tagasi -82 kg, aga ise ka aru ei saa, kuidas see kaal nii kiiresti tõusis. Kiiresti soolad ja vesi välja ning järgmisel nädalavahetusel vigade parandus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabakava ka täitsa korralik! :) Palju õnne!

Huvitav, kas kulturismi vabakavas toidaks kui midagi sarnast järele teha?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabakava ka täitsa korralik! :) Palju õnne!

Huvitav, kas kulturismi vabakavas toidaks kui midagi sarnast järele teha?

KNOW YOUR INTERNETS!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KIIRE KOKKUVÕTE PÕHJAMAADE MEISTRIVÕISTLUSTEST 2011 ROOTSIS, LUNDIS.

Niisiis, esimene võistlus sellel hooajal selja taga ning teen kiirelt mõned kokkuvõtted.

1. Korraldus: Rootslastele ei saa midagi ette heita- väga viisakas hotell ning võistlused kulgesid ilusti ajagraafiku järgi. Mingisuguseid viperusi selles suhtes ei täheldanud.

2. Eesti koondis: Väga meeldiv seltskond ning rõõmu tegi asjaolu, et kõik, kes eestlaste poolt lavale saadeti, kõik ka medali said.

3. Mis häiris? Kummaline, et kui oli võitjate väljakuulutamine, siis lasti võitja riigi hümni ning publik lihtsalt istus ning püsti tõusid ainult eestlased ja mõned soomlased. Kuningriiklased ei liigutanud varvastki kui nende hümni lasti. Kummaline.

4. Võistlusgrimm. No ma ei tea. Kuna valgustus oli seekord lavale päris lähedale toodud, siis hakkas seal võistlejatel päris ruttu palav ning higi hakkas ojadena voolama. Mina ise panin kogu grimmi peale alles võistluspäeva hommikul, sest eelistasin veel võistlustele eelneval öösel magada puhaste linade vahel ja ennast välja puhata ning lõppkokkuvõttes oli koondisekaaslastega tulemus üks. Grimm oleks võinud oluliselt tumedam olla, aga läks kuidas läks. Paljudele konkurentidele jäime paraku grimmiga alla. Kui Eesti meistrivõistlustel kõik ühte ja sama grimmi kasutavad, siis on ok, aga enne MM-i võik selle teema jälle üle vaadata.

5. Minu võistlusvorm. Ei ole rahul just võistlusvormiga. Kodune töö oli ilusti tehtud, aga suutsin ikkagi kuiva vormi võrdlemisi haledalt ära rikkuda. Kuna peale kaalumist oli väga tühi tunne, siis ennast tagasi ei hoidnud ning alustasin kohe laadimist. Ööseks oli vorm juba päris hea ning pidasin plaani ka hommikul kuuma vanni minna, aga selle asemel läksin vooluga kaasa ja koondisekaaslastega rootsi laua rõõmudest osa saama. Võistluspilte vaadates tuleb muidugi masendus peale. Lisaks oma lollusest tingitud jamast, tekkis laval samuti probleeme, kui pidin näiteks topeltbicepsi poosis kannad kokku lükkama nagu kulturismis. Ma ei ei ole nii harjunud, sest EM-il ja MM-il ei ole küll probleemi, kuidas võistleja klassikas jalgu hoiab. Kui lükkasin kannad kokku, siis ei suutnud enam seljale ja kõhule mängida ning nii ta läks. Loogiline, et kui oled ühte moodi harjutanud, siis lava peal enam teist moodi ümber ei õpi. Vabaseisudega ei ole ma ka üldse rahul ning seda peab kõvasti harjutama lähipäevadel.

6. Konkurendid: Üldine tase oli võrdlemisi tagasihoidlik seekord ning minu kategooria(samuti abs võitja) võidumehe(nagu paljude rootslaste jaoks) kasuks mängis kindlasti kodusaal, korralik grimm ning minu ebaõnn. Pärast võistluseid tulid erinevate riikide tegelased minu juurde ja ütlesid, et mina oleks pidanud võitma, aga see juba on selline spordiala, kus ei saa mõõta kui kaugele keegi hüppas või mis ajaga jooksis.

post-50-1319461438_thumb.jpg 21.oktoober enne "laadimist" kaalumise ajal.

post-50-1319461448_thumb.jpg 22.oktoober pärast "laadimist" võistlustel. Loodan selliseid vigasid enam mitte korrata.

Kalkulatsioon: Selles suhtes, et natuke valgustsut kõigile, kes kurdavad, et Eesti meistrivõistluste peale lähevad hirmsad väljaminekud jne või et pilet on liiga kirves. Minu tagasihoidlik kalkulatsioon viimastest võistlustest on masendav:

Lennupiletid Tallinn-Kopenhagen-Tallinn: 175 EUR

Rongipiletid Kopenhagen-Lund-Kopenhagen: 2 x 137 SEK

Võistlusgrimm: 48 EUR (Olen endiselt Otile sees)

Lisaks autoga Tartu-Tallinn-Tartu kütus: 55 EUR

2 ööd Lundi hotellis: 950 SEK (Kes viitsib, arvestab eurodeks ümber)

Lisaks toitlustus koha peal, igasugused erinevad transpordi ja olmekulutused: 60 EUR. Võistluseelseid väljaminekuid(massaaž, solaarium, toidulisandid jne) ei arvestanud.

Kokkuvõtteks: Omad vitsad peksavad ning igasugune laadimine ja poseerimine on väga individuaalsed. Loodan, et aastaid võistluskulturismiga tegeleva sportlase 52 võistluse kohta avalik enesekriitika ei innusta nüüd igasuguseid tühikargajaid targutama, et oleks pidanud nii või naa tegema. Usun, et saan oma jõududega hakkama ja väga võimalik, et mul on välja kujunenud päris korralik analüüsivõime ilma teiste abitagi... Üldiselt igasugune konkurentide mahategemine kas siis avalikult või selja taga ei ole viisakas. Päevad ei ole vennad ning nädalavahetused ei ole õed... Igal juhul oli ühe võistluse kogemus enne Eesti meistrivõistluseid väga oluline ja kui ma pühapäeval korralikku teravust ei näe, siis enne saunast välja ei tule kui hakkab triibutama! :D Kohtumiseni juba sellel nädalavahetusel Tallinnas, Eesti meistrivõistlustel!

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vesi tuleb välja!

Niisiis kui eile oli kehakaal üllatuslikult Planet Spordi riideruumis 84,7 kg, siis täna õhtuks peale bodypumpi näitas sama kaal kõigest 80,1 kg! Super! Neljapäevaks peaks kõik jälle ok olema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vesi tuleb välja!

Niisiis kui eile oli kehakaal üllatuslikult Planet Spordi riideruumis 84,7 kg, siis täna õhtuks peale bodypumpi näitas sama kaal kõigest 80,1 kg! Super! Neljapäevaks peaks kõik jälle ok olema. :)

Oot, aga kuidas selle pitsaga ikka asi jääb :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna keskpäevaks oli kehakaal kukkunud juba 79,3 kg-le. Kaalulangus viimase 40 tunniga: 84,7-79,3= 5,4 kg! Homme loodan olla juba alla 79 kg ning laupäevaks 78 kg lähedal. Täna on toidulisanditest läinud JOINT+, BURNER, GREEN TEA ning paar väikest WHEY+ ja PRODE90 shaket.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erakordselt suured tänud Kalevile 3 albumi müntide eest! Siiani sorteerin ja päris palju selliseid münte, mis minu mündikogust siiani puuduvad!

VEELKORD SUURED TÄNUD!

post-50-1319543850_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel üks pilt ka eelmise nädalavahetuse tegemistest. Pilt pärast kaalumist ja esimest laadimist reede õhtul 21.oktoober 2011 Rootsis, Lundi linnas:

post-50-1319544318_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erakordselt suured tänud Kalevile 3 albumi müntide eest! Siiani sorteerin ja päris palju selliseid münte, mis minu mündikogust siiani puuduvad!

VEELKORD SUURED TÄNUD!

post-50-1319543850_thumb.jpg

Võta heaks.

Kuna nad seisid mul aastaid voodi all peidus, sai vähemalt kellelegi head meelt valmistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel üks pilt ka eelmise nädalavahetuse tegemistest. Pilt pärast kaalumist ja esimest laadimist reede õhtul 21.oktoober 2011 Rootsis, Lundi linnas:

post-50-1319544318_thumb.jpg

Varem olen juba tahtnud öelda, aga pole hakkanud. Et rind ja biitseps poosi ajal võiks õlg natuke alla lastud olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varem olen juba tahtnud öelda, aga pole hakkanud. Et rind ja biitseps poosi ajal võiks õlg natuke alla lastud olla.

Minu käest juba küsiti täna, et mis sellel Sargel on? Mina tõesti ei osanud vastata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu käest juba küsiti täna, et mis sellel Sargel on? Mina tõesti ei osanud vastata :)

Haha. :D

Ma ka ei tea!

Sama küsimus nagu, mis vahe on Raineril ja mongolil?

V: Ei tea.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×