Jump to content
Ott Kiivikas

Juniors and masters WCC 2010 Anatalya, Turkey - LIVE REPORT

Recommended Posts

Räme güno on paari vennal.

nr 217 ja 68 ?

nr 67 jälle on kõhus miski zombi...või kannab elevanti.

Oeh...kulturism. Tugitoolisportlased (nagu mina hetkel) vaatavad pilte ja teritavad keelt :o Kellel güno ja kellel elevant... Kuid selline see ala paraku on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valik juustusõpradele

post-22-1292143790_thumb.jpg

niipea kui nägin seda suhkrulaadungit mõtlesin Otsusetaadile (ja sellele, kuidas ta sellle kütusega oleks suuteline rattaga Anatalyast -Tallinna sõitma ilma vahepeatusi tegemata....)

post-22-1292143825_thumb.jpg

hommikuhelbed kärjemee,moosi, piima ja joguritga - minupoolne soovitus hommikueineks

post-22-1292143904_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ring nr. 2

post-22-1292144024_thumb.jpg

sisebassein - sinna ei ole veel jõudnud, kuid küll me kaifuitame kui töö tehtud saab

post-22-1292144046_thumb.jpg

legendaarne meeskonansärk

post-22-1292144085_thumb.jpg

vaadake nüüd mis Mikuga on toimunud, kaal on võrreldes kaalumisega reede õhtust tõusnud 6 kilo (ehk siis iga 6 tunni koht 1 kilo raskemaks - võite ettekujutada, kelle ma koju tagasi toon kui nii edasi läheb, saabub lennujaama raskekaalu jõmm.... :o )

Tänaseks on varud küll poisil korralikult täis, loodame et see lavapildis ka kajastub - korrigeerisime veel poseerimist ja kindlasti tuleb Mikul ka korralik vabakava esitada (õnneks see on ka pigem tema trump).

post-22-1292144112_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordselt väga põhjalik ülevaade nendelt võistlustelt! Suured tänud Otile ja Mikule! Jääme huviga ootama tänase päeva võistluseid ja tulemusi! Loodan, et Mikk võidab! Edu mehed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järjekordselt väga põhjalik ülevaade nendelt võistlustelt! Suured tänud Otile ja Mikule! Jääme huviga ootama tänase päeva võistluseid ja tulemusi! Loodan, et Mikk võidab! Edu mehed!

Imre ma täna kahjuks sinu juurde trenni ei jõua, tänud mõistva suhutmise eest! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin pikka pidu ei ole, sätime lõunale ja peale seda kell 15 algavad finaalid. Mikk jõudis vahepeal jälle magada (ega nimi karupeog ei ole siis niisama välja mõeldud, talvine aeg ikkagi nende loomade jaoks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
uudiseid? Ei saa siin rahulikult eksamikski õppida, aina refresh nupp plõksib.

...mhm. Plõksib neh. Sama siin. Ootame, ootame! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama siin. Mina käin siin iga 3 mituti tagant asja uurimas, aga vaikus. Arusaadav, et Mikk praegu paugutab ja Ott elab talle kaasa. Endal kahjuks nii palju aega ei ole, et kusagilt netiavarustest teisi portaale jälgida. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk saavutas MM 6.koha! Läks nii eekord, kindlasti ei olnud tulemus ootuspärane, kuid võitjate üle kohut ei mõisteta. Kindlasti võttis meil natuke masti maha, kuid sport on selline, alati ei lähe kõik nii nagu peab.

Võitis kategooria egiptlane, teine minu üllatuseks itallane ja kolmas poolakas, kes eile üldse esiviisikuga ettekutset ei saanud (see näitab ,et päevad ei ole vennad) need keda kõige rohkem vaata et kartsime said vastavalt 4 ja 5 koha tsehhid.

Selle aasta kategooria üldine tase oli ka minuarust tunduvalt tugevam kui aasta tagasi - Miku suured võidud on alles ees!

Eks siin on analüüsi koht mida teine kord paremini teha, tänan kõigile kes kaasa elasid, Mikk saadab teile ka oma parimad tervitused ja tänab samauti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikkagi tubli tulemus ja oleks mina või Ott Miku vanuselt nii kõrgeid kohtasid saanud, siis oleksime praegu kindlasti maailmameistrid! Miku vägevad lahingud on veel kõik ees ning kindlasti on tegemist läbi aegade parima noore eesti atleediga! Tubli Mikk ja tema treener Ott! Ootame teid koju! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö on tehtud, leping allkirjastatud.

Konkurents oli tugev, kuid õnneks ei saa selle taha pugeda, et midagi oleks kehvasti tehtud!

Maailma 6. juunior.

Palju ünne, tublid mõlemad.

Ning nüüd. Tubli puhkust Teile :o.

Kas basseinis juba käidud :D???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aaa. ja veel.

Ärge vaadake tulemust, vaadake vormi ! :D

Vot eta harošho.

Ja tehke seda kõigi puhul, mitte ainult hetkel :o!

Vorm ei maksa midagi, kui tulemust ei ole.

NB! See ei käi praegu Miku kohta, sest Miku tulemus on igati tubli.

Tahaks näha finaali pilte. Mina küll eelnevate piltide järgi ei näe, et Mikk seal 6 ndaks oleks pidanud jääma.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

panen pildid ka enne banketi mürgliks läheb.... :o

esialgu on veel kõik vaikne

post-22-1292172200_thumb.jpg

Miku sügav kummardus fännidele

post-22-1292172228_thumb.jpg

vahva 7 a vene poiss, kes tegi kihvti vabakava saltode ja poseerimisega, auhinnaks IFBB medal

post-22-1292172260_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×