Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Niisiis, alustan ka mina siin Fitnessi foorumis oma tegemistest eraldi teemat. Loodan, et leiate sellest nurgakesest aja jooksul palju põnevat minu tegemistest ning igasugune tagasiside erinevatel teemadel alati teretulnud!

Sissejuhatuseks panen üles kõik oma 60 võistluse ajaloomeenutuse alates 1997 aastast:

Imre Vähi erinevate võistluste tulemused:

1.Eesti KV kulturismis 1997 juuniorid +72 kg 2. koht
2.Eesti MV kulturismis 2001 mehed -80 kg 2. koht
3.WFF Maailma MV fitnessis 2001(Saksamaa) perfomance kategoorias 6. koht
4.Eesti KV kulturismis 2002 mehed -80 kg 2.koht
5.EFF Baltic Fitness 2002 1. koht -Mister Perfomance
6.Eesti MV kulturismis 2002 mehed -80 kg 2. koht
7.Eesti KV kulturismis 2003 mehed -80 kg 2. koht
8.Eesti KV kulturismis 2004 mehed -80 kg 2. koht
9.WFF Maailma MV fitnessis 2004(Vilnius) athletic cat. Absoluutne 2. koht
10.EFF Eesti KV fitnessis 2005 athletic cat. 2. koht
11.WFF euroopa MV fitnessis(Läti) 2005 perfomance cat. absoluutne 3. koht
12.Eesti KV kulturismis 2005 mehed -90 kg 1. koht
13.IFBB euroopa MV kulturismis (Brasow, Romania). Klassikaline kulturism, absoluutne 3. koht
14. EFF Eesti meister 1. koht 2005 fitnessis Super-body kategoorias.
15. Eesti meister- 1. koht) 2005 klassikalises kulturismis
16. WFF fitnessi MM 2005(Leedu) athletic cat abs. 3. koht.
17.Boosman classic 2006 (Soome) Klassikalises kulturismis 1. koht!
18. Eesti KV kulturismis 2006 mehed- klassikalises kulturismis 1. koht.
19. IFBB euroopa MV kulturismis (Bratislava, Slovakkia). Klassikalises kulturismis (-178 cm) 9. koht.
20. Nutrition Outlet Grand Prix International 2006 (Rootsis) Klassikalises kulturismis(-178 cm) 1. koht.
21. Eesti meister -1. koht 2006 klassikalises kulturismis
22. Muscletech Grand Prix 2007 (Rootsis) Klassikalises kulturismis 1. koht
23. Oslo Grand Prix 2007 (Norras) Klassikalises kulturismis 2. koht.
24. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2007 Klassikalises kulturismis 1. koht, Absoluutarvestuses(kulturism ja klassikaline kulturism) 1. koht
25. IFBB euroopa MV kulturismis(Baku, Azerbajan). Klassikaline kulturism (-178 cm) 14.koht
26. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2007 (Taani). Klassikaline kulturism(absoluutkategooria) 2. koht
27. Eesti MV kulturismis 2007- 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
28. Maailma meistrivõistlused 2007 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm
kategoorias 7. koht
29. MUSCLETECH 2008 GP (Rootsi). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 2. koht
30. OSLO GP 2008(Norra). Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 2. koht
31. FORCE FITNESS CLASSIC 2008 (Soome). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 1. koht
32. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2008. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht, klassikalise kulturismi absoluutkategoorias 1. koht, kulturismi absoluutkategoorias 2. koht.
33. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2008 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
34. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2008(Island)Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 3. koht.
35. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2008. Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht.
36. Maailma meistrivõistlused 2008(Venemaa). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht
37. MET-RX Cup 2009(Soome, Helsingi). Klassikalises kulturismis absoluutkategoorias 1. koht
38. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2009. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht
39. Balti matš 2009(Leedus, Šiauliais). Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 2. koht.
40. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2009 (Serbia, Novi Sad). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht.
41. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2009. Klassikalises kulturismis-180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
42. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2009(Norra) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 4. koht.
43. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2009(Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 6. koht
44. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2010. Klassikalises kulturismis mehed-175 cm 1. koht, kulturismi absoluutkategoorias 3.koht.
45. Balti Matš 2010(Tallinn) Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 2. koht.
46. Läti Lahtised Karikavõistlused kulturismis 2010(Ogre). Klassikalises kulturismis absoluutarvestuses 1. koht.
47. Euroopa meistrivõistlused kulturismis 2010(Hollandis). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht.
48. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2010. Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis.
49. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2010 (Soomes, Helsingis) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Põhjamaade meister klassikalises kulturismis.
50. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2010 (Ungari). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 3. koht
51. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2011. Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 1. koht.
52. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2011(Rootsis, Lundis) Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 2. koht
53. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2011. Klassikalises kulturismis -180 cm 1. koht
54. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2011(Eesti). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 4. koht

55. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2013. Absoluutne 1. koht klassikalises kulturismis, kulturismi absoluutkategoorias 2. koht.

56. Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis 2013 Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 1. koht. Absoluutne Põhjamaade meister klassikalises kulturismis.

57. Maailma meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2013 (Austria). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 4. koht

58. Euroopa meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2014 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 5. koht

59. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2015. Klassikalises kulturismis mehed -180 cm 1. koht ja CBB absoluutne 1. koht

60. Euroopa meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2015 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -180 cm kategoorias 6. koht

61. Eesti meistrivõistlused kulturismis 2015. Klassikaline kulturism absoluutkategooria 3.koht

62. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2016. Klassikaline kulturism -180 cm 2. koht

63. Balti Matš 2016(Tallinn) Klassikaline kulturism absoluutkategooria 2. koht

64. Euroopa meistrivõistlused klassikalises kulturismis 2016 (Hispaania). Klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias 5. koht

65. Eesti Karikavõistlused kulturismis 2017. Kulturism master klass 40-44 1. koht

 

58a3859ae5237_20160425-ImreVhi-_DSC8215.thumb.jpg.b6aa8b58ce9ceb73a8dcff4c462dce39.jpg

 

 

 

Muudetud kasutaja vend vähk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2010 aasta oli erakordselt edukas ning eks paistab, kas viimasest MM-ist tuleb veel tagant järgi ka kolmanda koha medal ;)

Miks esimene ei või tulla? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Värskemat materjali 24.novembril Estonia teatri Talveaias toimunud EOK 2010 medalistide koosviibimisest. Ka minul õnnestus sellel aastal siis väikese hilinemisega tõusta uuesti IFBB euroopa MV kolmandale kohale. Päris huvitav üritus oli. Lisaks kulturistidele olid kohal ka vehklejad, sumomaadlejad, judokad, sambo, jõutõstjate, automudellistide, vibulaskjate jne esindajad.

post-50-1290697443_thumb.jpg

post-50-1290697449_thumb.jpg

post-50-1290697455_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ulme nimekiri,respect(Y) Mõelda vaid kui palju kordi on pidanud sünnipäeva lauas tordist ära ütlema :D

Enda sünnipäevadel ei ole ma kunagi torditükist ilma jäänud :) 14.juuni on selles suhtes väga hea aeg sünnipäevatamisteks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, 1 nädal pärast MM finaali oli minu kehakaal juba 85,7 kg ehk siis 8,5 kg raskem kui eelmise nädala reedel. Pean vist hoo maha võtma B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna, 1 nädal pärast MM finaali oli minu kehakaal juba 85,7 kg ehk siis 8,5 kg raskem kui eelmise nädala reedel. Pean vist hoo maha võtma B)

Kuidas kaal tavaliselt enne/pärast võistlusi erineb, tuleb alati niipalju juurde või vähem?

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, nüüd olen päris pikalt siit teemast eemal olnud kuna valmistasin ette Lõuna-Eesti II Lahtiseid Karikavõistluseid ning igasugused muud ootamatud projektid lendasid ka peale. Paari sõnaga toimuvast. Kehakaal on nüüd stabiilselt 86 kg peal, aga toitumist ikka kuigipalju jälgin, et kehakaalu tõus ei oleks väga kiire. Eile alustasin siis suuremate raskustega treenimist, sest võistlushooajal kartsin traumadega riskida.Sissejuhatus on olnud äärmiselt tagasihoidlik. Eile siis lamades surumises maksimumiks suhteliselt kergelt 120 kg x 3. Panin kerge märgi maha ja nüüd hakkan siis vaikselt seda numbrit tõstma. Ehk õnnestub ka oma salasoov- 200 kg ära suruda -90 kg kehakaaluga. Pean kõvasti pingutama igal juhul. Homme on Sõjakoolis sangpommi võistlus, aga ma ei ole veel kindel, kas ma saan sellest osa võtta. Oleksid sangpommid 50 kilosed, siis oleks oluliselt lihtsam, 30-40 kordusega seeriad on rämedalt kurnavad ning rebimine kisub teinekord peopesalt naha maha. Eks paistab. Toidulisanditest hetkel põhiliselt: FAST-i PUMP+, Creatine, WHEY+, MUSCLE+ ja BCAA.

Pilte kah:

post-50-1291733258_thumb.jpg

Nagu paljud ilmselt teavad, on mul üks põnev hobi veel peale kalapüügi, fotograafia ja spordi- vanaaegsed rahad. Põhiliselt mündid, aga on ka paberrahasid. Kui kellelgi on kodus mingisuguseid rahasid(näiteks pildidl olevaid vanasid 1-e krooniseid), millega ei ole midagi peale hakata, siis andke mulle teada ja teeme kaupa! Vanarahade eest on võimalik saada treeningkava, personaaltreeningut jne.

post-50-1291733266_thumb.jpg

Kerge kunstinurgake. See pildiseeria on saanud inspiratsiooni eelmise aasta treenerikoolituselt. Mul on sellist materjali veel ja kui aega ja viitsimist on, siis tuunin neid koomuskaid vahel ja hakkan siia üles panema. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on rublasid, kopikaid, ühe krooniseid ja maal võimalikult veel midagi salajast....ainult nende täpne asukoht on veel teadmata :) aga näppude vahelt on kõik läbi käind. Olete huvitatud? ;) Vastutasuks hunnikute viisi lihaseid ja jõudu. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on rublasid, kopikaid, ühe krooniseid ja maal võimalikult veel midagi salajast....ainult nende täpne asukoht on veel teadmata :) aga näppude vahelt on kõik läbi käind. Olete huvitatud? ;) Vastutasuks hunnikute viisi lihaseid ja jõudu. B)

Sellel jutul on jumet!

Vastutasuks veri, higi, pisarad! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kogud aint vanaaegseid münte või ka käibelolevat raha?

Kui tahad, siis võiksin pakkud ntx Gutaemala münte ja midagi on veel nendest kohatest, kus käinud olen, kodus olemas.

Aga kõik on käibelolevad rahad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kogud aint vanaaegseid münte või ka käibelolevat raha?

Kui tahad, siis võiksin pakkud ntx Gutaemala münte ja midagi on veel nendest kohatest, kus käinud olen, kodus olemas.

Aga kõik on käibelolevad rahad.

Vägev!

Igasugused erinevad uued ja vanad mündid on teretulnud! Kusjuures väga paljudes riikides on toimunud viimase 2-3 aasta jooksul rahareform, euroriike ma ei arvestagi. Võimalik, et ka Guatemalas on viimase 10 aastaga mitmeid reforme olnud ja palju erinevaid münte. :)

Kui kunagi Eedenis peatud, siis võiksid oma mündikirstu kaasa tuua B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vägev!

Igasugused erinevad uued ja vanad mündid on teretulnud! Kusjuures väga paljudes riikides on toimunud viimase 2-3 aasta jooksul rahareform, euroriike ma ei arvestagi. Võimalik, et ka Guatemalas on viimase 10 aastaga mitmeid reforme olnud ja palju erinevaid münte. :)

Kui kunagi Eedenis peatud, siis võiksid oma mündikirstu kaasa tuua B)

Kui ise lähiajal ei satu, siis annan Heikkile kaasa.

Vastutasuks tahan: AITÄHH :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead sa Imre,et nende 1 krooniste hind turul on korge,Leedus saab nende eest 1 eek paber raha #(35 eeki )ehk 2€ B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
krt ei tea palju Imrel juba münte on, päris rahapada vist kodus juba B) Viska oma kogust paar pilti ka ajaviiteks kui viitsid :)

No mul neid ikka on ja küll hakkan aja jooksul neid riikide kaupa eksponeerima. Pigem paneksin rahvale vaatamiseks selliseid põnevamate riikide rahasid nagu Eritrea, Mauritius, Tonga, Congo, Bermuda jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead sa Imre,et nende 1 krooniste hind turul on korge,Leedus saab nende eest 1 eek paber raha #(35 eeki )ehk 2€ :)

See rahatähtede hind on seinast seina. Kui keegi küsib nende eest kusagil 2 eurot, ei tähenda see veel, et selle raha eest ostetakse. Eestis on võimalik neid saada isegi 7-8 krooni tk kui suuremas koguses ostad. Üksikuid olen saanud 10 kr/tk. Nendel rahadel on eestlaste jaoks selline nostalgiline tähendus. Teinekord kui tahan kellelegi midagi põnevat kinkida, siis miks mitte seesama 1-e kroonine väikeses raamis ja seda rahatähte vaadates tulevad kindlasti paljudele meelde igasugused mälestused seoses oma raha tulekuga. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A palju eestlesed Leedu 1 litise paberraha eest maksaksid? B)

post-17039-1291763736_thumb.jpg

Hinda ei oska öelda. Paberrahad ei ole minu spetsialiteet, aga 1 ja 2 vanemat leedu litti on mul juba olemas!

post-50-1291794644_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×