Jump to content
ants16

FITidega maksmine e-poes

Recommended Posts

Tervist, sooviksin osta Fast - Creatine(300g) teie e-poest. Sooviksin ka veel seda, et antud toode tuleks mulle postiga postkontorisse või siis läbi smartposti. Kuid kas enam ei ole võimalik fittide abil endale antud toodet smartpost/tavalise postiga tellida? Praegu saan ma niipalju aru, et saan tasuda fittidega kauba eest kui mitte kohaletoimetamise eest. Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oska öelda kas fittidega saab tasuta ka paki kohaletoimetamise eest? Vanasti vähemalt sai...

Veebipoes saad fittidega maksta üldsumma eest kaup + transport ja ta võtab üldsummalt fittide väärtuses raha maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, sooviksin osta Fast - Creatine(300g) teie e-poest. Sooviksin ka veel seda, et antud toode tuleks mulle postiga postkontorisse või siis läbi smartposti. Kuid kas enam ei ole võimalik fittide abil endale antud toodet smartpost/tavalise postiga tellida? Praegu saan ma niipalju aru, et saan tasuda fittidega kauba eest kui mitte kohaletoimetamise eest. Ette tänades.

Sa valid ise kohaletoimetamise viisi - vastavalt oma soovile üle 500 kroonised tellimused toimetame smartposti tasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa valid ise kohaletoimetamise viisi - vastavalt oma soovile üle 500 kroonised tellimused toimetame smartposti tasuta.

Siis peab vähemalt 500.- eest kaupa tellima :) tuleb kasulikum :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks veel juurde, et kas fittidega on võimalik ka pool summast maksta, kui terve summa jaoks fitte pole? Kui jah, siis kuidas :D?

Ette tänades.

Saab ju küll. E-poes kasutad fitid ära (toote ostmise lehel) ja ülejäänud summa maksad ise kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis probleem, päris suur probleem.

Vaatasin et oli hunnik Fitte kogunenud (enda üllatuseks olin isegi edetabelis top 20 seas) ning otsustasin tellida nende eest veidi kaupa. Läksin siis poodi, valisin hunniku stuffi välja ja läksin tellima. Toodete eest maksin Fit'idega ja seega jäi enda maksta vaid postikulu (sest Fit'id said otsa). Kogemata aga kaardimakse tegemise ajal lugesin valesti ja kaardi nr lahtrisse kirjutasin hoopis kaardi nime Visa (ei tea miks ma arvan et sinna peaks kaardi nime kirjutama). Igal juhul tehing ebaõnnestus ja mul ei olnud võimalik otse tagasi minna et õige kaardi number sisse kirjutada.

Seega läksin tagasi Fitshopi ja hakkasin tootekorvi uuesti kokku panema ning oma üllatuseks vaatasin seal pealehel et mul oleksid need Fit'id nagu täiesti kadunud:

Fitshop_1.jpg

Küll aga kui läksin ja vajutasin sellele lingile peale ja vaatasin oma profiili, siis olid need nagu alles:

Fitshop_2.jpg

Vaatasin siis "Minu arved" lingi alt ja nägin et minu ebaõnnestunud tellimusele oli arve koostatud ja "kuulub tasumisele" lahtrisse on ikka see summa sisestatud mis mul postikulude eest kaardiapsaka eest tasumata jäi.

Ehk et ma ei saagi aru kas tellimus õnnestus või mitte ja mis moodi ma peaksin selle "kuulub tasumisele" osa ära maksma. Oskab keegi midagi öelda?

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×