Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Täna tegime veel viimaseid ettevalmistusi võistlusteks ning 3 Planet Sport võistlejat said ka veel grimmi peale ja vaatasime üle vabakavad ja poseerimised. Tegin ka kerge pildiseeria fotostuudios ja sain mõned märtsis tehtud pildikesed kätte:

post-50-1303488209_thumb.jpg 22.aprill 2011

post-50-1303488221_thumb.jpgmärts 2011. Vend Vähk ja Vanessa Vähi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lootsin väga sind suuremana laval näha kui tavaliselt. Aga su enesekriitika ei luba seda, sest vaja ikka viimane võtta, aga eks see on sportlase puhul ju normaalne :rolleyes:. Me kõik tahame võita ja sul on võit juba taskus (minu arvamus).

Võtan au ka esimese õnnitleja puhul endale: palju õnne absoluudi võidu puhul :D.

Vaata homme laval olles 9-ndasse ritta, seal siis paar pöidlahoidjat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lootsin väga sind suuremana laval näha kui tavaliselt. Aga su enesekriitika ei luba seda, sest vaja ikka viimane võtta, aga eks see on sportlase puhul ju normaalne :rolleyes:. Me kõik tahame võita ja sul on võit juba taskus (minu arvamus).

Võtan au ka esimese õnnitleja puhul endale: palju õnne absoluudi võidu puhul :D.

Vaata homme laval olles 9-ndasse ritta, seal siis paar pöidlahoidjat.

Kusjuures kindlasti olen suurem kui tavaliselt... Umbes 2-3 kg, aga visuaalselt annab see palju juurde! Igasuguste võistluste medalite varajane kaelariputamine on halb enne. Alati võib tulla üllatusi...eriti kulturismis. Ise ennustan, et tuleb väga tasavägine võistlus ja olen ka valmis 4-5 ringi konkurentidega kõik poosid otsast lõpuni järjest läbi tegema. Edu kõikidele võistlejatele ning jõudu kohtunikele selles raskes töös!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna kui poseerimist läbi tegime, siis Imrel isegi sixpack triibutas :rolleyes: . Suht kahtlane tüüp ikka. Just täna mõtlesin, et kas see on võimalik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna kui poseerimist läbi tegime, siis Imrel isegi sixpack triibutas :rolleyes: . Suht kahtlane tüüp ikka. Just täna mõtlesin, et kas see on võimalik :D

Krt see on see "tunnen oma keha, selle vajadusi ja oskan vastavalt sellele käituda ja järjepidev olla" - demit, asi mida raamatu järgi ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

24.aprill 2011

Masendav mees!

Järjekordne, juba 51. võistlus selja taga ning aeg teha kokkuvõtteid. Oli palju üllatusi ning erilist rõõmu valmistasid mulle minu õpilased! Taru ja Kornishevi vastasseis oli vahva, aga enda esitusega ei ole ma üldse rahul. Juba poole võistluse pealt sai mulle selgeks, et siit ei tule seekord väga head tulemust. Lihas oli tühi ja teadsin, et pean kasutusele võtma kõik oma lavakogemused, et kuhugi üldse jõuda. Samal ajal kui ma olin oma mõtetes kinni, hakkasid igasugused tegelased mind küll selleks hetkeks minu jaoks täiesti väheoluliste teemadega pommitama:

1. Mis kell see üritus läbi saab?

2. Mis ma arvan Marek Morozovi vabakavast?

3. Kus toimub pärast võistluseid söömine?

4. Kes saavad FAST lepingu?

5. Kui palju õli peab panema?

6. Eriti hull küsimus: Kas tuleb absoluudi võit ära?

Kindlasti arvestan sellega, et ei laval, ega lava taga ei tohi mitte ühele molekulile välja näidata, et sa oled väga kehvas seisus, sest see mõjutaks automaatselt kõiki konnatiigiasukaid ning kriitikat ning spekulatsioone jaguks juba enne finaali. Nii siis annadki minna pea püsti ja võtad väga kehvast seisust maksimumi. Ok, ma toon eilse vormi kohta ühe näite:

post-50-1303629475_thumb.jpg Soome, 2009 võistlus pärast suurt laadimist.

post-50-1303629465_thumb.jpg Eile, EKV 2011, ilma laadimiseta

Usun, et avardasin nii mõnegi tegelase silmad seoses selle spordialaga ning laadimise vajalikkusest. Püüan siis edaspidi ikka rohkem laadida, aga mitte mingil juhul vinti üle keerata.

Lähen teen nüüd endale ühe Whey+ sheigi ja naudin ilusat päeva! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan, et sa ei pahanda, kui ka oma arvamust avaldan. Minu arvamus ei kokureeri professionaalse arvamusega, vaid ainult pealtvaataja arvamusega mudiugi :rolleyes:.

Saalist tundus, et oled poseerimist kõvasti muutunud, aga minu silmale ei ole see kuidagi paremuse poole muudetud.

Ja neid kahte pilte võrreldes, mis üles laadisid, on tõesti vahe tuntav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et sa ei pahanda, kui ka oma arvamust avaldan. Minu arvamus ei kokureeri professionaalse arvamusega, vaid ainult pealtvaataja arvamusega mudiugi :D.

Saalist tundus, et oled poseerimist kõvasti muutunud, aga minu silmale ei ole see kuidagi paremuse poole muudetud.

Ja neid kahte pilte võrreldes, mis üles laadisid, on tõesti vahe tuntav.

Tänud Renkule tagasiside eest! See ülemine pilt ei ole kusjuures näide ülelaadimisest, vaid lihtsalt heast pikast mõõdukast laadimisest ning järgmisel päeval istusime Ivoga veel enne võistluseid mitu tundi mingisuguses veekeskuses erinevates saunades ja ajasime vee välja. Lisaks veel korralik grimm ja lõi päris korralikult punni. Eile oleks sellisest vormist ainult võinud unistada. Päevad pole vennad! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanaks hakkad jääma.

EKV polnud kindlasti sinu peamine eesmärk sel aastal. Tulemas on veel EM, MM ja Arnold Classic. Ma usun, et nendel võistlustel oled sa tippvormis ja tood igal pool medali ära. Üks põhjus on kindlasti see, et sa läksid EKV'l alt oma vormi tegemisega, nüüd on motti pingutada veel rohkem ja rohkem. Lava taga oli ka sul palju tegemist oma õpilastega.

Minu poolt edu!

PS! Ja ära alahinda ennast. Teine koht absoluudis pole üldse halb saavutus. Kõikidest võistlejatest olid teine! Ise ei näinud küll võistlust, aga see, mida ma nii palju nägin kui nägin, oleksin Tarule kolmanda koha andnud absoluudis. Ilus soeng ja puha :D Tegelt selle pärast juba, et poseerimine oli mitmeid kordi parem kui Marozovil ning vorm polnud üldse halb. Edu ka Martile :rolleyes:

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Renkule tagasiside eest! See ülemine pilt ei ole kusjuures näide ülelaadimisest, vaid lihtsalt heast pikast mõõdukast laadimisest ning järgmisel päeval istusime Ivoga veel enne võistluseid mitu tundi mingisuguses veekeskuses erinevates saunades ja ajasime vee välja. Lisaks veel korralik grimm ja lõi päris korralikult punni. Eile oleks sellisest vormist ainult võinud unistada. Päevad pole vennad! :rolleyes:

Eiei Imre, ma ei rääkinud üle laadimisest, vaid pildi üles laadimisest (ehk pildi siia üles panemisest) :D.

Ja just mõtlesin, et see esimene pilt seal on väga hea võrreldes teise pildiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, nagu ma juba üleeile alaliidule teada andsin, võtan selleks korraks hoo maha ja puhkan. Tore kui oma etteastega Eesti Karikavõistlustel kedagi erutada suutsin, aga ma ei olnud selleks hooajaks siiski valmis ning nüüd endale ja teistele midagi tõestama hakata ning enesepiitsutusveskid täie võimsusega tööle panna, et euroopa MV-l finaali või isegi medalile jõuda, ütlen ausalt- ei viitsi. Hetkel olen olnud 7 korda kokku kas euroopa MV või maailma MV finaalis(3 medalit) ning loodan aja jooksul selles suhtes teha läbi aegade parima Eesti tulemuse, aga eks paistab. Võistlusteks valmistumine nõuab maksimaalset pühendumist ja 7-8 nädalat enne hooaega dieediga alustada jääb siiski liiga hiljaks. Mis muud kui suve keskpaigast jälle vaikselt dieedile ja usun, et sügisel saab olema läbi aegade kõige karmimad Eesti meistrivõistlused kui tulevad kohale, Kiivikas, Koovit, vennad Kuusnõmmed, Rücku, Abrossimuv, Pärle, Vähi ja kindlasti veel palju tugevaid tegijaid.

Nüüd saan rohkem aega olla koos oma perega ning tegeleda oma teiste hobide- mündikogumise, fotgraafia ja kalapüügiga. Eile käisingi paadiga Võrtsjärvel ja sain paari tunniga päris ilusa kalasaagi:

post-50-1303891226_thumb.jpg 26.aprill 2011

post-50-1303891258_thumb.jpg Edu nendele, kes hooaega jätkavad ning I´LL BE BACK! <_<

Toidulisanditest läheb praegu: HT-R, WHEY+, PROMIX, PUMP+ ja HERA80

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alumine läks ikka vette tagasi, ma loodan? Alamõõduline tundub.

Hmm, 800 grammi on juba päris suur ma mõtlen. Ülemine oli umbes 1,5 kg. Hetkel Võrtsus vist väiksemaid isendeid ei liigugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa, kui 800g, siis ei ole alamõõduline. Pildilt tundus, et väiksem. Aga roosärg on siis päris suur.

Jah, roosärg on umbes 1 kg. Selliseid suuri särgesid olen saanud ainult kevadel Võrtsjärvest. Suurim siiani Eestist püütud roosärg pidi olema 1300 grammi ja ma usun, et Võrtsus on võimalik isegi suuremaid saada. Pildil tunduvad nad tõesti väiksed ja segajaks on see kuivanud lõikehein, mis lööb proportsioonid paigast ja tundub nagu nad lamaksid tavalisel heinal. Suur kala oli laiem kui minu kilekoti põhi. Nädalavahetusel loodan jälle minna <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu saab linnavahelt ka ilusti latikat. Viimase kahe käiguga olen 6 tükki saanud (900-1300g).

Mind linnapüük segab. Liiga palju kära. Minu jaoks on parim kalapüük totaalses vaikuses- ainult tuulekene puhub ja vee-elukad sulistavad ümber. Vaim puhkab täiega <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind linnapüük segab. Liiga palju kära. Minu jaoks on parim kalapüük totaalses vaikuses- ainult tuulekene puhub ja vee-elukad sulistavad ümber. Vaim puhkab täiega <_<

Seda küll jah, kuigi elu näitab, et linnas on kala kontsentratsioon tihti suurem.

Kus sa Võrtsjärvel püüdmas käid? Lõuna-osas (nn "kapsaaias")?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll jah, kuigi elu näitab, et linnas on kala kontsentratsioon tihti suurem.

Kus sa Võrtsjärvel püüdmas käid? Lõuna-osas (nn "kapsaaias")?

Päris lõuna tipus. Sinna on nüüd ehitatud korralik paadisild EL rahadega ning autoga saab sõita silla otsa juurde ideaalselt. Sillast paadiga umbes 100 meetri pärast algab juba kalaparadiis ja usun, et silla pealt võib ka varahommikul ilusaid "poisse" otsa tulla <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris lõuna tipus. Sinna on nüüd ehitatud korralik paadisild EL rahadega ning autoga saab sõita silla otsa juurde ideaalselt. Sillast paadiga umbes 100 meetri pärast algab juba kalaparadiis ja usun, et silla pealt võib ka varahommikul ilusaid "poisse" otsa tulla <_<

Tean jah seda kohta. Ma käin seal kapsaaias spinninguga püüdmas aeg-ajalt. Õngega pole käinud eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean jah seda kohta. Ma käin seal kapsaaias spinninguga püüdmas aeg-ajalt. Õngega pole käinud eriti.

Hea vaikne koht kuhu igasugustel mootorpaadimeestel eriti asja ei ole. Homme õhtul tahan jälle minna koos perega. Täna peab Kuperjanovi pargist ööusse püüdma, sest suure ööussiga tulevad kindlasti ka suured latikad <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea vaikne koht kuhu igasugustel mootorpaadimeestel eriti asja ei ole. Homme õhtul tahan jälle minna koos perega. Täna peab Kuperjanovi pargist ööusse püüdma, sest suure ööussiga tulevad kindlasti ka suured latikad :D

Jääme Eesti rekordi ootele! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. mai 2011

Tere kõigile headele inimestele! Ilm on jälle natuke jahedamaks läinud, aga võrreldes talvega on ikka mõnus küll! Hea, kui sajaks ühe öö ka lörrtsi ja hävitaks ära kõik sääsed a kärbsed. Ühel aastal oli nii ja suvel sai ujukatega metsas seenel käidud :)

Ise hetkel Fitshop Eedenis ning päris põnevat rahvast on käinud. Üks tore inimene tõi mulle isegi Aruba mnte ja lubas järgmine kord veel münte tuua minu kollektsiooni. Treeningutes olen teinud nädalase puhkuse. Selles suhtes, et bodypumpi olen ikka teinud, aga jõusaalist olin nüüd eemal. Esmaspäevast võtan ennast jälle kokku ja hakkan jõusaalis jälle lammutama. Kehakaal on tõusnud nädalaga ootuspäraselt 7 kg ja enesetunne täiesti pandav. Ainult magada tahaks rohkem, aga ei ole kahjuks võimalik. Homme peaks olema Kaitseväe üldfüüsiline test ja küll siis saab kätekõverdusi teha ja kõike muud põnevat. Lisanditest on täna läinud HT-R, WHEY+, PUMP+, JOINT+, HERA80 ja õhtul veel PROMIX.

Uue dieediga alustan arvatavasti 1. juulil kui tahan sügisel väga heas vormis olla.

Lõpetuseks panen siia üles ühe vanema pildi 2006 aastast Bratislavas toimunud EM-ist. Korralik kontrasti pilt ;)

post-50-1304268252_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×