Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Need isepäevitajad on üks paras veiderdamine. Pott asfalti ja jume on selline et isegi mooramaa mehed kadestavad!

Jah, isepäevitajatega on ikka jamamist olnud, aga oma praktikas olen paaril korral ka väga ühtlase grimmi otsa sattunud. Peab lihtsalt katsetama rohkem. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodetavasti ilusaks ta veel läheb kui dieedile hoogu juurde annan. :P

jah,koik see ju alles algus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reede, 9.september 2011:

SOS:

Teinekord teeme päris ootamatuid manöövreid, mida siis pärast mõnuga kahetsema peame. Nii minagi sain südaöösel tuttavalt telefonikõne, et ta on oma masinaga kusagil karjääris kinni ja et mina olen tema viimane lootus. Siinkohal juhin kõigi tähelepanu, et kui keegi on nii hädas, et tal on viimane lootus, siis arvestage, et ta on valmis haarama õlekõrrest ükskõik mis hinnaga ja kõik ülejäänud on selleks hetkeks sügavalt po.ui. Sõitsin siis oma masinaga kohale ning kusagil võsas oli mees oma väikebussiga korralikult esisillaga sisse vajunud. Minu masinast oli see buss kindlasti raskem ning pinnas oli mõnusalt pehme. Juhtus see mis juhtuma pidi. Minu auto ei suutnud suuremat masinat välja tõmmata ning hädasolijal tekkis uusi ideid, mis minu masinat veel rohkem hävitaksid. Lõpuks jäin ise kinni ja nägin roppu vaeva, et välja saada. Usun, et enamus mõistavad, kui oluline on öösel magamine, mitte kusagil võsas öösel kl 01:30 mudaralliga tegeleda. Otsustasin linna tagasi sõita ning avastasin, et suure manööverdamise käigus kipub masin nüüd mäkketõusudel ära kustuma, samuti ei ole roolil enam võimu ja auto hetkel nagu mudapall. Ma tõsiselt kahtlen teinekord kas ikka torman appi. Masendav.

Uus kaal:

Mul on kodus siiani olnud üks vägagi korralik kaal, aga nüüd viimased nädalad olen avastanud, et pilt ja kaal ei lähe kokku. Eile näitas kaal 78,5 kg, aga vorm oli visuaalselt sellise kaalu jaoks liiga pehme ning enesetunne oli ka suurepärane. Perenaisega vaidlesime sellel teemal juba mitu päeva, et meie kaal näitab mingisugust jama ning minu hinnangul näitab kaal vähemalt 2 kg vähem, aga ilmselt rohkem. Perenaine läks siis eile õigluse huvides poodi ja ostis uue kaalu. Oleme ausad- minu kahtlustel oli alust: meie vana kaal näitas minu puhul vähemalt 3 kg vähem. Kindlasti oli sellise avastuse aluseks iseenda vormi liiga hea tundmine. Kui ikka aastaid ennast näljutatud ja tead, et läheb iga korraga raskemaks ja järsku oled nagu naksti võistluskaalus ning enesetunne on 5+, siis peab midagi valesti olema. Ma täpselt ei tea, millal see kaal jamama hakkas, aga kahtlustan, et juba kevadel enne EKV. Olen oma kaalu ja enesetunde kohta iga päev märkmeid teinud ning kevadel imestasin ka, et kaal oli kukkunud ja enesetunne endiselt väga hea. Igal juhul hea, et niigi läks! Olen siis ise hoolikam ja püüan uue kaalu järgi hakata oma elukest raskemaks tegema. Teistele ka kindlasti kasulik tähelepanek enne olulisi võistluseid kontrollida ennast erinevatel kaaludel.

Treeningud:

Kõik liigub sujuvalt õiges suunas. Mõned päevad tagasi tegin lamades surumises juba 130 kg x 7 kordust. Ka 140-ga paar kordust. Eks paistab, kuidas need numbrid siis muutuma hakkavad kui dieeditamine lõpusirgele jõuab. Järgmisest nädalast on mul vähemalt 8 bodypumpi nädalas ja kindlasti lihastele heaks vahelduseks. Püüan ka oma jõusaalitreeninguid muuta võimalikult vaheldusrikkaks.

Toitumine:

"Idarindel muutusteta". Endiselt linnulihafilee, lahja kohupiim rosinatega, tuunikala tükid, värske aed- ja puuvili. Teinekord kalmaarirõngaid ja samuti mõni lahja jogurt. Toidulisanditest põhiliselt: WHEY+, PROMIX, RECO2, BURNER, JOINT+ ja rohelistest PRODE90, HERA80, GREEN TEA. Uusi FAST lisandeid loodan oma programmi lisada 2-3 nädala pärast, aga enne kasutan vanemad lisandid ära.

Pidage vastu! :D

post-50-1315553496_thumb.jpg post-50-1315553503_thumb.jpg Vot selline peaks välja nägema umbes 79 kg vend vähk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Idarindel muutusteta". Endiselt linnulihafilee, lahja kohupiim rosinatega, tuunikala tükid, värske aed- ja puuvili. Teinekord kalmaarirõngaid ja samuti mõni lahja jogurt. Toidulisanditest põhiliselt: WHEY+, PROMIX, RECO2, BURNER, JOINT+ ja rohelistest PRODE90, HERA80, GREEN TEA. Uusi FAST lisandeid loodan oma programmi lisada 2-3 nädala pärast, aga enne kasutan vanemad lisandid ära.

Kui Su söömine on nagunii nii paika timmitud nagu ta on, kui suur on siis Burneri kasutegur, on see n. 1%, 5%, 10%? Või mitu päeva läheks ilma Burnerita kauem eesmärgile jõudmiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis oled ju natukene lihasmassi põletanud, kui kaal juba nii vähe, kuid samas nagu vorm võiks sinu arvates parem olla:P

Hmm, mulle jääb selgusetuks, kust kohast selline info pärit on, et ma olen lihasmassi põletanud. Ma nagu ise vaatan, et ei ole millimeetritki veel kadunud mitte kusagilt võrreldes võistlusvälise ajaga. Muidugi arvestan sellega, et võib natuke tagasi tõmmata kui hirmsa hooga nälgima hakkan ja teisiti enam kaalu maha ei saa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Su söömine on nagunii nii paika timmitud nagu ta on, kui suur on siis Burneri kasutegur, on see n. 1%, 5%, 10%? Või mitu päeva läheks ilma Burnerita kauem eesmärgile jõudmiseks?

Kui ma seda numbrit täpselt teaksin, siis oleks ok. Kasutegur on kindlasti juba see, et vähendab söögiisu, aga kui suur on thermo efekt täpselt, seda on raske öelda. Enda kogemustest võin öelda, et kasutegur on julgelt üle 5%. Siinkohal tuletan meelde, et igasugune kaalualandamine ja muud toidulisanditega seotud protsessid on väga individuaalsed ning rasvapõletajaid tikuvad tihtilugu maha tegema just need, kes ei ole neid kunagi ise õigesti proovinud või on vee välja saanud keelatud ainetega, mitte looduslike vahenditega. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea- vaatan, et "paks" on ikka vägagi suhteliseks mõisteks aetud :D

Iga mehe unistuste vorm ju?

Raske öelda, mida erinevad inimesed unistuste vormi all silmas peavad. Mõni hindab 60 cm bicepsit, teine hindab jälle täiesti kuiva ihu, kus terve keha triibutab, aga proportsionaalne väljanägemine on lõpuks nagu korpallur Mürkal, kolmanda jaoks on isegi olematu vorm täiesti pandav vorm...Hetkel võin öelda, et enda parimast vormist on asi veel kaugel ning välja jättes kohaliku konnatiigi esinemised püüan ikka sellel aastalgi maailma meistrivõistlustel esikuuikusse pääseda oma kategoorias.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.september 2011

Niisiis, viimastel päevadel olen tublisti kaalu alla saanud. Kui veel 2 päeva tagasi näitas uus kaal korraks 86,2 kg, siis täna hommikul oli ees juba 81,3 kg ning teen veel trenni ka ära ning loodetavasti läheneb kaal 80-le õhtuks... Oleme ausad- uue kaalu ja õigete numbritega on visuaalne pilt kordades kuivem kui eelmisel nädalal. Kes minu kirjutist loeb ja ei ole eelmiseid sissekandeid eriti lugenud, siis nendele lisainfoks, et ma soetasin omale uue kaalu, sest eelmine näitas juba igal päeval 78-79 kg, kuigi visuaalne pilt oli sellisest kaalust teravuse suhtes valgusaastate kaugusel. Ühesõnaga vana kaal valetas vähemalt 3-4 kilo, teinekord ehk rohkemgi. Sellist asja ei saa lubada. Minul sõltub teravus ikkagi kehakaalust nagu enamikel klassikutel.

Treeningutest:

Nüüd uue tunniplaani järgi on mul 8 bodypumpi nädalas. See tõstis hüppeliselt ka minu lihasvastupidavuskoormust ja sellega olen ka arvestanud. Lisaks jätkan ikka jõusaalitreeninguid ning püüan igal päeval ka jooksmas käia. Jõusaalis endiselt universaaltreeningud.

Toitumine:

Viimasel kahel päeval eriti midagi põnevat. Kõik kraanid hetkel kinni ja kui kaal on käes, küll siis saab mõõdukalt midagi lubada. Toidulisandeid ikka läheb ja sellised tooted põhiliselt: HERA80, PRODE90, GREEN TEA, WHEY+, PROMIX, BURNER, JOINT+. Mitte midagi uut ja põnevat, aga kui need lisandid hetkel toimivad ilusti, siis on ju kõik ok!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike vaheldus halli argipäeva: Täna annan võistlusvälise dopingukontrolli nagu ilmselt kõik Eesti Klassikalise kulturismi koondislased. Pean nüüd natuke sööma ja jooma, et kõik sujuks ilusti ja ei peaks dopinguküttidega pool õhtut ootama. Pidage vastu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike vaheldus halli argipäeva: Täna annan võistlusvälise dopingukontrolli nagu ilmselt kõik Eesti Klassikalise kulturismi koondislased. Pean nüüd natuke sööma ja jooma, et kõik sujuks ilusti ja ei peaks dopinguküttidega pool õhtut ootama. Pidage vastu! :D

Einoh: head aega IFBB. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike vaheldus halli argipäeva: Täna annan võistlusvälise dopingukontrolli nagu ilmselt kõik Eesti Klassikalise kulturismi koondislased. Pean nüüd natuke sööma ja jooma, et kõik sujuks ilusti ja ei peaks dopinguküttidega pool õhtut ootama. Pidage vastu! ;)

Noniii... Ja kuidas läks ?! :D Kõik sujus ;)?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noniii... Ja kuidas läks ?! :D Kõik sujus ;)?!

Jah, viisakas kontroll oli ning ega ma siis esimest korda seda projekti läbi ei teinud. Siiani kõige puhtam kontroll, sest tavaliselt oleme kotrolli läinud ju kohe pärast võistluseid lavalt higise, tatise ja õlisena. Loodan südamest, et leitakse rahalisi võimalusi et Klassikalise kulturismi maailma meistrivõistluste finaalist koheselt 3 esimest automaatselt kontrolli läheksid ning selline teade pannakse üles näiteks 1 nädal enne MM-i. Viimase MM-i dopingukontrollide tulemus oli ju kokkuvõttes masendav kui enamus kontrolli saadetud meestest põrusid ja osad medalimehed kõrvalruumis suurustasid, et kui neid oleks saadetud, siis oleksid nemad ka kindlasti põrunud...aga ei saadetud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, viisakas kontroll oli ning ega ma siis esimest korda seda projekti läbi ei teinud. Siiani kõige puhtam kontroll, sest tavaliselt oleme kotrolli läinud ju kohe pärast võistluseid lavalt higise, tatise ja õlisena. Loodan südamest, et leitakse rahalisi võimalusi et Klassikalise kulturismi maailma meistrivõistluste finaalist koheselt 3 esimest automaatselt kontrolli läheksid ning selline teade pannakse üles näiteks 1 nädal enne MM-i. Viimase MM-i dopingukontrollide tulemus oli ju kokkuvõttes masendav kui enamus kontrolli saadetud meestest põrusid ja osad medalimehed kõrvalruumis suurustasid, et kui neid oleks saadetud, siis oleksid nemad ka kindlasti põrunud...aga ei saadetud. ;)

Eks kui oled aus sportlane, siis suhtutakse ka Sinusse austusega.

Mis MM dopinguproovidesse puutub, siis ma oman Sinuga samu unistusi ja lootusi :D Ja eks selle nimel töö käib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×