Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Endale pole ka kunagi mingid abstraktsed või muidu arusaamatu stiiliga teosed meeldinud. Kunst tõesti jubedalt vaataja silmades.

Picasso tööde peale hakkan lihtsalt oksele ja ei maksaks nende jubeduste eest punast krossigi. Aga jah - sellel teemal vähe mõtet vaielda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, eks see kunstist arusaamine on igal inimesel väga individuaalne ja raske on tuvastada, kus on kunst ja kus seda ei ole. Oleme ausad- olen isegi omal ajal teinud sellist täiesti madalat jama, aga uhke suuvärgiga tobedast taiesest korraliku meistriteose kokku keevitanud ja veel kiitagi saanud. Õige müügimees teeb s.tast saia :)

Eelmise taiesega võrreldes on tunda, et soojust ja isikutunnetust jäi seekord väheks :rolleyes:

Või siis oled sina midagi Arnoldis tabanud, mida mina ei näe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelmise taiesega võrreldes on tunda, et soojust ja isikutunnetust jäi seekord väheks :rolleyes:

Või siis oled sina midagi Arnoldis tabanud, mida mina ei näe :)

Loomulikult olen tabanud üldsusele varjatud külgi! Äkki Aile soovib ka endast mingisugust põnevat kunstiteost? Kunagi teeme näituse ja paneme kõik massidele vaatamiseks KUMU-s või kusagil... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Picasso tööde peale hakkan lihtsalt oksele ja ei maksaks nende jubeduste eest punast krossigi.

Ma küll maksaksin ja müüksin siis kohe miljonite eest maha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll maksaksin ja müüksin siis kohe miljonite eest maha :)

Renku ostab maalid ära ja siis avastab, et võltsingud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Renku ostab maalid ära ja siis avastab, et võltsingud :rolleyes:

Alles oli ju mingi uudis, kuidas pere mõtles, et müüb lõpuks oma kallihinnalise maali maha - ning siis said teada, et hoopis teise kunstniku töö. Ning kohe 10x vähem väärt. Täiesti absurd minu jaoks. Töö kvaliteet täiesti ebaoluline eksole. Vale nimi küljes ja väärtus kaob. Nii lollus minu jaoks... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult olen tabanud üldsusele varjatud külgi! Äkki Aile soovib ka endast mingisugust põnevat kunstiteost? Kunagi teeme näituse ja paneme kõik massidele vaatamiseks KUMU-s või kusagil... :)

Tahan küll, kuid ma eelistan, et sa joonistaksid natuurist. Sul ei võta ju visandamine kaua aega?

Ma usun, et tuleb põnevam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alles oli ju mingi uudis, kuidas pere mõtles, et müüb lõpuks oma kallihinnalise maali maha - ning siis said teada, et hoopis teise kunstniku töö. Ning kohe 10x vähem väärt. Täiesti absurd minu jaoks. Töö kvaliteet täiesti ebaoluline eksole. Vale nimi küljes ja väärtus kaob. Nii lollus minu jaoks... :)

:rolleyes:Nii see kipub olema, et nimi müüb. Mis oleks NIKE tavaline valge T-särk ilma logota?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahan küll, kuid ma eelistan, et sa joonistaksid natuurist. Sul ei võta ju visandamine kaua aega?

Ma usun, et tuleb põnevam.

Usu mind... ei tule põnevam :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile käisin kasupojal lasteaias järel ja nägin vägevat skulptuuride väljapanekut. Minu esimene reaktsioon oli, et ohhoo- keegi on Eesti kulturismi koondisest Hollandis EM-il 2010 skulptuurid teinud, kus mehed olid mustad, pruunid, roosad ja rohelised(Taavi Koovit). Teine mõte käis läbi, et lapsed tegid õudusfilmide staare. Ei olnud üks ega teine. Mida teie arvate, mis ülesanne lastel oli? Täpselt õigele vastajale teen välja paki HERA80-t! :)

post-50-1304610086_thumb.jpg post-50-1304610093_thumb.jpg

post-50-1304610101_thumb.jpg post-50-1304610110_thumb.jpg

post-50-1304610117_thumb.jpg post-50-1304610127_thumb.jpg

post-50-1304610135_thumb.jpg post-50-1304610142_thumb.jpg

post-50-1304610151_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib pilt Arnoldist! :)

Lase edasi ja ära lase end häirida nendest, kellele ei meeldi. Kunsti puhul on alati neid, kellele ei meeldi.

Ei peagi meeldima/ ei saagi kõigile üksainus asi meeldida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Multifilmi kangelased? :)

Ei, kuigi üks roosa tegelane meenutab Käsna Kalle parimat sõpra meritäht Patrickut :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed peale pesemist, rätikud ümber ja puha? :rolleyes:

Väga hull kui mõni selline spordiklubi sauna uksest välja astuks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×