Jump to content
kriimsilm.

Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks

Recommended Posts

Hakkasin siin selle nädala algusest alates harjutama "Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" järgi. Muidu on kõik harjutused seal arusaadavad, aga küsimus tekkis ühe jalapäeva harjutuse kohta. Kuna mul jõusaalis vastavat aparaati olemas pole, siis millega võiks asendada selle harjutuse: "Jalgade kõverdamine trenazööril istudes"?

Kuna see harjutus praktiliselt sama, mis "Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli", siis ise mõtlesin et peaks äkki seda sama harjutust paar seeriat rohkem tegema?

Liigub mu mõte õiges suunas, või peaks hoopis mingi muu harjutuse kavva võtma?

Muudetud kasutaja kriimsilm. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

idee järgi töötab küll sama lihas. miks sul need üldse eraldi olid? mul oli ka 2-päeva kava ja seal oli reie tagumise osa jaoks jalgade kõverdamine lihtsalt. ise valisin, kas tegin seda istudes või kõhuli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkasin siin selle nädala algusest alates harjutama "Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" järgi. Muidu on kõik harjutused seal arusaadavad, aga küsimus tekkis ühe jalapäeva harjutuse kohta. Kuna mul jõusaalis vastavat aparaati olemas pole, siis millega võiks asendada selle harjutuse: "Jalgade kõverdamine trenazööril istudes"?

Kuna see harjutus praktiliselt sama, mis "Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli", siis ise mõtlesin et peaks äkki seda sama harjutust paar seeriat rohkem tegema?

Liigub mu mõte õiges suunas, või peaks hoopis mingi muu harjutuse kavva võtma?

Mõte liigub õiges suunas. Tee sama palju, kui algset harjutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
idee järgi töötab küll sama lihas. miks sul need üldse eraldi olid? mul oli ka 2-päeva kava ja seal oli reie tagumise osa jaoks jalgade kõverdamine lihtsalt. ise valisin, kas tegin seda istudes või kõhuli...

Ei mina tea, miks nad eraldi on, ilmselt mõjutab sama lihast natuke erineva nurga alt. Kava võtsin muidu siit samast foorumist Tööriistad -> Treeningkavad -> Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks alt.

Aga oleks siis mõttekas see istudes variant lihtsalt vahele jätta ja 3x8 seda kõhuli jalgade kõverdamist teha?

Edit:

Mõte liigub õiges suunas. Tee sama palju, kui algset harjutust.

Ok, tänud, nüüd asi selge.

Muudetud kasutaja kriimsilm. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×