Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ma tean mõnda inimest kes neid eesti 1-krooniseid ja 2-krooniseid koguvad (k.a. siinkirjutaja mingi aeg) , aga selliseid kus seerianumbril tähtede asemel on tärn . Mingi esimene partii vms. Ei tea kas need on kallimad ve B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean mõnda inimest kes neid eesti 1-krooniseid ja 2-krooniseid koguvad (k.a. siinkirjutaja mingi aeg) , aga selliseid kus seerianumbril tähtede asemel on tärn . Mingi esimene partii vms. Ei tea kas need on kallimad ve B)

Jah, see tärnikene peaks olema kallim, aga paraku on nii, et ega need tärnikogujad ise ka täpselt ei tea, miks need paberrahad peaksid väärtuslikumad olema kui teised. Rahvale lähevad igasugused legendid alati hästi peale ja samuti tormavad kõik peale kui legendi ei olegi, aga kõik koguvad- mina kogun siis ka! Siis tekib suurem nõudlus ja sellest suurem hind. Mäletan, kui põhikooli ajal liikusid legendid, et Lenini peaga 1-e rublased mündid on mingid eriti haruldased ja turul osteti neid 6 rubla tükk! Keegi ei teadnud, mis asjaoludel need nii hinnas on, aga kõik kogusid. Mingil hetkel jäi see teema üleöö vaikseks ja need õnnetud, kes olid neid tonnide kaupa kokku ostnud, olid ikka päris kurvad. Isegi praegu maksavad need samad mündid kõigest 5-10 krooni, aga 1990 aastal oli 6 rubla ikka päris korralik raha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennist ka paari sõnaga: Eile siis oli suhteliselt sisutihe päev: 2 bodypumpi, sangpommi võistlus ja lisaks kerge jõusaalitrenn. Jõusaalis suutsin teha juba ilusa lamadessurumise numbri: 130 kg x 3! Kui kõvasti pingutan, siis on lootust kuu aja pärast 160 kg x 3 kätte saada ja siis läheb elukene juba põnevamaks. Eile mõõdeti minu kehakaaluks 87 kg. Toidulisanditest hetkel FAST Joint+, Pump+, Omega 3, HT-R, Hera 80 ja loomulikult Whey+.

Panen siia üles ka ühe pildi neile, kes hädaldavad, et praegu on väljas vastikud ilmad. Vaadake kui vastik suvel oli! B)

post-50-1291879407_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen siia üles ka ühe pildi neile, kes hädaldavad, et praegu on väljas vastikud ilmad. Vaadake kui vastik suvel oli! B)

Meenutan, et suvel oli ka hästi palju sääski, kes magada ei lasknud lisaks kuumusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meenutan, et suvel oli ka hästi palju sääski, kes magada ei lasknud lisaks kuumusele.

Kevadel oli neid hullult, aga suve keskpaigaks kadusid õnneks ära B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Imre, mul oleks pakuda vastasaks üks numismaatik nimelt isa, et vb saate üksteise mündikollektsiooni täiendada... Kas e-mail on ikka vendv@hot.ee? Härrad!

Jah, ikka see sama e-maili aadress. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ise lähiajal ei satu, siis annan Heikkile kaasa.

Vastutasuks tahan: AITÄHH :-)

ÜLLATUSPOMM RENKULT:

Täna varahommikul oli minu üllatus suur!!! Erinevalt paljudest suure suuga lubajatest, kes kiitlevad, et nad saavad minu mündikogu igasuguste põnevate rahadega täiendada, oli Heikki eile Fittest Tartu spordiklubisse toonud Renku saadetud mündid. Selles mündihunnikus oli münte küll kollektsiooni ja korduvad mündid vahetuseks. Põhiliselt USA ja Guatemala mündid, aga oli üks Türgi ja paar inglise münti. Üks eesti 5-e sendine ka peale kauba! SUPER!

Mis muud kui SUUR AITÄHH!!!

post-50-1291974153_thumb.jpg

TRENNIST: Täna tegin varahommikul bodypumpi ära ja õtul veel üks jõusaalitreening. Pärast trenni hakkan uut bodypumpi kava õppima.

Lisanditest võtsin täna juba sisse PUMP+ kapslid ning tegin ka ühe suurema sheigi HERA80 ja HT-R-ist. Päris hea on olla! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu tuleb muudkui juurde! Täna õhtul siis kerges trennis lamades 130 kg x 5! Mõnus on taastuda pärast pikka dieeti! Super! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄNANE PÄEVA NAEL LAMADES SURUMISES 140 KG X 1 !

Kehakaal stabiilselt 86-87 kg. Vaikselt hakkavad jõunäitajad taastuma. Jõudu tuleb igas harjutuses juurde ja energiat on ülearu. Olen nüüd usinasti FAST Pump+ ja Joint+ kasutanud, lisaks kreatiini ja HT-R-i. Sellest ka laksud sees ja katus.ee. Täna hommikul tegime perenaisega piparkooke ja kerge stiilinäide sellest, kui parajalt pervert kulturist pannakse präänikuid kaunistama. Ise tegin :D :

post-50-1292191786_thumb.jpg See pikk roosa asi on loomulikult vihmauss külmunud näoga. :o

Täna õhtul olin siis Fitshopis müügimees ja ootamatult tuli üks tore spordipoiss mulle oma vana mündikogu, kust sain üht-teist enda mündikogule täienduseks, lisaks palju põnevaid rahasid vahetuseks teiste samasuguste mündikogujatega.

Suured tänud sellele abimehele! Loomulikult pakkusin vastukaubaks talle spordinõustamiseteenuseid ja usun, et mõlemad olid kaubaga rahul.

post-50-1292192056_thumb.jpg Suured tänud lahkele annetajale terve vana kooli albumi täie müntide eest! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes, et kui tahate kuulsaks saada, siis tehke sporti ja lapsi! :D

http://sport.postimees.ee/?id=356456

http://www.kroonika.ee/?id=43788

Kuulus mees läheb nüüd ära trenni! Olge mõnusad! :D

:D

Nägin täna Konsumis(kus kusjuures ka Su kaasat kohtasin) SLÕhtulehest veel teistki pommuudist: Gerli Padar ei oska uisutada. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D

Nägin täna Konsumis(kus kusjuures ka Su kaasat kohtasin) SLÕhtulehest veel teistki pommuudist: Gerli Padar ei oska uisutada. :o

Perenaine just ütles, et tema sind küll täna ei näinud! Ta on juba nii kuulus ilmselt, et selliseid hirmsaid tegelasi ei taha tunda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

140 kg x 3. Ei ole paha. Täna enne bodypumpi proovisin siis järjekordselt lamades surumises võistlusvälise hooaja surumise tulemust parandada ja kui eile tegin 130 kg x 6, siis täna oli juba täiesti pandav tulemus 140 kg x 3. Ausalt, raskelt läks, aga jõunäitajad hakkavad vaikselt paranema! Tuleb lihtsalt lolli järjepidevusega liikuda oma eesmärkide suunas! Kui peaksin nii kaugele saama, et suudan juba 150 kg-ga 8-10 kordust teha, siis võib hakata ka suuremaid numbreid üksikute katsetega pommitama :o . Toidulisanditest täna läks juba Hera80 karamelli, samuti HT-R maasika, Joint+, Pump+ ja BCAA-d. Õhtul veel kindlasti Promix! Homme on 3 bodypumpi, aga lolli järjepidevusega proovin ka mingi tulemuse lamades ära teha.

Panen siia üles ka pildid eilsetest ja tänastest müntidest, mis mulle on annetatud või kaubeldud erinevate heade inimeste poolt:

(Kes veel ei tea, siis olen hakanud ühe oma teise hobiga- mündikogumisega oluliselt intensiivsemalt tegelma)

Andri- üks Fittest Tartu jämedamatest meestest, kes juhuslikult kuulis minu mündikogumisest ja eile annetas enda suurest aardekirstust väikese osa:

post-50-1292340697_thumb.jpg Saage tuttavaks- Andri

post-50-1292340689_thumb.jpg Andri kingitud mündid

Lisaks sain viimastel päevadel kõvasti kauplemisega tegeleda(kellele vahetusmünte, kellele raha, kellele tasuta treeningprogrammid jne) ning mündikollektsioon täienes selliste müntidega(Sudan, Ethiopia, Laos, Eritrea, Carribian Islands, Ireland, Maldives jne, jne.):

post-50-1292340706_thumb.jpg

Erilist tähelepanu pööran San Marino müntidele. Vaadake, mis on kujutatud kollastel müntidel- linnuema toidab poegi ning vähk

post-50-1292340714_thumb.jpg

Ja teie küsite, miks ma münte kogun?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haige ja mitte vähe! Eile siis algas pull pihta. Hommikul veel nokitsesin kerge eine kella 10:00 ajal ja siis olin teatris ja siis hakkas ära keerama... Palavik oli öösel 38,5 ja absoluudselt kõik tuli igast otsast välja. Loomulikult palavikualandajad ja vitamiinid saadeti peale, aga ei midagi... Söögiisu lihtsalt ei ole. Äärmiselt niru on olla. Hetkel olen Fitshop Eedenis müügimeheks, aga vist suren ära. :) Üleeile oli kehakaal juba 87,1 kg, täna keskpäeval 83,1 kg ja ilmselt kukub veelgi. Jala pealt on juba triibud väljas, aga vale ajastus. Ilmselt ei ole mul võimalik neid triipe kusagil näidata ja kui eluvaim peaks sisse tulema, siis küll kaovad ka need triibud, aga mis kaalus? Trenni ei ole jõudnud ja palun kõigevägevamat, et saan endale täna bodypumpi asendustreeneri kella 20:15-ks. Side lõpp... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haige ja mitte vähe! Eile siis algas pull pihta. Hommikul veel nokitsesin kerge eine kella 10:00 ajal ja siis olin teatris ja siis hakkas ära keerama... Palavik oli öösel 38,5 ja absoluudselt kõik tuli igast otsast välja. Loomulikult palavikualandajad ja vitamiinid saadeti peale, aga ei midagi... Söögiisu lihtsalt ei ole. Äärmiselt niru on olla. Hetkel olen Fitshop Eedenis müügimeheks, aga vist suren ära. :) Üleeile oli kehakaal juba 87,1 kg, täna keskpäeval 83,1 kg ja ilmselt kukub veelgi. Jala pealt on juba triibud väljas, aga vale ajastus. Ilmselt ei ole mul võimalik neid triipe kusagil näidata ja kui eluvaim peaks sisse tulema, siis küll kaovad ka need triibud, aga mis kaalus? Trenni ei ole jõudnud ja palun kõigevägevamat, et saan endale täna bodypumpi asendustreeneri kella 20:15-ks. Side lõpp... :)

Olin ise ka alles haige - mitte küll nii hullusti kui sina, kuid ka väike palavik ja meeletu nohu olid ka piisavalt ebamugavad kaaslased, seega soovin sulle head paranemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin ise ka alles haige - mitte küll nii hullusti kui sina, kuid ka väike palavik ja meeletu nohu olid ka piisavalt ebamugavad kaaslased, seega soovin sulle head paranemist.

Tänud Otile!

Täna hommikul kehakaal juba 82,3 kg ja söögiisu ikka ei ole. Nohu ja köha õnneks ei ole. Kerge palavik ikka ja külm higi otsa ees. Loodan, et midagi tõsist ei ole. Aga kui sellest haigusest ükskord võitu saan, küll siis tõusen fööniksina tuhast! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

voh!

Sama palve, mis Otil- palun ärge laadige siia nii suuri pilte. Nendest paberrahadest mõlemad ammu olemas...selle 3-e rublasega veel 15-aastaselt poes käidud. Rahareform oli 1992 aastal ja enne eesti krooni olid just sellised vene rublad kasutusel üle terve NSVL-u! Kusjuures kolmekas oli siis ikka kõvem sõna kui praegune 3 krooni ja oma hiigelaegadel 80-datel oli 3 rutsi kindlasti kõvem sõna kui 3 euri, sest kinopilet maksis 20 kopikat jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×