Jump to content
abso

klubid pärnus

Recommended Posts

no, kuna järgmine aasta pärnu kooli minek, siis olen suht kindel, et sooviks tegeleda mõne võitluskunstiga.

Et mis klubisi Pärnus või selle lähistel leiduks ? Kõige rohkem pakub pinget just MMA, kickpoks jne, tavalise poksi vastu ka midagi ei oleks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no, kuna järgmine aasta pärnu kooli minek, siis olen suht kindel, et sooviks tegeleda mõne võitluskunstiga.

Et mis klubisi Pärnus või selle lähistel leiduks ? Kõige rohkem pakub pinget just MMA, kickpoks jne, tavalise poksi vastu ka midagi ei oleks .

http://www.facebook.com/#!/profile.php...5687&v=info , see tüüp tegeleb pärnus MMA-ga. uuri, äkki saad targemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

neid "isehakanud" mma vendi olen ma ennemgi näinud :) aga kuna hetkel käin suhteliselt väikses maakohas põhikoolis, siis gümnaasiumi kolmeks aastaks pärnu elama.

Mõtlesin, et kuna siis juba vanust 16, et ehk siis midagi ikka leiab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks MMAces't. Kui lähtuda avalikest andmetest, võistlustel osalejatest ja tulemustest, siis on seal kõige paremad treenerid ja tase.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ai, see natukene kehv kuna ma pärnu alles elame 2011 aasta septembrist.

Nüüd kindlasti paljud küsivad, et miks ma praegu juba otsin midagi. Ega ma täpselt ei oskagi öelda aga :) pmst tahaks praegusel ajal juba ära valida mida tegema hakata, kas võitluskunstid, jalgpall või lihtsalt jõusaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No miks kehv? Üsna kindel võib olla, et seal alustab 2011 septembris ka taas uus grupp:) Selle aja peale on vast koduleht ka juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no, kuna järgmine aasta pärnu kooli minek, siis olen suht kindel, et sooviks tegeleda mõne võitluskunstiga.

Et mis klubisi Pärnus või selle lähistel leiduks ? Kõige rohkem pakub pinget just MMA, kickpoks jne, tavalise poksi vastu ka midagi ei oleks .

Pärnus Kalurihallis(Vana -Sauga 40a) on MMA klubi Fight Club Pankration, trennid on T,N. K on võimalik teha jõusaali ning E samuti jõusaal, aga paari nädala pärast hakkab esmaspäeviti olema võitlustehnika. Hind on 20euri kuus. Lisainfot saab facebook: Fight Club Pankration

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×