Jump to content
Beasttt

Taimetoidule üle?

Recommended Posts

Minu probleem seisneb siis selles ,et ma tahaks kaalust alla võtta vanus 17,pikkus 185cm ja kaal 82 kg, väike lihas mass on ka aga see selleks.Plaan on siis ainult taimetoitu sööma hakkata ja võimalikult palju liikuda ,et tahan arvamusi kuulata ,et mis te asjast arvate kas taimetoiduga on võimalik kaalu langetada võimalikult kiiresti ja effektiivselt muidu ma toitunud ülidselt rämps toidust ja lihast-kartulist ja enamus aja istunud kodus diivanil telekat vaadates või arvutis surfates.Tänan neid kes viitsisid lugeda ja oma arvamust avaldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu probleem seisneb siis selles ,et ma tahaks kaalust alla võtta vanus 17,pikkus 185cm ja kaal 82 kg, väike lihas mass on ka aga see selleks.Plaan on siis ainult taimetoitu sööma hakkata ja võimalikult palju liikuda ,et tahan arvamusi kuulata ,et mis te asjast arvate kas taimetoiduga on võimalik kaalu langetada võimalikult kiiresti ja effektiivselt muidu ma toitunud ülidselt rämps toidust ja lihast-kartulist ja enamus aja istunud kodus diivanil telekat vaadates või arvutis surfates.Tänan neid kes viitsisid lugeda ja oma arvamust avaldada.

Taimetoidule üleminekut ei soovita.

Pigem tõsta tunduvalt töötlemata kujul aedviljade tarbimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taimtoidule üleminekut ei soovita.

Pigem tõsta tunduvalt töötlemata kujul aedviljade tarbimist.

Halloo!

Ärgake hommikul ülesse, enne kui vastama hakkate! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Halloo!

Ärgake hommikul ülesse, enne kui vastama hakkate! ;)

Ega te vist ka eriti hästi ei maganud? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis Aile öelda tahtis oli see, et söögu ikka loomset(liha, muna, kala, piimatooted...) edasi, kuid aedviljasid süüa samuti palju. Omakorda lisaks, et toidukorrad võiks 4-5 korraks ära jagada päeva peale, et ei oleks suuremaid pause toidust.

Sest põhilised rasvnemise põhjused on lõuna(või hommikusöökide) vahele jätmine ning see teine kõigile teada rämpsu söömine(trans rasvad ja liigselt suhkrut)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis Aile öelda tahtis oli see, et söögu ikka loomset(liha, muna, kala, piimatooted...) edasi, kuid aedviljasid süüa samuti palju. Omakorda lisaks, et toidukorrad võiks 4-5 korraks ära jagada päeva peale, et ei oleks suuremaid pause toidust.

Sest põhilised rasvnemise põhjused on lõuna(või hommikusöökide) vahele jätmine ning see teine kõigile teada rämpsu söömine(trans rasvad ja liigselt suhkrut)

Suur tänu!

Lihasmassi võiks ka tõstma hakata. Eluks igati vajalik. :) Kiirendab ka ainevahetust.

Kaalunumbritesse ei maksa väga armuda, number ei tähenda suurt midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taimetoidule üleminekut ei soovita.

Pigem tõsta tunduvalt töötlemata kujul aedviljade tarbimist.

Köögiviljad aga on otstarbekas enne söömist vokkida, aurutada või kergelt läbi keeta. Värskete salatite ja puuviljadega ei tasu liialdada.

http://www.toidutare.ee/aabits.php?id=24770

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu probleem seisneb siis selles ,et ma tahaks kaalust alla võtta vanus 17,pikkus 185cm ja kaal 82 kg, väike lihas mass on ka aga see selleks.Plaan on siis ainult taimetoitu sööma hakkata ja võimalikult palju liikuda ,et tahan arvamusi kuulata ,et mis te asjast arvate kas taimetoiduga on võimalik kaalu langetada võimalikult kiiresti ja effektiivselt muidu ma toitunud ülidselt rämps toidust ja lihast-kartulist ja enamus aja istunud kodus diivanil telekat vaadates või arvutis surfates.Tänan neid kes viitsisid lugeda ja oma arvamust avaldada.

Kallis kasutaja,

Ma ei ole ise ka miski musternäidis aga hindan treeningut ja siiski tervislikku eluviisi, hoolin endast ja enda kehast.

Mul on masendav lugeda seda osa Sinu kirjast, kus seletasid, et istud teleka ees päevad läbi ja kõik sinna juurde.

Mul oleks Sulle üks ja ainus soovitus:

TÕUSE PÜSTI JA HAKKA LIIGUTAMA.

Vabandust, aga kui sa, nagu ise väitsid, räpstoidu ja kõige muu peal, siis anna andeks, aga ütle mulle kuidas Sa nüüd, midagi elustiilis muutmata, suudaksid kõigest sellest eemale joosta?

Sa võid taimetoidupeale jah minna aga sööksid selle kõrvale ka kõike tavapärast ja siis lõppkokkuvõttes sööd lihtsalt rohkem.

Ausalt, mõtle enese peale ja küsi endalt: "Mis asja ma teen?"

Ole hea, eks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile kes vastasid,sain palju targemaks :) ja vastuseks eelnevale küsimusele siis rämps toitu ei ole juba tükk aega söönud nii ,et selle maha jätmisega probleeme pole:P

Muudetud kasutaja Beasttt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud kõigile kes vastasid,sain palju targemaks :) ja vastuseks eelnevale küsimusele siis rämps toitu ei ole juba tükk aega söönud nii ,et selle maha jätmisega probleeme pole:P

Seleta lahti, mida pead rämpstoiduks? Siis saame vaadata, kas oled selle söömise maha jätnud, võin vihjata, et rämpstoidu alla ei kuulu ainult burksid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Köögiviljad aga on otstarbekas enne söömist vokkida, aurutada või kergelt läbi keeta. Värskete salatite ja puuviljadega ei tasu liialdada.

http://www.toidutare.ee/aabits.php?id=24770

Kui kõige selle järgi peaks toituma hakkama, mida on võimalik erinevate lehtede pealt või raamatutest või muudest väljaannetest lugeda, siis ei saakski süüa. Iga toiduaine kohta leiab kusagilt väiteid, miks selle söömine on kahjulik või siis vastupidi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seleta lahti, mida pead rämpstoiduks? Siis saame vaadata, kas oled selle söömise maha jätnud, võin vihjata, et rämpstoidu alla ei kuulu ainult burksid :)

Pizza,burks,kartulikrõpsud on rämpstoit mida ma sõin kõige rohkem.Kuidas muidu magusaga lood on? kui palju süüa võib jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pizza,burks,kartulikrõpsud on rämpstoit mida ma sõin kõige rohkem.Kuidas muidu magusaga lood on? kui palju süüa võib jne.

Magus st shokolaad, kommid jne on hullem kui burks ja pizza. Magusaisu peletamiseks on tuntud nipp sportlastel lusikatäis mett :) . Või mingi maitsva proteiini pulbriga teha endale piimaga sheikk, või proteiini batoon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magus st shokolaad, kommid jne on hullem kui burks ja pizza. Magusaisu peletamiseks on tuntud nipp sportlastel lusikatäis mett :) . Või mingi maitsva proteiini pulbriga teha endale piimaga sheikk, või proteiini batoon.

Kui toitumine paigas siis ei tohiks sellist magusaisu pm. tekkidagi.

Korra nädalas võib ka rihma lõdvaks lasta ja patustada veidi, et juhe kokku ei jookseks. Kujuta ette, et pühapäeval saad igasugu toite nautida ning olgu see sinu motivaatoriks ülejäänud nädal kenasti toitumist korras hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui toitumine paigas siis ei tohiks sellist magusaisu pm. tekkidagi.

Korra nädalas võib ka rihma lõdvaks lasta ja patustada veidi, et juhe kokku ei jookseks. Kujuta ette, et pühapäeval saad igasugu toite nautida ning olgu see sinu motivaatoriks ülejäänud nädal kenasti toitumist korras hoida.

Magusa asemel siis puuviljad,banaan,õun jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kõige selle järgi peaks toituma hakkama, mida on võimalik erinevate lehtede pealt või raamatutest või muudest väljaannetest lugeda, siis ei saakski süüa. Iga toiduaine kohta leiab kusagilt väiteid, miks selle söömine on kahjulik või siis vastupidi :)

Aga milleks sul pea on, kui sa ei oska riske hajutada?

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi ei ole maitses, vaid toitumisfilosoofias.

Liiga suur toore toidu kogus ei meie toitumisharjumustega inimestele küll ohuks... Kõik on üleküpsetatud ja keedetud, mushi-mashi. Surnud toit.

Tasakaal...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga suur toore toidu kogus ei meie toitumisharjumustega inimestele küll ohuks... Kõik on üleküpsetatud ja keedetud, mushi-mashi. Surnud toit.

Tasakaal...

Milleks siis keetmine ja küpsetamine välja mõeldi, igavusest või? :)

Samalt lingilt:

According to other alternative diet theories, such as macrobiotics, Ayurveda, and traditional Chinese medicine, a raw-only diet may not be appropriate for people living in colder climates or for people with certain constitutional types.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks siis keetmine ja küpsetamine välja mõeldi, igavusest või? ;)

Oeh, mida see inimene kõike ka välja mõelnud ei ole...

Meile maitseb nii... ei ole vaja närimisega eriti vaeva näha jne. Kui me siia nüüd hakkame kõiki inimese vaimusünnitisi kulinaariavallas üles loetlema.

Mul on USA s üks isehakanud sugulane, kes usub, et inimene on Jumalasarnane looja :) ja mina jälle väidan vastu, et inimene on planeedi üks suurimaid parasiite. Ainuke asi, mida ta hästi oskab, on muuta elusat elutuks.

Ütleme, et kergelt pannilt läbilastud porgand... või kõrvits, kui ta jääb krõmpsuks oleks aktsepteeritav. Porgand võiga...või kui kookosrasva talute.

Ma usun, et meie kütt-korilasest eellane seda varianti ei kasutanud.

Samas, ma kindlalt eelistan alltoodud porgandi segu rasvasega. Võib teha ka mingit korea varianti, kus lisatakse terav kaste kuumal kujul.

või selline...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×