Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

TÄHELEPANU SÄRGISÕBRAD!

Täna kl 19:30 kuulutan välja selle hirmsa pildiga särgi võitja. Siiani on olnud väga kahvatud kommentaarid ja kui nüüd keegi suudab millegi võimsaga sähvatada lähima 2 tunni jooksul, siis saab ka selle särgi endale!

Kuigi tahtsid pigem eestikeelseid kommentaare, kirjutan esialgu siiski inglise keeles - kõlab kuidagi paremini (kuigi õigekirja osas kindel ei ole): "Use spotter while benchpressing!". Ja kui ikkagi eestikeelset vaja, siis võiks see kõlada umbes nii, et "Kasutage pingil surudes julgestajat!"

Fitness.ee temaatiline kommnetaar võiks olla nt küllaltki päevatemaatiline: "Enne ja pärast FitCamp Orissaare laagrit" :D

Tervitusi Orissaarest,

Raimo B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi tahtsid pigem eestikeelseid kommentaare, kirjutan esialgu siiski inglise keeles - kõlab kuidagi paremini (kuigi õigekirja osas kindel ei ole): "Use spotter while benchpressing!". Ja kui ikkagi eestikeelset vaja, siis võiks see kõlada umbes nii, et "Kasutage pingil surudes julgestajat!"

Fitness.ee temaatiline kommnetaar võiks olla nt küllaltki päevatemaatiline: "Enne ja pärast FitCamp Orissaare laagrit" :P

Tervitusi Orissaarest,

Raimo :D

Väga tublid kommentaarid! Eks paistab, kas keegi suudab veel millegi põnevamaga vastata B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan neid särke ja mõtlen, et mis hea pärast sa küll need ostsid. :D

Need viimased auhinnasärgid sain rohkem kingituseks ja sobivad sellesse teemasse ideaalselt B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitu tuleb austada, ükskõik kui suur nälg ka poleks! - pildi kohta

No nendel meestel oli selles filmis eriline isu šokolaadi järgi. Väiksem mees sõi põhimõtteliselt kõike B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Massitsükkel Kirbu moodi!"

Kirbul mitte solvuda, huumoriga võtta;)

Väga õige tähelepanek, kuigi Kirp ise arvab ilmselt teisiti B):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis veel mõni mõte :D

"Steroid side effects"

"Lapsed, külastage hambaarsti"

Pole üldse paha! Sul on annet! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal ikka,kümnevõistlus on raske,jägmine ala burksi söömine.

Kusjuures filmis "SUERSIZE ME" osutus iga päev burksisöömine eluohtlikuks! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, aeg on täis ja aeg välja kuulutada võitja?

Kõik pingutasid kõvasti vastavalt oskustele ning raske on otsustada, kes võitis. Mida teie arvate? Saate veel oma lemmikkommentaatoritele toetava sõnaga abiks olla ja mind suunata õigele teele. Kl 20:00 on teema lukus ning siis kuulutan välja ka võitja enne Fitshop Tartu Eedeni poe kinni panekut.

Miks peaks teie lemmik võitma???

TULD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Enne ja pärast FitCamp Orissaare laagrit"

Särgimängu võitis kodanik R.Tamm :D

Kuidas võitjaga ühendust saada? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures filmis "SUERSIZE ME" osutus iga päev burksisöömine eluohtlikuks! B)

Päris nii mustvalgelt seal ei olnud. Iga päev võid burksi süüa, kui on isu ja midagi erilist ei juhtu - lihtsalt pea piiri.

AINULT burksi koos jookide ja muu sinna juurde kuuluvate lisadega mõjub ... mitte kõige paremalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Enne ja pärast FitCamp Orissaare laagrit"

Särgimängu võitis kodanik R.Tamm :D

Kuidas võitjaga ühendust saada? B)

Ipii ;) Võita on vägev.

Milliseid kontaktandmeid vaja läheb (ja kuhu need saata?) ja millisel moel ma selle igati ontliku särgi kätte saan ;) Juba kujutan ette, kuidas ma selles särgis tonnide viisi rauda trennis tõstma hakkan :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahjaa...kui keegi nt Tartust Orissaarde FitCampile tuleb, võiks/saaks särgi kaasa võtta ja nt Orissaare spordihoonesse jätta. See on nt üks variant. Kõik muud kah võimalikud (Smartpost nt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris nii mustvalgelt seal ei olnud. Iga päev võid burksi süüa, kui on isu ja midagi erilist ei juhtu - lihtsalt pea piiri.

AINULT burksi koos jookide ja muu sinna juurde kuuluvate lisadega mõjub ... mitte kõige paremalt.

Rebasepoisile maitseb burger nagu emapiim B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahjaa...kui keegi nt Tartust Orissaarde FitCampile tuleb, võiks/saaks särgi kaasa võtta ja nt Orissaare spordihoonesse jätta. See on nt üks variant. Kõik muud kah võimalikud (Smartpost nt).

Saadan postiga!

Ole hea, saada mulle e-maili aadressile(vendv@hot.ee) oma täpne nimi ja aadress! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäev, 18.juuli 2011.

Suht hirmus värk. Just tulime perenaisega Võrtsjärvelt kalalt ja astusin kaalule ning enda suureks üllatuseks hetkel kehakaal 81,2 kg! Ilmselt varsti magama ja hommikuks kaal loodetavasti alla 81 kg. Energiat on täna paris palju kulunud ning päev algas ka juba 07:30 bodypumpiga. Nüüd õhtul veel kõvasti sõudmist ja teisi ebainimlikke trikke ning nii see kaal kukub! Eks hoian iseendal kätt pulsil, et vinti üle ei keeraks. Vorm on selline poolkõva rannakas ning vajab tuunimist.

Kalapüügist:

Ok, olime siis pool õhtut kalal ning landiga täna Võrtsjärves ei olnud küll midagi teha. Vesi oli peegelsile ning mingid kalad ajasid vees üksteist taga, aga mitte minu lanti. Ühe imepisikese haugi ja paar ahvenat ikka sain, aga suht masendav. Püüdsin Kuusamo erinevate plekklantidega ja paari erineva volberiga. Lõpus isegi kummilantidega, aga mitte muhvigi. Niisama ei viitsinud toksida- püüdsime vahelduseks maisiga roosärgesid ja nendest Võrtsus puudust ei tule! Tulevikus peaks vist ikka rohkem planeerima ja kohta sisse söötma, aga ei ole nii suur spetsialist sellel järvel.

Mündikogumine:

Sain täna juurde Uganda, Mauritiuse ja St Helena saare münte. Püüan endiselt oma mündikogu kuidagi kuhugi albumisse riikide kaupa üles riputada, aga hull ettevõtmine.

Toitumine:

Täna siis päeval keedetud kanafilee, rasvata kodujuuust ning värsket kurki-tomatit. Lisaks loomulikult sellised lisandid: BCAA, JOINT+, BETA-ALANINE, RECO2, WHEY+, PROMIX ja rohelistest PRODE90.

Homme ja ülehomme olen Tartu Fitshopis müügimees! Tulge meile külla!!! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rebasepoisile maitseb burger nagu emapiim B)

Kas just nagu emapiim, aga ütleme nii et iga kahe kuu tagant käin ma ennast korra Hessis turgutamas ja noorust meenutamas. Burks on hea.

Ma panen ühe hea lingi ka siis - ära häbene klikkamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas just nagu emapiim, aga ütleme nii et iga kahe kuu tagant käin ma ennast korra Hessis turgutamas ja noorust meenutamas. Burks on hea.

Ma panen ühe hea lingi ka siis - ära häbene klikkamast.

No selle mehe soeng oli juba omaette vaatamisväärsus B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmaspäev, 18.juuli 2011.

Kalapüügist:

Ok, olime siis pool õhtut kalal ning landiga täna Võrtsjärves ei olnud küll midagi teha. Vesi oli peegelsile ning mingid kalad ajasid vees üksteist taga, aga mitte minu lanti. Ühe imepisikese haugi ja paar ahvenat ikka sain, aga suht masendav. Püüdsin Kuusamo erinevate plekklantidega ja paari erineva volberiga. Lõpus isegi kummilantidega, aga mitte muhvigi. Niisama ei viitsinud toksida- püüdsime vahelduseks maisiga roosärgesid ja nendest Võrtsus puudust ei tule! Tulevikus peaks vist ikka rohkem planeerima ja kohta sisse söötma, aga ei ole nii suur spetsialist sellel järvel.

Mul oli seal "Kapsaaias" selline kogemus, et loopimisega ei saanud midagi (v.a. üks haug walkeriga rohu seest), kuid trollinguga hakkas tulema. 6 tundi loopisime ja jäime praktiliselt nulli, aga trollinguga tuli tunni ajaga 6 haugi paati. Tõenöoliselt oli haug palavaga väga passiivne ja ainult mootori müra suutis teda ellu äratada korraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×