Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Eks kui oled aus sportlane, siis suhtutakse ka Sinusse austusega.

Mis MM dopinguproovidesse puutub, siis ma oman Sinuga samu unistusi ja lootusi ;) Ja eks selle nimel töö käib.

:DLoodame, et Eesti on suureks eeskujuks paljudele riikidele selles küsimuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14.SEPTEMBER 2011

Viimane ööpäev on olnud...pöörane. Kehakaal kõigub hullumeelselt üles-alla, aga enesetunne on veel täiesti normaalne.

13. septembri õhtul kehakaal: 84,2 kg

14. septembri hommikul enne bodypumpi 83,2 kg. Pärast tundi esimene saun.

14. september kl 15:00 pärast jõusaali: 81,4 kg.

14. september kl 17-18:00 jälle bodypump ja eraldi veel noorte grupiga mõned bodypumpi harjutused. Teine saun.

Kui õhtul koju jõudsin, siis oli kehakaal 80,1 kg!

Oleme ausad- mina ei oska 100 grammi kaupa alla võtta. Aga vorm on juba täiesti teisest puust! Oluline proportsioone säilitada ja küll hakkab minema!

Lisaks kergele palavikule tõusis bodypumpi tundide arv hüppeliselt. Söögiisu on vähenenud, kõik on kõige paremas korras!

Täna sain oma mündikollektsiooni põnevat uuut materjali: Eesti proovieurod, Kibralatari proovieurod, samuti Poola ja Läti rahad koos proovieurodega:

post-50-1316029376_thumb.jpg post-50-1316029402_thumb.jpg post-50-1316029430_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.september 2011

Täna siis järjekordne sisutihe päev hakkab lõpule jõudma. Trenne oli täna ainult 2- jõusaal ja bodypump, aga vorm on muutunud 3-4 päevaga hüppeliselt kuivaks ning juba praegu kindlasti parem kui kevadel... Võimalusel püüan täna ka ühe põneva pildi hetkevormist üles riputada. Selle Ivo tegi täna pärast bodypumpi kui minu kehakaal oli Planet-Sport riideruumis kõigest 79,7 kg. Toidukogused on vähenenud ja tunda annab ka kerge palavik.

Toidulisanditest läksid täna BURNER, WHEY3, RECO2 ja rohelistest GREEN TEA, HERA80. Võtsin võrdlemisi väikesed kogused seekord.

MÜNDID:

See teema on ka minu jaoks oluline ning rõõmu teeb, et minu tegemistel hoitakse ikka silma peal ning abivalmis kaaskodanikud toetavad minu mündikogu uute müntidega! Eile käisin läbi Paidest, kus üks vanem spordimees toetas mind vanemate Soome, Angola, Mongoolia, Viet-nami, Ethioopia, Guinea, Austraalia, Uruguai ja paljude teiste müntidega. Suured tänud sellele sõbralikule mehele!

Ka täna sain münte juurde. Ootamatult tormas Fitshop Eedenisse üks tragi tütarlaps ja tal oli isegi jalgratas ja seljakott kaasas. Siis asetas minu lauale mündid ja tormas välja. Siis tuli varsti tagasi ja oli palju rahulikum ning selgus, et tegemist on samuti Fitness.ee kasutajaga, kes samuti leidis oma elamisest põnevaid münte Mexico, Venemaa, Inglismaa, Leedu, Taani, Rootsi, Thai, Ungari ning Poola reisidest. Vastukaubaks sai preili endale spordibatooni ja energialisandit!

SUURED-SUURED TÄNUD KÕIKIDELE TOETAJATELE!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VARSTI AVAME:

post-50-1316296942_thumb.jpg

:P

Päris hea kui oleks selline koht. Sisekujunduses saaksid münditemaatikat kuidagi kasutada ja menüü jõusaalisõpru silmas pidades kujundada - oleks omapärane ja kliente jaguks!

Vorm ka täitsa korralik juba :D

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris hea kui oleks selline koht. Sisekujunduses saaksid münditemaatikat kuidagi kasutada ja menüü jõusaalisõpru silmas pidades kujundada - oleks omapärane ja kliente jaguks!

Vorm ka täitsa korralik juba :P

Selles suhtes töö käib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16.september 2011

Ka täna sain münte juurde. Ootamatult tormas Fitshop Eedenisse üks tragi tütarlaps ja tal oli isegi jalgratas ja seljakott kaasas. Siis asetas minu lauale mündid ja tormas välja. Siis tuli varsti tagasi ja oli palju rahulikum ning selgus, et tegemist on samuti Fitness.ee kasutajaga, kes samuti leidis oma elamisest põnevaid münte Mexico, Venemaa, Inglismaa, Leedu, Taani, Rootsi, Thai, Ungari ning Poola reisidest. Vastukaubaks sai preili endale spordibatooni ja energialisandit!

SUURED-SUURED TÄNUD KÕIKIDELE TOETAJATELE!!!

No parem hilja kui mitte kunagi kohale jõuda! :) Seal kotis olid valdavalt trennivarustus muide :D Egas ma trenni narrima siia tuld :P Aga geel kulus ära küll eilsel pikal-pikal trennil (no on ikka teine mekk küll Lõuna-Eestis sõita!).. Seega tänud Sulle pigem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile käisin läbi Paidest, kus üks vanem spordimees toetas mind vanemate Soome, Angola, Mongoolia, Viet-nami, Ethioopia, Guinea, Austraalia, Uruguai ja paljude teiste müntidega. Suured tänud sellele sõbralikule mehele!

Tore kui sain kasuks olla.

Sa nagu oleks kartnud mind röövida ja võtsid ainult väikese osa.

Aga nagu ma aru sain ei jäänud see Paide reis sulle viimaseks.

Mündid ootavad sind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No parem hilja kui mitte kunagi kohale jõuda! :) Seal kotis olid valdavalt trennivarustus muide :D Egas ma trenni narrima siia tuld :) Aga geel kulus ära küll eilsel pikal-pikal trennil (no on ikka teine mekk küll Lõuna-Eestis sõita!).. Seega tänud Sulle pigem!

Pole tänuväärt ja ära kihuta! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile käisin läbi Paidest, kus üks vanem spordimees toetas mind vanemate Soome, Angola, Mongoolia, Viet-nami, Ethioopia, Guinea, Austraalia, Uruguai ja paljude teiste müntidega. Suured tänud sellele sõbralikule mehele!

Tore kui sain kasuks olla.

Sa nagu oleks kartnud mind röövida ja võtsid ainult väikese osa.

Aga nagu ma aru sain ei jäänud see Paide reis sulle viimaseks.

Mündid ootavad sind.

Kindlasti kohtume veel! Kõikidest maailma erinevatest müntidest jääb mul veel väga palju puudu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

18.september 2011

Sügis on kätte jõudnud ning puud hakkavad vaikselt punaseks minema. Selja taha jääb ilus suvi ja loodetavasti tuleb ka väga võimas sügishooaeg. Tööd on kõvasti tehtud ning nüüd ei tohi enam seisma jääda. Koondisele olen andnud oma "jah"-sõna, et osalen sellel aastal jälle ka Põhjamaade meistrivõistlustel ning sügisel tulekul kokku siis 3 erinevat võistlust. Natuke kurb, et seekord peame Põhjamaade MV reisikulud ise kinni maksma, aga eks siis tõmbame püksirihma koomale :D

Treeningud:

Endiselt ikka jõusaal ja bodypump! Sellel nädalal koos asendusega 9 tundi bodypumpi ning jõusaali igal päeval. Laupäeval olime koos noore Normaniga kahekesi Planet-Sport jõusaalis ning laupäeviti kasvab lihas kõige paremini! Sandra oli ka laupäeva hommikul saalis meie grupist. Viimastel päevadel olen enda treeningutesse lisanud ka stepperi. Vajalik masin jalgadele ja ülakehale. Lähiajal plaanis regulaarselt ka massööri juures käima hakata.

Toitumine:

Laupäeval võtsin lõdvemalt ja kehakaalu pärast eriti muret ei tundnud. Kaal on nüüd tõusnud hinnanguliselt 82,5 kg, aga mul on täna veel üks bodypump ka! Arvatavasti uuel nädalal hakkavad numbrid jälle kukkuma...

Lisanditest hetkel WHEY+, PROMIX, BURNER, HERA80, PRODE90, GREEN TEA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid tänasest päevast. Võrreldes reedega olen nüüd 2-3 kg jälle juurde võtnud, aga plaanis on teha uued pildid juba kolmapäeval ja seekord teise valgusega.

post-50-1316377273_thumb.jpg post-50-1316377285_thumb.jpg post-50-1316377392_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõned pildid tänasest päevast. Võrreldes reedega olen nüüd 2-3 kg jälle juurde võtnud, aga plaanis on teha uued pildid juba kolmapäeval ja seekord teise valgusega.

Olles just näinud Phil Heathi eilseid olümpia pilte... :D

Aga päris kuiv vorm sul!

Rootsis näeb järgmine kuu :P

Muudetud kasutaja H2TheO-Z poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olles just näinud Phil Heathi eilseid olümpia pilte... :P

Aga päris kuiv vorm sul!

Rootsis näeb järgmine kuu :)

Nii ei saa ju päris võtta, et kui ma olen käinud Elton John kontserdil, et siis keegi teine ei oskagi laulda. Mr Olympia on muidugi kõige kõrgem level, aga kaalukategooriad ja kütus on ka teised :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reie kakspea on tublisti väljas juba :D.

Eks nüüd hakkab iga päev teravust juuurde tulema. Varsti ajan sääred ka siledaks ja läheb veel paremaks. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.september 2011

Tänaseks üks trenn tehtud ning õhtul teine ring kehakultuuri. Enesetunne hea, aga kehakaal natuke suur- 82 kg. Töö käib ja küll võtan veel homseks alla. Toidulisanditest proovisin täna natuke uut FAST RUSHi ning töötab küll väga hästi. Mingit väsimust ei ole ja tahaks lennata. Õhtul jõusaalis paugutan ja elan ennast välja. Proovin nüüd vaikselt iga päev rööbaspuudel surumist korduste peale ning eile tegin kergelt 30 kordust järjest. Täna püüan seda numbrit ületada ja kui peaksin vähemalt 60 tegema, siis panen oma nime Athletic Fitnessi võistlustele ka kirja :D

Lõpetuseks meenutusi ühest parimast filmist läbi aegade:

post-50-1316515698_thumb.jpg post-50-1316515705_thumb.png post-50-1316515711_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
20.september 2011

Proovin nüüd vaikselt iga päev rööbaspuudel surumist korduste peale ning eile tegin kergelt 30 kordust järjest. Täna püüan seda numbrit ületada ja kui peaksin vähemalt 60 tegema, siis panen oma nime Athletic Fitnessi võistlustele ka kirja :D

Ma kujutasin ette, et pumpad vähemalt 100 järjest oma triitsepsiga :P Olen suvi otsa triitsepsit piinanud ja jõudsin just hommikuvõimlemises 420 korduseni 10 seerias. Ja nüüd ütles Arnold Tokko viimasel BP esitlusel, et rööbaspuudel surumine on rahvale arusaamatu ja äkki jääb AF-ilt välja. Deem! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et Eesti teeb siis enda ise oma võistlusreeglid erinevalt Põhjamaadest!? :)

Ma kujutasin ette, et pumpad vähemalt 100 järjest oma triitsepsiga :D Olen suvi otsa triitsepsit piinanud ja jõudsin just hommikuvõimlemises 420 korduseni 10 seerias. Ja nüüd ütles Arnold Tokko viimasel BP esitlusel, et rööbaspuudel surumine on rahvale arusaamatu ja äkki jääb AF-ilt välja. Deem! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti ei tee mingeid reegelid vaid pakub välja alternatiivid, mis on vajalikud "demo" võistluse läbiviimiseks - see ei saa ajaliselt ära võtta palju aega põhiprogrammist, mis on siiski klassika MM ja MK etapp fitness, bf ja kulturism. Olen ise üle 30 suurvõistluse näinud ja "haigutanud" saalis - et võistlus venib pikaks. Demo võistluse üks eesmärke on mõjuda atraktiivselt eelkõige IFBB asjameestele - kes näevad seda esmakordselt ja kui see neile ei tundu liiga pikk ega lohisev, siis mõjub see asi ka atraktiivselt. Pärast hakatakse nagunii paika sobitama mis alad rahvusvahelisl võistlusel jääks ja milliseks see formaat kujuneks, et mitte öösse minna kui kohal oleks juba 30 - 40 riigi võistlejad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kujutasin ette, et pumpad vähemalt 100 järjest oma triitsepsiga :P Olen suvi otsa triitsepsit piinanud ja jõudsin just hommikuvõimlemises 420 korduseni 10 seerias. Ja nüüd ütles Arnold Tokko viimasel BP esitlusel, et rööbaspuudel surumine on rahvale arusaamatu ja äkki jääb AF-ilt välja. Deem! :)

Ei ole siin midagi arusaamatut! Üks parimaid harjutusi üldse! Võimalik, et võistlustel jäävad reeglid pigem arusaamatuks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×