Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Tere Imre,

Üks küsimus oleks - nimelt kuidas on muutunud raskused sinu treeningutel, kui kaal on 81,2 kg? Kunagi, kui õigesti mäletan, said rinnalt väga suured numbrid ülesse?

Jõudu sulle tegemistes. B)

Minu tegemised sõltuvad suuresti eesmärkidest. Hetkel on eesmärk olla elu parimas suvevormis ja võimalusel augustis teha korralikud suvised pildiseeriad enne võistlushooaja algust. Samuti ajan praegu kaalu alla, et 16 juuni-03 juuli USA-s suure palavusega harjuda ning vähem higistaks. Plaanis teha võimalikult suur ring oma naise ja lapsega. Viimane suurem lamadessurumise teema oli mul 2006 aasta suvel, kus lamadessurumises tegin paar korda isiklikuks rekordiks 197,5 kg. Siis harjutasin surumist rohkem ning kehakaal oli ka umbes 90 kg. Kergema kehakaaluga ma nii suurte raskuste alla igaks juhuks ei roni, sest jõutõstjatele jääksin oma kaalus alla ning ei ole mõtet traumadega riskida kui teisel spordialal on jõutud euroopa ja maailma esikolmikusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui Sarge on harjunud, et sellisel puhul on juba midagi juhtunud, siis järelikult...

See pole häbiasi kui noorel mehel on noorte naiste suhtes kerge telk püksis. Hullem kui mees teiste meeste suhtes telklaagreid korraldama hakkab B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab tunnistama, et Imre Vähi on mulle viimasel ajal andnud mitu korda inspiratsiooni oma tegevustes. Viimati viskasin ka ikkagi magusad kohupiimad nurka ja läksin üle WHEY+PROMIX pulbritele hommikul ja õhtul valgunormi kätte saamiseks. Ülejäänu on nüüd võimalik täita tervislikumalt juurikate ja täisteratoodetega.

Teine inspiratsiooniallikas oli Imre kätekõverdused sõjaväetestides. Kevadest peale lisasin enda päevakavva kiire hommikuvõimlemise lõuatõmmete näol kuni 50 tõmbeni. Imre inspireeris mind sinna lisama ka kätekõverdused. Teen neid jalad 1m kõrgusel köögilaual, seni kuni 100 täis tuleb.

Kusjuures hommikul poolkinniste silmadega oli alguses ikka tunduvalt raskem minna ja teha lõugasid või kätekõverdusi. Kui tavalisi surumisi rööbaspuudel suudan teha 30 kanti jõusaalis, siis hommikul ärgates on ka 20 kõrgete jalgadega surumist rasked.

Aga "hommikuvõimlemine" on suurepärane, pärast seda oled ärkvel, külm dušš ja energiat kogu päevaks. Õhtul muidugi muud trennid otsa.

No sellised ülistustekstid toovad pisara silma! Pean sulle mõne oma pühendusega võistluspildi kingituseks saatma. Saad selle panna koju magamistoa seinale B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, huvi pärast küsiks, et mis raskustega sa bodypumpis erinevaid lihasgruppe kütad?

Muidu, kas surumise osas see 200 ei jäänud kripeldama?

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, huvi pärast küsiks, et mis raskustega sa bodypumpis erinevaid lihasgruppe kütad?

Muidu, kas surumise osas see 200 ei jäänud kripeldama?

200 kg surusin pea-aegu üles, aga mingi 2-3 cm jäi lõpust puudu. Kusjuures ise tõstsin raskuse peale ja eks see võttis ka natuke rammu vähemaks. Natuke ikka kripeldab, aga ehk kunagi proovin uuesti. Bodypumpis olen hakanud tegema tagasihoidlikumate raskustega. 25 kilose kangiga on harjutusi mõnus teha ja mul on ju teisi trenne ka peale bp- ei pea ennast ribadeks kiskuma. Olen küllalt kloune näinud, kes ajavad endale mingi hirmsa raskuse peale, aga kükid on väga kõrged ning igasugune õige tehnika valgusaastate kaugusel. Mingil ajal proovisin ka 40 kg kangiga kõvatada ja tegin poolkõvasid liigutusi. Ei olnud liha ega kala. Eelistan nüüd treenida kergema raskusega aga maksimaalselt puhtalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sellised ülistustekstid toovad pisara silma! Pean sulle mõne oma pühendusega võistluspildi kingituseks saatma. Saad selle panna koju magamistoa seinale :P

Tänan, kuid Schwarzeneggeri tapeedi võtsin maha kui sain 20 B) Nüüd inspireerivad ikka inimeste tegemised. Ma ei idoliseeri isikuid vaid hindan nende pingutusi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
200 kg surusin pea-aegu üles, aga mingi 2-3 cm jäi lõpust puudu. Kusjuures ise tõstsin raskuse peale ja eks see võttis ka natuke rammu vähemaks. Natuke ikka kripeldab, aga ehk kunagi proovin uuesti. Bodypumpis olen hakanud tegema tagasihoidlikumate raskustega. 25 kilose kangiga on harjutusi mõnus teha ja mul on ju teisi trenne ka peale bp- ei pea ennast ribadeks kiskuma. Olen küllalt kloune näinud, kes ajavad endale mingi hirmsa raskuse peale, aga kükid on väga kõrged ning igasugune õige tehnika valgusaastate kaugusel. Mingil ajal proovisin ka 40 kg kangiga kõvatada ja tegin poolkõvasid liigutusi. Ei olnud liha ega kala. Eelistan nüüd treenida kergema raskusega aga maksimaalselt puhtalt.

BP kavade esitlustel võib tõesti Imret näha ühe sügavama kükiga. Ütleks, et tema mõni kükk tuleb juba sügavusele kuhu tavaliselt harju keskmist enam ei soovitata minna, et kogu saalitäis ka sealt aasta pärast tervelt välja astuks. Aga enamasti kipuvad eriti mehed laduma oma kangile suuri raskusi ja siis tulevad ja kaebavad pärast või pudenevad vaikselt trennist.

Kuna Imre on tagasihoidlik, siis arvestades et mina olen Imrest lahjema muskulatuuriga pakuks ise Imre eest (las ta nüüd siis kinnitab või lükkab ümber B) tema BP raskusi: kükk 50kg, rind 40kg, clean-n-press 40-42kg, triitseps 25kg, biitseps 25kg, käärkükk 40kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust veidi pingutatakse üle selle surumise teemaga, et kui palju keegi. Võibolla ma olen maksimalist aga kui ma tean, et minust 20 kg kergemad vennad suruvad müstilisi raskusi, siis ma ei näe nagu mingi isiklikus suhteliselt lahjas tulemuses mõtet. Kaalun nt. 81 ja surun max 145, rohkem pole ka proovinud ja kui ka saaks rohkem, siis peaks nagu ka kükkima ja tõmbama rohkem. Mulle meeldib selline proportsionaalne areng. Kahjuks see proportsionaalsuse/mitmekülgsuse teema kandub mul ka lisaks aeroobsele üle, st. kui surumine tugev aga jooksmine nõrk, siis jälle meel mõru:-) See on vist minu kiiks, pean endale meelde tuletama, et kõiges ei saa korraga hea olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10.juuni 2011

Täna jälle rulluisutama ja baasharjutused ka kõik läbi. Vorm läheb järjest paremaks ja enesetunne hea. Kehakaal tõusis 84 kg, aga üle ei lase.

ERAKORDSELT SUURED TÄNUD ANGELA K-le põneva täienduse eest minu mündi- ja paberraha kollektsioonile! Olen hakanud ka põnevamaid paberrahasid kollektsioonile lisama.

post-50-1307690986_thumb.jpg Täna hommikul avastasin, et see vana rahatäht ei ole mitte vana saksa 500 marka, vaid 500 miljonit saksa marka. Sellel ajal muutus raha miljoneid kordi odavamaks mitte päevade, vaid tundidega ja lõpuks trükiti miljardiliseid rahaühikuid. Katlakütjatel tuli odavam kütta ahjusid rahatähtedega kui osta küttepuid. Kui Hitler võimule tuli, siis muutus olukord kiiresti paremaks selles suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
BP kavade esitlustel võib tõesti Imret näha ühe sügavama kükiga. Ütleks, et tema mõni kükk tuleb juba sügavusele kuhu tavaliselt harju keskmist enam ei soovitata minna, et kogu saalitäis ka sealt aasta pärast tervelt välja astuks. Aga enamasti kipuvad eriti mehed laduma oma kangile suuri raskusi ja siis tulevad ja kaebavad pärast või pudenevad vaikselt trennist.

Kuna Imre on tagasihoidlik, siis arvestades et mina olen Imrest lahjema muskulatuuriga pakuks ise Imre eest (las ta nüüd siis kinnitab või lükkab ümber :D tema BP raskusi: kükk 50kg, rind 40kg, clean-n-press 40-42kg, triitseps 25kg, biitseps 25kg, käärkükk 40kg.

Tricepsit olen bodypumpis selili surunud 35 kilose kangiga- see lihasgrupp on mul tugevam. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust veidi pingutatakse üle selle surumise teemaga, et kui palju keegi. Võibolla ma olen maksimalist aga kui ma tean, et minust 20 kg kergemad vennad suruvad müstilisi raskusi, siis ma ei näe nagu mingi isiklikus suhteliselt lahjas tulemuses mõtet. Kaalun nt. 81 ja surun max 145, rohkem pole ka proovinud ja kui ka saaks rohkem, siis peaks nagu ka kükkima ja tõmbama rohkem. Mulle meeldib selline proportsionaalne areng. Kahjuks see proportsionaalsuse/mitmekülgsuse teema kandub mul ka lisaks aeroobsele üle, st. kui surumine tugev aga jooksmine nõrk, siis jälle meel mõru:-) See on vist minu kiiks, pean endale meelde tuletama, et kõiges ei saa korraga hea olla.

81 kg ja 145 kg suruda on väga hea tulemus! Minu enda treenimised väga suurte raskustega jäävad ilmselt ikkagi "lapsepõlve". Nüüd olen aru saanud, et oluliselt kergema raskusega saab sama tulemuse kui õigesti teha. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
BP kavade esitlustel võib tõesti Imret näha ühe sügavama kükiga. Ütleks, et tema mõni kükk tuleb juba sügavusele kuhu tavaliselt harju keskmist enam ei soovitata minna, et kogu saalitäis ka sealt aasta pärast tervelt välja astuks. Aga enamasti kipuvad eriti mehed laduma oma kangile suuri raskusi ja siis tulevad ja kaebavad pärast või pudenevad vaikselt trennist.

Kuna Imre on tagasihoidlik, siis arvestades et mina olen Imrest lahjema muskulatuuriga pakuks ise Imre eest (las ta nüüd siis kinnitab või lükkab ümber B) tema BP raskusi: kükk 50kg, rind 40kg, clean-n-press 40-42kg, triitseps 25kg, biitseps 25kg, käärkükk 40kg.

Kas BP kangi maksimum 42kg pole? Pakun Imrele ise enam-vähem samu raskusi (muidugi triitsepsile +10kg) aga käärkükile pakuks natuke vähem, see maru intensiivne seekord. Aga milliste hantlitega? Tood saalist mingid ~15-20-sed? (õla ja triitsepsi lõpu jaoks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
81 kg ja 145 kg suruda on väga hea tulemus! Minu enda treenimised väga suurte raskustega jäävad ilmselt ikkagi "lapsepõlve". Nüüd olen aru saanud, et oluliselt kergema raskusega saab sama tulemuse kui õigesti teha. B)

õige,ikkagi "Inimene" ja suure algus tähega. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas BP kangi maksimum 42kg pole? Pakun Imrele ise enam-vähem samu raskusi (muidugi triitsepsile +10kg) aga käärkükile pakuks natuke vähem, see maru intensiivne seekord. Aga milliste hantlitega? Tood saalist mingid ~15-20-sed? (õla ja triitsepsi lõpu jaoks).

Ei, Don Oliver kangile kannatab otsa ajada täpselt 4x10kg + 2x5kg kettad, kang ise 1kg. Nii et ümmarguselt 50kg. Triitepsi pakkusin kogemata valesti. Mu enda triitsepsi tavaline trenniraskus on 25kg, nii et Imre jaoks tõesti +10 kuna tal triitseps tugevam.

Õlgu ei hakanud ennustama, sest need harjutused on väga erinevad. Ise ma mingeid hantleid ei viitsi tuua, teen 5kg ketastega lendamisi ja 20-25 kg kangiga muid asju. Kuid BP trenn ei ole ju nagunii jõusaal või eksponeerimise koht. Päris lolliks ei lähe B) Teen nii, et rahval oleks näha et pingutan mõistlikult ka ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust veidi pingutatakse üle selle surumise teemaga, et kui palju keegi. Võibolla ma olen maksimalist aga kui ma tean, et minust 20 kg kergemad vennad suruvad müstilisi raskusi, siis ma ei näe nagu mingi isiklikus suhteliselt lahjas tulemuses mõtet. Kaalun nt. 81 ja surun max 145, rohkem pole ka proovinud ja kui ka saaks rohkem, siis peaks nagu ka kükkima ja tõmbama rohkem. Mulle meeldib selline proportsionaalne areng. Kahjuks see proportsionaalsuse/mitmekülgsuse teema kandub mul ka lisaks aeroobsele üle, st. kui surumine tugev aga jooksmine nõrk, siis jälle meel mõru:-) See on vist minu kiiks, pean endale meelde tuletama, et kõiges ei saa korraga hea olla.

ei ole sugugi ainult sinu kiiks, mul on sama mõtteviis. varasemalt olen elus väga palju tegelenud jooksmisega, sügisest hakkasin aga jõusaalis käima. ja nii juhtuski, et selle aasta alguses jäi jooksmine kuidagi väga tahaplaanile - kui sügisel sai joostud 7 korda nädalas, siis nüüd tuli pigem kuu peale üks kord. tore, käisin saalis küll ja areng on ok jne, aga kuskil kuklas kummitas ikka pidevalt mõte et "tõsta mis sa tõstad, aga kui palju sa praeguseks joosta jaksad?"

nii ta lähebki. käin aktiivselt saalis ja üritan samas ka aeroobset mitte ära unustada, eriti jooksmist - sest see on ikkagi mu "leivanumber".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole sugugi ainult sinu kiiks, mul on sama mõtteviis. varasemalt olen elus väga palju tegelenud jooksmisega, sügisest hakkasin aga jõusaalis käima. ja nii juhtuski, et selle aasta alguses jäi jooksmine kuidagi väga tahaplaanile - kui sügisel sai joostud 7 korda nädalas, siis nüüd tuli pigem kuu peale üks kord. tore, käisin saalis küll ja areng on ok jne, aga kuskil kuklas kummitas ikka pidevalt mõte et "tõsta mis sa tõstad, aga kui palju sa praeguseks joosta jaksad?"

nii ta lähebki. käin aktiivselt saalis ja üritan samas ka aeroobset mitte ära unustada, eriti jooksmist - sest see on ikkagi mu "leivanumber".

Eks iga kingsepp jääb oma liistude juurde. Aja jooksul mõistame ikka, mis on meie enda jaoks kõige parem. Oluline, et suitsu ei teeks ja süütevedelikku ei jooks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee endale juhiload ja osta auto .. siis enam ei loe kui kiiresti sa jooksed.

Njah, neid küll ju, kes autoroolis ataki saavad, parem ikka jooksen edasi. Auto on tore asi aga minu füüsisele ei ole ta peale voltide kõhu peal midagi juurde andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna jälle rulluisutama ja baasharjutused ka kõik läbi. Vorm läheb järjest paremaks ja enesetunne hea. Kehakaal tõusis 84 kg, aga üle ei lase.

See 84 oli uiskudega ma arvan :P

ERAKORDSELT SUURED TÄNUD ANGELA K-le põneva täienduse eest minu mündi- ja paberraha kollektsioonile! Olen hakanud ka põnevamaid paberrahasid kollektsioonile lisama.

Täna hommikul avastasin, et see vana rahatäht ei ole mitte vana saksa 500 marka, vaid 500 miljonit saksa marka. Sellel ajal muutus raha miljoneid kordi odavamaks mitte päevade, vaid tundidega ja lõpuks trükiti miljardiliseid rahaühikuid. Katlakütjatel tuli odavam kütta ahjusid rahatähtedega kui osta küttepuid. Kui Hitler võimule tuli, siis muutus olukord kiiresti paremaks selles suhtes.

Mul on üks 20 miljardi margane postmark.

Muuseas kas see salapärane Angela K on salapärane austaja Angela aaK ? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Weimari Vabariigi rahatäht?

Ma kunagi ajaloo õpikus näinud pilte, kus lapsed mängisid tol ajal rahapakkidega :lol:

Põnev, põnev :P

Ahjusi köeti ka rahaga. Küttepuud tuli kallim osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See 84 oli uiskudega ma arvan :P

Mul on üks 20 miljardi margane postmark.

Muuseas kas see salapärane Angela K on salapärane austaja Angela aaK ? :P

Angela K pärisnimi on Kadi Tolk ja tal on Baltikumi kõige laiem selg! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Weimari Vabariigi rahatäht?

Ma kunagi ajaloo õpikus näinud pilte, kus lapsed mängisid tol ajal rahapakkidega :P

Põnev, põnev :P

Jah, ajalugu on põnev. Sellel ajal oli ilmselt väga vahva pangalaenu võtta- ühel päeval võtsid 1 miljoni pangalaenu ja ostsid maja, järgmisel päeval maksis leivapäts 100 miljardit :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahjusi köeti ka rahaga. Küttepuud tuli kallim osta.

Päris hale oleks selline variant, et "Tere härra! Maksame Teie eelmise kuu palga ära 100 miljardit marka, aga meil on ainult väikesed kopüürid 20 ja 50 margased teile anda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee endale juhiload ja osta auto .. siis enam ei loe kui kiiresti sa jooksed.

Meenub selline naljalugu kus mingi vähemalt 100 aastane vanataat oma mossega ühte BMW-d rammis. Bemmist kargasid välja suured musklis poisid ja kogunesid vanataadi auto juurde. Vanamees küsis peenikese häälega:"Sportlased?" Härjad vastasid üleolevalt:"Sportlased...sportlased..."

Taat võttis selle peale taskust revolvri ja suunas taevasse. Vajutas päästikule ja hüüdis "START!"

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×